Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

... Beata i jej tato to jedno! Niech nikt nie próbuje nas dzielić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie oceniaj Beato..
..pani sędzi czy ladna,brzydka,madra,itd,itp. Ona czy on-sędzia,czy kolegium sędziowskie,ktore czasem wydaje orzeczenia zaocznie,opiera się WYŁĄCZNIE na polskim prawie a nie swoim widzimisie! Możesz nie zgadzać sie z wyrokami,ale je musisz przyjmować i respektować,bo jest oparte na Konstytucji! A nie rzucaj sie tak,bo..nie daj Boże,może okazac sie,ze kiedys Twoj maz moze potrzebowac np.kawalątka choćby wątroby do przeszczepu i jedynym dawcą może okazać się..pierworodna! Scenariusz niby SF,ale moze sie zdarzyć.Nie pali się za soba mostów Kobieto..Gdyby zabrakło zdrowia Twojemu meżowi kto wówczas utrzyma tyle osób(czworo jak na dziś z rodziny Twojej plus On-jedyny żywiciel)? Kto wtedy ostatni rzuci kamieniem?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Beato..
Jedno to dzieci i ich tata! Ty jesteś(tylko)(drugą)żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" beata04 ... pomijam szerokim łukiem wpisy ulkiulki i jej podobnym paniom - soryy, ale dyskusja z wami jest bezcelowa dla mnie wasze wypociny jest takie jak brzęczenie much!!! ... ZZniecierpliwiony nie daj się prowokować tym paniom... masz mnie wspierać - rozumiesz - liczę na Ciebie, że choć dobre słowo przeczytam od Ciebie Ponadto, nie odpuścimy z mężem oboje!! Bo ten sąd reprezentowany przez brzydką panią sędzinę (nie tylko z urody) nie jest dla nas autorytetem!!! Ponieważ, tak jak piszesz wniosek powinien odrzucić... a nie bawiła się pani z nami po drugiej stronie wokandy w kotka i myszkę!!! Oczywiście na nasz koszt!! Uważa, że może mieszać w rodzinach, w kieszeniach i w ogóle udawać taką patrzącą z góry co innymi gardzi, bo ona reprezentuje Państwo - ta kobieta powinna być pozbawiona reprezentowania Polski, bo sobą nic nie reprezentuje - czytając jej uzasadnienie wniosku wiem, z kim mam do czynienia i nawet nie potrzeba studiować prawa, żeby taką panią sędzinę ocenić ... żal.pl - ale co nas nie zabije to nas wzmocni i niech niektóre osoby nie interesuje moje zdrowie, patrzcie na siebie żałosne ulkiulki w mega wydaniu na tym kafe wspierające się roszczeniowe alimenciary - musicie wiedzieć, że świadomość społeczeństwa z PRL-u zmienia się i czas wasz krótki jest. """"""" Ja bronię przede wszystkim prawa. Broniąc prawa , bronię siebie , Ciebie i innych dookoła.W tym temacie na pewno będę Cie wspierał.. Tego wymaga poszanowanie prawa. Swoją drogą trochę żałuje ,że ja nie mam takiej sytuacji. Bo ten sędzia przestał by być sędzią. Doprowadził bym do tego. Niestety ...ale w tym przypadku nie mam takiej możliwości. Nie jestem stroną w sprawie. Jeżeli będziesz konsekwentna w swoim działaniu....to zrobisz to, czego ja nie mogę w tym przypadku zrobić. Ps. Proponuję Ci wysłać pismo do sądu o uzupełnienie uzasadnienia wyroku odnośnie konkretnego wskazania przez sąd podstawy prawnej swojego działania i wydania orzeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
Nie bądź śmieszna. Nikt się nie zna na prawie, sędzia się nie zna, tylko Zniecierpliwiony jest alfą i omegą w tym zakresie. A tak na marginesie - sędzina to żona sędziego. Kobieta-sędzia to też sędzia. Odpowiedź mi jeszcze na pytanie (choć pewnie i tak nie będziesz potrafiła) - dlaczego według ciebie sędzia mająca wykształcenie i szkolenia w dziedzinie prawa rodzinnego się nie zna, a jakiś oszołom piszący na babskim forum jest autorytetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwóch psycholi sie spotkało
beatka i zniecierpek padłam ze smiechu "Swoją drogą trochę żałuje ,że ja nie mam takiej sytuacji. Bo ten sędzia przestał by być sędzią. Doprowadził bym do tego. Niestety ..." hehe jaki superagent, trzeba mieć serio coś z głową zeby pisać takie bzdety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Wiesz dlaczego hmhm bo ten oszołom pisze to co beata chce przeczytać. A beata jest jaka jest widzi tylko cudze błędy swoich już nie. Ona krystalicznie czysta jak łza samotna mama na której dzieci pracowali podatnicy choć już nie powinni bo pracował na nie jej obecny mąż. Tak ona omija takie wpisy szerokim łukiem bo lubi prawdę ale tylko wybiórczą. Albo cała prawda beata albo matactwo na całego dwa razy się zastanów czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zZniec..
Skoro tak wspierasz Beate to moze wez pelnomocnictwo od meza Beaty(nie musi go reprezentowac adwokat)i bron prawa,ktore sam wymyslasz,i interpretujesz.Mwo,ze biale to czarne! Acha,i wywal z pracy tego sedziego/sędzię czy cały zespół orzekający ,jak tu grozisz,bo niby nie znają się na prawie rodzinnym! Narazisz wówczas męża Beaty(nie zapominajmy,że sprawa tyczy taty i córki więc Beata też jest tu osobą postronną)na jeszcze większe koszty! Gdyby nie tacy jak Ty-podpowiadacze,podjudzacze,to może ta dziewczyna i jej tata już dawno by sie pogodzili,czego im szczerze życzę.Tylko niech osoby postronne wreszcie sie przestaną mieszac Wisłę kijem! PS. Skoro jesteś tak za przestrzeganiem prawa,to wreszcie przestań pisać w godzinach pracy urzędnika,(czyli swojej),bo w pracy sie pracuje a nie latami siedzi na jednym temacie-alimenty na.. Przestrzeganie prawa zacznij od siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Beato.. Jedno to dzieci i ich tata! Ty jesteś(tylko)(drugą)żoną. ... - ty to naprawdę masz syndrom niedopchnięcia i kompleks niższości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony """"" beata04 ... pomijam szerokim łukiem wpisy ulkiulki i jej podobnym paniom - soryy, ale dyskusja z wami jest bezcelowa dla mnie wasze wypociny jest takie jak brzęczenie much!!! ... ZZniecierpliwiony nie daj się prowokować tym paniom... masz mnie wspierać - rozumiesz - liczę na Ciebie, że choć dobre słowo przeczytam od Ciebie Ponadto, nie odpuścimy z mężem oboje!! Bo ten sąd reprezentowany przez brzydką panią sędzinę (nie tylko z urody) nie jest dla nas autorytetem!!! Ponieważ, tak jak piszesz wniosek powinien odrzucić... a nie bawiła się pani z nami po drugiej stronie wokandy w kotka i myszkę!!! Oczywiście na nasz koszt!! Uważa, że może mieszać w rodzinach, w kieszeniach i w ogóle udawać taką patrzącą z góry co innymi gardzi, bo ona reprezentuje Państwo - ta kobieta powinna być pozbawiona reprezentowania Polski, bo sobą nic nie reprezentuje - czytając jej uzasadnienie wniosku wiem, z kim mam do czynienia i nawet nie potrzeba studiować prawa, żeby taką panią sędzinę ocenić ... żal.pl - ale co nas nie zabije to nas wzmocni i niech niektóre osoby nie interesuje moje zdrowie, patrzcie na siebie żałosne ulkiulki w mega wydaniu na tym kafe wspierające się roszczeniowe alimenciary - musicie wiedzieć, że świadomość społeczeństwa z PRL-u zmienia się i czas wasz krótki jest. """"""" Ja bronię przede wszystkim prawa. Broniąc prawa , bronię siebie , Ciebie i innych dookoła.W tym temacie na pewno będę Cie wspierał.. Tego wymaga poszanowanie prawa. Swoją drogą trochę żałuje ,że ja nie mam takiej sytuacji. Bo ten sędzia przestał by być sędzią. Doprowadził bym do tego. Niestety ...ale w tym przypadku nie mam takiej możliwości. Nie jestem stroną w sprawie. Jeżeli będziesz konsekwentna w swoim działaniu....to zrobisz to, czego ja nie mogę w tym przypadku zrobić. Ps. Proponuję Ci wysłać pismo do sądu o uzupełnienie uzasadnienia wyroku odnośnie konkretnego wskazania przez sąd podstawy prawnej swojego działania i wydania orzeczenia. ... Dzięki :) Oboje z mężem jesteśmy tej samej myśli i tak samo zdecydowani, mąż już nie ma żadnych wątpliwości o co tutaj w tym wszystkim chodzi... ja go wspieram jak tylko mogę.... Powiedzieliśmy oboje A powiemy też B... A jeśli to istotne to była to pani sędzina zapewne po przejściach mająca wredny wygląd i taki też ma charakter, co chciała to napisała ... tak jak jej to pasowało... a miało być obiektywnie! Ok. napiszę zaraz pismo do sądu tak jak sugerujesz - też tak myśleliśmy z mężem i tak właśnie zrobimy, muszę przyznać, że chcieliśmy wnioskować o zmianę sędziny ale adwokat nam odradzał, tak jakby bał się pani sędziny ... na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beato Nie bądź śmieszna. Nikt się nie zna na prawie, sędzia się nie zna, tylko Zniecierpliwiony jest alfą i omegą w tym zakresie. A tak na marginesie - sędzina to żona sędziego. Kobieta-sędzia to też sędzia. Odpowiedź mi jeszcze na pytanie (choć pewnie i tak nie będziesz potrafiła) - dlaczego według ciebie sędzia mająca wykształcenie i szkolenia w dziedzinie prawa rodzinnego się nie zna, a jakiś oszołom piszący na babskim forum jest autorytetem? ... moja droga nie używaj słownictwa z lat przedwojennych, że żona mecenasa była mecenasową, doktora - doktorową itd. itp. ... i odpowiadam na ostatnie twoje pytanie, według mnie pani sędzina mająca wykształcenie i szkolenia w dziedzinie prawa zna się na prawie ale tego prawa nie respektuje tylko wydaje wyroki oparte na kłamstwie i na oszustwie!!! Przychodziła na sprawę nie przygotowana ewidentnie, szukała, błądziła coś tam marudziła - do cholery to nie jest prawa w biurze, którą można zrobić potem!!! - to jest praca odpowiedzialna a za błędny jej pracy bierze niemałe pieniądze podatników czyli twoje i moje!! Ponadto reprezentuje Polskę i to coś ją do tego zobowiązuje, a nie niechlujstwo i brak kompetencji jako nie tylko człowieka ale przede wszystkim jako sędziny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Wiesz dlaczego hmhm bo ten oszołom pisze to co beata chce przeczytać. A beata jest jaka jest widzi tylko cudze błędy swoich już nie. Ona krystalicznie czysta jak łza samotna mama na której dzieci pracowali podatnicy choć już nie powinni bo pracował na nie jej obecny mąż. Tak ona omija takie wpisy szerokim łukiem bo lubi prawdę ale tylko wybiórczą. Albo cała prawda beata albo matactwo na całego dwa razy się zastanów czy warto. ... Ja tobie wielokrotnie napisałam i napiszę jeszcze raz, że nie chce mi się już czytać twoich wypocin, bo za smarkata jesteś do mnie... to raz... drugi raz moja droga .... to zanim ty zaczęłaś chodzić, to ja jako dziecko wykonywałam prace o których tobie się nawet pani wygodnicka nie śniło, ty taka zapobiegliwa, i przebiegła nieźle urządziłaś się za kasę swojego byłego i tego niby teraźniejszego ... a ziejesz ogniem na milę .... ja już nie będę kwestionować twojego statusu i twojej osobowości tylko w skrócie napiszę - żal. pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zZniec.. Skoro tak wspierasz Beate to moze wez pelnomocnictwo od meza Beaty(nie musi go reprezentowac adwokat)i bron prawa,ktore sam wymyslasz,i interpretujesz.Mwo,ze biale to czarne! Acha,i wywal z pracy tego sedziego/sędzię czy cały zespół orzekający ,jak tu grozisz,bo niby nie znają się na prawie rodzinnym! Narazisz wówczas męża Beaty(nie zapominajmy,że sprawa tyczy taty i córki więc Beata też jest tu osobą postronną)na jeszcze większe koszty! Gdyby nie tacy jak Ty-podpowiadacze,podjudzacze,to może ta dziewczyna i jej tata już dawno by sie pogodzili,czego im szczerze życzę.Tylko niech osoby postronne wreszcie sie przestaną mieszac Wisłę kijem! PS. Skoro jesteś tak za przestrzeganiem prawa,to wreszcie przestań pisać w godzinach pracy urzędnika,(czyli swojej),bo w pracy sie pracuje a nie latami siedzi na jednym temacie-alimenty na.. Przestrzeganie prawa zacznij od siebie! ... wiesz przestań oceniać mnie, mojego męża, Zniecierpliwionego tylko dlatego, że tobie nie podoba się nasza postawa - postawa ludzi uczciwych!!! przestrzegających prawo!!! - i tego żądamy od innych.... szczególnie od ludzi, którzy te prawo reprezentują!!! ... kołtuństwu mówimy zdecydowane - NIE - DOŚĆ TEGO!! ... i proszę nie straszyć mnie czymkolwiek, bo ja niczego nie muszę się bać tak jak WY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Napisz takie pismo do sądu, opisz sędzię, tak jak nam tu teraz i zobaczysz, że efekty będą natychmiastowe .... :-) Wyrok jest obiektywny, dziewczyna ma ojca, a to, że nabraliście kredytów, narobiliście dzieci po 40 roku życia to Wasza wina. Mało Ci to idź i zarób. Większość ludzi dorabia, mam nadzieję, że po 30 września wyśle Cię ZUS do pracy. Gdyby moj ojciec ożenił się powtórnie z taką kobietą to nigdy w życiu bym się do niego nie odezwała i nie wybaczyła mu tego. Najlepiej zgłoś się do TV i opowiedz swoją wzruszająca historię, jak to kredyt podrożał i nie ma na raty, mąż po 5 fakultetach nie daje radę utrzymać domu, a pasierbica wredna nie chce oddać zasądzonych na naukę alimentów... cała Polska się wzruszy Twoim losem. Myślę, że ona studiuje dziennie i dlatego, jest tak jak jest. Dam Ci złotą radę; jak zaczniesz wreszcie używać swojego mózgu to nie będziesz miała takich problemów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ost.wpis jest do Zniecierpka..
To po co Ty,Beata się wcinasz? W ost.wpisie nie ma ani jednej oceny!czytaj ze zrozumieniem. Za to są fakty:1)sprawa tyczy ojciec-córka. 2)Nie ma ani słowa o postawie Twojej i męża; 3)stwierdzenie faktu,ze Zn.pisze na wątku o alimentach..od 2009 r.NIEJEDNOKROTNIE W GODZINACH PRACY(mówił sam kiedys,że pracuje w urzędzie).Tzn.NIE PRZESTRZEGA PRAWA a tak o to tu krzyczy,bo w pracy winno sie pracować a nie korzystać z państwowego kompa w sprawach prywatnych(pracodawcy już tu i ówdzie sprawdzają logowania swoich pracowników w godz.swojej pracy.Tak,tak);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewność Napisz takie pismo do sądu, opisz sędzię, tak jak nam tu teraz i zobaczysz, że efekty będą natychmiastowe .... Wyrok jest obiektywny, dziewczyna ma ojca, a to, że nabraliście kredytów, narobiliście dzieci po 40 roku życia to Wasza wina. Mało Ci to idź i zarób. Większość ludzi dorabia, mam nadzieję, że po 30 września wyśle Cię ZUS do pracy. Gdyby moj ojciec ożenił się powtórnie z taką kobietą to nigdy w życiu bym się do niego nie odezwała i nie wybaczyła mu tego. Najlepiej zgłoś się do TV i opowiedz swoją wzruszająca historię, jak to kredyt podrożał i nie ma na raty, mąż po 5 fakultetach nie daje radę utrzymać domu, a pasierbica wredna nie chce oddać zasądzonych na naukę alimentów... cała Polska się wzruszy Twoim losem. Myślę, że ona studiuje dziennie i dlatego, jest tak jak jest. Dam Ci złotą radę; jak zaczniesz wreszcie używać swojego mózgu to nie będziesz miała takich problemów!!! ... wiesz, co rzadko się denerwuję, ale ty to masz talent w denerwowaniu innych swoją infantylnością, jesteś osobą niedojrzałą - zapewne jakaś gówniara, albo ulkiulki podszywająca się pod ten nick!!! ... nie usprawiedliwiaj jej roszczeniowej postawy nauką!!! Ona potrzebuje tych pieniędzy na papierosy i na piwo!!! Ja nie paliłam i nie palę, mój mąż od ponad 15 lat nie pali!!! Ja nie piję w ogóle, mój mąż okazjonalnie!! Uważasz, że po to mój mąż uczył się ponad 20 lat, żeby dożywotnie sponsorować swoją córkę, żeby miała na piwo, papierosy i waciki!! WSTYD!!! Nauka to pretekst, gdyby się naprawdę uczyła i chciałą uczyć, to kończyła by w tej chwili studia swoich marzeń!! a nie lipną AHE na przyczepkę, aby tylko była szkoła i papier, na podstawie którego można nieźle się bujać!!! ... Złotą radę zachowaj dla siebie!! i używaj częściej swojego mózgu tu na kafe, może coś przyswoisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Co cię interesuje jak się urządziłam? Widocznie byłam bardziej zaradna,pracowita i przewidująca niż ty. A wygodnickie to są lenie twojego pokroju z 20 letnim stażem baby po 50 tce. I nie musisz powtarzać tylko przestań kłamać bo twoje dzieci korzystały z zasiłków które szły też z moich podatków a od utrzymywania dzieci są rodzice nie podatnicy. Nigdy nie miałam ochoty by choć złotówkę wpłacać na jakikolwiek fundusz dla obcych dzieci tak samo jak ty nie chcesz złotówki zapłacić na pasierbicę. Dlaczego podatnicy utrzymywali choć w małej części twoje dzieci. Chcesz odpowiedź bo wzięłaś sobie gnojka za męża który spierdolił a potem łapy do państwa. Trzeba było gada znaleźć o niech dzieci utrzymuje. A nie kłamać i brać co się dało od państwa z jakiej racji? Po co fundusz alimentacyjny skoro dzieci mają rodziców. Są ludzie mający dzieci ciężko chore na które chce by szła zarabiona przeze mnie kasa a nie na dzieci nieodpowiedzialnych leserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ost.wpis jest do Zniecierpka.. To po co Ty,Beata się wcinasz? W ost.wpisie nie ma ani jednej oceny!czytaj ze zrozumieniem. Za to są fakty:1)sprawa tyczy ojciec-córka. 2)Nie ma ani słowa o postawie Twojej i męża; 3)stwierdzenie faktu,ze Zn.pisze na wątku o alimentach..od 2009 r.NIEJEDNOKROTNIE W GODZINACH PRACY(mówił sam kiedys,że pracuje w urzędzie).Tzn.NIE PRZESTRZEGA PRAWA a tak o to tu krzyczy,bo w pracy winno sie pracować a nie korzystać z państwowego kompa w sprawach prywatnych(pracodawcy już tu i ówdzie sprawdzają logowania swoich pracowników w godz.swojej pracy.Tak,tak); ... a co ci to przeszkadza, że on pisze od 2009 roku, a może wykonuje wolny zawód i robi co chce!!! a ty pracujesz w urzędzie i nadużywasz nie tylko internetu, co swoich kompetencji!! Może tobie też powinni zabrać się do dupy i pokazać miejsce w szyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Co cię interesuje jak się urządziłam? Widocznie byłam bardziej zaradna,pracowita i przewidująca niż ty. A wygodnickie to są lenie twojego pokroju z 20 letnim stażem baby po 50 tce. I nie musisz powtarzać tylko przestań kłamać bo twoje dzieci korzystały z zasiłków które szły też z moich podatków a od utrzymywania dzieci są rodzice nie podatnicy. Nigdy nie miałam ochoty by choć złotówkę wpłacać na jakikolwiek fundusz dla obcych dzieci tak samo jak ty nie chcesz złotówki zapłacić na pasierbicę. Dlaczego podatnicy utrzymywali choć w małej części twoje dzieci. Chcesz odpowiedź bo wzięłaś sobie gnojka za męża który spie**olił a potem łapy do państwa. Trzeba było gada znaleźć o niech dzieci utrzymuje. A nie kłamać i brać co się dało od państwa z jakiej racji? Po co fundusz alimentacyjny skoro dzieci mają rodziców. Są ludzie mający dzieci ciężko chore na które chce by szła zarabiona przeze mnie kasa a nie na dzieci nieodpowiedzialnych leserów. ... ty jesteś taka zaradna tylko tutaj na tym forum, bo nikt ciebie nie widzi ... a zapewne jesteś życiową niedojdą, i utrzymanką swojego byłego, teraźniejszego i swojej mamusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Beata..
Coś dzisiaj(nie pierwszy raz czytasz co Tobie pasuje)nie czytasz ze zrozumieniem,juz któryś post przekrecasz,odpowiadajac nań. No i swoją agresja wracasz do siebie! Uważaj,żeby Tobie ktoś nie dobral się do d.. I,żeby nie pokazał Ci Twojego miejsca w szeregu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Beata.. Coś dzisiaj(nie pierwszy raz czytasz co Tobie pasuje)nie czytasz ze zrozumieniem,juz któryś post przekrecasz,odpowiadajac nań. No i swoją agresja wracasz do siebie! Uważaj,żeby Tobie ktoś nie dobral się do d.. I,żeby nie pokazał Ci Twojego miejsca w szeregu. ... a cóż to za straszenie? czyż to nie jest wynikiem twojej agresji, a może strachu? ... wiesz, ten się boi, kto broi!! i odwrotnie ten się nie boi, bo nie broi!! ... ty mnie nie strasz, bo ja mam prawo walczyć o swoje i tak jak powiedziałam A powiem B a jak nie wejdę drzwiami, wejdę oknem... mogła córka mojego męża przewidzieć konsekwencje swojej działalności a za swoje działania trzeba odpowiedzieć, jak nie przed swoimi to przed obcymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie jej luz
Niech stosuje sie do zapewnien zniecierpliwionego .Niech to robi ,nie co adwokat powiedzial tylko nowo tworzacy prawo zniecierpek . Rewolucja, na przodzie zz ,za nim z flaga baeta .Czyz to nie piekny widok ?Dajcie spokoj .Niech to zrobia .Przeciez smiech to zdrowie . troche glupio ,ze to z Polski takie cos ,ale nie ma zbiorowej odpowiedzialnosci .Zawsze mozemy powiedziedz ,ze to takie wynaturzenia na zdrowym organizmie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie jej luz Niech stosuje sie do zapewnien zniecierpliwionego .Niech to robi ,nie co adwokat powiedzial tylko nowo tworzacy prawo zniecierpek . Rewolucja, na przodzie zz ,za nim z flaga baeta .Czyz to nie piekny widok ?Dajcie spokoj .Niech to zrobia .Przeciez smiech to zdrowie . troche glupio ,ze to z Polski takie cos ,ale nie ma zbiorowej odpowiedzialnosci .Zawsze mozemy powiedziedz ,ze to takie wynaturzenia na zdrowym organizmie . ... no no, kto nie ma już kontrargumentów to pisze właśnie takie sobie bla bla bla. Machina ruszyła i nie ma odwrotu, a jaki będzie finał, nie omieszkam was poinformować. Na razie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie jej luz
Beata uwazaj jak bedziesz wchodzila przez okno ,zebys nie wypadla po niewlasciwej dla siebie stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ty nie ucz księdza pacierza :) Nie jestem jakąś niedojdą, żeby sobie z "oknem" nie poradzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie jej luz
Tobie sie prawo skonczylo na poziomie polskim blelelel A gdzie telewizja ? gdzie gazety .Ty o tym mowilas .Zrobilas cos w tym kierunku ? Nie? Zrob .Z mila checia obejrze program , z toba w roli oskarzyciela .Wiesz tylko stonuj troche .Zreszta prodcucenci programu nie pozwola ci na takie zachowanie ,jak na tym topiku .Ale masz szanse .Jest kontrowersyjny ( program ),medialny. Wal w tv .Poplaczesz i spoko ,Napisz kiedy emisja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jak coś będę widziała w temacie, nie omieszkam cię poinformować... ale widzę, że nie jesteś na bieżąco ... gdyż ja już byłam w TV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Beata..
TRZECI RAZ DZIS CI MOWIE a Ty dalej swoje: nie czytasz dzis ze zrozumieniem. A moje "Uwazaj..","..miejsce w szeregu.."jest li tylko odpowiedzia,w tym samym tonie,bo to Ty dwa posty wyżej,nie znając mnie właśnie tak obrazliwie do mnie pisałaś.Dokładnie te same słowa. Tylko,że ja ich nie odbieram jako starszenie(za uszami nic nie mam!od lat nie mam alimentow!pracuje na etacie!rozlicza mnie przed US moja firma!). Dobrego popołudnia Paniom i Panom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... wiesz twój nick "oj Beata" już daje dużo do myślenia ... miłego po południa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie jej luz
Jestes niedojda .Masz na miesiac 800 zl .Przykro mi 800 zl na miesiac na cztery osoby ? Moge nazwac inaczej .Ktos tu jest niedojda ? Nie Ty to kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×