Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość starlight 25

Odbiłam żonatego i...

Polecane posty

Gość Magdalennn_
Idiotyczny argument. Równie dobrze mogłabym powiedzieć, że znajdę sobię bogatszego i kopnę go w dupę. Bosze niektórzy nie potrafią zrozumieć, że dwoje ludzi połączyło uczucie, bez żadnych podtekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacky luuuk 32
Hej laski, ja także jestem żonaty. Nie kocham swojej żony, to czupiradło, ożeniłem się z nią z przyzwyczajenia i tak trwam już 10 lat. Mam 2 dzieci, ale sam nie wiem jak to się stało. Nie kocham jej i jej nie dotykałem! Starlight, może się spotkamy? :D Madlen dla Ciebie mogę być nawet samotnym, bezbronnym prawiczkiem. I mogę Cię nawet wyciągnąć z kanału ............................... La Mansz :D Jak się znudzisz swoim menem to zapraszam ;) Figuś Tobie nie proponuję hanej, bez obrazy ale jesteś jak dla mnie zbyt...no wiesz... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennn_
Jezu. Spokojnie. Co za agresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA ŚMIESZKA BEZDOMNEJ KOLEŻKA
GDYBY MI FACET COŚ TAKIEGO ZROBIŁ- ZDRADZIŁ TO NIE ZOBACZYŁBY WIĘCEJ DZIECI. KOCHANKA NA PIERWSZEJ WIZYCIE BY LECIAŁA ZE SCHODÓW A POŁOWA JEJ WŁOSÓW ZOSTAŁABY W MOJEJ SKROMNEJ DŁONI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego ze bedziesz
Magdalennn_ - i tu sie myslisz slonko ty nic nie masz do zaoferowania procz mlodej "jeszcze" dupy. Dobijesz do 30tki i bedziesz atrakcyjna dla dziadkow 50+. A on zawsze bedzie facetem z kasa na ktorego beda leciec "mlode" dupy. Sam mialem takie propozycje od 10-12 letnich mlodszych lasek ode mnie. Ale ja nie uznaje takich ukladow wiec musialy sie obejsc smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi16
DO paranojaaaaa Nie wyzywaj , jeżeli sama tego nie przeszłaś to znaczy że albo jesteś sama , albo masz szczęśliwą rodzinę wez pod uwagę że niektóre z nas poszukują szczęścia i miłości bo może jej nie maja są bite , poniżane i co powiesz madralo ? szukamy choć chwilki szczęścia :( szukamy?? hmmm ja nie szukałam to on mnie znalazł , teraz sie zastanawiam czemu nie wczesniej ( może w ciazy nie mogla sie kochac , a moze za malo atrakcyjna byla dla niego ) powiedział że mnie kocha i sadze ze mowil to szczerze , znal mnie wczesniej , ale jezeli sie dowiem ze ja kochał i szukał odskoczni - pożałuje , nie daruję mu moich łez , cierpienia , niech poczuje to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi16
DO paranojaaaaa Nie wyzywaj , jeżeli sama tego nie przeszłaś to znaczy że albo jesteś sama , albo masz szczęśliwą rodzinę wez pod uwagę że niektóre z nas poszukują szczęścia i miłości bo może jej nie maja są bite , poniżane i co powiesz madralo ? szukamy choć chwilki szczęścia :( szukamy?? hmmm ja nie szukałam to on mnie znalazł , teraz sie zastanawiam czemu nie wczesniej ( może w ciazy nie mogla sie kochac , a moze za malo atrakcyjna byla dla niego ) powiedział że mnie kocha i sadze ze mowil to szczerze , znal mnie wczesniej , ale jezeli sie dowiem ze ja kochał i szukał odskoczni - pożałuje , nie daruję mu moich łez , cierpienia , niech poczuje to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA ŚMIESZKA BEZDOMNEJ KOLEŻKA
POSŁUCHAJ KAŻDY KTO MA NORMALNY ZWIĄZEK- ZBUDOWANY NA CZYSTYCH RELACJACH I POSIADA JAKĄŚ MORALNOŚĆ BĘDZIE SIĘ DENERWOWAŁ ZROZUM ŻE TO STRASZNA PODŁOŚĆ ODEBRAĆ DZIECIOM RODZINĘ. JAK SIĘ CHCIAŁ Z ŻONĄ ROZSTAĆ TO DLACZEGO TO ZROBIŁ DOPIERO KIEDY POZNAŁ CIEBIE?? W 99% TAKICH PRZYPADKÓW ONI PRZECHODZĄ SOBIE Z RĄK DO RĄK CHOĆ RACZEJ Z D... DO D...... A GADANIE O ROZPADZIE ZWIĄZKU JEST TYLKO NA POTRZEBY KOCHANEK, ZA DUŻO TAKICH HISTORII ZNAM ŻEBYŚ MNIE PRZEKONAŁA A W OGÓLE PO CO MŁODYM DZIEWCZYNOM PCHANIE SIĘ W ZWIĄZKI Z TAKIM BAGAŻEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennn_
Gdyvyś był bogatym facetem w średnim wieku, to nie siedziałbyś na kafe i umoralniał;) Otóż mam coś do zaoferowania, niż ładną buzię i młodą dupę:) Mam wyższe studia, od mniej więcej roku jest właścicielką butiku, więc zarabiam na siebie. Często sama podróżuję, znam biegle dwa języki,mimo że mam dopiero 25 lat. Przez 4 lata pracowałam jako foto modelka, więc ne tylko mam piękne ciało i twarz, ale również intelekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA ŚMIESZKA BEZDOMNEJ KOLEŻKA
DO ROKSI COŚ TAM "są bite , poniżane i co powiesz madralo ?" TO MÓW OD RAZU ŻE JESTEŚ Z PATOLOGII, TO CZĘŚCIOWO TŁUMACZY DLACZEGO NIE POTRAFISZ USZANOWAĆ TEGO CZYM JEST RODZINA. ALBO JEJ NIE MIAŁAŚ ALBO MIAŁAŚ ROZBITĄ I PO PROSTU MASZ ZABURZENIA NA TYM TLE- BRAK WZORCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa z makiem
figa 32 - spkojnie, spokojnie, tobie też to sie ptzytrafi i inna też ci cateta odbije, w końcu trafi kosa na kamień małpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennn_
Nie jestem jego utrzymanką, sama zarabiam na siebie. Oczywiście korzystam z jego pieniedzy bo więcej ode mnie zarabia, ale nie widze w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi16
AGA ŚMIESZKA BEZDOMNEJ KOLEŻKA jestes strasznie agresywna :( chyba Tobie przyda się lekarz :( , uważaj na swojego faceta !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestes malpa. Zadna kosa na mnie nie trafi nie martw sie. Pilnuj lepiej swojego faceta, zeby na ciebie nie trafila kosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa z makiem
o kurde, coraz tu więcej takich lafirynd, dobrze, że mój facet gardzi takimi szmatami jak te tutaj i w zyciu nie dałby się otumanić żadnej. Jak ktoś ma żone to won od niego! NIC wa nie usprawidliwi, NIC! NAwet pierdolenie o uczuciach bal bla bla żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennn_
To że facet odchodzi od żony, to nie jest wina kochanki. Przeciez to nie jest jej rodzina, to nie jest jej sumienie, tylko jego. To on rozwala rodziną, a nie kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego ze bedziesz
"Mam wyższe studia, od mniej więcej roku jest właścicielką butiku, więc zarabiam na siebie. Często sama podróżuję, znam biegle dwa języki,mimo że mam dopiero 25 lat. Przez 4 lata pracowałam jako foto modelka, więc ne tylko mam piękne ciało i twarz, ale również intelekt" Jak dla mnie (38 letniego faceta) nie robi to zadnego wrazenia. Moze poza tym ze musisz miec zgrabna figure co moze spowodowalo ze facet stracil glowe. Ogolnie ten opis swietnie sie nadaje na portale randkowe by wyrywac dzianych "tatusiow" no offense :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennn_
Przestańcie winić kochanki, tylko facetów. To ich rodziny, ich sumienie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi16
AGA ŚMIESZKA BEZDOMNEJ KOLEŻKA napisz cos o nim ? ja nikomu nikogo nie odbiłam ,pogoniłam go !! aha i jak pies nie wezmie to suka nie da , zapametaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennn_
Nie wierzę, że 38 letni, wykształcony facet siedzi na kafe, a od jego wypowiedzi aż razi frustracją. Sorry ale ściemniasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to leci na odwot
jak suka nie da to pies nie wezmie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa z makiem
oksi16, prawdziwe słowa "aha i jak pies nie wezmie to suka nie da , zapametaj !!" - to prawda, ze to wina faceta, ale jak suka (bo tylko tAK WAS MOŻNA WAS NAZWAĆ) nie będzie się kręcić i podrywać go to facet się na to nie złapie. Zapamiętaj Roksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa z makiem
Figa32 - jeśli to wiek to współczuję, bo taka stara a pierdolnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennn_
właśnie fga32:), nie rozumiem tej agresji skierowanej do kochanek. To facet porzuca swoją rodzinę, a nie kochanka. Jest dorosły, swój rozum ma, więc powinniście mieć pretensję do swoich mężow. Chociaż ja nie związałabym się z factem, który ma dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego ze bedziesz
"Nie wierzę, że 38 letni, wykształcony facet siedzi na kafe, a od jego wypowiedzi aż razi frustracją." Jaka frustracja? czy ja was wyzywam albo potepiam ?wyrazam tylko swoje zdanie. No i moze bawi mnie fakt ze tak slepo wierzycie ze to ten "jedyny" na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennn_
Zreszta chore jest dla mnie, trzymanie na siłę swojego męża/żony w małżeńswtwie, które istnieje tylko na papierku, a od lat jest jałowym nie dającym szczęścia związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenn agresja wynika z tego ze najczesciej sa to tzw zoneczki ktore po urodzeniu dziecka przytyly 10 kg i ich glownym strojem jest wyciagniety szary dresik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie sa mezowi zaoferowac nic wiecej poza obiadkiem. Jakby byli z nimi szczesliwi to by od nich nie odchodzili ani nie zdradzali. Logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×