Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość skratt
Ja właśnie skończyłam dietę kopenhaska. Schudłam na niej 4.5 kg w 13 dni. Niestety hyba rozregulowałam sobie okres (miałam 2 razy dłużej niż normalnie). Teraz chciałam zmienić swoje nawyki żywieniowe i jeszcze trochę schudnąć :) Brakuje mi 10.5 do planowanych 15 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skratt
*chyba :p przepraszam za błędy językowe i literówki ale piszę na telefonie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadieciewrzesnia
ja jem na obiad porcje miesa/ryby i warzywa, nie jem weglowodanow.Pije tez sok warzywny i na kolacje jogurt naturalny z otrebami.Rybe po grecku zrobilam na dzis i na jutro. Zwaze sie dopiero w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skratt
Ja dzisiaj sobie pozwoliłam na dzień luzu. Efekty spsrawdzę jutro na wadze. Dzisiejszy dzień: śniadanie - kawa z łyżeczką cukru, grzanka pieczywa i wafelek (około 180 kcal), obiad - gotowana ryba z lodową sałatą (sałatę skrapiam oliwą z oliwek i sokiem z cytryny), kolacja - mleko waniliowe ( około 200 kcal). Razem wyszło mi około 493 kcal, w zależności od tego jak liczymy wartość kaloryczną dla sałaty. Nie jest źle =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu wyszłaś za mąż
Czemu usunęli wpisy diomendi?Co się z nią stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skratt
Szczerze powiedziawszy nie wiem. Na forum jestem od wczoraj. Była chyba jakaś dyskusja na temat zdjęć. Bardzo możliwe, że sama usunęła wpisy, bo miała dosyć prześladowania ze strony osób, które nie mają dość jaj, żeby sięgać po swoje własne marzenia i dlatego próbują podcinać skrzydła innym. Wiecie może ile kcal ma łyżeczka masła? Bo chciałam obliczyć wartość kaloryczną swojego śniadania. (Po wczorajszym waga poszła w dół o 0.25 kg, więc jestem szczęśliwa i pełna energii) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadieciewrzesnia: powodzenia :) Trzymam kciuki ^ _ ^ Moje śniadanie dzisiaj: kawa z łyżeczką cukru i mlekiem 0% (50ml) - około 58kcal, 2 wasy z masłem, malutkim pomidorkiem i połową jajka na twardo - około 112 kcal (+ około łyżeczki masła - nie wiem ile ma kcal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuuulka
Wszystko jest możliwe:) ja schudłam na głodówce 10 kg... podczas wychodzenia do dzisiaj przybyło mi jedynie 2 kg (w tzw. efekcie jojo) czyli 8 kg mniej:D planuję kolejne 8 kg zgubić do nowego roku :) Powodzenia wszystkim zawziętym... przesyłam również porcję motywatorów:) http://mmotywacja.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero1
hej wszystkim:) czy ktoś tutaj jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ,,hej
jest tu ktos/ puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka92
Jestem na diecie od czterech dni.Ubyło mi 1kg, ale to chyba woda. Mam lepsze samopoczuce. Na śniadanie jem kromke chleba na zakwasie z miodem i herbate.Na II sniadanie serek DANIO lub wiejski z 2 kromkami chleba chrupkiego. Potem jabłko. Na obiad warzywa na patelnie gotowane na wodzie z odrobina brazowego lub dzikiego ryzu z kawałkeim mięsa.Przed snem lampka wina. Pije duzo wody. kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altrove
Witam, dawno nikt nie odwiedzal tego forum, a ja właśnie zaczęłam stosować tą dietę ( od wczoraj) pzy okazji odnalazłam fajną stronę, posiłki bardzo można sobie urozmaicić :) polecam stronę www.ilewazy.pl :) napiszcie jak wam idzie po osiągnieciu wymarzonej wagi, jakies efekty jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Sprzedam Adipex Retard 15 mg. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupła do wakacji
Cześć tez od kilku dni jestem na diecie 500kcal moja waga 59.1kg chciałabym ważyć 52kg co tydzień bede sie ważyć w każdy czwartek - zobaczymy co z tego wyjdzie - to ostatnia szansa zeby na lato sie wyrobić usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1345
-szczupła do wakacji- ja tez od dzisiaj jestem na diecie 500 kcal :P mam do zrzucenia 15 kg. ile to moze zajac bo zalezy mi zeby jak najszybciej to zrzucic. odchuzalam sie na diecie 500-800 kcal i w 3 miesiace schudlam 10 kg. mam 19 lat 164cm wzrostu i waga 73 kg ( dzisiaj rano sie wazylam). mam nadzieje ze nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem od poniedziałku. Waga początkową 77.8 dziś 74.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko 154cm. No cóż moje menu jest powtarzalne: Śniadanie: koktajl białkowy 100kcl I śniadanie : banan plus activia do picia Obiad: zupka gorący kubek knor Podwieczorek: grejfrut Kolacja: koktajl białkowy No i to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym dołączyć, ale chyba mam zbyt emocjonalny stosunek do jedzenia. Moja dieta trwa na ogół 4 dni, a później następuje obżarstwo :-( żeby tak wytrzymać chociaż 3 tygodnie, eh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja też zaczęłam dziś waga 71.3 cel 55 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa154
Ja dzis rano weszlamm na wagę i było 74.1 wiec kolejny sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego cały czas jestem na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia754
I nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia754
Kochani będę na pomaranczowo. Jako ewunia754. Tak jak już pisałam jestem od poniedziałku na diecie proszkowej. ... Tzn białko w proszku śniadanie i kolacja zupka knor w południe i na drugie śniadanie jakiś owoc najczęściej banan a podwieczorek to activia. Dzięki tak okrojonemu żywieniu zleciało z 77.8 do 74.1 fajny wynik....ten sposób żywienia mi odpowiada szybki spadek wagi motywuje mnie do dalszych zmagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia754
Mam nadzieje ze do 27 schude jeszcze jakies 3 kilo. .wiem ze pierwsze dni szybko waga leci ale mam nadzieje ze 0.3kilo dziennie będzie schodzić to dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta proszkowa? wysiadzie ci wątroba od tej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia754
Od jakiej chemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia754
Białko sojowe dla sportowców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia 754 Ciekawa dieta :) Dawaj znać jak Ci idzie:) Mój wczorajszy bilans to 650 kcal waga przez dwa dni diety spadła mi o 1,2 kg! mały sukces chucham na niego żeby nie zapeszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×