Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

Generalnie zajmuję się programem siłowo-wytrzymałościowym w rozumieniu szkolenia wojskowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka UJ
Nooo tak.Zamiast na tabelki patrzy na forum.Urzędasy,pozwalniać was bo jak widać nudzicie sie za kasę podatnika.I zatrudnic młodych,rzutkich którzy będa traktować prace poważnie zamiast o dupie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie wypraszam to sobie... jestem niezależnym pracownikiem a nie urzedowym!!!!! Jakbym pracowała w urzedzie nie miała bym odwagi siedziec na forum i pisac hm.... o sexie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka czyli sama sobie sterem zeglarzem okretem czy po prostu pracujesz w domu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ksiegową... aktualnie na urlopie macierzynskim jeszcze jakis miesiac ale jednoczesnie prowadze ksiegowosc naszej własnej firmy wiec tak czy inaczej pracuje cały czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... bo kolezka jest wysportowany i lubi z dziewczynami biegac prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem jestem, to prawda, z dziewczynami lubię przebywać, bawić się, uprawiać sport...i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka UJ
A jak tak to zwracam honor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie myślą, że jak ktoś napisze posta na forum, to już od razu musi być przywiązany do kompa stacjonarnego gdzieś przed biurkiem w domku...A przecież jest tyle urządzeń przenośnych...Mogę teraz pisać np z samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie... ja w nocy lezałam przy facecie i pisałam z wami ja mi to dobrze robicie.. z komórki .... chwała Bogu za przenośnego neta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... czym sie ta dobrze bawisz? moze potrzebujesz kogos do pomocy przy gałce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze... właśnie widzę jak jedziesz... zatrzymaj się proszę...nie wygodnie mi iść w tych szpilkach... z chęcią bym usiadła na chłodnej skórce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla alayka
chętnie byś usiadła goła dupcią?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z miłą chęcią, zaproszę Cię na zmysłową przejażdżkę...Otworzę drzwi...pojedziemy...tam, gdzie marzenia stają się rzeczywistością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z chęcia bym usiadła gołą dupcią... jest ta ciepło a te spodnie są już tak na mnie opięte i przyklejone do ciała.... tylko czekam aż będe mogła je zdjąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. czy juz mogę je zdjąć... nie będziesz się krępował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skóra w lanosie na gaz?! nie ma takiej opcji! ps - gratulacje dla debila, który pisze w trakcie jazdy samochodem ps2 - jak napiszesz że masz szofera, to się zesram ze śmiacia półgłówku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotorze... przecież my się tez wyleczymy... bez tych sarkazmów proszę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy już będziemy na miejscu, otworzę najlepszego szampana...Mam nadzieję, że przyniesie Ci, choć troszkę ulgi...jeszcze bardziej rozbudzając Twoje zmysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to jedz tam gdzie uważasz... ja ściągam te spodnie.. moja koronkowa bielizna lekko zsuwa się razem z nimi... widzę jak patrzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×