Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
zjadłam jednak 600 kcal, troche za duzo..no le nie bede lapac doła..:( chociaz powinnam, ale nie mialam sily na nauke :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi 600 kalorii to i tak minimalna racja żywnościowa a niestety uczyć się musimy, a tym samym mieć siłę na naukę i koncentrację. Cztery kilo to bardzo dobry wynik :). Pomyśl sobie że kolejne 4, potem kolejne i dojdziesz w końcu do swojej wymarzonej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oby tylko tak było..byla bym mega szczęśliwa :):):) moje jedyne marzenie póki co ;p trzeba wkoncu je zrealizowac..nie ma co odchudzac sie 2 tygodnie, przerwac, przytyc i znow sie ododchudzac..jak odchudzac to RAZ a dobrze :):): milego wieczorku laseczki ;pp ja niestety z zesztem w reku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze juz poniedziałek. Początek tygodnia. :) Nowe cele, wyzwania itd. :) Mam 43 dni na zrzucenie jak najwiecej, za dwa-trzy dni sie zwaze i zobacze ile dokładnie musze zrzucic.. Boginka25, jak myslisz ile moge zrzucić na 500 w ciagu tych 43 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz sie diety trzymać to 12 kg myślę luzem :) ja tak przynajmniej z wagi zeszłam...ale to też od organizmu zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejo :) Tak więc na dzisiaj w planach: danio śmietankowe light- 122 kal kawa z mlekiem i tarte jabłko z marchewką- 110 leczo pieczarkowe z bonduelle z kromką wasy i plastrem polędwicy- 140 kalorii 2 wafle ryżowe ( 19 kal szt) z ogórkiem zielonym- 70 kalorii 447 kal dziś I jogę idę ćwiczyć z zespołami Blackmore Night i Linkin Park :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Dzisiaj u mnie: (1 dzien z 43) jogobella light (90) dwie kawy z mlekiem 2% (100) zupa (204) jogobella light (90) = 484 Do wieczora! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj zjadłam : 1.5 jablka 120 kcal jogurt naturalny 100 kcal. łyzeczke serka bialego 20 kcal. W zaokrągleniu 250 kcal ;p jeszcze sobie potem zjem 2 wasy z szyka co mnie wyjdzie 80 kcal i tyle na dzis ;p czyli bd 330 kcal ;ppp :* zadowolona jestem ;d dzisiaj zostane na tych 330 albo dojde do 400 i tyle ;p bo wczoraj zjadlam za duzo bo az 600 ;ppp laseczki dzisiaj gosc od wfu pow ze widac ze cos schudlam :D a schudlam to 4.5 :D wiec moze delikatnie widac ;ppp zaraz ide ze znajomymi cos zapalic na poprawe nastroju hehe, mam nadzieje ze nie bd miala gastro ;d a nawet jak mam to i tak nie jem :D:D jestem silna psychicznie ;d a co do LP te uwielbiam ten zespół :D w czerwcu jade na koncert do Wawy :D bo beda w Polsce wkoncu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wzrost 167 cm Waga początkowa 73 kg 12. 03. 2012- 73 kg 25. 03. 2012- 69 kg. Cel 1. 60 kg. Cel 2. 55 kg. Boginka 25 a Ty co ? osiagnelas juz swoj cel :) co teraz zamierzasz robic dalej, z waga..z dietą... bedziesz teraz z niej wychodzic ?:> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi ja jeszcze dietę potrzymam troszkę, a potem wychodzenie. Oczywiście też wtedy będę pisać, żeby inne osoby wiedziały jak się kończy dietę :) Fajnie, że się diety trzymasz ;). Jesteśmy silne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolacje zamiast jogobelli light zjadłam satino 0,9 więc jeszcze mnie kalorii na dzis wyszlo. I super. :) Wieczorem planuje jeszcze jakies cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmm witam leseczki :):) ja dzisiaj zjadłam 1/4 serka bialego 50 kcal. pół jajka na twardo 50 kcal :) 1 kromka razowego chleba + plasterek szynki 100 kcal. Razem mnie wyszło 200 kcal :):) jeszcze potem zjem jogurt naturalny :) Więc razem będzie 300 kcal i na dzisiaj tyle,bo wczoraj zjadlam 650 kcal bo mialam gastro znow..i to o 19.00 co ja od 15.00 nie jem ;/ dlatego dzisiaj kara... :) i tylko 300 bd :P:P i ide cwiczyc zeby zbic to co zjadlam wczoraj :D:D buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak wogóle to u mnie dzisiaj 15sty dzień dietki ;p ale musze juz ograniczyc ja do 500 kcal. na mus ! nie moge 500 przekraczac... ale dzisiaj tylko 300.. ja sobie kalorii nabijam tym chlebem razowym..1 kromka ma 80 / 100 kcal. A jakby byla WASA to by bylo duzo mniej.. ale kurcze w zadnym sklepie jej nie ma ostatnio na miescie..jak na zlosc... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chloe :) ja wlasnie tez dzisiaj bede cwiczyć :):):) tylko jeszcze nie wiem co ;d heheheh wyjdzie w praniu... ;p poza tym jak ja kocham zieloną herbate ! z kawy z mlekiem i cukrem, przeszlam na zwykla zieloną herbatke ! i jest super..ale teraz papierosów nie mam.. a pale..i bedzie ciezko... moze dlatego wczoraj zjadlam 650 kcal ... ale nie przerwe diety..jedna wpadka to nie koniec swiata..przynajmniej tak sobie to tlumacze..poza tym strasznie chce kupic sobie ROLKI ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zjadłam 850 kcal, bo jednak 500 za malo dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj zjadłam : pół jajka - 50 kcal pomarańcza - 100 kcal 1/4 serka bialego - 50 kcal 1 kromka chleba razowego + plasterek szynki 100 kcal wyszło mi : 300 kcal ;p i jestem mega zadowolona ;p fajeczki mam wiec glodu nie czuje :):) dlatego zle ze jak papierosów nie ma..to wtedy zajadam to... ;/ Chloe.Jesli potrzebujesz 800 kcal, to je jedz, tylko jednostajnie a nie tak ze raz 300 a raz 800./.. :) ale jedz te rzeczy ktre organizm dlugo trawi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejo laski :) ja po kolejnym dzionku diety i ćwiczeń :) zjadłam dziś raczej monotonnie czyli znów 2 wafle ryżowe (19 kal szt) z dżemem brzoskwiniowym- 100 jogobella light- 90 zupa warzywna na rosołku- 120 kalorii 2 wafle ryżowe z polędwicą- 90 kal Czyli dzisiaj 430 kalorii bo jeszcze kawkę z mlekiem wypiję;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) chyba zaczne jesc max 800 kcal + rowerek bo jakoś nie chudne :( a wiem ze zawsze na 700 -800 chudłam. teraz rowerek sobie odpuszcze bo straszny wiatr i w tym tyg nie mam za bardzo czasu. w kwietniu bedzie lepiej to i na rowerek ze chce sie wychodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Średniaja :) Hm hm hm 800 kcal dla mnie osobiscie za duzo..bo ja dosc wolno chudnę.. i miala bym psyche, że za duzo jem :) Ale kazdy bierze indywidualnie pod siebie :) na 800 napewno tez bedziesz chudla :):):) taka dieta jest dobra ;p mnie dzisiaj dwa razy na wymioty wzięło..nie wiem dlaczego..hm mozliwe ze przez diete ;p ja dzisiaj zjadłam 300 kcal ;p tylko ;p chociaz wsumie glodna nie jestem..wszystko za sprawa zielonej herbaty i blonnika ;p no i wkoncu zakupilam WASE ! ale ma 35 kcal --> mama kupywala to nie patrzyla na kcal..ale leprze to niz 100 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wase uwielbiam dlatego jej nie kupilam bo lubie ja jesc garsciami xD mi 800 wystarczy ale juz maam malo motywacji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole wafle ryżowe :) teraz mam takie bezglutenowe co 19 kalorii mają i są pyszne. Jak będę jadła 800 kalorii to nawet się będę cieszyła, bo przynajmniej więcej potraw będę mogła jeść, bo przy 500 kal raczej nie ma dużego wyboru :) aczkolwiek ja bym całe życie na 500 mogła siedzieć, chociaż pewnie bym to potem odcierpiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wafli ryzowych nie moge ;( hm kiedys z tego co pamietam to na diecie 500 kcal wytrzymalam 4 dni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SredniaJa...wiem że jestem ciut szalona, że tak tę dietę trzymam i w ogóle nie chce mi się jeść nic ponad...chyba to skutki tego, że kiedyś miałam anoreksję, sama nie wiem...w każdym razie po raz pierwszy tak mi dobrze na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Boginka 25 :P mi tez zajebiscie na tej diecie... strasznie mi dobrze idzie, cieszy mnie to no ale efektow nie widac :D hm taka chyba moja figur chociaz nie wiem..tluszcz mi sie proporcjonalnie odklada... ;p I tez wole wale ryzowe... ;p tez zakupilam takie co jednka ''kromka'' ma 19 kcal. Ale WASE tez mam ;p ja ogolnie bylam na tych 500/600 kcal a teraz spadłam na 300/400 kcal. i lepiej duzo sie czuje jedzac mniej..dzisiaj bylam g lodna a w psychice powiedzialam sobie ze jestem najedzona i nie jadlam..i mi sie juz potem wydawalo ze jestem mega przejedzona... SredniaJa ; a Ty babko z czego sie odchudzas z? po wzroscie i kilogramach widze ze ty chudziutka jestes, to ja nierozumiem ;p;p;p Ja dzisiaj zjadlam : pol jogurtu naturalnego 50 kcal, pol pomaranczy 50 kcal, troche serka bialego 70 kcal, 5 kromek wasy 175 kcal, = 345 kcal. :D Czyli dzien bardzo na plus :D:D:D:D ale teraz to wogole mam dola bo efektow nic nie widze :(:( Dzisiaj 16sty dzien..zważe się dopiero w piątek... ;p ale w ten piatek co byl wazylam 69 albo 68.5.. zobaczymy co bd teraz ;pppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się przyłączyć ?:) Przeczytałam wasze posty i bardzo mi się podoba sposób w jaki się odchudzacie :) Ja od jutra zaczynam dietkę, planuję jeść ok. 500 kcal dziennie. Mam sporo do zrzucenia bo aż 25 kg ;/ Mam nadzieję, że z Wami mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi dziekuje;)duzo osob mi tak mowi fakt szczupla jestem ale troszke mam tego ciała troszke duzo,serio;) ja chyba troszke mam tez cos z glowa hhehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Dzisiaj u mnie około 980-990 kcal. Od trzech dni jem do 1000kcal. I idzie super. Ale co się okazało, muszę schudnąć, dość szybko, co nie uda mi się na 1000. I postanowiłam, że znowu jestem z Wami :) :P 500 kcal maksymalnie, jak nie dam rady od czasu do czasu lekko przekroczę, ale do 600. Jadłospisy będę układała dzień wczesniej aby nie było niespodzianek. Za dokładnie czterdzieści dni muszę wyglądać olśniewająco, mam ważną okazję, także choćby się waliło i paliło dieta 500 jest dla mnie ostatnią i jedyną deską ratunku. Wiem, że jestem mało zdecydowana i skacze po topikach jak głupia, ale cóż, kobieta zmienną jest :D No dobra, muszę spiąć tyłek, bo nie chce płakać za te niecałe 1,5 m-ca, że mogłam a nie schudłam. Boginka25 jest moją największą motywacją! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna dżina dżina
witam was panie!! jestem na ok 1000 kcal od poniedziałku. wydaje mi sie ze to za dużo i nie schudne szybko wiem ze nie ma diety cud i nie schudne 10 kg w tydzień. jestescie moja inspiracja hehe i zaczynam z wami tylko ze ja tak do max 700. aa i cos o mnie 160cm/ 52kg cel: 47 :D ps. tylko co ze świętami....... ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×