Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whynot

Icoone - tkanka tłuszczowa- nowość- zaczynam :)

Polecane posty

Gość Karola

Też jestem po serii zabiegów icoona I jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra ujędrniona, tyłek trochę podniesiony, cellulitu mniej. Dla osób z trójmiasta, ja robiłam w Sopocie w Body Shape Garden w Krzywym Domku. Gorąco polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Witam , czy moge prosic o opisy doznan bólowych i jak szybko mijaja - jestem po piuetwszym zabiegi icoon- / mam duzy celulit na udach i posladkach i pare kilo nadwagi - sam zabieg momentami byl przyjemny ale momentami bardzo bolało, a  teraz boli nawet przy dotyku miejsce  - np wewnetrzna czesc ud - dodam ze tam mam duzy celulit - jak było u was , musiałam przełożyc jutrzejszy zabieg bo balam sie nie dam rady go przetrwac - czy ktos mial podobne doswiadczenia? , nastepny zabieg zrobie dopiero po 4 dniach mam nadzieje ze to wystraczy zeby nie płakac z bolu? Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam Icoone w Klinice Genesis w Krakowie , na ul. Korzeniowskiego 39. Jestem już po całej serii zabiegów i efekty są lepsze niż myślałam. Miałam 12 zabiegów rozłożonych na kilka tygodni. Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o wykonanie zabiegu i dostęp do informacji zarówno przed, jak i po zabiegu. Osobom, które myślą o takiej metodzie modelowania ciała - polecam.

Co do bólu to myślę, że to kwestia indywidualnego odczuwania. Jeśli coś Cię niepokoi to powinnaś od razu o tym mówić. Osoba wykonująca zabieg powinna rozwiać Twoje wątpliwości. 

Edytowano przez Nina1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×