Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whynot

Icoone - tkanka tłuszczowa- nowość- zaczynam :)

Polecane posty

Gość gość
Nie polecam zabiegów u Pani Edyty w Skórzewie, jakaś pomyłka coś strasznego. Dużo obiecanek a efekty żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Platforma VelaShape jest duzo mocniejsza od Icoona, robilam obydwa, bez porownania, na Icooma musialabym rok chodzic chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ten nowy icoone to nic innego jak nabijanie pieniążków tym co zarabiają na sprzedaży urządzeń., działa tak samo jak wersja bez lasera, taka jest prawda i nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę jednak koleżanki przyznać wyższość icona nad endermologią i tego nikt nie zaprzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Platformę VelaShap super efekty lepsze niż na Icoone z laserem. Miałam robione oba zabiegi i zdecydowanie VelaShap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka14
zabiegu usuwania celulitu Tylko w klinice Bonadea - Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra - Lepsze i nowsze od endermologii - 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna rewelacja ten Icoone z laserem, szkoda bo tak pięknie Panie opowiadają o efektach a rzeczywistość jest zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O skuteczności zabiegów mówią efekty a są one takie same jak po serii zabiegów na zwykłym icoone. Sama się przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też w Poznaniu opowiadała Pani, że ich nowy Icoon czyni cuda, bo ma laser. A w końcowym etapie efekt identyczny jak na urządzeniu bez lasera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagulka88
Polecam Klinikę Medycyny Bona Dea z Krakowa. Duży wybór usług. Zabieg na cellulit, modelowanie sylwetki, gładka jędrna skóra. Lepsze i nowsze od endermologii. 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doświadczeniem. Jestem zadowolona z wizyty. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angelina404
Ja do zabiegu usuwania celulitu polecam klinike Bonadea mną się wszyscy bardzo dobrze zajeli, nie miałam żadnych komplikacji po zabiegu. Co mnie przekonało do tej kliniki i zmniejszyło mój strach to fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem. Po zabiegu mam piękną wymodelowaną sylwetkę i gładką skórę. więcej informacji o klinice : http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-na-cialo-odchudzanie-krakow/icoone-modelowanie-sylwetki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaM
A dla mnie strzał w dziesiątkę,efekty widoczne gołym okiem po 2 zabiegu ;) Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wykonywane zabiegi w dwóch różnych gabinetach w Poznaniu. Po pierwszej serii widziałam efekty, natomiast po drugiej nie. Pierwszy pakiet zabiegów wykupiłam w gabinecie Alchemik drugi w Skórzewie, skusiła mnie atrakcyjna cena. Technika wykonywania zabiegów bardzo się różniła mimo, że oba pakiety wykonywane były na icoone z laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ania123
ja robiłam w kwietniu serie 10 zabiegów icoone w skopia estetic clinic w krakowie. Jestem 5 miesięcy po ciąży i zależało mi na zlikwidowaniu wody z ciała bo miałam obrzęki i cellulit i udało się ! jeszcze 2 kg i waga sprzed ciązy powróci. Zabiegi Icoone Panie połączyły mi z karboksyterapią na celluli na udach bo nie karmię i naprawdę warto. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonaWolna
Ja od 2 lat chodzę do kliniki Kosmedica na różne zabiegi, w tym także serie Icoone. Miałam cellulit i zwiotczałą skórę. Cykl zabiegowy składa się zazwyczaj z 10 sesji, a rezultaty widziałam już po 5 zabiegach. Zabieg ICOONE może być łączony z innymi metodami leczenia, aby osiągnąć pożądane wyniki w szybszym czasie oraz skrócić czas rekonwalescencji.Ja polecam wspierać się ćwiczeniami i jak zawsze przy odchudzaniu lekkostrawną dietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam robiłam serie 10 zabiegów w chiroplastice mieli cenę promocyjną i się skusiłam. Efekt widoczny głównie w ujędrnieniu i obwodzie nóg ( odczułam wkładając spodnie ) jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzzanna
Dziewczyny icoone super korzystałam z tym zeja go połaczyłam z kriolipoliza - robiłam ja na brzuch bo miałam taki brzydki duzy -- a ze we wrocławiu znalazłam promocje gdzie za icoone zapłaciłam 1200 zł za 10 zabiegow to jeszcze mogłam sobie pozwolic na kriolipolize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny polecam zabiegi Alliance efekty rewelacyjne, zabieg bardzo delikatny ale skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Warszawie ktoś już wykonywał zabiegi Allinace? Jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam zabiegi w Klinicie Miracki w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Jestem pewna, że jak się zdecydujesz to pokochasz te zabiegi jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zdecydowanie polecam Alliance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiech ten icoone laser, wydalam pieniądze i bez efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam i namawiam do wykonywania zabiegów Alliance, zabieg jest nie odczuwalny i bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×