Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość Spokojnie Beato
Zaskarzcie orzeczenie sądu .Nagłosnijcie sprawe w mediach .W czym rzecz? Zróbcie to ,skoro czujecie sie pokrzywdzeni . Nie mów co zrobicie tylko to zróbcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Beato Zaskarzcie orzeczenie sądu .Nagłosnijcie sprawe w mediach .W czym rzecz? Zróbcie to ,skoro czujecie sie pokrzywdzeni . Nie mów co zrobicie tylko to zróbcie !!! ... dokładnie tak, już to robię tutaj a jutro inne media!! Czujemy się pokrzywdzeni i oszukani!!! I nie będzie mi córka mojego męża pluła w twarz i naszym dzieciom zabierała!!! A Sąd nie będzie utwierdzał jej w jej oszustwach i kłamstwach, bo Sąd jest po to żeby z takimi oszustami i kłamcami walczyć a nie im przytakiwać!!!! Skandal!!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
córka w tym miesiącu kończy studia. Potrafi utrzymać nie tylko siebie, ale także swoje małoletnie dziecko. Codziennie ogłasza się na portalach internetowych giełdach rolniczych i skupuje, albo sprzedaje płody rolne!!! Nie bardzo rozumiem wcześniej pisałaś,że ona pracuje na czarno u ojca swojego dziecka,że nie ma nic na siebie wiec jak ona moze sie ogłaszać? Jako kto? Podpisuje sie swoim nazwiskiem że jesteś przekonana,że to ona? Jak ty tak w sadzie przedstawiasz swoje dowody to nie dziwię się,że sąd nie wziął takich dowodów pod uwagę i odrzucił wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki nick
...i nie bedzie naszym dzieciom zabierała... ale ona jest dzieckiem Twojego meża :D nagłasniaj osmieszja sie nie tylko na kafe ale na cała Polske :D a tak poza tym czy tylko mnie sie wydaje ze Beata wystepuje tu dwa razy tylko pod innym nickiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę córka w tym miesiącu kończy studia. Potrafi utrzymać nie tylko siebie, ale także swoje małoletnie dziecko. Codziennie ogłasza się na portalach internetowych giełdach rolniczych i skupuje, albo sprzedaje płody rolne!!! Nie bardzo rozumiem wcześniej pisałaś,że ona pracuje na czarno u ojca swojego dziecka,że nie ma nic na siebie wiec jak ona moze sie ogłaszać? Jako kto? Podpisuje sie swoim nazwiskiem że jesteś przekonana,że to ona? Jak ty tak w sadzie przedstawiasz swoje dowody to nie dziwię się,że sąd nie wziął takich dowodów pod uwagę i odrzucił wniosek ... a co mam ci wydrukować i przesłać stronę z jej danymi? pracuje u niego na czarno a jednocześnie pobiera zasiłek dla bezrobotnych, bo zarejestrowała się jako bezrobotna, zapewne jak prawo do zasiłku się skończy to znów ją zarejestruje a później ona, jak nabierze praw do zasiłku dla bezrobotnych znów zarejestruje się w RUP, tak jest od lat - cwana i kuta ale o jednym tylko zapomniała, że nawet jak wyjedzie gdziekolwiek i cokolwiek już zrobi - ja będę o tym wiedziała, a teraz niech ona o tym wie, że ja wiem, poza tym mam ci napisać na jakich portalach się ogłasza, podpisując się swoim nazwiskiem!!! podając swoje dane kontaktowe: nr telefonu i email!!! oraz miejscowość!!! Ja tak w sądzie nie przestawiam dowodów, żebyś ty się dziwiła, dowody są przedstawione tak, żeby sąd miał się na czym oprzeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jaki nick ...i nie bedzie naszym dzieciom zabierała... ale ona jest dzieckiem Twojego meża nagłasniaj osmieszja sie nie tylko na kafe ale na cała Polske a tak poza tym czy tylko mnie sie wydaje ze Beata wystepuje tu dwa razy tylko pod innym nickiem ? ... zapomniałaś jaki nick - bo tobie to już się wszystko popierdoliło nawet to, że ona nie jest już dzieckiem, ale nadal uważa się za dziecko - dziecko, które ma dziecko!!! Beata tutaj wpisuje się swoim imieniem, a ty nie sugeruj komuś, że Beata to taka sama kretynka jak ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zapomniałam jaki nick
Nie rób brudnej roboty :) Ta pani jak sie do niej spokojnie mowi odkrywa wiecej niescisłosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
ej Beato wyluzuj i nie przeklinaj zachowaj odrobinę szacunku jesli juz nie dla siebie to dla tych co czytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki nick
Panuj kobieto nad soba panuj :D Na poczatku taka sie wydawała roztropna a tu .. wyszła słoma z butów a te obelgi to do samej siebie piszesz rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
piszesz do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki nick
Mąż wie o Twoich planach z mediami czy dowie się jak tv do drzwi zapuka ? Ona jest i będzie dzieckiem Twojego męża i chociaż na głowie staniesz to tego nie zmienisz. A ta nienawiść do niej to spowodowana jest tym , że mężulek zaczyna oczy otwierać ? Poczytaj pierwsze posty i te teraz zobaczysz jaka zmiana w Tobie zaszła. Bo na poczatku pytałąś o rade a teraz obrzucasz ludzi błotem bo nie myśla tak jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zapomniałam jaki nick
a nie chciałabyś podstawy prawnej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
na poczatku pytałąś o rade a teraz obrzucasz ludzi błotem bo nie myśla tak jak Ty. nie,nie,nie tak winno być BO MYŚLĄ A NIE TAK JAK TY WRZESZCZA I RZUCAJĄ OBELGAMI :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jaki nick Mąż wie o Twoich planach z mediami czy dowie się jak tv do drzwi zapuka ? Ona jest i będzie dzieckiem Twojego męża i chociaż na głowie staniesz to tego nie zmienisz. A ta nienawiść do niej to spowodowana jest tym , że mężulek zaczyna oczy otwierać ? Poczytaj pierwsze posty i te teraz zobaczysz jaka zmiana w Tobie zaszła. Bo na poczatku pytałąś o rade a teraz obrzucasz ludzi błotem bo nie myśla tak jak Ty. ... A gdzie ty wyczytałaś, że ja chcę stanąć na głowie??!! A tobie to już faktycznie się pierdoli bo mylisz prawdę z nienawiścią - idź już spać! Poza tym, ja nikogo nie obrzucam błotem, ale piszę do ciebie, a to jest różnica zasadnicza, bo ty to przecież nie ludzie, tylko człekokształtne stworzenie podobne do ludzi - hejka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki nick
tak sobie myśle - haha masz racje :) jej już podłość i zawziętość padły na mózg. Już ją sobie nawet wyobraziłam hahaha jak by sie do nas dorwała to na kawałki by rozszarpała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki nick
dobrze , że chociaż podobne do człowieka bo Ty za to nawet w najmniejszym stopniu podobna do człekoształtnych nie jesteś. Moja matka nie jestes zeby mi kazac isc spac i całe szczescie bo takiej wariatki to ja dawno nie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... haha ? gadasz sama ze sobą? pod różnymi nickami?:D no to nieźle, schizę masz na bank bez orzekania :D Dzięki idę spać w dobrym humorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zapomniałam jaki nick
Dziewczyny nie zapominajcie o mnie :) Ja tez pisze jako :ja ty on /ona ono My wy oni one :):):) Może beata pomylila sobie .Bóg jest w trzech osobach ,to moze mysli ze kafeteria to tez jest jedna osoba tylko tak w troche wiecej odslonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Beata trzeba było zapytać się córce męża jak bardzo ona czuła się pokrzywdzona kiedy sypiałaś z jej ojcem a mężem jej matki,jak jej było fajnie kiedy jej tatuś utrzymywał i pomagał obcej babie zamiast niej.Wtedy dorosła nie była.Facet zamiast babą powinien się córką zająć była by pewnie inna i mniej nienawiści by w niej było.Co jej dał na start w dorosłym życiu?????W jaki sposób pomógł????Zieje od ciebie taka nienawiść że hoho nie wiem czy sama zdajesz sobie z tego sprawę jak ona jest ogromna.I to co piszesz to nie były jakieś tam pieniądze,dlaczego jeśli miał nie podzielił po równo między swoje dzieci,bo mam wrażenie że to twoja macha i zwyczajnie nie mógł tego zrobić.Dom był ważniejszy,kolejne dzieci ważniejsze dla niej zostawały alimenty to ma teraz w dupie dalej dla niej zostają alimenty.A wam zostaje komornik,płacenie za adwokata.Ojcu pozostaje pogodzić się z córką ale broń Boże bez twojej obecności i jeśli jemu to do głowy przyjdzie to ja ci gwarantuje że dając jej co jej się należało na pewno się dogadają.Bo nie tylko twoim dzieciom się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
a jakie to niby zasilki dla samotnych matek pobiera? dla samornych rodzicow jest jeden w wys.170zl i tylko w przypadku jak ojcie dziecka nie zyje lub jest nieznany. dodatjowo zeby go dostac trzeba kwalifikowac sie do zasiku rodzinnego i nie mozna miec wiecej niz zdaje sie506zl na osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
no to pasierbica w ogóle się nie kwalifikuje na żadne zasiłki -otrzymuje przecież 700 zł alimentów od swojego ojca na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąd zażądał
podobno sędzina zażądała PITy od stron, tam było wszystko czarno na białym, co i ile kto zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
dla samotnych matek napewno nie dostaje.ojciec jej dziecka zyje/jest znany i to juz ja dyskwalifikuje. nawet do zasilku rodzinnego nie majac meza chca albo wyrok o alimenty albo zarobki ojca dziecka i jak pisalam nie mozna miec wiecej niz 500 z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki nick
ooo Beatka od rana chyba do tv wydzwania bo sie jeszcze nie zjawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki nick
tak sobie mysle - no wlasnie z jednego kompa nie mozna w tej samej minucie wyslalac tylko z dwoch roznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośśśś,Ktośśśś
Czyli nasuwają się wnioski: -kobieta ma 23 lata -jest studentką-robi licencjat (może również zechcieć robić magisterkę) -studiuje zaocznie - została matką (samotną-jak wiele z kobiet) -otrzymuje od swojego ojca alimenty na swoje utrzymanie -od ojca swojego dziecka otrzymuje alimenty na swoje dziecko -czas wolny poświęca wychowywaniu swojego dziecka -idąc na wykłady musi zadbać o opiekę nad swoim dzieckiem podczas swojej nieobecności (zapewne zmuszona jest zatrudnić nianię a to kosztuje-wszak dziadek sie wypiął a ojciec dziecka ma przecież "w tle" inne dziecko) -majac nawet 150 zł na siebie i swoje dziecko to niewiele biorąc pod uwagę wszystkie koszty związane z opłatami,wyżywieniem,ubiorem oraz kosztami związanymi z opłatami swoich studiów i opieki nad dzieckiem -z powodu braku pieniędzy zmuszona jest dorabiać w firmie jednocześnie opłacać opiekunkę do dziecka -w świetle prawa alimentami można obciążyć krewnych w linii prostej oraz rodzeństwo. Alimentami mogą być obciążani na początku krewni w linii prostej bez ograniczeń, przy czym zstępni są obciążeni przed wstępnymi. Czy coś jest niejasnego? Czy ktoś działa nie zgodnie z prawem? Mnie się wydaje,że wszystko jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiem na Wasze pytanie
Sąd już zadecydował czy jest to zgodne czy niezgodne z obowiązującym prawem. Ponieważ zaciekawiło mnie to co piszecie postanowiłam zasięgnąć informacji bezpośrednio od znajomego komornika. Obowiązek alimentacyjny na osobę pełnoletnią można znieść tylko i wyłącznie sądownie, skadając wniosek do sądu. Nie można iść do komornika i złożyć oświadczenie że z dniem tym i tym ojciec/matka przestaje płacić na pełnoletnie dziecko, które ma zasądzone alimenty - wypowiedź uzyskana bezpośrednio od komornika. Także Zniecierpliwiony przestań wreszcie pisać GŁUPOTY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
Ale dla nas to oczywiste-jest wyrok w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej więc żadne oświadczenie nie stoi wyżej od tego wyroku!! Musi je :zdjąć" Sąd czyli ta instytucja która ten obowiązek nałożyła. W tym przypadku mowa o alimentach które się należą bo pełnoletność nie jest podstawą do ich zaniechania. Powodem do zaprzestania płacenia jest usamodzielnienie sie pełnoletniego dziecka(tu można zastosować obopólne zgodę w postaci oświadczenia) lub jeśli ku temu sa przesłanki wynikające z art 133.3 jednak tylko i wyłącznie w drodze przewodu sadowego (trzeba udowodnić te przesłanki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiem na Wasze pytanie
Temat rzeka .... :-) Raczej Beata będzie musiała się pogodzić z decyzją sądu. II instancja też obawiam się, że alimentów nie uchyli. Czy za te 700 zl da się wykupić leki, jedzenie, opłaty i inne potrzeby?? - odnoszę wrażenie że od tych pieniędzy zalezy życie i szczęście tej rodziny a mają przecież chyba i inne dochody. Nigdzie nie znalazłam wpisu żeby Beata i jej mąż martwili się co będzie z jego córką, za co ona żyje, jak sobie daje radę, co je, za co opłaca studia. Wszędzie tylko wszystko wyłącznie należy się Beacie. Dobrze, że sędzia była obiektywna w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu i tu wyrok sadu
dziecko ma lat 15,nie uczy się,wchodzi w konflikt z prawem, jego sprawą zajmuje sie sąd rodzinny,nakłada na niego kare w postaci poprawczaka,dzieciak po czasie poprawia się,nie ma z nim kłopotów, opinia wychowawców jest nienaganna,jego rodzice wierzą w jego zmianę i chcą go zabrać do domu. Czy mogą? Na nim nadal ciąży kara sądu rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×