Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

apel do kobiet!

Polecane posty

weźcie patrzcie w lustro przed wyjściem z domu! trzy razy! bo potem człowiekowi się psuje smak na cały dzień! przykład: sobie dziś wychodzę z Sezamu po zakupieniu produktów żywieniowych. idzie dziewczyna. na oko 25 lat. urody przeciętnej. proste włosy, grube okulary, jakaś kurteczka, spódnica do pół uda. i nogi jak wykrzywione balerony :O grube, skośne, z kolanami przypominającymi opakowane w rajstopy golonki :O no rzyg po prostu! po co eksponować to, co jest ewidentnym defektem? zamiast to zakryć i nie straszyć ludzi dookoła? w tramwaju, w metrze, na ulicy - wszędzie pełno tego typu wpadek i potworów. szok i szatan po prostu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że mnie nie widziałeś w okularach 😭 kompleks na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź przestań, okulary są spoko, sam jestem brylasty ale nie noszę koszulek ze spandexu sięgających mi do pępka, spod której wystawałaby moja włochata opona :O cześć Zdzichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy rzyg
Czemu do mnie nie podszedłeś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równowaga musi być zachowana! Wyjdą młode piękne dziewczyny skąpo ubrane, więc żebyście chłopaki w chmury nie odlecieli, to inne skąpo ubrane na ziemię was sprowadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że ma nogi jak''wykrzywione balerony'' nie oznacza że ma w gaciach całe życie chodzić:P myslaby żes taki idealny😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równowaga musi być zachowana! Wyjdą młode piękne dziewczyny skąpo ubrane, więc żebyście chłopaki w chmury nie odlecieli, to inne skąpo ubrane na ziemię was sprowadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsggfhs
a jak zobaczysz kogoś z brzydkim nosem to każesz włożyć kominiarkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie idealny? do ideału mam całe lata świetlne. a od chodzenia w spodniach jakoś koorva nikt nie umarł :O bez najmniejszego wysiłku da się ubrać tak, żeby nie razić ludzkości i nie narażać jej na konieczność oglądania krzywych gir czy wystającego sadła. błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorku bo Ci cisnienie posdkoczy:P nie wszystkie kobiety wyglądaja jak boginie i czy Ci sie to podoba czy nie bedziesz zmuszony je ogladać, bo coraz wiecej jest takich pasztetów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moje ciśnienie się nie martw, jest ideolo :) fakt, że nie każda jest boginią jakoś mi nie umknął, ale epatowanie szpetnością powinno być karane i tyle. stąd mój apel - lustro, trzy przejrzenia, szybko do szafy, przebrać się, raz jeszcze spojrzeć dla pewności i dopiero wyjść z piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor słusznie prawi. Moglibyśmy wydzielić specjalne odcinki plaż dla pasztetów (powiedzmy jakiś wąski pas wybrzeża gdzieś w okolicach Kołobrzegu). Na na basenach pasztety mogłyby się poruszać wyłącznie po wyznaczonych torach przesłoniętych nieprzezroczystym parawanem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorku może Ty pomyliłeś się z powołaniem zamiast jako "warzywo ' w biurze to może zastanów się nad pracą stylisty:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie o czyms chyba zapominacie:P że faceci sa nie lepsi, sadlo im zwisa, śmierdzą potem a myslą ze są maczo:o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci, którym wisi sadło i śmierdzą są zwykłymi brudasami i niechlujami, którzy o siebie nie dbają laski z krzywymi giczami i wystającymi bokami osiągają ten efekt po 3 godzinach pindrzenia się przed lustrem widać różnicę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorku a skąd wiesz ze tyle czasu spedzaja przed lustrem? moze budzą się ubieraja i od razu wychodzą tak jak faceci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tam' zwisa" jak wyglądam grunt żebym się mojemu podobała noo i wiadomo Diabli :-p a że jestem piękna i elokwentna to nie widzę w tym problemu :classic_cool: a zapomniałam dodać - skromna:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×