Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trzpiotkattt

rozstepy-co wolno stosować???

Polecane posty

Gość trzpiotkattt

witam, mam pytanie czy aby zapobiegać rozstepom w ciąży oraz redukować już je istniejące można stosować kremu itp na rozstepy takiego jak przed ciążą tzn bez szczególnej adnotacji że to preparat na rozstepy dla kobiet w ciąży? czy też wolno/zaleca się używać tylko takich specjalnych dla ciężarnych bo takie "zwyczajne" mają np jakieś nieodpowiednie dla ciężarnych składniki? mam krem który uważałam za w miarę ok i nie wiem. Doradzcie. A może polecacie jakiś preparat szczególnie który się sprawdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uvchfd
NIe wiem czy mozna uzywac zwyklych kremow na rozstepy. Ja uzywam specjalnego olejku przeciw rozstepom dla kobiet w ciazy. Na razie jestem w 7 miesiacu i nie mam zadnych rozstepow, ale boje sie co bedzie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzpiotkattt
a co to za olejek? mozesz powiedziec jaka nazwa i firma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny dwarf
Rozstępy zwykle pojawiają się gwałtownie, lawinowo w okolicach 8-9 miesiąca bardzo często też już po porodzie. Nawilżanie skóry jest bardzo ważne jednak najistotniejsza jest tu "siła genów:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaaada
ja gdzieś od 3-4 miesiaca używałam oliwki i prepearatu p/rozstępom z dax cosmetics dla kobiet w ciąży, a jak mi mocniej brzuch urosł - gdzieś koło 6-7 miesiąca to kupilam mustellę; nie mam ani jednego rozstępu po ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uvchfd
To ze najwazniejsze sa geny to rowniez prawda. Moja bratowa uzywala jakies bardzo drogie kremy na rozstepy, a i tak jej sie zrobily takie wielkie, grube, brazowe, ze juz brzucha nie moze pokazywac. Tylko, ze ona bardzo duzo przytyla w ciazy, cos ponad 20kg, wiec nie wiem czy to tez nie mialo wplywu na pojawienie sie rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaaada
ja tam nie wiem, mam mnóstwo rozstępów na nogach z okresu dojrzewana i, bo bardzo szybko rosłam, i bałam się ze w ciaży bedzie to samo, ale na szczęści enie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariba
oliwa z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genijkao78

do masazu nawet virgin z pierwszego tloczenia, w ogole oliwy tloczone na zimno, monini ma dobra jakosc co do ceny, wiec mozna uzywac i w kuchni i tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawilżać skórę a nie krem na rozstępy. Oliwki, kremy natłuszczające. Poza tym jeśli jesteś skłonna do rozstępów czyli chodzi mi w tym przypadku o genetykę (mama, babcia) no to nic nie poradzisz.

Znam sposób sprawdzony od koleżanki. Przez całą ciążę piła coś z kolagenem. Nie ma ani jednego rozstepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×