Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Gość ...amaris...
Ja slysze wspollokatora z gory....jak ten choooj chrapie to porostu poezja! I samoloty-z racji bliskosci lotniska:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie czekala kolejne 5 min tylko 5 minut temu zrobila tam porzadek. Nie no ja ide spac w koncu robaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaris Współczuję, chrapanie to najbardziej wkoorwiający dźwięk nocny jaki istnieje. Ja jak do domu pojadę to słucham napiertalania ojca i psa, jak te dwa chrapiące stworzenia się połączą to nakoorwianie piły o kaloryfer określa się w kategoriach muzyki klasycznej :classic_cool: Lotnisko wcale nie lepsze, musisz być bardzo cierpliwa i wytrzymała :D:classic_cool: Biest Dobranoc i słodkich snów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
mikojan-->wal smialo pod siodemke! Zrob z nimi porzadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
mikojan__>do lotniska juz sie przyzwyczailam,ale nie do tej czestotliwosci ladowan-->co 30sekund:/ biest-->slodkich snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę, bo właśnie leci moja ulubiona piosenka, a gość mi bit jąkania zapodaje i mnie wkoorwił :classic_cool: Może przy okazji zobaczę jakąś ofiarę z kota, bo ofiary ze starej kobiety i do tego dziewicy wolałabym na własne oczy nie widzieć :classic_cool: Zaraz wracam, tylko jakiś dres znajdę, bo z gołą doopą nie wyjdę :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
a kooorva wspollokator z gory nie daje za wygrana! jedzie ostrrrro! zeby bylo smieszniej,to co dzien slysze jaki to on niewyspany!!! no ja yebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
mikojan-->uwielbiam Cie! poryczalam sie ze smiechu:P czekam na zdanie relacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
oj Miko ryzykantka z Ciebie, sama słuchasz muzy późno i głośno, a idziesz opiertolić dziadków o rozmowy, tym bardziej że i tak nie śpisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
Biest.............. przesadziłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiertalałam w drzwi z 15 razy i babina raczyła otworzyć z tekstem: "a co mi tu pani po nocach w drzwi uderza?" :D:classic_cool: No to jej mówię, że "sorry koorwa, nie wiem czy masz kobieto inny zegar niż biologiczny, ale jest północ i trochę przesadzasz z decybelami", na co ona: "A to słychaaaaaaać? Co pani!", więc jej mówię, że słychać nawet bardzo, a najbardziej tego pana, który ma zaburzenie artykulacji dźwięków, więc prosiłabym o pół tonu ciszej, bo ja się dostosowałam do cichy nocnej i słucham swojej muzyki jedynie na 80% głośności, a nie tak jak za dnia na 100% :classic_cool: A baba do mnie: "No właśnie! Przyganiał kocioł garnkowi, idź pani spać!" i zamknęła drzwi :o:classic_cool: No to jej piertolnęłam black metal na 100% głosu, niech se posłucha dobrej muzyki :D:classic_cool: Biest Tak się śmiałam, że nie mogłam niczego napisać :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
Biest idź już spać :D :D :D albo dawaj dalsze mięsne kąski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba to też się nie piertoli i zapukała w moje wrota :classic_cool: Ukręciłyśmy interes, że ja o pół tonu ciszej i ona o pół chociaż próbowałam wynegocjować dwa tony z jej strony, ale jednak sprytna jest i nie da się robić w chooja. Przynajmniej jest spokój, przerzucę się na fulla w słuchawkach i poczekam aż mi mózg nosem wypłynie :P:classic_cool: Na razie idę się trochę pogimnastykować, bo mi zaraz kręgosłup oczami wyjdzie, więc baba pewnie przyleci z powrotem, bo moje dyszenie i wzywanie Boga uzna za jakieś praktyki nieczyste, ale zaryzykuję także kto przez ten czas pójdzie spać, temu życzę słodkich snów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
mnie też plecki bolą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
Jejciu odeszłam na chwile a Wy tu az 2 strony juz naprodukowałyscie!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
Pozdrawiam piwoszow... to nam dalas dobry material przed snem :/ ale tez sie tego boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
przeglądałam i jakoś tak... zmykam panienki, pora się otrząsnąć, nie mogę wiecznie chodzić spać między 4 a 6 :o dobrej nocy :) ja też boję się raka, nawet nie myślę o raku piersi, ale o innych - płuc, krwi, kości, skóry... rak trzustki też mnie przeraża, prawie nie ma ratunku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dosyć, ćwiczenia zdecydowanie nie są dla mnie, więc podejrzewam, że umrę z powodu kompletnego zaniku wszystkich możliwych mięśni, będę mogła mówić, że scenarzysta filmu "Siedem" rozmawiał ze mną przed napisaniem scenariusza :classic_cool: A ten billboard jest straszny i mocno wstrząsa, ale udowodniono, że kampanie, które docierają do ogółu poprzez strasznie są niewypałem, więc i tak większość przejdzie, przemyśli i pójdzie żyć dalej niestety :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
przeglądałam i jakoś tak... zmykam panienki, pora się otrząsnąć, nie mogę wiecznie chodzić spać między 4 a 6 :o dobrej nocy :) ja też boję się raka, nawet nie myślę o raku piersi, ale o innych - płuc, krwi, kości, skóry... rak trzustki też mnie przeraża, prawie nie ma ratunku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
Ooooo matko... a mnie kolejny wspollokator nawiedzil-wrocil z racy..z browarem i wpadl na ploty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
mialo byc-z pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaris Ty to masz szczęście dzisiaj, mnie to od 3 lat nikt nie nawiedza :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×