Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whynot

Icoone - tkanka tłuszczowa- nowość- zaczynam :)

Polecane posty

Gość gość
Wesołych świąt dla wszystkich klientów i pracowników kliniki laime posiadającej velashape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IP :) Wesołych świąt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Icoone to gowno i strata pieniedzy dla naiwniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całemu zespołowi magazynu Kafeteria życzę zdrowych, radosnych i spokojnych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icoonepolska
Zapraszam na spotkanie do Wrocławia, gdzie udowodnimy skuteczność działania zabiegów i jeszcze raz i tym razem to naprawdę już ostatni raz proszę nie obrażać zadowolonych i korzystających z zabiegów klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAJKO1
Prawidłowo, bo ja też korzystam z różnych zabiegów między innymi z icona i nie tylko, ale w tym momencie czuję się urażona jeżeli ktoś nazywa mnie naiwniaczką. To koniec fali nienawiści w sieci. Ci, którzy obrażają i pomawiają innych na forach internetowych, nie mogą już czuć się bezkarnie. Naczelny Sąd Administracyjny wydał decyzję, dzięki której zdobycie danych osobowych tzw. "trolli" będzie dużo łatwiejsze. O takie informacje może teraz wystąpić nie tylko prokuratura. Takie prawo ma też każda osoba fizyczna i firma, które wykażą, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Namierzenie "hejtera" może trwać tylko kilka minut. (SAJKO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 10 zabiegach Icoone i widzę mega efekt, nie mam cellulitu a Pani kosmetolog mówiła, że to już 3 stopień zaawansowania. Dodatkowo ciało stało się znacznie jędrniejsze. Mimo to, że zabieg nie nalezy do tanich polecam wszystkim, których wygląd ciała wymknął się z pod kontroli. Polecam Klinikę Medi - Derm tam mają ten zabieg najtańszy - zależało mi na dobrej cenie dlatego wcześniej sprawdziłam wszystkie oferty w Warszawie . Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynek4
Polecam zabiegi w klinice Kosmedica, wspaniała obsługa i indywidualne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi ICOONE w Warszawie w klinice LA PERLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z zabiegów w Małapolskim Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Consensusmed gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloneczeka
Polecam BEAUTY CLINIQUE w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuleczek
Serdecznie zapraszam na zabiegi do Instytutu Medycyny Estetycznej Dermedik. Z czystym sumieniem polecam to miejsce i zabiegi jakie tam wykonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkaAgnieszka
Centrum Terapii Laserowej we Wrocławiu polecam, super efekty przy usuwaniu tatuaży z zabiegów na ciało polecam icoone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellasima
Zapraszam i polecam zabiegi na ciało Icoona w Estetic Studio w Skawinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliannaanna
La Perla w Gdyni polecam zabiegi Icoone, sama korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rewelacyjne zabiegi, super efekty, korzystam regularnie w Skin Clinic i nie jestem naiwniaczką, stać mnie to korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszyscy którzy korzystali z zabiegów i udzielili rekomendacji to też naiwniacy? www.icoone.pl/rekomendacje.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie jest tak żeby wszyscy byli zadowoleni.Wykonałam w swoim życiu wiele zabiegów na ciało ale takie efekty jakie uzyskałam po icoonie są nieprawdopodobne!!!! Fakt byłam systematyczna i dlatego teraz wystarczają mi zabiegi przypominające.Ważne jest kto wykonuje zabieg. Icoon to tylko aparat ,wiedza i doświadczenie osób które wykonują zabieg to gwarancja pełnego sukcesu.Obserwowałam różnice pomiędzy terapeutkami i dlatego teraz chodzę tylko do p Bożeny.Gabinety z certyfikatem można znaleźć na stronie firmy Mrotex.Jeśli ktoś nie uzyskał efektu to coś nie zagrało tak jak potrzeba albo operator albo pacjent albo kwalifikacja do zabiegu ale na pewno nie aparat. Ja mam teraz rozmiar mniej a młodziutka nie jestem i nie lubię diet.Tak że jestem pewna że to zabieg icoona dobrze wykonany w Vitarsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystam z zabiegów icoona i mam efekty, ale stosuję się do wskazań jakie mi przekazano przed rozpoczęciem serii zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie coś na temat zabiegów i-lipo, czy ktoś korzystał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesamowite efekty icoone daje! jak jesteście z Warszawy, to polecam tu się wybrać http://pieknosc-spa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkawarszawa
Witam wszystkich, widzę, ze są tu same reklamy i kłótnie :), nie wiem czy komus pomogę, ale ja wykonałam serię 15 zabiegów Icoone i widzę naprawde duża różnicę, oczywiście jestem teź na diecie i chodzę na fitness, ale dopiero po Icoonie moje ciało i skóra bardzo się ujędrniły. No i sam zabieg jest bardzo przyjemny. A jeśli chodzi o salon i ceny to polecam samemu sprawdzić autoryzowane salony na stronie icoone.pl - ja porównałam wszystkie cenniki i tak trafiłam na bardzo fajny salon w samym centrum, który miał akurat promocję i na dodatek przemiłe Panie kosmetolog. Polecam porównać ceny i niekoniecznie uderzać do największych salonów - w końcu wszystkie z tych salonów są autoryzowane :) pozdrawiam, Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia984
Też polecam zabiegi icoona, jestem po 12 zabiegach, zostały mi jeszcze 4 i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma lepszych zabiegów od icoone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, widzę, ze są tu same reklamy i kłótnie usmiech.gif , nie wiem czy komus pomogę, ale ja wykonałam serię 15 zabiegów Icoone i widzę naprawde duża różnicę, oczywiście jestem teź na diecie i chodzę na fitness, ale dopiero po Icoonie moje ciało i skóra bardzo się ujędrniły. No i sam zabieg jest bardzo przyjemny. A jeśli chodzi o salon i ceny to polecam samemu sprawdzić autoryzowane salony na stronie icoone.pl - ja porównałam wszystkie cenniki i tak trafiłam na bardzo fajny salon w samym centrum, który miał akurat promocję i na dodatek przemiłe Panie kosmetolog. Polecam porównać ceny i niekoniecznie uderzać do największych salonów - w końcu wszystkie z tych salonów są autoryzowane usmiech.gif pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam zabiegi icoona, jestem po 15 zabiegach, zostało mi jeszcze 5 i jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystam z zabiegów icoona i mam efekty, ale stosuję się do wskazań jakie mi przekazano przed rozpoczęciem serii zabiegów. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA30WWA
Icoone jest super:) Wykupiłam serię 10 zabiegów na uda, jestem po różnych zabiegach,niektórych bardzo bolesnych:( Icoona poleciła mi moja kochana Pani kosmetolog, która czyni cuda:) -IDEALNIE DOBRAŁA DO MNIE PROGRAM!!Zabieg jest przyjemny ,bezbolesny i przynosi oczekiwane efekty!!! jestem po 5 zabiegu: uda zmniejszyły swój obwód o 4cm, brak cellulitu!!! A mam jeszcze do wykonania 4 zabiegi!!! bomba!!!Fajny jest w zabiegu drenaż całego ciała, czuję się po nim lekko:) Wiem ,że w innych gabinetach skracają czas zabiegu,lub nie robią konkretnego drenażu.W moim gabinecie wszystko jest uczciwe rozliczane co do minuty. Wiem bo moja koleżanka była w innym miejscu i nasze doznania i opisy różnią się!!! Dodatkowo dostałam fajny rabacik:)Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem po icoonie efekty super Mam za sobą serię 56 zabiegów jeszcze zostało mi 46 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×