Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whynot

Icoone - tkanka tłuszczowa- nowość- zaczynam :)

Polecane posty

Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabryśkaJ
Mnie bardzo zainteresowały te zabiegi. Slyszałam ze sa bardzo skuteczne zwłaszcza na cellulit. Tylko trzeba wiedziec gdzie się na nie zgłosić. Z tego co widziałam to tutaj http://www.vicihair.pl/ wykonuja te zabiegi. A teraz jeszcze mają fajna promocje bo cena obniżona jest o 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie reklamować salony!Nie stać Was na reklamy w pismach branżowych! Tu się pisze na temat zupełnie inny nie jest to portal gdzie się reklamuje salony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lARYSA34
Hej, czytałam wasze bardzo zróżnicowane opinie na temat zab.Icoone. Ja jestem po 6 zabiegach i czuję się świetnie. Skóra jest gładka,pozbawiona cellulitu, w obwodach zeszło mi 2 cm w udach i 3 cm w boczkach. Na bank trzeba pić dużo wody przy tych zabiegach,lepiej schodzi woda...tak poradziła mi moja Pani Kasia kosmetolog z Kosmedica. Dodatkowo Pani ustawia mi różne progrmy-różne podczas kazdego zabiegu. Ja chodzę do gab.gdzie Icoone ma programy medyczne, nie wiem czy wszystkie urządzenia je maja. Wcześniej chodziłam na zab.vela shape, ale nie polecam...rozciąga skórę,robi siniaki i dodatkowo boli. Icoone jak dla mnie jest przyjemny. Warto też zwrócić uwage na czas zabiegu i wcześniejszy drenaż.J mam 20min samego drenażu całego ciała po którym czuję się świetnie,potem pani kosmetolog skupia sie na miejscach problematycznych....u mnie uda i brzuch-właściwie boczki:) Ja z czystym sumieniem POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothy2016
Będziesz zadowolona. Wybierz tylko dobry gabinet z przeszkolonym personelem.Jeśli jesteś z Warszawy polecam gab.Kosmedica. Chodzi tam połowa moich koleżanek z pracy,mają fajne nowoczesne zabiegi i duże doświadczenie. Ja również zdecydowałam się na serię 10zabiegów i jestem bardzo zadowolona. Ciało jest jędrne,wysmuklone. Po zabiegu jest niesamowite uczucie lekkości. Ja miałam problem również z łydkami,od siedzącej pracy i te zabiegi przyczyniły sie także do poprawy mojego zdrowia. Nie będziesz żałować. W gabinecie o którym wspominałam mają przeważnie jakieś rabaty przy serii zabiegowej. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak koleżanka polecam Consensus med w Krakowie. Mają wykwalifikowanych specjalistów i przynajmniej wiesz, że oddajesz się w pewne ręce. Zabiegi są wykonywane z niebywałą starannością, przez co efekty są doskonałe. Icoone świetnie rozbija cellulit i niweluje tkankę tłuszczową. Jedna seria około 10 zabiegów może zdziałać cuda!! a dodatkowo mają często świetne promocja. Nic tylko korzystać :) ja mam taki zamiar i w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Icoone zdecydowanie na tak ! kupiłam cały pakiet w La Plata Spa na Wielickiej, w warszawie maja dobre ceny, do tego pelny profesjonalizm, przyjemna atmosfera w salonie.warto zapoznac sie z ich oferta. jestem juz po 6 zabiegu i naprawde widac efekty, skora stala sie bardziej elastyczna , pozbylam sie nadmiaru wody w ciele przez co czuje sie swietnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Icoone zdecydowanie na tak ! kupiłam cały pakiet w La Plata Spa na Wielickiej, w warszawie maja dobre ceny, do tego pelny profesjonalizm, przyjemna atmosfera w salonie.warto zapoznac sie z ich oferta. jestem juz po 6 zabiegu i naprawde widac efekty, skora stala sie bardziej elastyczna , pozbylam sie nadmiaru wody w ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na mnie Icoone nie podzialal, ale wynalazlam zabieg amerykanskim sprzetem VelaShape i po trzech zabiegach efekt jest widoczny, zabieg jest zdecydowanie dluzszy i mocny, jest moc dziewczyny! Walcze o rozmiar mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na mnie Icoone nie podzialal, ale wynalazlam zabieg amerykanskim sprzetem VelaShape i po trzech zabiegach efekt jest widoczny, zabieg jest zdecydowanie dluzszy i mocny, jest moc dziewczyny! Walcze o rozmiar mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszaja
Polecam Icoona. Byłam już na 2 seriach po 5 zabiegów i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim ten zabieg świetnie likwiduje cellulit. Jestem osoba w miarę szczupłą,ale celulit miałam zawsze ohydny. Oczywiście ciało również jest wysmuklone,ale na cxelulit sprzet zadziałał idealnie. Pani kosmetolog dobierała mi co wizytę inny program na dany problem. Dużo robiłyśmy uda i efekt jest. Dodatkowym ogromnym plusem tego zabiegu jest pobycie się nadmiaru wody z organizmu. Polecam Jak ktoś zastanawia sie gdzie sie wybrać, to moge polecić moj gabinet kosmedica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi20`16
Witam Was wszystkie serdecznie, ja jestem w trakcie robienia serii Icoona. Robię focusy na brzuch, uda przód oraz tył. Szczerze już po pierwszym zabiegu czułam się lżejsza,skóra sie poprawiła tzn zrobiła się gładsza. W tej chwili jestem po 7ym zabiegu i UWAGA z rozmiaru 42 zleciałam jeden w dół. A najlepsze jest to że czuje się o niebo lepiej :] dziękuję dziewczynom z kosmedica WWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratajkowa
moje doswiadczenia sa takie: - wazylam 120 KG - mierze 165 cm wygladalam jak wieloryb! po dwoch latach chodzenia na zabiegi z Icoone (po 10 juz byly efekty) gubilam KG. zabiegi sa mile, mozna sie odrezyc, porozmawiac z osoba, ktora wykonuje zabieg. chodzilam do kliniki medycyny estetycznej Pani Beaty Dethloff. akurat pani Beata nie robila zabiegow, trafilam pania Ole - uczynna, pomocna, kompetentna. Dzis waze 52 kg, zdrowo sie odzywiam i rewelacyjnie sie czuje!! do zabiegow icoone dodalem jeszcze diete i basen. ale z tego co slyszalam to byly podobne przypadki do mojego, a nie korzystaly z diety i sportow. duzo jadly, a sylwetke i tak mialy sportowa - wlasnie przez zabiegi. Takze robta co chceta, ale na zabiegi trzeba chodzic!!!! :------)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivita
Witam Dziewczyny , czytam te opinie bo sama zaczełam chodzic na ten zabieg a skusiła mnie kolezanka mimo ze nie miała duzej wagi i tak zeszła z centymetrów no i cena bo zapłaciłam 1,200 za 10 zabiegów i to godzinnych a nie jak w innych gabinetach 40 minut 1800 zł lub godzinny 2,400 zł - wiec naprawde wychodze po zabiegu wrecz zmarnowana -- dlaczego jestem zmarnowana - mam bardzo duzy cellulit i tkanke tłuszczowa oraz ogromnie zastoje wody dlatego nie pozwalam sie głaskac a robic zabiegi na wyzszych parametrach choć jest to dopiero 5-6 program a momo to potrafi bolec w niektorych miejscach do tego aby zlikwidowac głeboki tłuszcz Pani robi mi zabieg na programie fast zoone czy jakos tak bardzo krociutko bo to jest program masakra no ale chodze zeby schudnac a nie sie isc piescic narazie 2 zabieg pierwsze co zauwazyłam to latam po zabiegu do wc jak szalona i znaczni mniej puchna mi nogi co znaczy ze nie zbiera mi sie juz tak woda .... no i ciało naprawde skóra zaczyna reagowac np jest o wiele gładsza no ale na pełne efekty to pewnie bede czekac tak do 5-6 zabiegu - wiem jedno osoby ktore korzystaja z tego typu zabiegow powinny pic duzo wody i unikac jedzenia smazonego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po pierwszym zabiegu czułam różnicę. Skóra taka delikatna, celulit zniknął, pośladki ujędrnione i podniesione, a do tego uwielbiałam te zabiegi, dla mnie były tak przyjemne, że zazwyczaj spałam, oprócz pośladków, gdzie jednak było więcej tego celulitu, bolało dosyć mocno, ale dziewczyna wykonująca zabieg, nie pozwoliła mi myśleć o bólu :) Polecam każdemu. Ja swoje miałam wykonywane w Centrum urody i Fitnessu i jestem bardzo zadowolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zabiegi na nowym icoone z laserem, namówiła mnie koleżanka, wcześniej miała zabiegi na urządzeniu bez lasera i przyznam szczerze efekty takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 143
Słyszałam opinie o Icoonie od koleżanek które zdecydowały się na niego w róznych salonach w Warszawie i były bardzo zadowolone z efektów więc też chciałam spróbować tym bardziej, że po dwóch ciążach i przy braku czasu niestety nie mogłam sobie pozwolić na różnego rodzaju ćwiczenia. Nie ukrywam, że cenowo byłam troszkę przerażona ale w końcu się przełamałam i znalazłam w internecie salon Kanita na Białołęce. Cenowo wypadł najlepiej ze wszystkich a porównując zdanie moje i koleżanek nie było żadnej różnicy :) One są bardzo zadowolone i ja również :) Z resztą z tym salonem związałam się na dłużej :) Mam całkiem blisko więc dla mnie to najlepsza opcja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna reklama salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie czy ten nowy icoone działa? Jedno jest pewne, że cena zabiegu jest niższa o połowę od wcześniejszych zabiegów i na moje to coś tu jest nie tak. To takie moje spostrzeżenie i logika, że zabiegi działające na nowym urządzeniu z laserem powinny być droższe anie tańsze skoro to taki hit . Taka sytuacja ma miejsce w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeee tam Icoone jest już passe :-) najmocniejszym obecnie na rynku urządzeniem jest VelaShape , 6 cm mniej po 5 zabiegach, owszem przyjemne nie sa ale czego się nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Jeżeli chce się mieć efekty to trzeba troszkę pocierpieć taka jest cena piękności :) Ja osobiście nie widzę różnicy w efektach zabiegów na nowym icoone wręcz wolę bez lasera i żałuję że dałam się koleżance namówić bo jakoś nie ufam laserom w kwestii zdrowotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda miałam zabiegi VelaShape efekt całkiem przyjemny :) zabieg bez stroju, dla mnie to spore udogodnienie i gwarancja że podczerwień działa bezpośrednio na tkankę skórną. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka213
Ja osobiście polecam klinikę Bonadea znajdującą się w Krakowie, a dokładniej zabieg usuwania cellulitu w tejże klinice, który był przeprowadzony przez magistrów fizjoterapii z 12stoletnim doświadczeniem. Zabieg ten nazywa się "ICOONE" czyli tzw. modelowanie sylwetki. Wystarczy nam już 10 do 15 zabiegów w dobrej cenie. 10 zabiegów to tylko 1 tysiąc złoty, natomiast 15 zabiegów to 1500zł+2 zabiegi gratis:) Bonadea to jakość w przystępnej cenie. Polecam wszystkim, którzy się nie zdecydowali, bądź nadal się wahają. Bonadea najlepsza jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o nowościach o jakiś laserach, polecacie gabinety i wykonywane w nich zabiegi a ja mam tylko jedno pytanie czy jak idziecie usunąć owłosienie to czy ten zabieg jest wykonywany przez strój np. odzież czy bezpośrednio na gołą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha89
POLECAM. Ja wykonywałam ten zabieg w Krakowie w BONADEA klinice Medycyny i Ginekologi estetycznej. Mają tam wykwalifikowanych fizjoterapeutów z 12 lat doswiadczeniem. 10 zabiegów koszt 1000 zł , natomiast 1500 plus 2 zabiegi gratis. BONADEA TO JAKOSC W PRZYSTEPNEJ CENIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi wyszła pokrzywka po zabiegach z tym laserem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny właśnie skończyłam serie zabiegów na Icoone Laser w Poznaniu, pani u której byłam na konsultacji zapewniała mnie, że efekty będą lepsze niż na zwykłym urządzeniu. Po skończonej serii zabiegów nie widzę żadnej różnicy. Efekt zabiegów taki sam jak na zwykłym urządzeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po waszych wpisach sama sie skusiłam na ten zabieg wyłapałam dobra oferte we wrocławiu i za 10 zabiegów zapłaciłam 800 zł teraz zaczynam zbiegi zobaczymy jakie bede miała efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćilona
Ja regularnie korzystam z zabiegów icoone ostatnia seria była wykonywana na złotym jak go Panie nazywały iccone nowej generacji. Co mogę powiedzieć to, że nie ma żadnej różnicy w efektach. Moim zdaniem oba urządzenia działają jednakowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×