Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość botox effffffekt

Chcę sobie sama wstrzyknąć botox i kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość jak to gdzie????
wstrzyknelas sobie to juz? Moze lepiej pojdz do lekarza i zaplacisz za sam wstrzyknięcie ,ciekawe tylko ile te hieny liczą sobie za to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdghjkjl
hehe bedziecie wygladac na gorniak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaDiva
doklanie... wstrzykiwanie samodielnie takcih preparatow to szalenstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie szaleństwo, to głupota... Botoks kosztuje zaledwie 600 zł, a kwas 800 zł/1ml - to przecież rozsądne ceny (podaję ceny za Gabinetem NewU w Krakowie, z którego korzystam). Wprowadzenie sobie samemu botoksu grozi poważnymi konsekwencjami... tylko specjaliści mogą to robić! I paraliż jest tu najmniejszym skutkiem złego postępowania... Jak nie stać Cię na zabieg, to lepiej używaj samych kremów, a nie próbuj bawić się w lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie czy udalo sie
napiszcie czy udalo sie ladnie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgbn bn bnb n bn
napisze tak głupota ludzka nie zna granic ;-)))))))) mozwe najpierw wypróbuj na tylku jak ci wyjdzie gladkie to potem na twarzy ....łech łech łech.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalminka
prosze darowac sobie zlosliwe komenatrze,watek jest na temat chce sobie sama wstrzyknac...osoby ktore chca wstrzyknac u lekarza prosze wchodzic w watki o takiej tematyce....precz ze zlosliwosciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia6789
Jesli wstrzyknięcie kwasu samej sobie sprawi wam problem,a znajomi sie boją, to ja chętnie pomogę, siedzę w kosmetyce,ale tego nigdy nie robiłam, więc zaznaczam ze to na waszą odpowiedzialność. z igłami miałam nie raz do czynienia. chętnie nauczę się nowych rzeczy ,dla mnie to nie problem. Gdyby ktoś był chętny to piszcie, jestem ze sląska kachna12345@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia6789
dobra reklama, ale my tutaj o czym innym... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia6789
a jeszcze- dziewczyny znalazlam na allegro kwas hialuronowy do ostrzykiwania,wiec z dostepnoscia nie jest juz tak zle jak do niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,a ja mam takie nietypowe pytanie,skoro mozna powiekszyc sobie samemu usta itd,to czy mozna samemu wstrzyknac sobie kwas hialuronowy pod skore penisa aby powiekszyc penisa ? jezeli tak to jak sie to robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia6789
ja juz po :) wstrzyknęłam kilku osobom,efekt super, dziewczyny nawet chwaliły że lepiej niż lekarz,bo zrobiłam to delikatniej ,zero siniaczków, grudek (ale masowałam chyba z 20min :)) Samej sobie nie dałam rady-niestety ból oraz łzy płynące odruchowo z oczu nie pozwalają na wstrzyknięcie sobie samemu. Może Wam sie uda,mi niestety się to nie udało, na razie mogę jedynie upiekszać innych :) kwas zakupiłysmy u producenta, w moim gabinecie panuje czystość,przywiązuje bardzo duzą uwagę do sterylności zabiegu, więc o powikłaniach niema mowy, tym bardziej,że kwas nie jest uczulający. Jesli ktoś będzie potrzebował pomocy, to zapraszam :) 514-326-345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLĄSK powiekszanie ust
ŚLĄSK ! dziewczyny, wstrzykuję kwas za 400zł- cena za kwas,usługę, znieczulenie, zapraszam na moją stronę na fb, tam są zdjęcia powiekszonych przeze mnie ust: https://www.facebook.com/makijaz.permanentny.12 514-236-345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata8080
Kasia zlituj się na Boga. Botoksu po wstrzyknięciu nie wolno masować !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata808080
Kasia zlituj się na Boga. Botoksu po wstrzyknięciu nie wolno masować !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkaaa
Botoksu wogóle nie wolno wstrzykiwac bo to silna trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayaha
Oj sama to sobie nie wstrzykuj. Lepiej zostawić to profesjonalistom. Polecić Ci mogę fachowców z Extravaganza Wyspa Urody. Po pierwsze efekty są rewelacyjne, a po drugie czuć od pierwszego spotkania, że można im zaufać. I co najważniejsze ceny są atrakcyjne i to też na pewno przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczka456
a jakie są ceny w Extravaganzie???? Mi się obiło o uszy, że całkiem spoko, ale nie wiem ile w tym prawdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ir_ys
Najlepiej do nich zadzwonić lub pójść. Ja tak zrobiłam , dowiedziałam się przy okazji czegoś więcej nt. mojego zabiegu , bez problemu podano mi ceny, co i jak, za co płace. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona_o
Z takim czymś radzę ich do profesjonalnego salonu..lepiej nie ryzykować Ja np. chodzę do Extravaganza Wyspa Urody. Zastanów się dwa razy, za nim to zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 latka
Robię sobie od 4 lat botox na lwią zmarszczke i kwas na dolinę łez i bruzdy nosowo-wargowe zawsze w Gabinecie w Sopocie niedrogo, 2 razy w roku, nie widzę żadnego sensu robić to samej, kompletnie się nie opłaca, nie mamy wiedzy o partiach mięśni w jakie trzeba się dostać z botoksem, można np.poraźić sobie nerwy wzrokowe ktoś nie myślący zrobi to sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w salonach maja pojecie???tez nie raz paralizuja miesnie nie te co trzeba i robia jaja za wielka kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZOŁANA KRUPA
BOTOKS AJ LOF DIS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujenka
Dżizas Krajst, dziewczyny, a jak wam coś nie wyjdzie? Przeciez to jest twarz! Nie chcę krytykować, ale czy macie plan B na okoliczność, gdyby efekt nie był jednak, hmmm taki jak powien?... Ogólnie nie mam nic przeciwko, sama robiłam botulinę - tutaj http://www.drpernak.pl (może ktoś jednak zechce rozważyć), ale na chłopski rozum wydaje mi się, że lepiej chodzić pomarszczonym niż ryzykować domowe zabiegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziunia00 a jakie koszty wiążą się z takim zabiegiem w Extravaganza Wyspa Urody. Faktycznie chyba lepiej jest zaufać fachowcom. Nie jestem na tyle odważna, żeby robić sobie takie rzeczy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewen
Ja własnie idę na wizytę do Extravaganza Wyspa Urody - zobaczymy jak będzie. Już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4monik
witam sama się przymierzam do zakupienia botoksu, poszukuję namiarów w USA botoks wstrzykują przeszkolone pielęgniarki a u nas tylko lekarze..monopol :) ilu lekarzy zrobilo sobię szybki kurs bądź i nie..w małym gabineciku po godzinach pracy w szpitalu dorabiają sobię..bo im można.. te z dziewczyn która miały taki zabieg wiedzą, że to nie takie skomplikowane...oczywiście umiar i zdrowy rozsądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×