Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

dziób sama możesz zamknąć i z takimi tekstami uderzaj do podobnym sobie nakręconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy wiedza ze
Znasz ja? Pytam znasz? Bo ja z nia do szkoly chodze i prawde pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno Cie to interesować, tak jak mnie mało interesuje to co wypisujesz o niej i jej matce.... zrozum to to tylko źle świadczy o tobie nie o niej. jak masz taka odwagę na necie to bądź na tyle odważna i obrażaj ja twarzą w twarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy wiedza ze
A teraz wybacz ale musze porozsylac cudowna nowine znajomym. Wez ja spytaj czemu jej w budzie laski nie cierpia... Haha Milego odchudzania dla zdesperowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy wiedza ze
Twarza w twarz hehe dobre w budzie wszyscy spaslaka dojezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wjezdzaj na moją mame..tak nisko upadasz ? Jade Ci po rodzicach ? jak masz cos do mnie to załatwiaj to ze mna a nie mieszaj do tego moich bliskich. To jest żałosne..jak taka cwana jestes to powiedz kim jesteś. Łatwo komus cos wytykac rpzez neta, prawda ? Co mnie obchodzi mój były ? I nie wiem o którego byłego ci chodzi, ale nie rusza mnie to wogóle ^ ^ Wali mnie to :D wysyłaj komu chcesz :) Zobaczymy kto komu jaki wałek wywinie :) także spokojnie .. :)ja jestem spokojna widze Ty nie :) ja chciałam robi kariere ? jaką kariere ? to, że się wziełam za siebie bo byłam gruba to jest coś czego mam się wstydzic ? no sory, ale to chyba Ty powinnas sie wstydzic za to co wypisujesz.. Jak chodzisz ze mną do szkoły to stan ze mna twarza w twarz :) a nie rpzez neta nawijasz, to jest dopiero checowne ^ ^ Mnie laski w szkole nie cierpia ? dziwne, jakos wszystkie ze mną rozmawiają.. :) Pewnie tez jestes tą która ze mną rozmawia, a teraz kozaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam dopero bo jeszcze przegląd z rysunku był, ale 4 mam więc się cieszę :) jeszcze mi zostało 1 kolokwium napisać jak dobrze pójdzie, a jak źle to 3. Ale z projektowania mam 5, a to najważniejszy przedmiot :) Cieszę się bo siedziałam nad tym ostatnio dni i noce. No taki 5h spacer to na pewno dużo kcal spaliłam :) a zjadłam dzisaj tak: truskawki i czereśnie tak 3 garści w sumie 120 kcal 2 serki wiejskie 240 kcal połowę mrożonki chińskiej i pomidora 85 kcal i wypiję pół winka na zakończenie strasznego tygodnia 250 kcal razem około 700 ale dużo spaliłam, poza tym zauważyłąm, że jak nie jem węgli i nie łączę to tyle samo chudnę czy jem 450 czy 700. A czerwone wytrawne wino w małych ilościach też mi nie szkodzi w chudnięciu. Najgorsze są węglowodany, chleb, płatki itp chyba już lepiej rybę zjeść nawet jak ma więcej kcal niż te węgle, przynajmniej mi one strasznie hamują chudnięcie google images działa tak: wchodzisz na google-klikasz obrazy-przeciągasz obraz w pole gdzie normalnie wpisuje się tekst- dajesz enter. I wszystkie strony na których jest dany obraz się wyswietlają. Fajne nawet jak nie chcesz szukać tych zdjęć to i tak się przydaje ta funkcja, więc dobrze wiedzieć ^^ nie przejmuj się tymi osobami, zresztą sama wiesz, że masz się nie przejmować ja dzisiaj byłam w sukience, takiej do kolan wprawdzie, że zakrywała uda czyli to co najgorsze u mnie, więc nawet dobrze wyglądałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci odpowiem:
"chyba już lepiej rybę zjeść nawet jak ma więcej kcal niż te węgle, przynajmniej mi one strasznie hamują chudnięcie" dokladnie tak jest. nie ma sensu jesc jaksi sucharow, wasy, wafli ryzowych, bo to puste przetworzone wegle, puste kalorie (chociaz malo). jak masz za malo kalorii, to organizm spowalnia spalanie i przemiane materii, a co za tym idzie - chudniecie. lepiej wiec zjesc cos co ma kalorie, ale sa to kalorie, ktore beda w pelni zuzyte, czyli np. bialko, ale tez zdrowy tluszcz, bo takie kalorie przyczyniaja sie do lepszego spalania i ogolnego dzialania organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci odpowiem:
A ze zdj ci nie wyjdzie bo nazwy sa zmienione Ps.wygladasz jak ladacznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb razowy to nie są puste kalorie i też nie jest ich mało ^^ a wafle ryżowe czy suchary mają wysoki IG, dlatego nie są najlepsze na odchudzanie zdj się wyszukują nie po nazwie tylko po obrazie x.x nazwa nie ma kompletnie nic do rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci odpowiem:
Jasne jak sa zapisane ze zmieniona nazwa to juz je znajdzie znacie sie tak jak na dietach haha Jakby jej matka romansowala z twoim ojcem to bys jej tak nie bronila nic o niej nie wiecie a poleciala w tych opowiesciach ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraź sobie, że obraz determinuje coś takiego jak określony i unikatowy zbiór pikseli, a nie tylko nazwa. Jak chcesz szukać po nazwie obrazów to skorzystaj sobie z encyklopedii i to będzie miało tyle samo sensu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym: chyba każdy przechodzi taki okres w życiu, w którym myśli, że zna się na wszystkim dobrze i tylko jego prawda jest najwłaściwsza. Potem jednak przychodzi taka myśl, że wszystko, co się uważało na dany temat, wszystkie te rzeczy są po prostu idiotyzmem. Wtedy można powiedzieć, że stało się bardziej dojrzałym człowiekiem. Kiedy nie patrzysz na innych pod tym kątem, że im czegoś zazdrościsz. Ludzie którzy ciągle czegoś zazdroszczą to nieudacznicy, którzy nigdy nic w życiu nie osiągną. Wtedy kiedy sobie uświadamiasz, że każdy ma jakieś tam swoje wartości i zasady, które są nie gorsze niż twoje. I że nie jest się ważniejszym od innych, wyjątkowym, ani tym bardziej mądrzejszym od większości. No niestety, trzeba to zaakceptować, wtedy świat staje się o wiele przyjemniejszym miejscem, a ludzie którzy mają odmienne poglądy są raczej ciekawi niż głupi. Tak naprawdę te wszystkie wpisy, które mają tutaj ostatnio miejsce są wyrazem tego, że jesteście bardzo naiwne, twierdzac, że tylko to, w co wierzycie jest prawdziwe, albo tym bardziej, że to co twierdzą jacyś tam ludzie, których publikują media, i powtarzacie to co oni, bo nie potraficie dojść do żadnych swoich własnych wniosków. Ale to przechodzi z czasem, każdy inteligentny człowiek dochodzi w końcu do wniosku, że jego życie i ideały są ważne, a innych nie są wcale gorsze. Że najlepiej jest żyć swoim życiem, a innymi się interesować, a nie przeżywać ich problemy w nadmierny sposób, lecz starać się pomagać, nie krytykować, bo po co? Czy to coś zmieni w waszym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahaha smieszna jestes !!! hhaahha moja matka romansowala z czyims ojem hahahahaha wez sie lecz kobieto na nogi bo na glowe to wiidze juz za pozno...hahahahahahhahaha skonczona jestes hahahahahahahahahaha ja koncze temat hahaha za pare dni twoje oczy beda wyladac tak O.O hahaha , powodzenia, wszystko co piszesz odwrocilo sie przeciwko tobie hehehehehehehe i teraz wychodzi kto ma asa w rekawie, hehe dlatego najlepsze w tym jest to zeby wszystko brac na luzno malutka :) wlasna nienawisc i zazdrosc cie zgubilla :):)):):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do komentarzy "koleżanek" nie bede komentowac. czy potrzebny jakis komentarz ? mysle ze nie. Diomendi nie ma sensu nawet czytac ich glupot. u mnie wczorajszy dzien na + . dzis 4 wasy z pomidorem na obiadek piers gotowana z brokulem na kolacje konicznie bialko bo czuje troche oslabienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Melduję, że teraz ważę 77,5 kg. :) Nie mam za bardzo dostępu do Internetu. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anafka na wakcjach jesteś? ^^ ja dzisiaj tak ser biały z pomidorem 130 kcal połowa tuńczyka z cebulą 80 kilka plasterków cukinii 40 razem 250 na razie, dzisiaj znajomi przychodzą więc pewnie będzie jakis alkohol ale w małych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wakacje, zamknęłam sesję. :) Teraz skupiam się na pracy tylko (tłumaczenia), ćwiczeniach i książkach. A co do złośliwości, zarzucanej mi parę stron temu, to przepraszam, ale chodziło mi o motywację. Sama jestem wytrwała, więc zachęcam do tego wszystkich, kogo mogę. Bo tylko konsekwencją można coś zdziałać. Wiem co mówię, bo kiedyś już schudłam 30 kg, 10 kg mi wróciło, ale to przez chorobę... Powodzenia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oakd v
anafka gratulujEci spadku wagi , a mozesz sie pochwalic jak i w jakim zcasie tak schudłas? ja mam 5 kg jeszcze i nie chce mi spasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
violet1234 : jestem, jestem ale wczoraj poszłam w melanż :D i dopiero wstałam o 13.00 dzisiaj :D spoko ;d ja sie nie przejmuje ;p gdybym sie przejmowała to juz by mnie tutaj nie bylo :) hm no ja waze dalej 58 ;p wczoraj strasznie popiłam ;d ale waga nie wzrosla ;p wiec gitarka :)) dzisiaj zjadlam troche slonecznika tylko mysle ze jakies 200-250 kcal. ;p dobrze wam idzie, oby tak dalej :D:D mi sie nie chce dzisiaj jakos jesc ;p chyba kaca mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche czuje sie dzis slabsza, ale wciaz mam duza motywacje. zjem na kolacje salatke z lodowej i ogorka a jutro moze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie! Myślę, że sporo jednak zdziałały ćwiczenia. Nawet nie chodzi o kg, ale np. talia - 4 cm mniej, uda - 3 cm mniej. Wiecie co mam na myśli... A teraz więcej czasu, to zdecydowanie więcej ćwiczę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczkaaa
czy spadnie mi brzuch? na 500 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczkaaa
a mozna tak zapytac was czy obojetne co sie je byle bylo 500 kcal? czy sa zakazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×