Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jagódka1202

26.03.2012 - Strart diety! 15 kg do zrzucenia! Koniec z nadwagą!

Polecane posty

jeśli ktoś czegoś bardzo chce i cos w tym kroku robi to nie ma innej opcji zeby sie nie spełniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! :) Witam popcorn22 w naszym skromnym gronie. Odchudzać się razem jest raźniej! :) Jeśli tylko naprawdę chcesz osiągnąć swój cel, to na pewno Ci się uda! I nie przejmuj się drobnymi wpadkami czy porażkami - każdemu się zdarza. Jak tam w ogóle idzie Wam dziewczyny? Dietujecie ładnie? ja też - super wynik 73 kg. Moim zdaniem rewelacja, jeszcze tylko 4 kg i osiągniesz swój cel. Ja Ci zazdroszczę, przede mną jeszcze 10 kg. Dziś wtorek, 4 dni do wyjazdu. I znów waga stoi - mimo diety. 70,3 kg. A dietę mam podobną do Waszych - ok. 1000 kcal, dużo białka. No i woda, zielona i czerwona herbata. Żadnego podjadania. Za dwa dni minie miesiąc od kiedy zaczęłam się odchudzać. Spadek: niecałe 6 kg. Dość fajnie. Ale tyle jeszcze przede mną. A tu wyjazd kilkudniowy - i co? Z dietą będzie ciężko. Ale do tego czasu jeszcze 4 dni i może 1 kilogram poleci - I hope so :) Pozdrawiam serdecznie i życzę miłęgo dnia :) Myślę, że zajrzę tu w ciągu dnia, albo pod wieczór. Pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzis padam 3 godz na rowerze, 0.5 hula hop, niby nieraz bylo wiecej cwiczen ale dzis strasznie spiaca jestem, nie wiem czy przez ta pogode czy moze przez @ bo dostalam ;/ ale ide wziasc kąpiel i ide spac :) ja dzis szczerze powiedziawszy to nie trzymalam sie diety a takie male odstepstwo.. raz kiedys pozwolic sobie moge przeciez a co :) a Tobie tez jagódka gratuluje 6 kg w miesiac to jest bardzo duzo!!!!! i widac ze 6 z przodu tez juz jest tuz tuz :) takze walczymy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja zaczynam dzisiaj. dokladnie taki sam cel: 15 kg! od pazdziernika, kiedy poszlam do pracy w biurze, natychmiastowo zaczelam tyc. musze sie tego pozbyc, raz na zawsze i potrzebuje wsparcia, bo wiem, ze sama nie dam rady. to jak dziewczyny? pomozecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×