Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

nie znam cie osobiscie może to i dobrze że nie masz na leki, jak nie masz to sobie zarób, nie musisz się leczyć, to nie jest obowiązkowe - prawda? jeśli twoim zdaniem 19 latka czy tam 23 powinna sobie sama wszystko opłacać, to gdzie ty byłaś jeśli nie masz nic w wieku 50 lat ??? powinnaś być już milionerką w takim wieku nie mam się o co z tobą kłócić ... jak już widać na załączonym przez ciebie wpisie, sama dałaś sobie na wszystkie pytania chorą, chciwą, zawistną i roszczeniową odpowiedź... ... dobrze tylko, że nie jesteś we wszystkim władna, bo według takich jak ty to nie tylko nie musiałabym mieć na leki, ale także na jedzenie, na dach nad głową na dzieci i w ogóle powinnam przestać oddychać, ale to co dajesz wróci do ciebie, nie z podwójną ale z potrójną siłą... i żal, że 23 latka robi z siebie ofiarę i angażuje całe swoje chore środowisko w dyskusji ze mną... i zobaczymy kim będzie ta 23-latka w wieku 50 lat?? zobaczymy czy będzie milionerką z dzieckiem roszczeniowym w tle, bo nie zapominajmy, że jest tam dziecko, na które ojciec a twój partner musi łożyć i będzie musiał łożyć coraz więcej i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam cie osobiscie W JASKINI NIE MUSISZ MIESZKAĆ , DLACZEGO NIE KUPIŁAŚ SWOJEGO DOMU ZA WŁASNE PIENIĄDZE, ZAPRACOWANE PRZEZ SIEBIE? ODPOWIEDZ SZCZERZE ... ty to jesteś chora... heheh nikomu tego nie mówię, ale tobie powiem - idź się zważ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajaca szafa....
... no no pasożycie i utrzymanko męża, to nie topik dla ciebie... , a być może dla ciebie, bo nie długo jak się mąż na tobie rozpozna i zejdzie mu mgła z oczu, to takiego kopa ci zasunie do roboty, że dopiero będziesz się miała z pyszna... zapomniałaś? ty tez byłaś utrzymanką i to cudzego męża który slepy jak dotąd nie dostrzegł żmii jaka go otacza. Tylko widzisz jest taka róznica-ja mam 35 lat i 2 dzieci,ty masz 50 i 4 dzieci. Ja póki co mam zdrowie a w tym dwie piersi ty jestes schorowana i piersiami sie pochwalic nie mozesz. Ja jestem z natury spokojnego usposobienia ty jak widac choleryczka i prostaczka. Ty masz problem który wywlekasz na publicznym forum ja problemu nie mam a pisze dla zabicia czasu (dzieci są w przedszkolu) Tak jak ty sobie dajesz prawo do ubliżania, do wyzywania,do poniżania, do ujawniania cudzego zycia tak ja sobie daje prawo do pisania na tym forum bo to przez forum publiczne i nie twoja własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajaca szafa....
a dla twojej wiadomości-firma jest moja i to mąz pracuje u mnie :p a kopa nie zasunie-on jest inteligentny i dobrze wychowany czego o tobie powiedziec nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam cie osobiscie
też piszę dla zabicia czasu no beata napisz jaki dom kupiłaś za swoje ciężko zarobione pieniądze?? nic nie kupiłaś??/ sędzina się pomyliła mogła podnieść te alimenty do 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszło szydło z wora!!
j/w miała byc dyskusja na poziomie ale Beata sprowadziła ja do swojego poziomu czyli na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Bardzo z tobą niedobrze beatko. I to nie o chorobę nowotworową chodzi. Nienawiść cie zżera i tak naprawdę żadne leki nie pomogą. Ale jest szansa, że jeszcze długo pociągniesz, w myśl przysłowia: "złego diabli nie biorą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Aż trudno uwierzyć, że to nie projekt, a żywa istota, ta cała beatka. BRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grajaca szafa.... ... no no pasożycie i utrzymanko męża, to nie topik dla ciebie... , a być może dla ciebie, bo nie długo jak się mąż na tobie rozpozna i zejdzie mu mgła z oczu, to takiego kopa ci zasunie do roboty, że dopiero będziesz się miała z pyszna... zapomniałaś? ty tez byłaś utrzymanką i to cudzego męża który slepy jak dotąd nie dostrzegł żmii jaka go otacza. Tylko widzisz jest taka róznica-ja mam 35 lat i 2 dzieci,ty masz 50 i 4 dzieci. Ja póki co mam zdrowie a w tym dwie piersi ty jestes schorowana i piersiami sie pochwalic nie mozesz. Ja jestem z natury spokojnego usposobienia ty jak widac choleryczka i prostaczka. Ty masz problem który wywlekasz na publicznym forum ja problemu nie mam a pisze dla zabicia czasu (dzieci są w przedszkolu) Tak jak ty sobie dajesz prawo do ubliżania, do wyzywania,do poniżania, do ujawniania cudzego zycia tak ja sobie daje prawo do pisania na tym forum bo to przez forum publiczne i nie twoja własność ... no a ty jesteś teraz taka elegancka, ubliżasz, obrzucasz inwektywami i nie wiesz co masz jeszcze ze sobą zrobić, to piszesz o piersiach, chora kobieto 35-letnia smarkata babo, te twoje 2 piersi są wyznacznikiem twojego ilorazu inteligencji - żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam cie osobiscie
Beata nas nie rozumie bo dla nas wykształcenie naszych dzieci to priorytet, a dla niej zbędny i niepotrzebny wydatek. Dla nas dzieci to skarb , który należy wspierać w słusznych sprawach , żeby żyły godnie a dla niej to tylko obciążenie w domowym budżecie i kłopot przez 18 lat . Nie samą miłością dzieci żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam cie osobiscie
Czytałyście inny takie temat na kafe w ktorym matka chce jak najszybciej pozbyć się swoich i nie swoich dzieci ? ?? bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Bardzo z tobą niedobrze beatko. I to nie o chorobę nowotworową chodzi. Nienawiść cie zżera i tak naprawdę żadne leki nie pomogą. Ale jest szansa, że jeszcze długo pociągniesz, w myśl przysłowia: "złego diabli nie biorą" ... Nie o chorobę nowotworową chodzi? A o co? Ty to krew wypijasz żmijo, ale tak bardzo elegancko, że śladu niby nie pozostawiasz? Nie schlebiaj sobie w tej dobroci i zmień nick germańska fuzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam cie osobiscie Beata nas nie rozumie bo dla nas wykształcenie naszych dzieci to priorytet, a dla niej zbędny i niepotrzebny wydatek. Dla nas dzieci to skarb , który należy wspierać w słusznych sprawach , żeby żyły godnie a dla niej to tylko obciążenie w domowym budżecie i kłopot przez 18 lat . Nie samą miłością dzieci żyją ... hipokrytko, o tobie pisała kochanka franka i z tego co napisała, to super z ciebie bura sunia, która na swoje młode żebrze po internecie i która siedzi z konkubentem, a ten inną już ma na boku;) komu wy chcecie zamydlić oczy, czy wy sobie nie zdajecie sprawy z waszej głupoty, chyba nie, to przez takie jak wy chore debilki to forum staje się trywialne, bo jesteście trollówami w pełnym słowa znaczeniu i uważacie, że ja i inni porządni forumowicze dadzą się na to nabrać - żegnam ozięble już raz ci to powiedziałam, ale ty się pchasz do koryta, jak ta przysłowiowa świnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Beatka nas nie rozumie, bo zatrzymała się na etapie dziecięctwa. I jeśli można taki infantylizm tolerować u dziecka, co nieraz w wydaniu dziecka jest urocze, to u 50-letniej osoby stosowanie infantylnego systemu wartości w rozwiązywaniu problemów dorosłych staje się koszmarną mieszanką okrucieństwa i egoizmu. Beatka posiada wszystkie cechy takiego niedojrzałego emocjonalnie osobnika. Przeraża skrajnym egocentryzmem, brakiem empatii i sumienia, ale że i jej inteligencja mieści się w dolnych granicach przeciętnej, to i jej manipulacje faktami nie przekonają nikogo. Nie jest to Ted Bandy. I dobrze, jej wystarczy wyżywanie się wirtualne, no nie licząc tej biednej dziewczyny, jej pasierbicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Beatka nas nie rozumie, bo zatrzymała się na etapie dziecięctwa. I jeśli można taki infantylizm tolerować u dziecka, co nieraz w wydaniu dziecka jest urocze, to u 50-letniej osoby stosowanie infantylnego systemu wartości w rozwiązywaniu problemów dorosłych staje się koszmarną mieszanką okrucieństwa i egoizmu. Beatka posiada wszystkie cechy takiego niedojrzałego emocjonalnie osobnika. Przeraża skrajnym egocentryzmem, brakiem empatii i sumienia, ale że i jej inteligencja mieści się w dolnych granicach przeciętnej, to i jej manipulacje faktami nie przekonają nikogo. Nie jest to Ted Bandy. I dobrze, jej wystarczy wyżywanie się wirtualne, no nie licząc tej biednej dziewczyny, jej pasierbicy. ... mnie nie interesują twoje wypociny na mój temat, zaczerpnięte prosto z rynsztoka, natdo to ty masz empatię jak cholera, aż bije po oczach, spadaj z mojego tematu germańska fuzo, nikt nie chce ciebie tutaj czytać, a szczególnie ja - załóż sobie swój temat, jak wyłudzić kasę na dzieciaka, na wnuczka to twój styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
:D Cudnie, Beatko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata ma menopauze
dajcie jej spokój widać ze ma problem ze sobą,a kafeterie traktuje jak terapie, przecież to chora psychicznie osoba, nikt przy zdrowych zmysłach nie traci tyle czasu i energii, ani tym bardziej nie snuje domysłów na temat zupełnie obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Wiesz beatko, naprawdę jeśli nie masz coś z głową, to jesteś najzwyczajniej bezrozumna. Pierwsze można wyleczyć, z drugim to tylko modlic się, byś już dlużej nie dręczyła ludzi swą osobą na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata ma menopauze dajcie jej spokój widać ze ma problem ze sobą,a kafeterie traktuje jak terapie, przecież to chora psychicznie osoba, nikt przy zdrowych zmysłach nie traci tyle czasu i energii, ani tym bardziej nie snuje domysłów na temat zupełnie obcych ludzi. ... a ty znów zaczynasz? już pod innym nickiem!? powiedziałam tobie żegnam - rozumiesz co to znaczy? czy mam powiedzieć bardziej dobitnie tobie znaną gwarą i językiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Racja, "beata ma menopauze", ona nie jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Wiesz beatko, naprawdę jeśli nie masz coś z głową, to jesteś najzwyczajniej bezrozumna. Pierwsze można wyleczyć, z drugim to tylko modlic się, byś już dlużej nie dręczyła ludzi swą osobą na tym świecie. ... Posłuchaj tępa istoto, też nie rozumiesz niczego co było tutaj wcześniej napisane, a było napisane - ŻEGNAM - więc intruz taki jak ty, nie jest tutaj mile widziany, i gdybyś miała odrobinę tego wszystkiego o czym sama wcześniej pisałaś, to nie odezwałabyś się już slowem, ale ty należysz do tych tępych świętych krów, co im się mówi najpierw delikatnie, a potem już bardziej zdecydowanie, ale one i tak swoje muuuuuuuuuuuuuuu - więc muuuuuuuuuuuuuu niech ci będzie razem z twoimi wymionami muuuuuuuuuuuuuuu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Afektywna dwubiegunowa ? Wiem, wiem, nie powinnam prowokować chorego. Wybaczcie kafeterianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... afektywna dwubiegunowa? - piszesz o swoich zaburzeniach? więc pisz na innym temacie, bo ten temat jest o alimentach a nie zaburzeniach i psychozach maniakalno-depresyjnych? a mówiłam załóż temat, z pewnością znajdzie się ktoś z doświadczeniem, kto ci da dobrą radę, jak sobie radzić z tego typu przypadłością - współczuję ci, na prawdę, bo twoja choroba to nie rak, którego ja mam i którego można wyleczyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Witaj Beata! nie sądzę ze ta hmmm pani jest normalna. Zresztą widać ze ma rozdwojenue jaźni. To znane tricki . Ta sama strona w wielu oknach. Ta cala szafa, do beaty i.t.d. to jest jedna i ta sama osoba. Czego ta paniusia się aż tak boi? Ze ta sama to widać po stylu, który nieudolnie próbuje zmieniac. Człowiek który nie ma nic do ukrycia nie zaglusza jak komuna wolną europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Masz swoje powody - rozumiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Tak sobie myślę, ze gdybyśmy stanęły z Beata oko w oko z tobą, to rzucilabys się na mnie jako tej ,która stanęła w jej obronie. Właśnie dlatego- chcesz Beatę gnoic , gnoic i gnoic. Ja przeszkadzam w kompletnym zgnojeniu Beaty. Bardzo się cieszę, ze mogę od czasu do czasu przeszkodzic. Ja ma frajde, a ty przy okazji sama się potaplasz we własnym gnoju i powklejasz linki do znanych ci stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również druga zona
poziom dyskusji sięgnął bruku. Mnie się coś zdaje, że raczej freelemon i pani Beata to jedna i ta sama osoba... Naprawdę rozumiem merytoryczną stronę argumentacji, że skoro córka Pani męża założyła rodzinę, jest na tyle dorosła, aby współżyć bez zabezpieczenia, to powinna najpierw sama potrafić się utrzymać. Również niesmaczne jest to, że pracuje na czarno i pobiera zasiłki dla samotnej matki. I w tym punkcie Panią rozumiem. Ale zachowanie, jakie Pani pokazuje na tym forum, naprawdę nie świadczy o Pani najlepiej. Ponadto jest to ciągle córka Pani męża, dla niego takie samo dziecko jak Wasza dwójka. Uważam, że jeśli naprawdę chce Pani (a tak naprawdę chce Pani mąż) przestać płacić alimenty na córkę, to raczej powinna się Pani skupić na szukaniu dowodów, iż ta dziewczyna tak naprawdę pracuje na czarno, a nie obrażaniu wszystkich po kolei w internecie- nawet tych, którzy coś życzliwie Pani radzą, albo spokojnie wyrażają swoją opinię, która się Pani nie podoba. Prawo jest prawem, sąd patrzy na dowody i takich powinniście Państwo dostarczyć na rozprawę. A Pani radzę- i to nie jest złośliwość!!!- udać się po pomoc do psychologa, gdyż widać, iż sytuacja, w jakiej Pani się znalazła, Panią przerosła- choroba, lęk o przyszłość dzieci, trudności finansowe. I tu komentarz do niektórych Pań, które ze swoimi uwagami posunęły się o dwa kroki za daleko- to, że macie Panie dwie piersi, to żadna Wasza chluba a już tym bardziej powód do złośliwości względem autorki topiku. To było zagranie poniżej pasa. Ponadto głupie są argumenty, że po co sobie robili kolejne dzieci, skoro nie stać ich na utrzymanie tych z pierwszych związków. Stać, tylko zawsze, kiedy pojawia się nowy członek rodziny- nieważne- pełnej czy niepełnej- wszyscy mają mniej na swoje utrzymanie i przyjemności, bo te same pieniądze dzielą się na więcej osób. W pełnej rodzinie nikt nie komentuje, po co robicie sobie 2,3 dziecko. W rozbitej- zawsze. Okazuje się, że potrzeby dzieci po rozwodach sięgają 2-3 tys/dziecko miesięcznie (bez zajęć dodatkowych, ubrań, kolonii, wyprawek- tylko na jedzenie i rachunki, przykład z pozwu byłej żony mojego męża...) Ale Pani, pani Beato, faktycznie wszystkich po kolei wyzywa, w ogóle nie zastanawiając się nad tym, co panie piszą. A może trochę racji mają?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znasz mnie.......
To co mnie ruszyło w tym temacie to ewidentna nienawiść do córki męża. Beata może mieć i 10 dzieci jeśli jest w stanie wychować/utrzymać te dzieci bez wypominania ile to nakładów finansowych i pracy trzeba poświęcić. Odnoszę wrażenie, że ta pasierbica bardzo zawiodła Beatę, że nie zniknęła z ich życia w wieku 19 lat. Co mi się też bardzo nie podoba: to że Beata wyszydza jej studia, nie wiem co jej daje prawo aby zadecydować o dziecku czy jest mądre czy za głupie na studia. Takie wychowywanie dziecka z łaską: jak zechcę to dam, jak mi się sprzeciwisz to nie dam, jak jesteś pełnoletnie to radź sobie samo. Dlatego na jej miejscu nie dziwiłabym się, że jest jak jest. Bieda nie jest zła, ale zrozumienie i wsparcie najbliższych jest bezcenne i tego nie kupi się za żadne pieniądze. Tutaj na forum jest nas kilka, kilkanaście, nie jesteśmy w jednej osobie. :-) Sama jestem teraz po biopsji i czekam na wynik. Może być różnie. Również wierzę że stres o przyszłość ją dopada, ale są jakieś granice tej walki o szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×