Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka_będzie hanka

termin majowy zaczynamy przygotowania do porodu!!! kto ze mną?

Polecane posty

Gość nie czytałam całego topiku
czy to prowo? weźcie się ogarnijcie.... termin na maj a te już spakowane.... to MUSI być żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
ktoś chyba nie w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Wasze maluszki juz tyle jedza. Moj caly czas na cycku a wczoraj udalo mu sie wcisnac mleka tak ok 85ml :/ Moze tez zaczac mu podawac kaszki z mlekiem jak samo mu nie smakuje. Nasz maluch sie przestawia- 3 drzemki po ok 30-40min i budzi sie co 3h w nocy :/ chyba mu juz nie starczy jedzonka jak tak sie domaga wiec zaczne mu podawac sztuczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
U Nas z drzemkami w ciągu dnia też problem, w domu nie chcę spać, ale na spacerze to nawet 1,5 godz pośpi, bo wózek jest w ruchu:), wiem , że moja dużo je, ma apetyt i to spory, ale lepiej niech ma apetyt niż miałaby być niejadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
jagaJagusia,rzeczywiscie moze nie starcza dzidzi jedzonka.Mój szkrab jak zje butelke kaszki na noc to przewaznie spi do rana ,czasem raz wstanie w nocy:) w dzien spi 2 razy jedna dzrzemka krótsza druga około 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się małemu podawać mleko i nie chce pić :/ walka jest straszna no cóż trochę sie pewnie pomęczę. Doradzono mi abym dodała do mleka kleik- może z tym wypije. My jutro mamy 4 miesiące i dodatkowo wypadaja imieniny Tymona :D Myślałam, że się gdzieś wybierzemy ale mały ma katarek, kicha i kaszle ehhhh głupia pogoda taka zmienna i to przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
A MOJA ZABCIA GORĄCZKUJE,LEKARZ STWIERDZIŁ ZE NA ZĄBKI.MOGĄ WYJSC NIEDŁUGO A MOGA WYJSC W CIAGU 2,3 MIESIECY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
widzę że wszystkie mamy zajęte :) Co Tam u waszych pociech??Moja żabunia skoczy 21 5 miesięcy ,nie wiadomo kiedy ten czas zleciał.Jak narazie dalej gorączkuje,strasznie marudzi,praktycznie śpi raz dziennie maksymalnie po 2 godziny.Daje teraz popalić.Z jedzeniem to zjada tylko deserki oprócz mleka i kaszek.Zupkami pluje nawet domowymi choć są smaczniejsze niż ze słoiczka.A jak wasze dzieciątka z jedzeniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz ma lekki kaszel ale za to ja sie rozłożyłam :/ My nadal na cycku. Butelki wogole nie chce ale lyzeczka to cos tam pociumka ale generalnie pluje wszystkim :/ Budzi mi sie w nocy tak od 1 do 3 w zaleznosci jak spedzi dzien. Drzemki 3 w ciagu dnia tak po 20-40min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
ja bym nie wytrzymała na cycu.tym bardziej ze mój chłopaczek to przy butelce marudzi,a pry cycku od poczatku sie darł.bo on szedł odrazu na łatwizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama jestem zdziwiona tym ze nie chce pic butelki. W szpitalu pil i nic mu nie bylo a teraz cos mu sie odwidzialo ehhh Z reszta ja sama myslalam,ze szybko przestane karmic piersia a tu nici z tego :( A co wasze pociechy juz potrafia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifiątko roooosnie :) i niestety ale w zeszly czwartek wrocilam do pracy. synek zostal z tata w domu. ma maly surwiwal bo M ciagle z nim gdzies jezdzi i zalatwia sprawy ale lubi byc w samochodzie. je Hipp bio combiotic z dodatkiem kaszki na noc i sniadanie oraz sloiczki - marchewke, ziemniak, jablko, gruszka, dynia a na dniach wprowadze szpinak, por i cukinie. chcialam sama gotowac i wekowac ale u nas sie to po prostu nie oplaca.. moze jak znajde wiecej czasu albo bedzie mogl jesc bardziej skaplikowane pokarmy to bede gotowac. budzi sie w nocy 2 razy na mleko ale ograniczamy mu powoli zeby w dzien wiecej zjadal a noc przespal. a tak to super! kochamy go strasznie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Witam. Moja dzidzia na szczęście w nocy nie je. Też jest marudna, wszystko przez to ząbkowanie, w dzień mało śpi. A jeśli chodzi o jedzenie to jej każda nowość smakuje i zawsze jej mało:), fajnie już siedzi, nawet bez podpierania usiedzi parę minut i koniecznie chce już stać, prostuje nogi, szok normalnie;), najgorzej teraz wyjść na spacer, bo strasznie krzyczy przy ubieraniu kurtki i czapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
A tak to jeszcze nauczyła się pluć, dalej niż widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Mój skarbuś je mleczko,kaszkę,zupkami pluje strasznie,nie zje żadnej,zajda deserek tylko z jabłkiem i bananem.Widzę ze będę mieć problemy z karmieniem go.Na nowe smaki się nie żuca.Ogólnie narazie tylko mleko.Siedzieć już siedzi w miarę dobrze,potrafi sam dłuższą chwilkę usiedzieć,nóżki oczywiśćie prostuje,musi być na stojąco,przebiera nóżkami,robi kroczki:) W nocy budzi mi się dwa razy,wcześniej spał całą noc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka- moj tez dwa razy sie budzi... :/ ale powiem Wam, ze bylam na nauce masazu shantala niemowlaczkow i mlody byl zachwycony! Jesli chodzi o karmienie to dokonalam przelomu! Kupilam mu smoczek do butelki ale lateksowy i o dziwo z niego je :D Czyli doszlam do wniosku,ze nie tolerowal smoczkow silikonowych. Je ze smakiem kaszki ale niestety nie wplywa to na przespanie calej nocy. Jutro zapisuje mlodego na basen, z tego co widzialam to spotkanie bedzie 21-ego wiec dam znac jak poszlo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
W mojej miejscowości niestety nie ma zajęć na basenie dla niemowląt.Szkoda bo chętnie bym wzieła małego na basen.Uwielbia wode,strasznie lubi się kąpac ,myśle ze basen też przypadłby mu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Hej, co tam u Was nowego słychać? Jak Wasze dzieci? Zdrowe? Moja na szczęście tak, ostatnio byłyśmy na szczepieniu, juz ostatnim w tym roku, następne po skończeniu roku. Mała waży 9700, jest co nosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No my w nd mamy 5 miesięcy a tu się przebil jeden zabek Tymonowi a drugi obok powoli tez wychodzi. Na szczescie nie jest marudny. Gdyby nie to ze przy myciu mu dziaselek wieczorem zachaczylam pieluszka o zabek to bym wg nie wiedziala ze cos tam jest...hehe Teraz gryzie mi sutki wiec tak kolorowo nie jest przy karmieniu- musze chyba nakladki uzyc. Dzis mielismy isc na basen ale cos znow kaszle mlody :/ Musze sie pochwalic dziewczyny ze jezdze z mlodym samochodem :D Zdalam prawko miesiac temu i nawet nie boje sie z nim jezdzic :D:D Zaluje tylko,ze nie mam samochodu swojego i czekam az moj wroci z pracy aby sobie pojezdzic ale zawsze to cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
o to gratuluje zdania prawka:) Fajnie, że już Mały ma ząbka. Moja 6 miesięcy skończyła i zęba nie widać, a marudzi strasznie i w nocy zaczyna mi się budzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zabki ida? Moj chyba przez nie sie budzi.. od kilku dni tylko raz wstaje ale zawsze cos. Z innego jedzenia niz cycek to zje jarzynowa, troszke jablka i dzis dostal indyka z warzywami no i czasem kaszke malinowa, ale oczywiscie pozostaje wierny cyckom ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Niestety mój Aleks jak nie jadł tak nie je.Ząbka tez nie widać jak narazię....choć mały marudzi cały czas.Potrafi gryżdz wszystko co ma w rączce.żuca się nawet na moje ręce:D w niedziele 21 skończył 5 miesięcy,wazy ponad 8 kilo.Złapał ostatnio wirusa żołądkowego.3 dni biegunka ,praktycznie sama woda,gorączka 39 stopni.Te 3 dni to masakra poprostu się bidulka omęczył.Ale już jest okej.Dzisiaj spadł mi z łózka,byłam przy nim w pokoju odwróciłam się zaledwie na chwilkę,chciałam wyciągnąć czysta pieluchę ,a on spotrafił dwa razy się przeturlać na raz i spadł na dywan.Boże ale się przestraszyłam normalnie zawału serca prawie dostałam.Naszczęścienic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedaczek :( współczuję choroby i dobrze, że już jest lepiej. Kurcze taka choroba to może nawet do szpitala zaprowadzić :(:( Co do upadku to mój prawie też mi spadł- ale dzieci mają prawie gumowe kości :P Znajomej córeczka spadła z łóżka jak miała tak ok 8msc i wezwali do niej pogotowie- ale małej nic nie było tylko znajoma tak sie tym przestraszyła, że jej dali leki na uspokojenie ;p a nim Tymonowi wyszły zęby tak, że je zobaczyłam to ślinił się na potęgę no i wszystko musiał do buźki włożyć, więc nigdy nie wiadomo- może zrobi Mamie niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Witam. Moja niunia to je wszystko co jej dam, ostatnio dostała domowego rosołku z makaronem, bardzo jej smakował. Coraz więcej gaworzy i juz fajnie potrafi bawić się zabawkami i trochę zająć sobą. A dajecie swoim maluchom rybę? Ja ostatnio dałam łososia, którego przygotowałam na parzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polla ty to karmisz swoje bobo jak by bylo 2x starsze. Ja dopiero w tym tygodniu miesko dorzucilam do zupek typu marchew, ziemniak, dynia. Moj Słodziak ma 2 dolne jedyneczki :) poza tym lubi sie bawic na brzuszku. nie siedzi jeszcze sam. wszystko wklada do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
2 x starsze? Dzieci w tym wieku mogą a nawet muszą jeśc ryby, bo są zdrowe, mają dużo wit, a rosołek to taki delikatny na skrzydełku, bez przypraw oczywiście i troszkę makaronu, bo przecież dzieci w tym wieku muszą dostawać potrawy z glutenem. A mała ma prawie 7 miesięcy, więc myślę, że karmię ją jak najbardziej prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
No i moja niunia nie je w nocy już od dawna, jak miała jakieś 3 miesiące to już w nocy nie jadła, ostatni posiłek ok 20 i koniec z jedzonkiem, następne ok 8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zazdroszcze.. mój czasem zje mleko z kaszka a co do reszty to zalezy jaki ma dzien.. nadal na cycku jest chociaz nie ukrywam,ze fajnie by bylo gdyby cos innego jadl a od momentu wyjscia zebow to budzi mi sie czesto w nocy :/ w dzien jest taki kochany ze sam sie bawi a ja moge czytac ksiazke lub inne rzeczy robic. Ogolnie to nie moge narzekać ale co do jedzenia to wybredny jest a co przespania calej nocy to totalnia porazka hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×