Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whynot

Icoone - tkanka tłuszczowa- nowość- zaczynam :)

Polecane posty

Gość Esteryczka
Polecam bardzo przyjemny zabieg, właśnie miałam wykonany 1 pokazowy i jestem zdecydowana wykupić cały pakiet :) bardzo przyjemny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilątko
Też jestem zdania, ze icoon jest super dziłającym urządzeniem, ma wiwele mozliwości, dzięki medycznym zabiegom zmniejszyła się moja blizna która od lat była moim utrapieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obalam kolejny mit związany z zabiegami icoona, który dla mnie jest rewelacyjną metodą walki z cellulitem i niechcianym tłuszczykiem. Żeby były efekty po serii zabiegów trzeba ją najpierw zakończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianeczka
Kurde jak czytam te wszystkie negatywne opinie o zabiegach icoona to zastanawiam się czy osoby, które je wypisują skorzystały chociaż raz z pełnej serii zabiegów. Ja korzystam już z kolejnej serii i nie mam nić do ppowiedzenia jeżeli chodzi o negatywną opinię, wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esterauda
Polecam zabiegi icoona na twarz i ciało, korzystałam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa6745
Polecam zabiegi icoona na twarz, sper efekty, odświeżona skóra twarzy i bardzo widoczna redukcja zmarszczek. To moje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michnasylwia
Koleżanka 1rrrr chyba nigdy nie robiła zabiegów icoona, ja robię sobie 2 serie zabiegowe po 12 zabiegów dwa razy w roku i moim zdaniem nie ma lepszych zabiegów. Jak ma ktos pisać bzdury lepiej niech napisze odrazu z jakiego jest salonu i co chce reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszyłybyście tyłki z foteli i poruszały mięśniami biegając lub ćwicząc. I mniej żarcia. A nie durnowato nabijały kasę cwaniakom wciskającym wam jakąś gównianą usługę. Kolejna metoda i kolejne durne baby którym coś zaczyna się wydawać bo zapłaciły górę pieniędzy za szczypanie lub rolowanie im łuszczu na tłustym tyłku. Żałosne. Próżniaczki i lenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi ICOONE w Warszawie w klinice LA PERLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaOle
Ja mam już drugą serię zabiegów Icoona i każda wykonywana była w innym gabinecie, i nie ma znaczenia gdzie wykonuje się zabiegi chodzi o urządzenie, które działa w każdym gabinecie tak samo. Polecam zabiegi w połączeniu z wysiłkiem fizycznym, bardzo dobre zadawalające efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaKonewka
Zakończyłam serie 20 zabiegów icona na ciało i moim zdaniem efekty zabiegów są super, zmniejszyły się moje wymiary, skóra jest bardzo napięta, pozbyłam się cellulitu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KGabryszewska
Właśnie wykupiłam zabiegi icona na ciało i jestem po pierwszym zabiegu, jeżeli po każdym zabiegu będę się czuła tak jak po pierwszym to będę mogła śmiało polecać to urządzenie. namówiła mnie moja koleżanka, która systematycznie korzysta z tych zabiegów i jest bardzo zadowolona z efektów co naprawdę po niej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej podoba mi się działanie tej maszyny że likwiduje i zapobiega najdelikatniej mówiąc kłopotom dolnego odcinka przewodu pokarmowego.Jeżeli są takie desperatki i w to wierzą , to możliwe jest wciśnięcie wszystkiego . Co faktycznie się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icoone
Szanowny Gościu, który nazywa osoby korzystające z Icoona desperatami, dla Pana/Pani informacji jestem lekarzem specjalistą, który współpracuje z kilkoma gabinetami posiadającymi urządzenie Icoone. Właściwości i efekty zabiegów poparte są wieloletnimi badaniami medycznymi i urządzenie zostało wprowadzone na rynek medyczny w pełnej świadomości jego skutecznego działania. Proszę nie obrażać byłych, obecnych i potencjalnie przyszłych klientów/klientek chcących skorzystać z zabiegów Icoone. Może warto skorzystać z konsultacji u dystrybutora urządzenia i zasięgnąć fachowej informacji, ponieważ z treści dyskusji Pana/Pani wynika, że nigdy nie korzystał/a Pan/Pani z tych zabiegów, chyba że nie był to Icoone. Lista autoryzowanych salonów znajduje się na oficjalnej stronie Icoona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarzu specjalisto , rewelacyjne działanie tego sprzętu i to naprawde niezwykłe to leczenie ZAPARĆ- macie to nawet na własnej stronie .Aparat i ta metoda jest do d... Znakomicie pomaga producentom i dystrybutorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam zabiegi icoona pytajcie o Panią Anetę i Dominikę wspaniale wyszkolony i wyspecjalizowany personel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tymi zaparciami faktycznie na stronie to mają .Może w takim razie bolesne miesiączki też leczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyciag pieniadz powinno sie nazywac a tych co reklamuja powinno sie obarczac finansowo za nie udane zabiegi strate czasu i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie coś chyba podobnego tylko z tego co widziałam na zdjęęciach to bez kombinezonu, velashape w klinicee laime w krakowie i efekty mnie zadowalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drużynaa
Ja też korzystałam z zabiegów velashape i icoone i moim zdaniem efekty bardzo podobne z obu zabiegów byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy dziwna i niezbyt zrozumiała nazwa najlepiej w języku suahilli i odpowiednia reklama i tłumy naiwnych jeżdża po świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tymi co w wulgarny sposób obrażają zadowolone osoby z zabiegów może czas żeby Policja się nimi zajęła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sprawa bo wszystkie salony w opisie działania maja leczenie perystatyki jelit, czyli coś w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ty znalazłaś wulgaryzmy ? A może jesteś zawiedziona że niepotrzebnie wydałaś pieniądze i stąd twoje rozdarcie hE/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowych spokojnych i wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Tobie też życzę wszystkiego najlepszego, zdrowych spokojnych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam życzę dużo prezentów :) no i radosnych świąt !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całemu zespołowi magazynu Kafeteria oraz Portalu o2 życzę zdrowych, radosnych i spokojnych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×