Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

dajcie jej luz I w przeciwienstwie do Ciebie ja czytam ze zrozumieniem .Ale kiedy taki ktos jak ty falszuje rzeczywistosc .Wypiera sie rzeczy ,ktore zdarzyly sie to nie mam litosci .Bo obludy ,hipokryzji nie znosze Nawet jezeli masz racje i corka meza oszukuje ,to nie znaczy ze ty mozesz dowolnie obrazac czytelnikow manipulujac nowymi ,ktorym nie chce sie watku od poczatku czytac . Temat Alimenty na dorosłą córkę mojego męża Po jakiego diabla wyciagasz cale zycie ich ( pasierbicy ,jej matki } do trzeciego pokolenia ? Podaj pasierbicy link ,niech dziewczyna ma mozliwosc bronic sie . Niech Ona opowie nam jak to z jej strony wyglada .. ... ona się tutaj broni wpisując takie kłamliwe wpisy, jak ten... a ten twój wpis do jakiej kategorii zaliczyć? czyż to nie jest hipokryzja, manipulowanie i obrażanie mnie? zejdź kobieto z tego tematu, bo tylko dajesz upust swoim emocjom nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] DO BEATY Czy tobie nie żal czasu na pisanie,odpowiadanie,kłócenie się? O każdej porze sa twoje wpisy i walka która nie dość,że pochłania czas to jest destruktywna i z pewnością nie pomaga w twoim zdrowieniu. Na siłę wszystkim chcesz udowodnić swoja rację przy okazji ubliżając innym. Nic z tego!! Osoby tu piszące zdążyły ciebie poznać czytając twój życiorys, który ze szczegółami tu przedstawiłaś. Na jego podstawie można zaliczyć ciebie do osób które kłamią,oszukują,źle życzą,poddają krytyce wszystkich z odmiennym zdaniem,fałszywie oceniają i (co wielokrotnie podkreślasz) są mściwe i pazerne. ... proszę pani, a czy w pani kompetencjach jest układanie harmonogramu dnia komuś - np. mnie? ! proszę pani ja jestem dorosła, wchodzę na te forum kiedy tylko chcę, nie jestem pani niewolnicą i czas jaki należy tylko do mnie, spędzam tak jak ja o tym zadecyduję, to jest mój czas... na pani ataki odpowiadam, tak jak odpowiadam, nadto, na jaki pani jeszcze nick zmieni, żeby napisać to co powyżej i jak to nazwać, wiadomo, że adwersarze nic nowego do tematu nie wniosą, próbują na wszelkie możliwe sposoby zdyskredytować mnie, a dlaczego? - bo im nie pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beaty
wez cos na wstrzymanie bo nastepny facet kopnie cie w doope :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie jej luz A w czym ta twoja konsekwencja sie wyraza ? W obrazaniu rozwodek ,samotnych matek ,matek pobierajacych alimenty .To chyba brak konsekwencji .Samemu sie to robilo i to jest ok .Ktos inny to robi juz nie jest ok .To nazywasz konsekwencja pogladow ? Zartujesz prawda ? Glupio sie czuje bo pouczam rownolatke . Pasierbica robi zle bo kreci ,sad to rozstrzygnie w drugiej instancji ,. A ty nie obrazaj ludzu ,nie tworz w wyobrazni ich zycia i deprecjonuj ich osiagniec .Zycze naprawde rozwiazania wszystkich spraw, waszych spraw polubownie .Nie ma nic gorszego nisz zlosc ,bo niszczy nas samych i bliskich . ... hehe proszę pani niech pani nie generalizuje i sobie nie schlebia... nie wszystkie rozwódki, matki pobierające alimenty są alimenciarami i takimi osobami, jak pani. Ja twoich życzeń nie chcę i nie przyjmuję! Jeżeli chcesz cokolwiek, komukolwiek życzyć to życz sobie i córce swojego męża. Bo proszę pani, z takiej choroby jak moja i z takiego problemu, jak mój się teatru nie robi i nie gardzi się drugim człowiekiem. Pasierbica miała swój czas, ale go nie wykorzystała, więc będzie zbierać owoce swojej działalności, swoich knowań, kłamstw, oszustwa i mnie to już nic nie obchodzi! Polubownie to niech się pani dogaduje z kim pani tylko chce - tutaj sprawy za daleko zaszły... a pasierbica nie jest małą dziewczynką, żeby nie wiedziała co robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beaty wez cos na wstrzymanie bo nastepny facet kopnie cie w doope ... wróżka jakaś czy co, mój facet się mocno mnie trzyma ... i wie dlaczego, a kopać to chyba może ciebie facet w d..., bo to twój poziom - nie mój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huka puka
Ponizylas wlasnego meza .Zrobilas z niego niedojde .Tu na forum .Zrobilas z niego dupka ,ktory nie potrafi wysuplac z kiesy 700 na alimenty Napisz bo sie ludzie pytaja skad kasa na adwokata ? Na adwokata macie pieniadze.Macie 800 zl na zycie ? Na cztery osoby ? Beatko pisz prawde .Ile masz kasy .Bo moze okazac sie ze masz sporo ,tylko mierzi cie ze pasierbica tez ma ,a ex zona w innym kraju zarabia w euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huka puka
ty wez na wstrzymanie .Mnie sprawa nie dotyczy .Ciebie tak !!!kobieto ja tylko pisac moge i smiac sie z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" [zgłoś do usunięcia] huka puka Ponizylas wlasnego meza .Zrobilas z niego niedojde .Tu na forum .Zrobilas z niego dupka ,ktory nie potrafi wysuplac z kiesy 700 na alimenty Napisz bo sie ludzie pytaja skad kasa na adwokata ? Na adwokata macie pieniadze.Macie 800 zl na zycie ? Na cztery osoby ? Beatko pisz prawde .Ile masz kasy .Bo moze okazac sie ze masz sporo ,tylko mierzi cie ze pasierbica tez ma ,a ex zona w innym kraju zarabia w euro """"""" Ile ona i on mają kasy to wyłącznie ich sprawa . Mogą nawet na niej spać . A to wcale nie oznacza ,że mają płacić alimenty na pełnoletnie dziecko.....pasożyta. Tego nie przewidywał Kodeks Rodzinny ani przed nowelizacją \ OSN \...a aktualnie nie przewiduje w ogóle. Nie ma do tego podstawy prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Jak widzisz jednak muszą a właściwie musi. A stękalińska może iść sobie dorobić tylko jej się nie chce tak po prostu. Nie ma malutkich dzieci które nie mogą zająć się same sobą i przypilnować babci by ona mogła choć parę godzin w tygodniu dorobić. Pasierbicę z małym dzieciakiem do pracy wywala a sama ze znacznie większymi nie ma na nią ochoty. Dla tej pasierbicy to akurat było by pewnie spokojniej gdyby ten tatuś się zawinął miała by rentę i nikt by niczego nie wymawiał. Tatuś popełnił błąd a teraz wspaniałomyślnie za to jaką wybrał matkę córkę obciąża. Niech się puknie w łeb i przestanie robić na adwokatów i sądy bo lepiej dać tą kasę czy to córce czy pozostałym dzieciom. Ewidentnie zależy mu udowodnić swoją wyższość i racje nawet za cenę swojej rodziny. Jego sprawa jeśli woli na adwokata dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpek
Ile jeszcze ludzi chcesz wprowadzac w blad ? Człowieku chory jestes i nie umiesz nawet atykulu poczytac ze zrozumieniem . Podstawą obowiązku alimentacyjnego jest, co do zasady, niedostatek uprawnionego, który należy rozumieć jako obiektywną niemożność dostarczenia sobie własnymi siłami podstawowych środków utrzymania. Od powyższej reguły istnieje jeden wyjątek, a mianowicie dziecko jest uprawnione do świadczeń alimentacyjnych od swoich rodziców, jeśli nie jest jeszcze w stanie utrzymać się samodzielnie, w zasadzie bez względu na to czy osiągnęło już pełnoletność. Dziecko zatem nie musi pozostawać w niedostatku, by otrzymać środki utrzymania i wychowania od swoich rodziców. Okoliczność, że matka, której powierzono pieczę nad dzieckiem, jest w stanie samodzielnie zaspokoić potrzeby dziecka, nie uchyla obowiązku alimentacyjnego ojca względem tego dziecka. Co więcej zgodnie z aktualnym brzmieniem Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego na zakres obowiązku alimentacyjnego nie wpływa fakt, że rodzice na dziecko otrzymują świadczenia z pomocy społecznej czy z funduszu alimentacyjnego; ani fakt, że rodzice zastępczy dostają świadczenie dla rodzin zastępczych (art. 135 3 K.r.io.). Dziecko, które nie jest w stanie utrzymać się samodzielnie, winno otrzymać należne mu świadczenia od rodziców. Dotychczas obowiązek ten był bezwzględny. Znowelizowane prawo rodzinne dopuszcza jednak możliwość uchylenia się rodziców od dostarczania swojemu dziecku środków utrzymania, ale pod warunkiem że dziecko jest pełnoletnie, świadczenia alimentacyjne wiążą się z nadmiernym dla rodziców uszczerbkiem, a dziecko nie dokłada starań w celu uzyskania możności samodzielnego utrzymania się (art. 133 3 K.r.io.). Ustawodawca pozostawił więc swoistą furtkę dla rodziców pełnoletniego dziecka. Jeśli więc student dzienny nie uczy się i w efekcie nie zalicza kolejnego roku studiów, to rodzice nie mają już obowiązku łożyć na jego dalszą naukę. Warto podkreślić, iż obowiązek alimentacyjny wywodzi się z pokrewieństwa, natomiast nie ma w ogóle powiązania z władzą rodzicielską. Rodzic, który został pozbawiony władzy rodzicielskiej nad swoim dzieckiem lub którego władza została ograniczona, nadal obowiązany jest do świadczeń alimentacyjnych na dziecko. Dziecko, które nie jest w stanie utrzymać się samodzielnie, winno otrzymać należne mu świadczenia od rodziców. Dotychczas obowiązek ten był bezwzględny. Znowelizowane prawo rodzinne dopuszcza jednak możliwość uchylenia się rodziców od dostarczania swojemu dziecku środków utrzymania, ale pod warunkiem że dziecko jest pełnoletnie, świadczenia alimentacyjne wiążą się z nadmiernym dla rodziców uszczerbkiem, a dziecko nie dokłada starań w celu uzyskania możności samodzielnego utrzymania się (art. 133 3 K.r.io.). Ustawodawca pozostawił więc swoistą furtkę dla rodziców pełnoletniego dziecka. Jeśli więc student nie uczy się i w efekcie nie zalicza kolejnego roku studiów, to rodzice nie mają już obowiązku łożyć na jego dalszą naukę. Jezeli dziecko nie doklada staran rozumiesz ???????? Warto podkreślić, iż obowiązek alimentacyjny wywodzi się z pokrewieństwa, natomiast nie ma w ogóle powiązania z władzą rodzicielską. Rodzic, który został pozbawiony władzy rodzicielskiej nad swoim dzieckiem lub którego władza została ograniczona, nadal obowiązany jest do świadczeń alimentacyjnych na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hk ghh
... wróżka jakaś czy co, mój facet się mocno mnie trzyma ... i wie dlaczego, a kopać to chyba może ciebie facet w d..., bo to twój poziom - nie mój! chyba piczke ze złota sobie zrobiłas ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Sąd zasądając alimentyu 700 zł wiedział że pan wojskowy z kilkoma fakultetamu jest je w stanie płacić. I stąd podtrzymuje swoją decyzję. Jeżeli ta młoda dziewczyna otrzymuje cokolwiek z pup oznacza że jednak coś zarabiała więc darmozjadem nie była chyba że beata ściemnia co do jej dochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhaha
Chyba nie ma az tak zlotej skoro ja juz jeden facet kopnal w dupe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhaha
Przeciez to golym okiem widac ,ze beata sciemnia .Raz pisze ze pasierbica pracowala .Innym razem ,ze leniem jest i nic nie robi . Beata zyje zreszta w jakims dziwnym srodowisku .Otaczaja ja wyfiokowane samotne matki ,ktore tylko pija ,podrzucaja dzieci badz komu i za wydarte od exia pieniadze jezdza do spa .Mlodziez tez jakas dziwna .Malolaty wyrozbierane ,traktujace ojcow jak bankomaty .Szlajajace sie po dyskotekach z piwem w jednej rece i papierosem w drugiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... my mamy niedostatek, a ponadto nie ma podstawy prawnej na sponsorowanie pasożyta, jakim niewątpliwie jest córka mojego męża, nadto nie chcemy już łożyć jakiekolwiek pieniądze na nią ze szkodą dla naszej rodziny i to jest już uszczerbek, czego Sąd I instancji nie zauważył, bo nie chciał!! Ona miała 2400 na siebie a my mamy 800 złotych na 4 osoby, bo tyle nam zostaje. Jej chciwość, pazerność, materializm mówią same za siebie. Nadto, gdybym miała pieniądze, ale ich nie mam... to też nie pozwoliłabym pasożytowi na żerowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hk ghh ... wróżka jakaś czy co, mój facet się mocno mnie trzyma ... i wie dlaczego, a kopać to chyba może ciebie facet w d..., bo to twój poziom - nie mój! chyba piczke ze złota sobie zrobiłas ha ha ... heh ten wpis świadczy o twoim ilorazie inteligencji i środowisku z jakiego pochodzisz... wydajesz świadectwo sama/ sam o sobie - ponadto, bez komentarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony """""" [zgłoś do usunięcia] huka puka Ponizylas wlasnego meza .Zrobilas z niego niedojde .Tu na forum .Zrobilas z niego dupka ,ktory nie potrafi wysuplac z kiesy 700 na alimenty Napisz bo sie ludzie pytaja skad kasa na adwokata ? Na adwokata macie pieniadze.Macie 800 zl na zycie ? Na cztery osoby ? Beatko pisz prawde .Ile masz kasy .Bo moze okazac sie ze masz sporo ,tylko mierzi cie ze pasierbica tez ma ,a ex zona w innym kraju zarabia w euro """"""" Ile ona i on mają kasy to wyłącznie ich sprawa . Mogą nawet na niej spać . A to wcale nie oznacza ,że mają płacić alimenty na pełnoletnie dziecko.....pasożyta. Tego nie przewidywał Kodeks Rodzinny ani przed nowelizacją \ OSN \...a aktualnie nie przewiduje w ogóle. Nie ma do tego podstawy prawnej. ... czekamy, jaką odpowiedź da nam Sąd odnośnie, na jakiej podstawie prawnej oparł się przyjmując wniosek... ponadto są podejrzenia, że tę sprawę powinien rozstrzygać Sąd Cywilny, nie Rodzinny, gdyż jest to osoba dorosła... adwokat twierdzi, że sąd rodzinny, bo to sprawa rodzinna i sąd rodzinny biorąc taką sprawę do rozpatrzenia opiera się na KRiO na niczym więcej, ale dla mnie co innego orzekać, a co innego przyjmować wniosek do orzekania, ale dokładnie nie udzielił odpowiedzi, he ... ale muszę ci napisać, że zrobiliśmy z mężem zgodnie z Twoimi sugestiami i zaczekamy ... jak te wszystkie instytucje się wypowiedzą ... sprawa w toku... myślę, że prędko to nie nastąpi ... a pasożyt cały czas kasę ciągnie, bo uważa, że jej się należy! i będzie tutaj na tym forum rył jak kret, bo oczywistym jest fakt, że ten topik czyta ... a zjedzony chleb ciężko się oddaje, bo jeżeli zaistnieje taka przesłanka, że będzie możliwość upomnieć się o swoje, z pewnością mąż to zrobi a ja go w tym poprę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahhaha Przeciez to golym okiem widac ,ze beata sciemnia .Raz pisze ze pasierbica pracowala .Innym razem ,ze leniem jest i nic nie robi . Beata zyje zreszta w jakims dziwnym srodowisku .Otaczaja ja wyfiokowane samotne matki ,ktore tylko pija ,podrzucaja dzieci badz komu i za wydarte od exia pieniadze jezdza do spa .Mlodziez tez jakas dziwna .Malolaty wyrozbierane ,traktujace ojcow jak bankomaty .Szlajajace sie po dyskotekach z piwem w jednej rece i papierosem w drugiej . ... słuchaj dla mnie to ona leń śmierdzący, bo co to za praca w domku u swojego kochasia przy komputerze!! Od czasu do czasu coś poklika, z przewagą klikania tutaj na forum ... może ten wpis powyżej jest też jej autorstwa, bo robi błędy i ma specyficzny sposób pisania - rozpoznaję ją i jej mamusię, ponadto rozpoznaję pseudo koleżankę ... nie ma w tym nic dziwnego... a o środowisku jakim piszesz to piszesz o swoim, z takiego właśnie środowiska pijackiego i rozrywkowego pochodzisz, żałosna jedna z drugą, używasz takiego języka jakiego używa się w twoim środowisku ... które tylko pije i podrzuca dzieci obojętnie komu ... ale tak jest w małych miejscowościach, w środowisku, które z nudów pije, bo nie ma co robić. Dokładnie opisałaś sposób w jakim żyje córka mojego męża ze swoją mamusią! Oj biedny dzieciak ten jej syn i jej wnuk. WSTYD!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Sąd zasądając alimentyu 700 zł wiedział że pan wojskowy z kilkoma fakultetamu jest je w stanie płacić. I stąd podtrzymuje swoją decyzję. Jeżeli ta młoda dziewczyna otrzymuje cokolwiek z pup oznacza że jednak coś zarabiała więc darmozjadem nie była chyba że beata ściemnia co do jej dochodów ... Sąd miał dowody, że ojciec nie jest w stanie ... ale dowodów nie wziął pod uwagę... sąd podtrzymał swoją decyzję, bo sąd był jest i będzie stronniczy ... a ta młoda dziewczyna otrzymuje nie tylko RUP, ale też i z MOPS i na czarno pracuje... i może darmozjadem nie jest sama w sobie ... ale pasożytem, który żeruje na mojej rodzinie... Beata nic nie ściemia, Beata ma wszystko czarno na białym... a teraz to już nie ma znaczenia ... to twoje gdybania i twoje domysły ... bo z czasem dowiesz się rozstrzygnięcia tej sprawy ... i zapewniam cię, że gdybyś poznała mnie osobiście radykalnie zmieniłabyś o mnie zdanie... nawet z nienawiści twojej do mnie przerodziłaby się sympatia, gdyż należę do ludzi, którzy dają się lubić ulkiulki ... a nienawidzą mnie tylko dwie osoby córka mojego męża i jej matka - nawet konkubent córki mojego męża i jego matka uśmiechali się do mnie i gdyby nie córka mojego męża pogadalibyśmy sobie tak szczerze i od serca i wymienili poglądy i opowiedzieli szczegółowo swoją sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
tos mnie rozbawiła. Ty się dajesz lubić? To skąd taka niechęć do ciebie tu na forum? Ja wiem, ty masz swoje wytłumaczenie, że wszystkie krytykujące cię osoby to roszczeniowe baby i dlatego cię nie lubią. Prawda jest jednak inna - ciebie się nie da lubić. Gdybyś nie była taka zakłamaną hipokrytką, to może potrafiłabyś spojrzeć obiektywnie na swoje wpisy i ocenić sama siebie. Niewiele jest takich, kiedy nie wyzywasz innych, kiedy nie kipi z ciebie nienawiśc i żądza zemsty. Nie wiem, nie jestem psychologiem, ale trudno mi uwierzyć, ze mozna cierpieć na takie rozdwojenie jaźni, jak ty prezentujesz. Z jednej strony wredna, zakłamana baba, wyzywająca wszystkich naookoło, z drugiej dobra matka, żona, córka. I jeszcze co do języka - nie tak dawno ty rzucałaś wulgaryzmami i określałas je mianem "gwary". Ale o swoich pzrewinieniach, jak zwykle, nie pamiętasz. Nie znam drugiej osoby, do której tak by pasowało powiedzenie o źdźble i belce w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] beato tos mnie rozbawiła. Ty się dajesz lubić? To skąd taka niechęć do ciebie tu na forum? Ja wiem, ty masz swoje wytłumaczenie, że wszystkie krytykujące cię osoby to roszczeniowe baby i dlatego cię nie lubią. Prawda jest jednak inna - ciebie się nie da lubić. Gdybyś nie była taka zakłamaną hipokrytką, to może potrafiłabyś spojrzeć obiektywnie na swoje wpisy i ocenić sama siebie. Niewiele jest takich, kiedy nie wyzywasz innych, kiedy nie kipi z ciebie nienawiśc i żądza zemsty. Nie wiem, nie jestem psychologiem, ale trudno mi uwierzyć, ze mozna cierpieć na takie rozdwojenie jaźni, jak ty prezentujesz. Z jednej strony wredna, zakłamana baba, wyzywająca wszystkich naookoło, z drugiej dobra matka, żona, córka. I jeszcze co do języka - nie tak dawno ty rzucałaś wulgaryzmami i określałas je mianem "gwary". Ale o swoich pzrewinieniach, jak zwykle, nie pamiętasz. Nie znam drugiej osoby, do której tak by pasowało powiedzenie o źdźble i belce w oku. ... no jasne, że daję się lubić... hehe ... do mnie walą ludzie drzwiami i oknami ... :D nikt nigdzie się lepiej nie czuje, jak u mnie... ... ponadto dałaś sama sobie odpowiedź na twoje pytanie... ... prawda jest taka, że mnie nie tylko można lubić, co kochać :) ... gdybyś ty tak bardzo emocjonalnie nie angażowała się w to co piszesz tak zajadle i z taką nienawiścią to może wiedziałabyś, że oprócz ciebie są jeszcze inne osoby na tym forum, które do mnie piszą z sympatią, a tak wrzuciłaś wszystkich do jednego wora hehe - ponadto pisz sobie co chcesz... nic nie wnosisz do tematu, tylko czepiłaś się mojej osoby... ale robisz postępy - mniej błędów - powodzenia w pisaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
A kto cię niby lubi? Zniecierpliwiony? :D On lubiłby każdego, kto wypowiada się przeciw alimentom. Chyba bardzo musi ci brakowac ludzkiej sympatii, skoro tak sympatia Zniecierpliwionego cię cieszy. :D Beato, jest takie powiedzenie: Jeżeli jedna osoba ci mówi, ze jesteś koniem, to wzrusz ramionami. Jeżeli kilka osób mówi ci, że jesteś koniem, to zacznij się nad sobą zastanawiać. Jeżeli wszyscy mówią ci, że jesteś koniem, to kup sobie uprząż i udaj się na Wielką Pardubicką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beato A kto cię niby lubi? Zniecierpliwiony? On lubiłby każdego, kto wypowiada się przeciw alimentom. Chyba bardzo musi ci brakowac ludzkiej sympatii, skoro tak sympatia Zniecierpliwionego cię cieszy. Beato, jest takie powiedzenie: Jeżeli jedna osoba ci mówi, ze jesteś koniem, to wzrusz ramionami. Jeżeli kilka osób mówi ci, że jesteś koniem, to zacznij się nad sobą zastanawiać. Jeżeli wszyscy mówią ci, że jesteś koniem, to kup sobie uprząż i udaj się na Wielką Pardubicką. ... hehe sama się cieszysz z własnej głupoty! moje gratulacje i powiedzenia... każdy, kto przeczyta ten wpis będzie wiedział, że ma do czynienia z osobą nie tyle niedojrzałą i o bardzo niskim ilorazie inteligencji, co przede wszystkim nie ubliżając koniom jest nie tyle koniem, co jego tępą, głuchą, szaro-burą, ciężką, metaliczną podkową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Kobieto przestań ściemniać że masz 8 stów bo emeryturka pana wojaka to średnio 2500 a facet jeszcze pracuje i choćby zarobił z tymi fakultetami z 1500 to ściemiasz jak nic. Osiemset to może masz ale na osobę i nie ma tu mowy o uszczerbku.A sąd ma prawo wam powiedzieć że dwoje dzieci sobie zrobiliście wiedząc o alimentach. Tak poza tym temat zakładany jakieś 4 miesiące wstecz ciekawe ile może brać kasę z rup.Chyba że dla niej prawo zmienili. Tak poza tym jeszcze parę dni temu pisałaś że praca w domu.to też praca ale tylko w wykonaniu obłudnicy beaty bo jeśli jej pasierbica pracuje w domu to już szczyt lenistwa i pasożytnictwa.A szczytem idiotyzmu jest ktoś kto siedzi w domu i stęka że nie ma jednocześnie mając kasę na internet i adwokata.Najpierw się myśli i planuje zoobowiązania potem robi dzieci i bierze kredyty.Bo te masz jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do p.Beaty..
A jak tyś wyliczyla,ze dziewczyna ma 2400 zł?Cały czas mówisz tylko o kasie!Ublizasz wszystkim!po co zakładałaś ten topik,jeśli wczoraj pisałaś,że tylko swoje zdanie uznajesz?!i intuicja też Ci podpowiada co masz zrobić,czyli jak wyrwac tej dziewczynie(skrzywdzonej przez rodziców nastolatce). Jeśli mówisz o pieniadzach,to:1)Twoja renta; 2)emerytura męża(wojskowe są wyzsze niż inne,nie mundurowe); 3)pobory Twojego męża; 4)emerytura Twojej mamy; Sama o tym pisałaś,żeby nie było,że Ci ktos do kieszeni czy garów zaglada! Tymi pieniażkami spłaca sie Twój kredyt,na dodatek zaznaczyłaś,że dom jest tylko Twój,że tak zostało zapisane.Chłop zasuwa na kolejną żonę i..zostanie kiedyś z niczym,d..a nie chłop. Jak juz poopłacasz wszystkie swoje zobowiązania plus miesięczne opłaty(wszystkie media+moze lekarstwa dla mamy),to-być moze-zostaje Ci owe 800 zł. I za te pieniążki naucz sie życ a nie skomlisz tu. Kiedyś Zniecierpek TU pisał jak to niektórzy (rodzina)muszą wyzyc za 1300/m-c i dają radę.Ty masz znacznie więcej a owe umowne 800 zł to kwota,która zapewne pozostaje Ci po wszelkich opłatach,w tym Twój kredyt,gdy już mężowskich pieniażków po misji ,bodaj rocznej,zabrakło. WSZYSTKO TO SAMA TU OPISYWAŁAŚ,żałosna kobieto. I nie stroj teraz piórek,jak to wszyscy Cie lubią,bo zaplujesz komputer od tych bzdur. Acha-nie jestem 23letnią córka Twojego męża,ani eks żoną,ani panią z urzędu-Twoją znajomą!bo juz znów masz te swoje urojenia,że wszyscy tu to ONE,te podłe roszczeniowe baby/alimenciary/pasożyty/,ze użyję kilku Twoich wyrażeń o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Kobieto przestań ściemniać że masz 8 stów bo emeryturka pana wojaka to średnio 2500 a facet jeszcze pracuje i choćby zarobił z tymi fakultetami z 1500 to ściemiasz jak nic. Osiemset to może masz ale na osobę i nie ma tu mowy o uszczerbku.A sąd ma prawo wam powiedzieć że dwoje dzieci sobie zrobiliście wiedząc o alimentach. Tak poza tym temat zakładany jakieś 4 miesiące wstecz ciekawe ile może brać kasę z rup.Chyba że dla niej prawo zmienili. Tak poza tym jeszcze parę dni temu pisałaś że praca w domu.to też praca ale tylko w wykonaniu obłudnicy beaty bo jeśli jej pasierbica pracuje w domu to już szczyt lenistwa i pasożytnictwa.A szczytem idiotyzmu jest ktoś kto siedzi w domu i stęka że nie ma jednocześnie mając kasę na internet i adwokata.Najpierw się myśli i planuje zoobowiązania potem robi dzieci i bierze kredyty.Bo te masz jak nic. ... Kobieto a skoro ty umiesz liczyć to licz ile z tego wszystkiego co tutaj wypisałaś tobi8e zostanie po opłatach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mój mąż ma płacone w złotówkach a nie w EURO!!!!!!!!!! czy ciebie matematyki nie nauczyli w szkole?? Odejmij z tej kwoty alimenty to policz ile zostanie, dodatkowo mamy zobowiązania. Ale co ja będę się takiej jak ty tłumaczyć!!! Wystarczy, że sąd miał wszystkie dokumenty!!! Dwoje dzieci sobie zrobiliśmy i co z tego? Czy ty dokładasz do wychowania moich dzieci? NIE, a do pasierbicy dokładasz, bo ciągnie od Państwa - a przecież Państwo to my! Ty mnie do pasierbicy nie porównuj, bo ja w wieku 23-lat moja droga wychowywałam dwoje dzieci i miałam zaliczone na koncie już kilka lat pracy!!! Obłudnicą to zapewne ty jesteś!! Mnie niestety usprawiedliwia moja choroba, i to poważna choroba... a tobie złej kobiecie i złemu z natury człowiekowi przeszkadza ten fakt, albo jesteś zaprzyjaźniona z pasierbicą, że bronisz jej pasożytniczej natury, albo jesteś samą pasierbicą albo jej matką - dlatego wszystko jest jasne i goowno ci do tego, że mam internet i na życie od ciebie nie biorę i ja nie wyliczam tobie, więc nie życzę sobie wyliczanki. Poza tym ulkiulki jeśli nie masz co robić a koniecznie chcesz pisać to pisz na innym forum, albo na innym temacie, gdyż w moim temacie jesteś niemiło widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do p.Beaty.. A jak tyś wyliczyla,ze dziewczyna ma 2400 zł?Cały czas mówisz tylko o kasie!Ublizasz wszystkim!po co zakładałaś ten topik,jeśli wczoraj pisałaś,że tylko swoje zdanie uznajesz?!i intuicja też Ci podpowiada co masz zrobić,czyli jak wyrwac tej dziewczynie(skrzywdzonej przez rodziców nastolatce). Jeśli mówisz o pieniadzach,to:1)Twoja renta; 2)emerytura męża(wojskowe są wyzsze niż inne,nie mundurowe); 3)pobory Twojego męża; 4)emerytura Twojej mamy; Sama o tym pisałaś,żeby nie było,że Ci ktos do kieszeni czy garów zaglada! Tymi pieniażkami spłaca sie Twój kredyt,na dodatek zaznaczyłaś,że dom jest tylko Twój,że tak zostało zapisane.Chłop zasuwa na kolejną żonę i..zostanie kiedyś z niczym,d..a nie chłop. Jak juz poopłacasz wszystkie swoje zobowiązania plus miesięczne opłaty(wszystkie media+moze lekarstwa dla mamy),to-być moze-zostaje Ci owe 800 zł. I za te pieniążki naucz sie życ a nie skomlisz tu. Kiedyś Zniecierpek TU pisał jak to niektórzy (rodzina)muszą wyzyc za 1300/m-c i dają radę.Ty masz znacznie więcej a owe umowne 800 zł to kwota,która zapewne pozostaje Ci po wszelkich opłatach,w tym Twój kredyt,gdy już mężowskich pieniażków po misji ,bodaj rocznej,zabrakło. WSZYSTKO TO SAMA TU OPISYWAŁAŚ,żałosna kobieto. I nie stroj teraz piórek,jak to wszyscy Cie lubią,bo zaplujesz komputer od tych bzdur. Acha-nie jestem 23letnią córka Twojego męża,ani eks żoną,ani panią z urzędu-Twoją znajomą!bo juz znów masz te swoje urojenia,że wszyscy tu to ONE,te podłe roszczeniowe baby/alimenciary/pasożyty/,ze użyję kilku Twoich wyrażeń o kobietach. ... odpowiedź jest zawarta powyżej, resztę przemilczę, bo nie chce mi się pisać w kółko jedno i to samo... Ponadto, ja nie piszę o KOBIETACH! - tylko o takich jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do p.Beaty.. ... poza tym mam pytanie, a pani pracuje? pani jeszcze pracuje? czy pani chce pracować czy już nie? oczekuję odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
. Kobieto a skoro ty umiesz liczyć to licz ile z tego wszystkiego co tutaj wypisałaś tobi8e zostanie po opłatach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mój mąż ma płacone w złotówkach a nie w EURO!!!!!!!!!! czy ciebie matematyki nie nauczyli w szkole?? Odejmij z tej kwoty alimenty to policz ile zostanie, dodatkowo mamy zobowiązania. Ale co ja będę się takiej jak ty tłumaczyć!!! Wystarczy, że sąd miał wszystkie dokumenty!!! Dwoje dzieci sobie zrobiliśmy i co z tego? Czy ty dokładasz do wychowania moich dzieci? NIE, a do pasierbicy dokładasz, bo ciągnie od Państwa - a przecież Państwo to my! Ty mnie do pasierbicy nie porównuj, bo ja w wieku 23-lat moja droga wychowywałam dwoje dzieci i miałam zaliczone na koncie już kilka lat pracy!!! Obłudnicą to zapewne ty jesteś!! Mnie niestety usprawiedliwia moja choroba, i to poważna choroba... a tobie złej kobiecie i złemu z natury człowiekowi przeszkadza ten fakt, albo jesteś zaprzyjaźniona z pasierbicą, że bronisz jej pasożytniczej natury, albo jesteś samą pasierbicą albo jej matką - dlatego wszystko jest jasne i goowno ci do tego, że mam internet i na życie od ciebie nie biorę i ja nie wyliczam tobie, więc nie życzę sobie wyliczanki. Poza tym ulkiulki jeśli nie masz co robić a koniecznie chcesz pisać to pisz na innym forum, albo na innym temacie, gdyż w moim temacie jesteś niemiło widziana. Na koncie kilka lat pracy w wieku 23 lat hahaha to ciekawe jak leniłaś się przez resztę swojego życia skoro do 50-tki dorobiłaś się tylko 20lat pracy.Nie no teraz to mnie rozbawiłaś na maksa. Ca sąd i pasierbicę obchodzą wasze zobowiązania kredytowe???Braliście to spłacajcie bo braliście je mając świadomość zobowiązań alimentacyjnych męża.Jakoś nie wierzę w to jej pobieranie kasy od mopsu z prostej przyczyny jeżeli pobiera zasiłek z rup i stypendium z uczelni oraz alimenty od tatusia nie łapie się na próg dochodowy mopsu więc wymyśl coś lepszego.Na twoje dzieci też nie chciałam płacić a ciągnełąś ile się dało więc nie pouczaj teraz kogokolwiek korzystającego z pomocy społecznej.Jak oddasz to co się tobie z racji dochodów obecnego faceta nie należało wtedy możesz powiedzieć że jesteś uczciwa bo dziś dla mnie jesteś kłamczucha i naciągaczka. I nie wypieraj się bo sama sobie wmawiasz że wszystko było w porządku i kity innym wciskasz.Wyganiasz z tematu tych co ci prawdę walą prosto z mostu.Byłaś leń i kłamczucha a to że dziś coś masz zawdzięczasz tylko swojemu obecnemu mężowi gdyby nie on to i tobie mops by płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do p.Beaty..
A Ty chciałabyś mnie zwolnić z pracy?lub urlopować czy jak?że tak przepytujesz czy pracuję/czy chcę jeszcze pracować. Nie odeślę Cie jak to Ty masz w zwyczaju do czytania całego wątku,przypomnę jedynie,że Ci o tym już kiedyś pisałam. Otóż,pracuję(zarabiam nieżle jak na polskie warunki)a swoje nadwyżki systematycznie dzielę między swoje pełnoletnie/dorosłe dzieci.Np.wieloletnie projekty finansowe opłacam im/urlopy (zagraniczne więc dość drogie)/dokształcanie. ROBIĘ TO Z WŁASNEJ WOLI,Z CHĘCI POMOCY,W TEN SPOSÓB TEŻ DZIĘKUJE SWOIM RODZICOM,KTÓRZY PRZED LATY MI POMAGALI. Od lat bez alimentów,w międzyczasie zagran.studia podyplomowe,wciąż sie dokształcam,dobre relacje rodzinno-przyjacielskie,po kilkuletnim pobycie w por.onkologicznej,etc. I Ty(nie zejdę do Twojego poziomu choc mnie nieco korci,by Cie nazwać tak,jak czuję i myslę,ale..bede mieć nad Toba przewagę i kulturę do której Ci daleko i nie dam Ci sie sprowokować hehe)mówisz do mnie,ze nie piszesz tu o KOBIETACH,tylko o takich jak ja?! Daleko Ci do moich wartosci i pojecia matki/córki/partnerki/obywatela. Reprezentujesz nie mój poziom rozmowy więc nie mam ochoty z Tobą rozmawiać wiecej.Zreszta Ty nie uznajesz autorytetów/odmiennych opinii/nie znasz pojęcia dyskusji.TY TYLKO SWOJE WIDZISZ. Odpowiedziałam na Twoje pytanie i mam prośbę,abyś już mi nie odpisywała. Ale..czy przy Tobie to jest możliwe?..nie odszczeknąć?nie zbluzgać?nie zmyślać?nie pokrzykiwac Twoimi wieloma wykrzyknikami?jakbyś była ponad nami/innymi ludzmi?.. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×