Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
poziomka-n : ppewnie ze tak..juz wysylam przed i po ! :) z diety stopniowo trzeba wychodzic..ja i tak teraz zalamka vbo czuje sie jak wieloryb.moze przez okres.. ale inni twierdza ze nie musze juz chudnac, nawet kolezanka dzisiaj sama z siebie tak wypalila ; nie chudnij juz. ale ja jestem gruba jak bekon ;/;/;/ im mniej waze tym mi sie wydaje ze jestem grubsza..szczeonie jak ten okres dostalam to jakas masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ZOBACZYMY ILE WAGA POKAZE JAK OKRES SIE SKONCZY. A WY ILE KG MACIE WIECEJ NA OKRES ? I CZY WOGOLE MACIE WIECEJ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi kurcze w psychice Ci to siedzi, ale Kochana przyjaciółki mogą być też trochę zazdrosne;) Schudnij do momentu aż poczujesz się dobrze, tylko żeby zdrowo było;) ayanami ja tez trzymam kciuki Kochana;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówczyniami...słuchajmy siebie a nie innych. Jutro mam zamiar mniej zjeść bo trzeba się jakoś do wagi fajnej doprowadzić. Diomendii podziwiam, że tak długo na diecie jesteś i to bez wielkich wpadek...wagą się nie przejmuj, patrz na wymiary ;). No i coraz luźniejsze spodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gianna25 : wsumie masz racje ale dziwi mnie, że teraz nic nie spadło, chyba przez ten okres ;p wydaje mi sie ze po nim waga poleci, jak sie skonczy :) ja dzisiaj zwykly dzień bez samego białka. ja wstalam bardzo wczesno i juz zjadlam wszytsko co mialam zjesc, bo dzisiaj pisze 3godzinny sprawdzian taka probna mature, i od tego bd zalezec czy zdam matme czy nie ;/ dlatego musialam sie rano posilic zbey myśleć. Zjadłam 320 kcal około. :) i pije wlasnie witamine na myslenie, a wczesniej pilam witaminy jakies inne. Jutro samo białko tzn serek i jogurt, pojutrze tez to samo i po pojutrze tez to samo :) 3 dni bialkowe teraz potem 1 dzien zwykły. :) musze rozruszac znow spadek wagi :) po tym tygodniu bede miala lajcik w szkole jak wszystko zalicze, i będe miala czas na cwiczenia WKONCU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gianna25 : wsumie masz racje ale dziwi mnie, że teraz nic nie spadło, chyba przez ten okres ;p wydaje mi sie ze po nim waga poleci, jak sie skonczy :) ja dzisiaj zwykly dzień bez samego białka. ja wstalam bardzo wczesno i juz zjadlam wszytsko co mialam zjesc, bo dzisiaj pisze 3godzinny sprawdzian taka probna mature, i od tego bd zalezec czy zdam matme czy nie ;/ dlatego musialam sie rano posilic zbey myśleć. Zjadłam 320 kcal około. :) i pije wlasnie witamine na myslenie, a wczesniej pilam witaminy jakies inne. Jutro samo białko tzn serek i jogurt, pojutrze tez to samo i po pojutrze tez to samo :) 3 dni bialkowe teraz potem 1 dzien zwykły. :) musze rozruszac znow spadek wagi :) po tym tygodniu bede miala lajcik w szkole jak wszystko zalicze, i będe miala czas na cwiczenia WKONCU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
teraz sie wazylam i waze 58 kg. bo po kibelku jestem, hcoiaz i tak juz jadłam, wiec moze jak okres sie skonczy bedzie jeszczemniej :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj jednak 400 kcal. zle troche sie czuje ze az tyle tych kalorii, bo zawsze na 300 jade a wczoraj tez bylo wiecej niz 300 ;/ ale wazne ze 400 kcal to dalej dieta a nie wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TO JUZ PEWNE. ROBIE CALY TYDZIEN KTORY BEDZIE POLEGAL NA TYM, ZE CALY TYDZIEN DZIENNIE 1 JOGURT + JEDEN SEREK BIAŁY CO WYJDZIE NIECALE 300 KCAL. I BEDZIE TO SAMO BIALKO. BEDE ROBIC TAK ZE ZWYKLE DNI TO BIALKO 2 DNI WEEKENDOWE TO NORMALNE 300 KCAL. I ZNOW 5 DNI BIALKO WEEKEND ZWYKLE 300 KCAL. I TAK AZ OSIAGNE WAGE 50 KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnyOgród
Cześć ja zaczynam od jutra 500 kcal + ćwiczenia :) ważę 74 kg przy 165 cm Diomendi z całego serca błagam byś przesłała mi swoje zdjęcia z przed i po odchudzaniu :) Mój mail : krakowiaczek1@onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy;) Diomendi ja mam taki sam plan od jutra;) Bo mam serki i jogurty i to razem bd 240 kcal i tak jadę do soboty, więc może zważę się w niedzielę rano;) albo zwyczajowo w piątek;) ja dzisiaj zjadłam dwa te ostatni niby dietetyczny jogurty;p Czyli razem 340 kcal;) Całkiem oki zaraz siadam na rowerek bo piłuję fizykę, chociaż i tak jej nie zaliczę na lepszą ocene;p A później kuzynka przyjeżdza i gram w siatkę;d Wiec to na tyle;) Na razie zapijam tę fizykę czerwoną herbatką;d Damy radę;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki dzisiaj jednak 485 kcal, bo zjadłam jeszcze loda... Ale ok 2 h na rowerku stacjonarnym i godzina gry w siatkówkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
głodówke robie teraz ! na samej wodzie, az do niedzieli !. potem od poniedzialku samo bialko do piatku i w sobote i niedziele normalne 300 kcal, ! dam rade ! ja dzisiaj dolek za duzo sie nawpychalam, ale ciul z tym pcham to do przodu, robie glodowke oczyszczajaca i nie ma lipy ! nic ani nikt mnie przed tym nie powstrzyma !!! ok wysylam te foty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po głodówce takiej kilku dniowej nie można od białka zaczynać bo to obciąża układ pokarmowy podobno :( ja dizisja miałam wpadkę bo kotleta mielonego zjadłam, niby nie był duży ale w panierce i smażony =.= ale jak się ważyłam to 63 jest więc rano może mniej trochę będzie jakoś doła mam przez to kolokwium ale zawsze drugi termin jest jakby coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piateczka
witajcie wlasnie skonczylam czytac ufff prawie caly topik szukalam kogos na tej diecie bo sama jestem na niej od tygodnia teraz waze 84 kilo tydzien temu bylo 89 kg mam 179cm i 22 lata diomendi jestes moja faworytka!!! wszystkie jestescie dzielne ale TY mysle ze glodowka bedzie ok i spadna te cholerne kilogramy wiem ze sie nie poddasz ! ps.mozesz mi przeslac swoje zdj przed i po-nie moge sobie siebie wyobrazic chudszej, nie wiem czego sie spodziewac moj mail kasiakiepka@wp.pl buziaczki musze sie zaczernic i zrobic stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : mi tez z mamty kompletnie nie poszło, :( zamkniete strzelałam a otwarte..ani jednego nawet nie ruszyłam. tragedia dosłownie ^ ^. tkze trzymaj sie dzielnie :*** wszystko mi jedno jestem teraz w takiej depresji ze niech obciazy co chce.. naprawde musze teraz poglodowac chwile..zeby jakos przyspieszyc ta wage i zeby sie oczyscic przede wszystkim i odzwyczac jeszcze troche od jedzenia, bo ost przy okresie mi sie chce jesc achce sie pozbyc tego uczucia.. :):):) piateczka : dziekuje :) fajnie sie slyszy mile slowa :):) bardzo :) to duzo ci spadlo, ale w pierwszym tyg najwiecej spada. 3 kg to pewnie woda, ale z wiekrzej wagi szybciej sie spada, ale zobaczysz jakpotem fajnie tluszczyk bedzie znikal, to bedzie dopiero cudowne uczucie :( ile kcal jesz ?? ja po sobie juz nie widze..byl okres ze widzialam ze schudłam, teraz czuje sie o wiele grubsz niz przed dieta..jakas taka spuchnieta, jakby te kosci co sie kiedys pojawily teraz znikly..jakby obojczyk ktory aczal wystawac tez zniknal..nie wiem co o tym myslec..rpzeciez dietuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :). Wczoraj zawaliłam troszkę, bo wypiłam kilka piw...zero jedzenia do nich, ale jednak. Cóż, wpadłam w nastrój kibica :P. Ogólnie zaj*ebisty dzionek wczoraj był. Dzisiaj idę na 9 godzinek do pracy, więc zero jedzonka :). 3 majcie się odchudziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnyOgród
Diomendi, dzięki Twoim zdjęciom mam motyację +100% :D Na śniadanie zjadłam 5 truskawek, zaraz zjem kawałek pomidora a na kolację 1 jajko (o 16). Póki o idę się zdrzemnąć, jestem padnięta :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piateczka
Diomendi ja jem rowne 500 kcl nie przekraczam tej granicy! Jakie jogurty pijesz ? Tzn jaki z ktorego sklepu to mozemy razem pic :) A wyslalas mu juz zdjecia? Nie zalamuj sie! Walcz dionendi walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu na dzis -pol makreli wedzonej,rzodkiewki,kawa -jogurt naturalny pare lyzek ,kawa -jablko jestem zalamana swoim wygladem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gianna25 : ja wczoraj nagrzeszyłam dużo i piwo też wypiłam bo meczyk ;d ale wsumie trudno sie mowi i tyle ;d dzisiaj głodóweczka :):):) CzarnyOgród : ciesze sie , że pomogłam :* ile kcal chcesz jeśc ? :) piąteczka : to ładnie :):) tydzien juz jesteś na tej diecie ? hmm jogurty to z Sanoka , pisze na nich ) % tłuszczu i sa bez cukru a są słodkie bo są z owoców np truskawkowe i morelowe albo wiśniowe. I Cały taki duży ma 160 kcal. a zapycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piateczka
Tak tydzien :) Ale rowno 500 kcl ! Lece po jogurty -sprobuje jak ty pic jeden -zobacze czy dam rade :) Moge prosic o zdj? Bo dziewczyny sie tak zachwycaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
piateczka : podaj e-maila, a jogurty smaczne sa :) ja dzisiaj nic nie zjadłam mimo ze duzo nauki mam. Ale musze zrobic glodowke..taka oczyszczajaca. Przynajmniej 3 dni..albo chociaz zeby dzisiaj wytrzymac. I tak w lodowce mam tylko sere biały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pistacia : pewnie, że tak ! liczysz kalorie ? czy uwazasz na to co jesz ? ;> spoko ja tez nie moge ze swoim wygladem..ile razy patrze w slutro tyle razy chce mi sie plakac.. ale dam rade i dojde wkoncu do 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co chcę być na ok. 500 kcal, potem stopniowo zmniejszać aż dojdę do 300 :) Zastanawiam się, czy nie jeść przez jakiś czas samego białka, np. przez 3 tygodnie. Co o tym myślicie? Ciekawa jestem ile będę ważyć za miesiąc, nie popełniając żadnej wpadki i ćwicząc :P Chudnę raczej b. szybko więc myślę, że może z -10 kg być, zobaczymy :) A dziś zjadłam tak: śniadanie - 5 truskawek 2 śniadanie - ogórek kiszony obiad - pieczarki z cebulą z pizzy (bez ciasta :D ) były chyba 2 małe plasterki kiełbasy na tym i ciut żółtego sera kolacja - gotowane jajko I to na dziś koniec, nie liczyłam dokładnie kcal, ale myślę, że w 500 się zmieściłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfdaa
siemka mam dow as pytanie, bo widze z ewiecie o co biega w tej diecie, chciałabym schudnac 5 kg ( tyle mi zostalo jeszcze ) jadlam oststnio pzrez miesiac ok 2000 kcal , na ilu bym schudla wg was? na 500? na 800? dziekuje za wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
CzarnyOgród : acha ;pp wiesz co niewiem..musisz robic wszystko pod siebie, ja jednak glodowki nie robie bo potem bd jo-jo a nie chce mi sie z niej wychodzic stopniowo i przez jakis czas potem same soki pic. mysle ze bialko to jak najbardziej dobry pomysl..ale tka np 5 dni bialko, weekend zwykle z warzywmai, bio tak to za malo witamin bedzie. ja dzisiaj : kromka razowca = 100 kcal. + serek biały = 160 kcal. Razem 260 kcal. jhfdaa : 5 kg..zalezy w jakim czasie chcesz schudnac to 5 kg. ^ ^poza tym kazdy ma inny organizm i kazdy inaczje chudnie..ma inne tempo. Ale mysle ze np na 500 kcal w 2 tygodnie schudniesz albo w 2.5 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfdaa
no dzieki mysle ze dla organizmu to bedzie szok z 2000 kcal i czasem wiecej na 500 , wiec powinno spasc, no chcialabym tak do 10 lipca , bo potem mam urlop i jade na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×