Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość Do p.Beaty..
PS. A pelnoletnim/dorosłym dzieciom wykupiłam 2 tyg. w Grecji(z nadzieja,ze biuro podroży nie splajtuje-wylecą i szczęśliwie (za ok.10 tys.,tyle kosztowało)..wrócą). To wg Ciebie też fantazje?Siedzisz w mojej kieszeni,że tak wszystko wiesz? Mam dwa lustra.Przejrzałam sie za Twoja radą(hehe)w obu.I to wciąż ja-matka i dzieci bez alimentów! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do p.Beaty..
Szacunek za opiekę nad chorą mamą.Choc to winien być nasz nieprzymuszony obowiązek-opieka nad starszymi lub chorymi w Rodzinie. Ty też śpij spokojnie. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj otrzymałam uzasadnienie wyroku sądu po co najmniej 2 miesięcznym oczekiwaniu !!! Sąd w uzasadnieniu oparł się o art. 133 1. Rodzice obowiązani są do świadczeń alimentacyjnych względem dziecka, które nie jest jeszcze w stanie utrzymać się samodzielnie, chyba że dochody z majątku dziecka wystarczają na pokrycie kosztów jego utrzymania i wychowania. oraz art. 135 1. Zakres świadczeń alimentacyjnych zależy od usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego oraz od zarobkowych i majątkowych możliwości zobowiązanego. a na jakiej podstawie prawnej rozpatrywał nasz wniosek - sąd nie napisał !! Mamy 2 tygodnie czasu i zaczynamy od nowa... uzasadnienie wyroku zostanie powielone i wysłane do instytucji takich jak: Ministerstwo Sprawiedliwości, Rzecznik Praw Człowieka, Najwyższa Izba Kontroli, Rzecznik Praw Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarrrrbek
Dokładnie tak zrób!! Wszyscy ci których wymieniłaś będą mieli czym wytrzeć dupę :-D Masz uzasadnienie wyroku i każdy sąd i instytucja je podtrzyma!! A zanim dostaniesz odpowiedź pasierbica skończy studia a ty stracisz zdrowie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma rzecznika
praw człowieka, jest rzecznik praw obywatela. :D Beata niedawno pisała, ze - zgodnie z wypocinami Zniecierpliwionego - sąd nie rozpatrywał wniosku, bo nie jest do tego władny. Po raz kolejny okazuje się, ze kłamała, bo sąd rozpatrywał wniosek tylko go odrzucił. Oj, Beato, Beato, kłamać też trzeba potrafić. Co ciekawe, zauważyłam, ze jak Beata zaczęła po przerwie szczekać, to pojawiła się tez jej klakierka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarrrrbek Dokładnie tak zrób!! Wszyscy ci których wymieniłaś będą mieli czym wytrzeć d**ę Masz uzasadnienie wyroku i każdy sąd i instytucja je podtrzyma!! A zanim dostaniesz odpowiedź pasierbica skończy studia a ty stracisz zdrowie. Powodzenia ... Te twoje "powodzenia" jest bardzo wymowne! dokładnie tak zrobię... bo wierzę, że są jeszcze ludzie na tym świecie, a nie takie hieny jak w tym sądzie co uzasadnienie wydał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] nie ma rzecznika praw człowieka, jest rzecznik praw obywatela. Beata niedawno pisała, ze - zgodnie z wypocinami Zniecierpliwionego - sąd nie rozpatrywał wniosku, bo nie jest do tego władny. Po raz kolejny okazuje się, ze kłamała, bo sąd rozpatrywał wniosek tylko go odrzucił. Oj, Beato, Beato, kłamać też trzeba potrafić. Co ciekawe, zauważyłam, ze jak Beata zaczęła po przerwie szczekać, to pojawiła się tez jej klakierka. ... proszę, czytaj od początku wszystkie wątki to będziesz wiedziała o co chodzi, a nie posądzała mnie o kłamstwo!! Nie życzę sobie, gdyż jedyną osobą która kłamie nie tylko tutaj to jest córka mojego męża! Mam teraz napisane czarno na białym jej kłamstwa i zrobię z tego użytek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Ponadto, jest Rzecznik Praw Człowieka UE!!! W Polsce natomiast jest Rzecznik Praw Obywatelskich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Jest też urząd skarbowy mops zus które mogą się do twojego tyłka dobrać za nienależnie pobrany zasiłek te rozczenia przedawniają się po 10latach więc pasierbica do działania jak tobie wkoło dupy robi zrób jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Jest też urząd skarbowy mops zus które mogą się do twojego tyłka dobrać za nienależnie pobrany zasiłek te rozczenia przedawniają się po 10latach więc pasierbica do działania jak tobie wkoło d**y robi zrób jej. ... ulkiulki - ja nie pobierałam żadnych zasiłków ani z MOPS ani z ZUS bezprawnie!!! Więc zarówno ty jak i pasierbica możecie mi skoczyć!!! Trzeba mieć czyste konto nie tylko w Banku!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jehhh
Prosze nie mylic pojec . Jest Europejski Rzecznik Praw Obywatelskich i Komisarza Praw Człowieka Rady Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jehhh
Komisarz*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Masz napisane na jakich art. sąd rozpatrywał Waszą sprawę. Może napisz, że Twoim zdaniem dobre dziecko to takie dziecko, które samo się utrzymuje od dnia 18 urodzin i jeszcze pomaga rodzicom, a tutaj dziewczyna okazała się krnąbrna. Nikt nigdzie nie uzna Twojego pisma, jesteś drugą żoną i wszędzie będą myśleć, że chcesz prywatnej zemsty. Ja bym nie pisała, bo co napiszesz????? Bo gdzie byliście tyle lat, teraz szukasz oszczędności? Nie jestem po rozwodzie, ale gdyby tak się kiedyś stało to druga żona na pewno zrobiłaby wszystko żeby nie dopuścić do marnowania pieniędzy na nasze dziecko - tak jest wszędzie!!!! Koleżanki dzieci dostały bajki i jakieś tam zabawki i jej były mąż został oskarżony przez obecną żonę, że takie rzeczy powinien kupować wspólnym dzieciom, a nie tamtym... Beata masz mniej niż 700 zł na osobę? p.s. Nie mam nic za uszami, po prostu nie jestem matką polką i nie pochwalam rodzenia i dręczenia pózniej innych bo nie ma na to czy tamto. Jeśli juz jest się matką/macochą to powinno się tą rolę spełniać z godnością. Ulkiulki jesteś przykładem doskonałym prawdziwej matki. Można mieć mniej lub więcej pieniędzy ale zawsze trzeba czuwać i kierować dziecko żeby wyrosło na wartościowego człowieka. Twój syn skończy niezłą uczelnię, będzie miał pewnie dobre zarobki i będziesz z dumą mogła pomyśleć o sobie, że jako matka dałaś radę mimo przeciwności. Pomogłaś, wspierałaś żeby miał w życiu lepiej a reszta już zależy od niego. Gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewność Masz napisane na jakich art. sąd rozpatrywał Waszą sprawę. Może napisz, że Twoim zdaniem dobre dziecko to takie dziecko, które samo się utrzymuje od dnia 18 urodzin i jeszcze pomaga rodzicom, a tutaj dziewczyna okazała się krnąbrna. Nikt nigdzie nie uzna Twojego pisma, jesteś drugą żoną i wszędzie będą myśleć, że chcesz prywatnej zemsty. Ja bym nie pisała, bo co napiszesz????? Bo gdzie byliście tyle lat, teraz szukasz oszczędności? Nie jestem po rozwodzie, ale gdyby tak się kiedyś stało to druga żona na pewno zrobiłaby wszystko żeby nie dopuścić do marnowania pieniędzy na nasze dziecko - tak jest wszędzie!!!! Koleżanki dzieci dostały bajki i jakieś tam zabawki i jej były mąż został oskarżony przez obecną żonę, że takie rzeczy powinien kupować wspólnym dzieciom, a nie tamtym... Beata masz mniej niż 700 zł na osobę? p.s. Nie mam nic za uszami, po prostu nie jestem matką polką i nie pochwalam rodzenia i dręczenia pózniej innych bo nie ma na to czy tamto. Jeśli juz jest się matką/macochą to powinno się tą rolę spełniać z godnością. Ulkiulki jesteś przykładem doskonałym prawdziwej matki. Można mieć mniej lub więcej pieniędzy ale zawsze trzeba czuwać i kierować dziecko żeby wyrosło na wartościowego człowieka. Twój syn skończy niezłą uczelnię, będzie miał pewnie dobre zarobki i będziesz z dumą mogła pomyśleć o sobie, że jako matka dałaś radę mimo przeciwności. Pomogłaś, wspierałaś żeby miał w życiu lepiej a reszta już zależy od niego. Gratuluję ... słuchaj dziewczyno-kobieto, ja mam po opłaceniu wszystkich zobowiązań 800 złotych na życie na 4 osoby!!!!! ponadto, rentę mam przyznaną do 30 września br. i uważasz, że nie mam o co walczyć!!! ja walczę nie tylko o byt!!! ale też o zasady!! nie ważne co napiszę... w zasadzie co napiszemy - razem z moim mężem - nie możemy pozwolić na kołtuństwo - tyle w temacie... a przekonana bądź, że napiszemy PRAWDĘ!! i niech każda z tych instytucji się odniesie jakie jest prawo w Polsce i jak jest rozpatrywane i jak egzekwowane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Beata to są Wasze wspólne zobowiązania, raty, kredyty, prąd, gaz, internet, twoja choroba, dwójka wspólnych dzieci - podjęte świadomie przez Was!!! Nie możesz oszczędzać na jej wykształceniu i starcie życiowym bo wzieliście kredyt czy macie inne rachunki czy jesteś chora. Co ona ma do tego? Założyliście nową rodzinę, nie patrząc na pozostałe dzieci, na ich dobro bo z góry załozyliście że powinne utrzymywać i kształcić się same. Jak dobrze pamiętam, pisałaś coś o tym, że macie jakieś raty. Domyślam się, że Wam ciężko, ale odbieranie teraz jej alimentów do czasu aż ukończy studia to postawa wygodnicka. Proste sprawy a nie docierają do ciebie. Inni rodzice tak nie postępuja jak Ty i czas to zrozumieć!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewność Beata to są Wasze wspólne zobowiązania, raty, kredyty, prąd, gaz, internet, twoja choroba, dwójka wspólnych dzieci - podjęte świadomie przez Was!!! Nie możesz oszczędzać na jej wykształceniu i starcie życiowym bo wzieliście kredyt czy macie inne rachunki czy jesteś chora. Co ona ma do tego? Założyliście nową rodzinę, nie patrząc na pozostałe dzieci, na ich dobro bo z góry załozyliście że powinne utrzymywać i kształcić się same. Jak dobrze pamiętam, pisałaś coś o tym, że macie jakieś raty. Domyślam się, że Wam ciężko, ale odbieranie teraz jej alimentów do czasu aż ukończy studia to postawa wygodnicka. Proste sprawy a nie docierają do ciebie. Inni rodzice tak nie postępuja jak Ty i czas to zrozumieć!!!! ... wiesz co przestań mi prawić morały!!! kobieto ogarnij się, bo jesteś złym człowiekiem, przestań usprawiedliwiać jej roszczeniową postawę i przestań do mnie pisać!!! Jesteś roszczeniową osobą i będziesz taka całe życie i nie zrozumiesz w ogóle o czym ja piszę, nie rozumiesz mojej sytuacji jesteś ślepa jak kret, a jak ujrzysz trochę światła to cię oślepia - dalsza dyskusja z tobą jest bezcelowa - gdyż ja moja droga wiem, co ja powinnam, co mogę i co dalej zrobię leży w mojej gestii. Rodzice postępują tak, jak postępują i nie ma co z rodzicami dyskutować!! Ty jesteś rozpieszczona i samolubna i taka sobie bądź - ja jestem inna i taka inna właśnie chcę być. Na razie - idę do ogrodu przynajmniej mam gdzie jeszcze posiedzieć i cokolwiek zrobić - jeszcze mi tego nikt nie odebrał na poczet wykształcenia i startu córki mojego męża - cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Gratuluję takiej postawy! :-) Tylko nie pisz tutaj za 20 lat, że wszystkie Twoje dzieci odmówiły Ci pomocy i dlaczego tak się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Moje dzieci są ze mną!!! Kobieto jestem matką w pełni tego słowa znaczeniu - kocham swoje dzieci miłością bezwarunkową!! A ty zapewne kochasz swoje dziecko małpią miłością i nie zrozumiesz mnie!! Daj też swojemu dziecku wolną rękę i wspieraj go w jego talentach mądrze i umiejętnie a nie spełniasz swoje ambicje kosztem twojego dziecka!!! Bo ja nie miałam to dziecko moje ma mieć!! Kobieto, jak umrzesz to twoje dziecko sobie w życiu nie poradzi, bo nie będzie przy nim mamusi, która za rączkę swoje dziecko całe życie prowadziła. Znam takie "dzieciaki" dzisiaj dorośli ludzie tylko z racji wieku, bo jeszcze tak na prawdę małe dzieci - niedojdy życiowe popadające w skrajną nędzę nie tylko materialną ale przede wszystkim duchową!! Jestem matką, która pomaga swojemu dziecko wydobyć z niego to co najlepsze, żeby uwierzyło w siebie bo jest jedyne w swoim rodzaju, piękne i niepowtarzalne, mądre i da radę sobie we wszystkim!! I będzie mi lepiej opuszczać ten świat, mając świadomość, że moje dzieci są zaradne i dadzą sobie radę, jak mnie zabraknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
beata a czy ty sobie dajesz radę z utrzymaniem? chyba nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewność beata a czy ty sobie dajesz radę z utrzymaniem? chyba nie za bardzo ... nie martw się o mnie ... daję sobie radę z utrzymaniem... jakoś daję ... aczkolwiek bardzo skromnie ... najpierw zobowiązania - później reszta ... tak krawiec kraje jak mu materii staje ... ale pragnę aby moim dzieciom było trochę lepiej i dlatego będziemy z moim mężem walczyć dla naszych dzieci, bo są jeszcze małe, a córka mojego męża jest już osobą dorosłą, która założyła rodzinę i niech ona się teraz zajmie swoją rodziną i niech żyje zgodnie z prawami natury, a od nas niech już się uwolni i niech sobie da z nami święty spokój, bo ani ja ani ojciec, ani moje dzieci nie są jej do niczego od dawna potrzebne, tak samo jak my przez tyle lat musieliśmy się obejść bez niej tak i teraz całkiem dobrze się bez niej obejdziemy ... i nich wie, że ani ja moje dzieci, ani ojciec po nic do niej nie pójdziemy - nigdy!! Moje dzieci wiedzą, że ona istnieje, ale są wychowane w przekonane, że ona nie chce z nami kontaktu i tak zostanie! Ona nie chciała mnie, nie chciała dzieci i niech tak zostanie. Dla nich bratem jest mój syn i siostrą moją córka i te dzieciaki kochają się pomimo wszystko, pomimo dużej różnicy wieku i jestem spokojna o ich dobre relacje na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
a bez męża dałabyś sobie radę, sama? on jest chyba głównym żywicielem rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Beata nie pobierałaś nic bezprawnie?Ja założe się że pasierbica znalazła by conajmniej parę osób które potwierdzą że w czasie pobierania zasiłku na starsze dzieci mieszkałaś z obecnym mężem.Jak napisałaś starszy syn ma 27lat a zasiłki dostawali do 21 to znaczy że twoje młodsze dzieci były na świecie jak starsze je dostawały.A może na młodsze też opieka buliła bo mamusia ślubu nie wzieła.Masz do ukrycia oj masz i nawet nie pomyślisz że kij zemsty może mieć dwa końce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Chcesz walczyć o lepszy byt dzieci idź i zarób.Druga rzecz kiepsko ten facet zarabia albo nabraliście kredycików że mu 8 stów zostaje na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] beata04 Witam, dzisiaj otrzymałam uzasadnienie wyroku sądu po co najmniej 2 miesięcznym oczekiwaniu !!! Sąd w uzasadnieniu oparł się o art. 133 1. Rodzice obowiązani są do świadczeń alimentacyjnych względem dziecka, które nie jest jeszcze w stanie utrzymać się samodzielnie, chyba że dochody z majątku dziecka wystarczają na pokrycie kosztów jego utrzymania i wychowania. oraz art. 135 1. Zakres świadczeń alimentacyjnych zależy od usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego oraz od zarobkowych i majątkowych możliwości zobowiązanego. a na jakiej podstawie prawnej rozpatrywał nasz wniosek - sąd nie napisał !! Mamy 2 tygodnie czasu i zaczynamy od nowa... uzasadnienie wyroku zostanie powielone i wysłane do instytucji takich jak: Ministerstwo Sprawiedliwości, Rzecznik Praw Człowieka, Najwyższa Izba Kontroli, Rzecznik Praw Dziecka. """"""" Sąd eskaluje swoją głupotę....bo chyba nie ma innego wyjścia. Ale to też wynika z poczucia bezkarności.Sąd w ogóle na samym starcie powinien ten wniosek o uchylenie alimentów odrzucić. Uchylenie się od alimentów na pełnoletnie dziecko , nie leży bowiem w gestii sądu ale rodzica.. Dzieckiem , w świetle prawa jest się od chwili poczęcia do osiągnięcia 18 roku życia. Zastosowanie art 133 par. 1 w tej sprawie jest totalną bzdurą i bezprawiem. Do Beaty... nie odpuszczaj. Za ten wyrok sąd\ sędzia musi ponieść odpowiedzialność . I poniesie jak będziesz konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zZnie..
O,jej,to przestalam -wedlug Twojej interpretacji prawa-byc dzieckiem swoich Rodzicow 1.dzien po ukonczeniu osiemnastki?! I w calej POlsce -wg Ciebie-nie ma dzieci,gdy skoncza osiemnascie lat?! To KIM sa?! A moja Mama,starsza bardzo Pani wciaz do mnie mowi "dziecko","córciu moja",itp a..jestem na emeryturze! To przez wszystkie pozostale lata po 18-tce KIM jestesmy dla swoich ukochanych Rodzicow?zlepkiem jakiegos czlowieka?albo kim jeszcze?obcy?spokrewniony?etc. Jak sie -wg Ciebie-nazywamy,my-wszystkie dzieci,ktore ukonczyly osiemnascie lat? hihi. A u Ciebie z glowa wszystko ok?czy jak mantre bedziesz(od 2009 r.na kafe)powtarzac swoje widzimisie i wprowadzac naiwnych ludzi w blad?! Taka Beate narazisz na dodatkowe koszty,czlowieku! Albo wez sie za jej sprawe/zalatw wszystko z jej pelnomocnictwa a jak przegrasz to Jej/im oddaj kase o ktora walczy poprzez sady. I straszno,i smutno-jak mawiala lwowiacy przy takim kims,jak Ty,Zniecierpek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Bo zniecierpek nie rozumie że jedno słowo może mieć kilka znaczeń i nie pojmuje co zresztą jest dopisane jako objaśnienie do krio że znaczenie słowa dziecko w nim oznacza po prostu dziecko dwojga rodziców. To dla niego zbyt trudne do zrozumienia. I wali jak głową w mur ze swoimi pierdołami do ludzo którzy tylko czekają by im powiedział jak moga się wykpić od odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
tyle razy piszesz tu o swojej chorobe, która sprawiła, że otarłaś się o smierć, a niczego cię to nie nauczyło. Powinnaś zacząć szanować życie zamiast marnować je na pielęgnowanie w sobie nienawiści. Szkoda na to czasu. Wam (tobie i pasierbicy) już dawno przestało zależeć na pieniądzach. Tu chodzi o to, kto bardziej kogo zrani, kto wygra, kto bardziej obrzuci błotem drugą stronę. Nie chcę być złośliwa, ale przecież twój mąz był wojskowym, więc chyba takiej małej emerytury nie ma. No i chyba jeszcze pracuje, skoro ma te 5 fakultetów, z których ostatni skończył całkiem niedawno. Jakoś trudno mi uwierzyć, że sąd zasądził tak wysokie alimenty przy tak niskich dochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
27 czerwca napisałaś : ... Sąd nie jest władny w tej kwestii, tylko ojciec na podstawie znowelizowanego KRiO artykuły były wielokrotnie powtarzane w tym temacie!! Widać, że nic nie zrozumiałaś!! Dlatego Sąd oddalił wniosek, bo nie jest wladny w tej kwestii!! A teraz piszesz coś zupełnie innego. Sąd oddalił wasz wniosek, bo nie było podstawy, aby się uchylić od płacenia alimentów, a nie dlatego, że nie był władny rozstrzygnąc sprawy. Naginasz fakty, aby tylko twoje było na wierzchu. Juz raz tu nagięłaś nawet katechizm, aby udowodnić swoje bzdury. Dlatego twoja wiarygodnośc wynosi zero i pewnie już nikt ci tu nie wierzy. Nie wiem, jaki jest twój cel, co chcesz osiągnąć pisząc tu te kłamstwa. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby okazało się, że twoja pasierbica nie ma żadnego dziecka ani faceta, tylko to kolejne twoje kłamstwo. Tylko po co? Aby przekonać obcych ludzi na kafe, jaka to ona zła, a jaka ty dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... pomijam szerokim łukiem wpisy ulkiulki i jej podobnym paniom - soryy, ale dyskusja z wami jest bezcelowa dla mnie wasze wypociny jest takie jak brzęczenie much!!! ... ZZniecierpliwiony nie daj się prowokować tym paniom... masz mnie wspierać - rozumiesz - liczę na Ciebie, że choć dobre słowo przeczytam od Ciebie :) Ponadto, nie odpuścimy z mężem oboje!! Bo ten sąd reprezentowany przez brzydką panią sędzinę (nie tylko z urody) nie jest dla nas autorytetem!!! Ponieważ, tak jak piszesz wniosek powinien odrzucić... a nie bawiła się pani z nami po drugiej stronie wokandy w kotka i myszkę!!! Oczywiście na nasz koszt!! Uważa, że może mieszać w rodzinach, w kieszeniach i w ogóle udawać taką patrzącą z góry co innymi gardzi, bo ona reprezentuje Państwo - ta kobieta powinna być pozbawiona reprezentowania Polski, bo sobą nic nie reprezentuje - czytając jej uzasadnienie wniosku wiem, z kim mam do czynienia i nawet nie potrzeba studiować prawa, żeby taką panią sędzinę ocenić ... żal.pl - ale co nas nie zabije to nas wzmocni i niech niektóre osoby nie interesuje moje zdrowie, patrzcie na siebie żałosne ulkiulki w mega wydaniu na tym kafe wspierające się roszczeniowe alimenciary - musicie wiedzieć, że świadomość społeczeństwa z PRL-u zmienia się i czas wasz krótki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież..
..On(mąż)ma emeryturę i dodatkowo pracuje.(zapewne jego pieniazki splacaja dom,ale..dom stoi wylacznie na nia!chwalila sie kiedys,ze to Jej odrebna wlasnosc.Mimo,ze mieszkal tam dlugo przed slubem,utrzymywal,itd))Ona ma rente i emeryture mamy.I dwoje dzieci. Ta mloda-jedno dziecko Jej,jedno parntera,czyli tez dwoje. Na pewno znacznie mniej kasy.Mimo,ze tamta-wg slow Beaty-dorywczo pracuje. Na zimno kalkulujac:czym sie roznią?-maja po dwoje dzieci/ta ma alimenty,Beata "alimenty"od meza,bo to on pracuje na caly ten dom(w tym dwoje dzieci z poprzedniego malzenstwa). Tamta przy calym syfie od rodziców,ktorzy wyprali brudy przy dziecku nim sie rozwiedli bodaj sie uczy.pewnie juz skonczyla studia. Obie po traumach:tamta dziecko rozwiedzionych rodzicow/ta sama rozwiedziona. I..duzo starsza. I..walczaca z choroba.. Starsza zyje zyciem eks..mlodsza uciekla od ojca,ktory na pewno faworyzowal tamta,dzis dorosla dwojke a potem nowo narodzona dwojke.4:1 w dzieciach.Z kim miala walczyc o milosc ta dziewczynka/potem nastolatka/potem kobieta!?zworo na jednego plus "kochajaca macocha"z uzaleznionym od niej jej tatą! Czym sie rozni(na dzis)ich sytuacja?-brakiem zdrowia/wyksztalceniem/wiekiem Beaty.. Życze polubownego zakonczenia sprawy,dla dobra wszystkich. Jak Beata przestanie tak mieszac sie do sprawy corka-tata,to wyjdzie wszystkim na zdrowie,czego zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×