Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość je taime mon amour

Eva Luna tv4, godzina 18:00

Polecane posty

Gość je taime mon amour

kto to ogląda? albo bedzie oglądac? moje pierwsze wrażenia po 2 minutach ogladania - slabe kolory, brzydka inscenizacja, brzydcy mdli aktorzy bez wyrazu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Ja nie ogladala,mzle szkoda,ze skoczylo sie juz Kiedy sie zakocham ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa to piękna dziewczyna
masaż na ulicy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweeeeeetka
a dlaczego nikt nie dodaje na dailymotion :( o 18 leci PM akurat ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Style inspiration xoxo
ktora to ta cala Eva ? Ta co jej ojca potracili na ulicy ? Swoja droga wie ktos gdzie mozna ogladnac online ? Rano jest tylko jedna powtorka a zas wieczorem leca 2 odc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Style inspiration xoxo
No cóż będzie trzeba oglądać powtórki rano... Serial wydaje się ciekawszym niż Zakazane uczucie :P Więcej się dzieje heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarrieBradshaw-Presto
O jezu, ale ta aktorka grająca Victorie(?), panne Daniela, ma wielkie dupsko... :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak wielu imigrantów, Eva przyjeżdża z ojcem i młodszą siostrą do Kalifornii w poszukiwaniu lepszego życia. Zaraz po przyjeździe jej ojciec umiera, potrącony przez samochód. Kierowca ucieka z miejsca wypadku. Kobieta poprzysiega zemstę. Wkrótca poznaje Leonarda Arismendi, który zakłada się ze swoim przyjacielem, Danielem Villanuevą, że poderwie Evę. Zatrudnia ją jako opiekunkę ojca, nie wiedząc, że to córka ofiary wypadku, który spowodował. Tymczasem Eva zakochuje sie w Danielu. Na jej drodze do szczęścia stają jednak jego narzeczona, Victoria, jej matka Marcela i pokojówka Renata. Do tego jeszcze Leonardo orientuje się, że to on potrącił ojca Evy i kieruje podejrzenia na swojego rywala, Daniela. Dziewczyna przeżywa szok i postanawia zemścić się na ukochanym. Po serii upokorzeń jakich dozna, wraca w nowym wcieleniu modelki, Evy Luny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
o kurde już sie nie moge doczekac jej jako modelki :classic_cool: bo taka szara myszka ale ma potencjał (nie to co ta paskudna niska czarnowłosa perrrroni :O ) chociaż bardziej sie spodziewałam,że osiagnie sukces w branzy reklamowej jako ktoś za biurkiem :classic_cool: haha dupa Victorii :D :D szukałam w internecie żeby sie posmiac ale niestety jest tylko twarz :( :O normalnie mam wrażenie że jej tam jakieś poduchy wkładają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
która to ta Twoja ukochana aktorka? tzn kogo tu gra? siostra Evy Luny tez jest fajna chociaż nie wiem czemu przypomina mi Gabi z Osaczonej Głupi ten chujek co ją zaprosił do restauracji a potem ona musiała płacic! widać nie tylko w Polsce żyją takie chamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajaj ;*
nikt nie oglada Teresy ? ;p cos podobnego do Rubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
no własnie teraz przeczytałam opis i widze,że podobne do Rubi.. na tvn7? a o której? kurde ja nie wyrobie! 😭 ile tych telenowel...2 odcinki Evy Luny + zakazane uczucie, na wspolenj barwy szczescia m jak milosc dr house skins w 11 detektywi ożesz kurna mać :O a jeszcze odkrylam że mam zone romantica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessss00
Ja mialam ogladac tylko Eve Lune ale wciagnelo Mnie tez Zakazane uczucie a najbardziej Teresa tylko i wylacznie dlatego ze jest na styl Rubi ;D Czy Mi sie dobrze wydaje ze w Teresie ten blondyn gral rowniez w Rubi ;P a i Rubi jest podobna do glownej bohaterki Teresy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wspollokatorka, co tanczy w klubie. Kocham ją ❤️ A co do tego typa co zapierrdala pannom hajs, to kootas na 102, a jaki byl osrany jak mu panna grozila pistoletem. Myslalam ze narobi w majty. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka meksyk. telenowel
"Eva Luna" i "Zakazane Uczucie" - świetne są! Ale tęsknię trochę za "Kiedy się zakocham". Szkoda, że dzisiaj nie leci w TV ani "Eva Luna", ani "Zakazane uczucie". Ciekawe, dlaczego... PS. Proszę mi tu nie obrażać Maite Perroni! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
jak mozemy nie obrazac Maite Perroni jak jest irtyujaca? dzisiaj znowu poprzestawiali godziny Eva luna zamiast o 17 i 18 dali jeden odcink o 19.00? a gdzie byl poprzedni? p.s zauwazylyscie jaka ta ewa jest wysoka przy gabi i mari sol ? one na szpileczkach a są nizsze od niej mimo wszystko a ona na plaskich butach zawsze ale fajna jest, lubię ją :) a ta stara babka budzi we mnie jakies dziwne emocje :O jej twarz nie pasuje do ciała, rzesy ma jak namalowane, gruba, ale twarz nawet niezła, podejrzewam że to trans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
tfu jakiej gabi co ja mowie :D chodzilo mi o alicie (chyba to jest imie siostry tej evy) ta starsza babeczka to chyba liczy że Bruno Lombardi (coz za wymsylne imie i nazwisko -> ci co ogladali sortilegio wiedza co mam na mysli) ją przeydma? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Ewy dałaby się wyru
chać za pieniądze każdemu, nieważne czy to szef czy pijak kto zna serial Seniora? tam był też właściciel ziemski , zły człowiek, zgwałcił córkę swojej byłej kochanki, dziewczyna o imieniu Dolores zachodzi w ciążę, rodzi córkę, on chce zabić dziecko, ciocia ratuje dziewczynkę, Izabellę , opiekuje się nią, Dolores uderza kamieniem prześladowcę i pali stajnię, ucieka ze wsi, od tej chwili nienawidzi mężczyzn mówi: zapłacisz za wszystkie moje łzy ona boso idzie przed siebie na tle ognia Mija 20 lat, Izabella dorosła chce wiedzieć kim są jej rodzice, Dolores zmienia imię na Wiktoria, ma dwie córki, męża, przeszłość wciąż ją boli, jest zimna i oschła, taka seniora domu córka i matka kochają tego samego mężczyznę, adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
nikt juz nie oglada Evy Luny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisać<
oglądam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasami oglądam jak trafię
podobaja mi się krajobrazy, chaty i Leo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
co za tragedia! zdjeli EVE LUNE z anteny jestem zbulwersowana! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdjeli...
jest o 9 rano, tzn troche po 9 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
u mnie w gazecie nic o tym nie ma, ale jeszcze sprawdze,musi byc ! :( chociaż 9 to słaba godzina, a o 19.00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
jest, masz rację, o 9:25 czyli w godzinach powtórek :O ale lepsze to niż nic :) bardzo sie cieszę, że nadal będę mogła oglądać, już sie moge doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taimeee mon amour
to już miesiąc minał :D nastąpiła przemiana Ewy, Julio dowiedział się,że Husta żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia ducha żywego przest
raszyła się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×