Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Ejo :) u mnie dziś: 2 wafle ryżowe z polędwicą- 110 jabłko i kawa z mlekiem- 80 zupa pieczarkowa- 100 a na kolacyjkę 2 wafle ryżowe z ogórkiem zielonym- 90 Czyli 380 na dziś :). Mnie na szczęście problem głodu nie dotyczy bo go nie czuję :). Ćwiczenia na dziś to spacer i 40 min jogi :). Ostrzegam przed fanatycznym ćwiczeniem, bo się wykończycie i diety nie będziecie mogły dłużej prowadzić. Wczorajszej samotnej libacji nie żałuję i kontynuuję zabawę w dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja jem serek bialy wiejski na sucho..szynke do tego serka drobiową..jablka, pomarancze, jogurty naturalne.. czyli glownie skupiam sie na bialku..no i chleb razowy alemusze zamienic na wase..bo chleb a mnostwo kalori..:) dopiero w poniedzialek ja kupie.. no i wody to sie powinno 3 litry pic albo 4..na sile.. bo 2 litry przy diecie to malo :) poza tym ja nie przepadam za tymi rzeczami co jem, oprocz wasy..i owocow..ale od jutra owocow nie jem.. :) no i jem te rzeczy bo sa niskokaloryczne..i np wy jecie cs co lubicie..ale te rzeczy co lubicie, maja moze malo kalorii ale kazda rzecz jest inaczej przyswajalna przez organizm..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ib c
te 4 kg to mi zeszla od poczatku roku bo jadlam troche mniej ale podjadalam wiec dlugo te 4 kg schodzily a nie chce tez nagle chudnac szybko bo wiadomo ze lepiej wolniej dzis wypilam kawe czarna z 1 lyzeczka cukru ( bo maialm robic kopenhaska ) ale sie rozmyslilam i grejpfruta czerwonego. i tyle duzo wody a zkopenhaskiej zrezygnowalam bo tam jest od ( 500 - 800) kcal a tu zjem w tych 600 czy nawet 800 ( zastanowie sie) co zjem a nie codziennie prawie to samo , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam siły na cwiczenia przy takiej diecie.. ale a6w zaczelam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
boginka 25 przeciez samo jabłko ma 100 kcal :) do tego kawa z mlekiem to cie wyjdzie 120 kcal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ib c ... :) kopenhaska to dno.. ja schudam przez 13 dni tylko 3 kg... ;/ i przytylam wiecej..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię co następuję: jogobelki light jogurt pitny 0% waniliowy wafle ryżowe z dżemem nisko słodzonym rolmopsy w occie ananas i czerwony grapefruit pieczarki w piekarniku pieczone bez tłuszczu Chyba tyle tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a teraz przez te 12 4.5 kg... tyle ze wazylam sie jak zjadlam serek bialy i kromke..i nie bylam w ubikacji..;p dlatego zwaze sie tez jutro rano..na czczo..i juz po ubikacji :):):) ja wlasnie mam energie i chce mi sie cwiczyc..tlyko szybkosie mecze..odczekam chwile i kolejna seryjka..;p muzyka bardzo pomaga ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się jednak kupować każdy owoc osobno, żeby dokładnie znać wagę :) bo niestety idzie sobie kalorii właśnie owocami nabić...a mleko mam 0,5% tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ib c
no wlasnie tak słyszalam o tej kopenhaskiej ale nie wiem czy bym na niej dala rade wiec szkoda katorgi dla tych paru kg to gratauluje cie ze wytrzymalas 13 dni, mnie by pewnie na niej zeszlo moze i mniej niz tobie te ostatnie kg sa najgorsze :) a wy do ilu kcal tak dobijacie? przekraczacie czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
podeslijcie mi swoje zdj jakies jak wygladacie na poczte..ja wam podesle swoje.. chciala bym zobaczyc jaka figure macie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja na poczatku 600 kcal. tak okolo jadlam..teraz 500 nie przekraczam, dobijam do 500 :):) Boginka je zauwazylam przecietnie 400 kcal ;p dla mnie sie liczy to zeby nie przekroczyc tych 500 kcal ;p;p a wy bierzecie jakies tabletki na odchudzanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak myslicie dlaczego nie widac po mnie tych 4.5 kg ? moze to woda, albo nie wiem... ;/ Ty boginka 25 widzialas juz roznice po 4.5 kg ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że tak...zwłaszcza po spodniach. Ale każdy chudnie inaczej, no i nie do końca umiemy obiektywnie się oceniać, więc nie łam się. Zauważam już niestety skutki anemii bo jestem cholernie zmęczona czasem i non stop bym leżała i spała :(... A właśnie...znalazłam leczo pieczarkowe z bonduelle 44 kalorie na 100 gram :) jutro sobie je na obiad zjem. Co do moich 400 kalorii jem tak bo jak sama wiesz wszystkiego co do kalorii nie wyliczysz, więc wolę sobie troszkę ująć, jakby się okazało, że ciut źle liczę. Zresztą skoro głodna nie jestem to nie muszę sobie dojadać do równego 500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja cały czas głodna chodze :( Zjadłam kolacje; owsianka z łyżką odtłuszczone kakao (280) Czyli w sumie zjadłam dzisiaj 872kcal. Dużo kalorii, a głodna jestem :( Jutro muszę sobie lepiej rozplanować posiłki. I trzymać się rygorystycznie planu. 600 kcal maksymalnie, bo 500 to jednak dla mnie za mało. :) Do jutra dziewczyny! :) Zaraz ide zrobić 2 dzien a6w :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nikt się nie odzywa? :D Jesteście? Dzisiaj: śniadanie Owsianka+satino 0,9% (200kcal) Kawa z mlekiem 2% (50kcal) Planuje jeszcze na obiad: wafel ryżowy+ser i kawa z mlekiem 2% (139kcal) i kolacja jogobella light (90kcal) Razem wyjdzie 479kcal. :) Od dzisiaj działam! Wczoraj troche zawaliłam :( , ale od dzisiaj lece z 500 już rygorystycznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyydggggggg
czy suplementy witaminowe jakies zazywacie przy tak niskiej ilosci kalori jezeli tak to jakie? bo dzis zjadlam tylko jablko i grejpruta i chce zaczac od dzis mam tylko falvit moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Chloe :) Ja zjadłam dziś: 2 wasy z polędwicą z indyka- 90 jogobella light- 90 leczo pieczarkowe z bonduelle i wafel ryżowy- 120 na kolacje będzie kapusta kiszona i wafel ryżowy z ketchypem- 100 kalorii Czyli dziś- 400 kalorii Ćwiczę jogę i na spacerze byłam też :) No i porządki robiłam :) No i chloe chciałam się zapytać skąd ten nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do suplementów ja żelazo w tabletkach jem bo mam anemie i magnez z wapnem, bo przy niskiej ilości kalorii możecie magnezu sobie nie dostarczyć a to powoduje skurcze mięśni i drażliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyydggggggg
dziekuje a jakis zestaw wszystkich witamin bedzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś chorowałam na anoreksję (stare dzieje) i centrum mi kazali jeść w szpitalu więc to chyba dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś taki nick na czacie miałam jak byłam nastolatką (oczywiście nie 25 :))...a że nie mam głowy do fajnych nicków zostałam przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boginka25, gratuluje 49 kg!!! Nawet nie wiesz jak ja bym chciała tyle wazyc.. Nie wiem jakie cwiczenia powinnam wykonywac, bo mam okropny cellulit na brzuchu i nie tylko :( Wyglądam strasznie, a chciałabym to zmienić, tylko nie wiem jak... Dieta co prawda 500 kcal jest niezdrowa, ale chciałabym w miare szybko schudnac, pozbyc sie cellulitu i spaść w cm z brzucha i ud :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem podłamana strasznie tym faktem, ale dam radę i osiągnę cel, 49-47 kg do wakacji. Mam nadzieje ze na 500 mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na brzuch najlepsze są brzuszki i nożyce tuż przy ziemi. Kup też sobie jakiś balsam na rozstępy. Ja na nogach miałam celuit na początku diety jak stara babcia, a teraz nie mam go wcale, co jest dla mnie szokiem do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyydggggggg
a wiecie ze 1 sliwka nałeczowska w zcekoladzie ma 88 kcal? ja teraz po zjedzeniu 4 sztuk sparwadzilam i mam dola to wiecej niz polowa czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uyydggggggg ja jem tylko błonnik i witaminy na wlosy i paznokcie :) Czesc laseckkzki :) ja dzisiaj troszke zgrzeszyłam : ) bo zjadlłam 530 kcal. Wsumie niby temat topiku zalozylam '' dieta 500-600 kcal. ale mialam nadzieje ze bede sie ich trzymac..ale nie jest zle..530 to nie jest wiecej niz 600 wiec sie nie podlamuje..byle by ich nie przekroczyc...;p dzisiaj zjadlam: pól serka bialego 70 kcal, 3 plasterki szynki 60 kcal, jogurt naturalny, 100 kcalm, 2 jabłka 140 kcal, mandarynka 20 kcal, kromka razowego + serek bialy na niej 140 kcal = 530 kcal, wsumie nawet nie tal zle ;p waże 69 albo 68.5 kcal,. zyli przez 13 dni schudłam 4 albo 4.5 kg ;pp Jak myślicie dobry wynik ? :D zostalo mi jeszcze 14 kg lub 12 ;p mam nadzieje ze do wakacji mi sie uda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×