Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jndn

jaki balsam do ciala najlepszy?do skory bardzo suchej.

Polecane posty

Gość ania_skol
Balsam do ciało z awokado Hildegard Braukmann mogę wam polecić. Idealnie nawilża.. nie musze go stosować co dzień, ma przedłuzone działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-koc
Polecam emulsję hialuronową Hildegard Braukmann z serii Body. Super produkt! Po nim moja skóra stała się jędrniejsza i odżywiona:) Zamawiam kosmetyk przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbowałam Tołpy, Neutrogeny i HB Emulsje i Emulsja jest z nich trzech najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik
Suchą skórę warto nawilżać codziennie kremem do ciała Decubal Body Cream. Pomaga on skórze w odbudowie jej naturalnej bariery ochronnej, chroniącej przed działaniem wody, wiatru i warunków atmosferycznych. Pozdrawiam, Iwona Drobicz eRzecznik Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ja od 9 lat nie uzywam balsakow bo dla mnie to to wssystko to wypchane chemia jest... uzywam szarego lub jakiegos organicznego mydla do kapieli a po kapieli raz na dwa dni olej kokosowy i nie mam ani krost ani suchej skory nic mnie nie piecze, nie swedzi, dla mnie to wlasnie te wszystkie balsamy powoduja te problemy ze skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta234
Polecam balsam rewitalizujący Epionce. Najlepszy jaki miałam do tej pory. Mam bardzo suchą skórę i już nie taką młodą. Balsam bardzo dobrze nawilża, ujędrnia, wygładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christeczka
Ja od zawsze walczyłam z suchą skórą ;) Zawsze pomagały mi najbardziej olejki - szczególnie arganowy Tydzień temu sprawiłam sobie fajny balsam do ciała z tym właśnie olejkiem marki CeCe - była promocja w SuperPharm (możesz sprawdzić, może jeszcze ją mają ...). Świetny kosmetyk - już widzę, że zagości w mojej kosmetyczce przez długi czas. Od razu po użyciu cera staje się nawilżona, delikatna, nadaje jej delikatnego, orientalnego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmesdfdsf
No ja rowniez lubie te z olejkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia to ja wiem, że do skóry suchej najlepsze są masełka. Używałam różnych kremów, ale albo nawilżają albo natłuszczają, rzadko natomiast łączą te efekty w jedno. Masełka to potrafią. Do bardzo suchej skóry mogę polecić masełko regenerujące Phenome, którego sama używam http://www.phenome.pl/pl/main/produkty/1;3;144;milky_almond/?pid=5. Jest w pełni naturalne, na bazie wód, ekstraktów i olejów roślinnych, zawiera m.in. olej ze słodkich migdałów, masło shea, olej buriti, miód i kwiaty irysa. Efekty widać bardzo szybko, bo skóra robi się elastyczniejsza, lepiej napięta, sprężysta i bardzo miła w dotyku. W salonie można też dostać bezpłatne próbki, jak byście miały ochotę wypróbować. Ja jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam wiele balsamów, oliwek i kremów do ciała.. niesamowity efekt uzyskałam po kremie witaminowym do ciała hb. Nigdy wcześniej nie miałam tak miękkiej i delikatnej skóry. Czy w waszym przypadku też tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zmianę stosowałam czerwony garniera i oliwkę dla dzieci. Moja skóra o niebo jest lepsza niż kiedyś. Przykładowo dzisiaj balsam, jutro oliwka i tak na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na skórę suchą swędzącą
mi najlepiej pomagało Oilatum i Aveeno. emolium też. lubię the body shop ale od nich mogę żywać tylko masłą oliwkowego, pozostałe podrażniają mi skórę (mam suchą skłonną do podrażnień i swędzenia na nogach i placach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam neutrogene w 100% :) bardzo pomogła mi z moja sucha skora wiec mysle ze wam rowniez pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatapyskata
a_grestowa, gdzie kupujesz to masło? Ostatnio czytałam na kilku blogach o tych kosmetykach, ale u siebie nie mam ich sklepu, nie wiesz gdzie jeszcze mogłabym kupić ich kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszy jest balsam do ciała z olejem z wiesiołka Gal, skutecznie nawilża, delikatnie natłuszcza i nadaje skórze uczucie świeżości. Doskonale się wchłania i regeneruje naskórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOSH seria SOS do suchej skóry w olejkiem z granatu, oprócz tego Palmers i oliwka fioletowa Johnsson dla dzieci bedtime, to moje faworyty do wysuszonej po zimie skóry, do kąpieli używam olejku biały jeleń prebiotic bo mam baaardzo suchą skórę wymagającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość22222
Neutrogena, wcześniej wspominana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i masło palmers kokosowe, rewelacja, ale teraz jak pisałam działam z oliwkami spróbuj oliwki po kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neutrogena ma świetne kremy do rąk, najlepsze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję w księgarni i papier straszliwie wysusza ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka45
Balsam do ciała z avokado HB jest doskonały do suchej skóry. Ma przedłużone działanie, więc przez dłuższy czas utrzymuje skórę nawilżoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolka9
Długo szukałam dobrego balsamu, aż natknęłam się na balsam do ciała z avokado z HB. Nawilża i ujędrnia skórę. W moim przypadku sprawdza się bardzo dobrze. Z każdym dniem problem suchej skóry znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywałam kiedyś balsamu malinowego firmy AA, ale nie pamiętam dokładnie, jaka to była seria. Najbardziej sprawdzony jest ten czerwony balsam do suchej skóry z Garniera i balsamy do ciała z Farmony - http://farmona.pl/promowane-produkty/balsamy-do-ciala/ - ja uwielbiam owocowe zapachy, dlatego te produkty to dla mnie numer 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsam z wiesiołkiem Gal - kupisz w aptece, albo rossmanowska Isana z mocznikiem (dobra, ale wiesiołek lepszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×