Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka_będzie hanka

termin majowy zaczynamy przygotowania do porodu!!! kto ze mną?

Polecane posty

Gość Jabardzo
Daawno się nie odzywałam. Mój trolik skończył 8 tygodni, już taki duży jest :) Teraz nóżki w górze i bezzębny uśmiech. Zaczyna też krzyczeć, guga jak stary. Bierze Delicol i Biogaję, jest poprawa. Używałam także Windi te rurki do odgazowywania - działają, potwierdzam. dzięki temu nie wiem co to kolki, dziecko spokojniutkie. U mnie OSM mleczarnia, mleko mam bardzo dobre, mały waży już prawie 6kg. Dopajam go herbatkami z Hippa, bo bardzo chetnie pije. On lubi i butlę i cycka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSSSS
mala cala w potowkach:) tez jej daje hippa koperkowa bo rumiankowa nie chetnie :) u nas tez delicol i biogaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymuś w poniedzialek bedzie mial 6 tygodni i wazy prawie 5 kg. Kolek nie ma jak na razie na szczescie :) Moze tez sprawdze ta koperkowa herbatke moze bedzie chetnie ja pil. Nim sie obejrzymy to nasze maluszki beda biegac a my za nimi :) Byla lekarka wczoraj u Nas i bedzieme sprawdzac czemy jest taki wysypany. Powiem Wam,ze nie mam pomyslow co do jedzenia ktore nie zaszkodzi malemu. Mlecznych rzeczy nie a prawie wszystko zawiera mleko. Nawet jak ostatnio kupilam sobie takie chrupki z jablek suszonych jako przekaske to przeczytalam na odwrocie,ze moze zawierac soje, mleko i bialka kurze. :/ Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSSSS
u nas mala tez wysypana ale przez potowki ma ich peelno ;( sprobuj zzrob slaabsza niz na opakowaniu i zobacz czy podchodzi malemu ;)) a na potowki lekarka kazala ja wykapac w krochmalu :P :P noo moja miesiac i juz 4,4 kg takim jest zarloczzkiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
Kasss lepiej nie kąp w krochmalu, ja swojemu buźkę tym przemyłam i musiałam potem bepantenem ratować, tak mu wysuszyło. Ja swojemu przemywam buzię kilka razy dziennie przegotowaną wodą i już znikły krosteczki. Aptekarka powiedziała, żeby przemywać wodą i smarować bepantenem lub sudokremem - ale mój ma tylko na buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam przepisala masc z mocznikiem i jutro jhade ja kupic- zobaczymy czy bedzie poprawa/ Co do herbatki to kupilam z kopru i nie chetnie ja pil ale pozniej zaskoczyl i nie chcial przestac pic ;p A Wy dziewczyny jak z waga po ciazy? U mnie stanela i nic nie chce na dol sie ruszyc, Nie jem duzo i nic. Do tego zaczynaja mi wychodzic rozstepy :/ Czuje sie nadal taka sflaczala. Kupuje rolkji i bede jezdzila to moze troche sie poprawi figura.. no i mam hula hop takie modelujace sylwetke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Hej :) Ja własnie byłam z małym w piatek u pediatry.Ciagle płakał nie spał nie chciał jesc.Ma trudnosciu zze zrobieniem kupki.Lekarz wrecz zabronił podawac mu herbatek a mam praktycznie cały zestaw z hipa.Kazał podawac wode mineralna żywiec Zdrój,powiem szczeze ze chyba lepiej po tej wodzie robi kupki,juz sam zrobił 4 od piatku takie mega:) A wczesniej ani troszke sam nie wycisnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSSSS
Ze niby po herbatkach tez go zatwardza hmm kurde moja tez ma problemy z kupka..;/ i mam na to ten delicol ... ehh, kurde sprobuje z tym bepantenem ;)) schodzi jej z cialka pomalu juz buziolek tylko w kropkach.. ;( noo u mnie mala tez sie nie mogla przyzwyczaic do tych herbatek :D:D a potem juz normalnie pila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w rossmanie znalazlam wode dla niemowlat i robie z niej picie malemu. Moj kupki ma calkiem calkiem ale baki puszcza jak dorosly facet ;p Jesli ktorys z maluchow waszych bedzie mial odparzona pupke to polecam nanozin w spreyu- moj tak jak mial problem z pupka tak teraz nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSSSS
ja tez mysle o roolkach !!! ja bd smigac a tatus obok z wozeczkiem ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
No ciekawa sprawa z tą wodą Żywiec Zdrój. Mój mały tez ma problem z kupkami, może zacznę mu dawać. Ale upewnię się - ta woda przegotowana ma być, czy nie. Boże jak człowiek jest zielony to się boi wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSSSS
A czemu nie przegotowana woda ? :P no przy pierwszyym babelku wszystko jest zagadka ( u nas to samo ) :) he a rolkowanie nr 1 wczoraj zaliczone uf sie zmachalam troszke mam nadzieje ze pogoda dzis pozwoli na powtorke ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Jezeli chodzi o te wode to ma byc nie przegotowana.Dawałam mu tez dla niemowlat ta z rossmana ,kupki robi rzeczywiscie lepiej niz po tych herbatkach.Jednak rady połoznej i lekarza sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
jest tez z gerbera woda dla niemowlat.Ale ja nie widziałam jak narzie nigdzie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj cos nie chce pic herbatek :/ woda tez mu nie wchodzi ale z czasem sie przyzwyczai ;p jutro dziewczyny wypije swoje pierwsze piwko od prawie roku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Mój tez nie chciał herbatek pic ,czasem wypił jak naprawde był zpragniony.Wode pije całkiem ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) moze pozniej beda chcieli pic herbatę. Ja dzis dostalam rolki :D i juz nie moge sie doczekac kiedy je przetestuje:) dzis deszczowa pogoda wiec nici z jazdy ale moze jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
hej dziewczyny, moja córcia jutro skończy 3 miesiące, juz miesiąc jest w szelkach Pavlika, niedługo wizyta, zobaczymy czy jest poprawa. Mała waży 6,5 kg i ma 59 cm. Ja daje jej do picia herbatkę Hipp rumianek z melisą i lipą, uwielbia ją, bo wody to nie chce pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka juz duza :) Bedzie poprawa zobaczysz:) Ja wczoraj wypilam swoje pierwsze piwo od prawie roku :) ale powiem wam,ze sie wkurzylam bo to mial byc dla mnie wieczor ( w koncu odmawiac sobie wszystkiego przez tyle czasu to nie latwe) a tu moj facet musial oczywiscie sie spic :/ i wez tu sie odstresuj- wiedzialam,ze tak bedzie wiec nie pilam wiecej. Juz razem nigdzie nie idziemy bo ktos musi malym sie zajac a jak idziemy we dwojke to pozniej problem. Ehhh faceci ;p Teraz ja za to siedze sobie popijajac kawke i sie relaksuje z malym a moj facet umiera na kaca :) Dobrze mu tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
A no z facetami tak jest, zawsze to na matce spoczywa opieka nad dzieckiem, chociaż mój dużo mi pomaga i zajmuje się małą, ale jak jest jakaś impreza, spotkanie rodzinne to wiadomo, że on coś sobie wypije. Zawsze faceci mają lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Moja córcia zaczyna ząbkowanie i wieczorami jest marudna, ale już stosujemy żel na dziąsełka i zawsze jej lepiej po Nim. Niech te zęby szybko wychodzą, bo tylko męczy to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
mój Aleks 21 skonczy dwa miesiace,wazy 6 kg i mierzy 63 cm :) ciuszki na 3 miesiace juz sa na styk.Moja zaba szybko rosnie ,strasznie nie lubi lezec cały czas chce na prosto ,siedzi u mnie na kolanach całymi dniami.Głowke tzryma tez juz prosto .Zaskakuje mnie ten smerf mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie..nie moga sobie odmowic picia.. nie wytrzymali by tyle czasu bez tego tak jak my. betka: moj tez nie chce lezec. glowa w gorze i do tego wierzga nogami jakby chcial gdzies biec;p uuu zabki- to wspolczuje i tobie i malej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) musze powiedziec ze od 2-3 tyg z Filipkiem duzo lepiej. nie wiem czy to dlatego ze nie pije mleka krowiego czy po porstu tak mialo byc bo np dojrzal mu uklad pokarmowy. Teraz duzo śpi a jak nie spi to bryka tak że az sie dziwie ze moze tak długo kopac, i wydawac te swoje smieszne dzwieki :) wprowadzacie jakis rytm? my o 18 kolacja, o 19 kapiel i do spania. potem sie budzi o 12-1 i 4-5. odkad nie mecza go te gazy moze spac na prawde długo. aha nie robi kupy od 10 dni.. nie liczac wywolanych czopkiem i termometrem. raczej nie cierpi z tego powodu ale jakos tak dziwnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
10 dni nie robi kupy? To strasznie długo, normalne jest jak dziecko nie robi przez 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
betka- duży ten Twój synuś, ale to dobrze, lepiej jak dzieci są duże i mają apetyt niż by miało być odwrotnie. ja kupuję ciuszki na 68 i 74 i są dobre. Ale tak naprawdę te rozmiary to są sobie nie równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj pediatrzy mowia ze to normalne.. ale ja i tak daje czopka co 2 dzien. ale dzis zrobil sam z siebie kupe wiec jest ok. kurcze własnei zauwazylam ze ma zapalenie spojowek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pielegniarka mowila ze jak dziecko nie robi kupki z tydzien czasu a nie sprawia mu to klopotu to nie trzeba sie martwic. wiadomo jednak,ze matka zawsze sie martwi o swoje dziecko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubaba
Wlasnie sie obudzil o 3 potem prawie zasypial i dostal czkawki i przez to nie spie.. Eh :P Wy tez nie spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×