Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

[zgłoś do usunięcia] jest jeszcze jeden problem Ja też nawet nie przypuszczałam , że istnieją takie agresywne , zakłamane i wulgarne kobiety. Ja takich nie znam, na szczęście - aż trudno w coś takiego uwierzyć. I to ma być matka 4 dzieci? Wierząca? W jakim świecie trzeba życ aby stać sie kimś takim? ..............powiedziała święta..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeszcze jeden problem
Bea - widzisz mozna wyrazić swoje zdanie spokojnie , bez obelg. Dzięki - to miłe z Twojej strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze jeden problem Bea - widzisz mozna wyrazić swoje zdanie spokojnie , bez obelg. Dzięki - to miłe z Twojej strony .........nie rozumiejąca ironii:):):).................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea666 jest jeszcze jeden problem Bea - widzisz mozna wyrazić swoje zdanie spokojnie , bez obelg. Dzięki - to miłe z Twojej strony wklej obelgi z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu kiedyś pisałam
Nie Beato, nie jestem Bedwyn, szczerze ją podziwiam, że jeszcze jej się chce dyskutować z takim prymitywem. Jestem- żeby było zabawniej- również macochą dorosłego faceta, któremu się nie chce pracować. I denerwuje mnie to niewymownie, mojego męża również. Dlatego pod względem racji odnośnie tego, czy dorosła kobieta, która założyła rodzinę, ma dziecko itd, powinna pobierać alimenty od rodziców- rozumiem Cię i się z Tobą zgadzam. Ale poza tym Twoja osoba wydaje mi się typową harpią, zawistną, pełną jadu i złości. Nie chcesz bądź nie potrafisz spojrzeć na siebie z dystansem, przemyśleć tematu ( nie alimentów, a swojej roszczeniowej postawy względem świata, pretensji i nienawiści do ludzi, którzy mają odmienne zdanie niż Twoje). I chyba się nie dziwię tej dziewczynie, córce Twojego męża.... Jeszcze jedno- uczciwie, systematycznie płaconych alimentów, nigdy w życiu nie będzie pobierał komornik! Co oznacza, że był czas, kiedy nie płaciliście na utrzymanie córki Twojego męża, skoro spłacacie komornika. Nie kłam, że to nie tak, bo wszystkie piszące tu osoby z jednej bądź drugiej strony mają do czynienia z alimentami i wszyscy doskonale wiemy, że nie wszczyna się egzekucji komorniczej bez wcześniejszego zrobienia długów... Jest wrzesień, pieklisz się tu od kwietnia, tracisz zdrowie, mnóstwo czasu i energii, ile rat tych alimentów Wam jeszcze zostało?! 8-9? Chyba bardziej Cię boli to, że pasierbica dostanie niż rzeczywisty uszczerbek na Waszych finansach. A z alimentami się zgadzam- dorośli ludzie, którzy już mają własne dzieci, powinni potrafić je (a najpierw rzecz jasna siebie!) sami utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeszcze jeden problem
Bea- naprawdę masz problem z odbiorem tekstu pisanego. Twoją ironię ja odczytałam - Ty mojej nie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalezione w sieci
08:53 [zgłoś do usunięcia] beata04 ... czerpiąc z doświadczenia, nie tylko mojego, wiem - he jestem w 100% przekonana, że człowiekiem bez sumienia jest przede wszystkim była żona i jej potomstwo... Beata wreszcie napisałaś prawdę o sobie ,wprawdzie to z innego wątku,ale pasuje jak ulał do podsumowania tego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] jest jeszcze jeden problem Bea- naprawdę masz problem z odbiorem tekstu pisanego. Twoją ironię ja odczytałam - Ty mojej nie . naiwna...a obelg nie znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhuhuhuhuhhuhuhekhehehe
Bea zabłysnęłaś jak chrząstka w salcesonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuhuhuhuhuhhuhuhekhehehe Bea zabłysnęłaś jak chrząstka w salcesonie ....naprawdę stać was na bardzo niewele a poziom prezentujecie żenujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
do też kiedyś tu pisałam - ja już z nia nie dyskutuję, bo to nie ma sensu, beata i tak nie jest w stanie niczego pojąć. Kiedys wydawała mi się ona zabawna, teraz widzę, że jest tylko żałosna. Korzystając z piękna naszej literatury mogę stwierdzić, że sięgnęła bruku. Na początku pisała z sensem i kulturalnie, teraz znalazła się na równi pochyłej. Każdy jej kolejny teks jest coraz bardziej prostacki i chamski. Jest taka zabawna przeróbka Słowackiego "Żyłem z wami, cierpiałem i płakałem z wami, teraz żyjcie, płaczcie i cierpcie sami". Pozdrawiam wszystkich, życzę miłego dnia, ale nie obiecuje, że się jeszcze kiedyś nie odezwę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poziom sprowadzają do swojego poziomu, aby tylko mogły napisać cokolwiek obraźliwego i aby tylko można było dokopać, szczególnie mnie - poruszane w tym temacie były wszystkie kwestie mojego życia a teraz zaczynają się czepiać mojej wiary i religii! Tak wygląda trollowanie, to nie jest dyskusja z normalnymi kobietami... to jest słowna przepychanka i one tym żyją - kobieto trollówo - rusz swój szanowny tyłek jedna z drugą i wyjdź do lasu pooddychać świeżym powietrzem - wtedy jedna z drugą zauważy jaki piękny jest świat - a potem wyjdź na ulicę i zobaczysz ludzi, jacy piękni są ludzie, szczególnie tych prostych ludzi, ciężko pracujących w trudzie i znoju i walczących o byt! Nadto, proszę trzymać się tematu... to takie trudne? Oczywiście, że tak, chcecie za wszelką cenę mnie oblać pomyjami a na piedestale postawić córkę mojego męża - tylko zauważcie tą różnicę widzą ludzie, którzy cokolwiek wiedzą o życiu... W tym temacie poruszana była moja rodzina, moja choroba, mój dom, spadek, wykształcenie członków mojej rodziny! A teraz na tapecie będzie moja wiara i religia, albo mój wiek, albo jaką jestem matką, żoną, córką etc. Argumenty się skończyły wam już dawno i tak na prawdę na dobrą sprawę nie macie się do czego do mnie przyczepić... dlatego, że jestem bardziej normalna niż wy, a że nie z normalnością jedna z drugą nie miały nigdy do czynienia, więc wydaję się wam nienormalna! Ale zobaczymy co jeszcze wymyślicie... czekam na wasze pomyje ... i śmieszy mnie to... ta wasza niemoc i beznadzieja heheh :D Poza tym miłego dnia wszystkim i trollom też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeszcze jeden problem
Bea- poczytaj tekst powyżej czyli to co pisze Beata i nie pytaj mnie o obelgi. Ja swoje powiedziałam - a jeśli chodzi o alimenty temat jak dla mnie jest zakończony- sąd zdecyduje, nic tu nie da żadne gadanie. Temat wiary - został wywołany przez Beatę , nikt nie zadał jej pytania na temat relgii i jej wiary, to ona obrzucajac kogoś błotem powoływała się na wiarę i Boga. Jest takie przysłowie "kto mieczem wojuje- od miecza ginie". Jest też to " Nie rób drugiemu co Tobie niemiłe". To tyle w tym temacie , który dla mnie jest zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:19 [zgłoś do usunięcia] jest jeszcze jeden problem Bea- poczytaj tekst powyżej czyli to co pisze Beata i nie pytaj mnie o obelgi. Ja swoje powiedziałam - a jeśli chodzi o alimenty temat jak dla mnie jest zakończony- sąd zdecyduje, nic tu nie da żadne gadanie. Temat wiary - został wywołany przez Beatę , nikt nie zadał jej pytania na temat relgii i jej wiary, to ona obrzucajac kogoś błotem powoływała się na wiarę i Boga. Jest takie przysłowie "kto mieczem wojuje- od miecza ginie". Jest też to " Nie rób drugiemu co Tobie niemiłe". To tyle w tym temacie , który dla mnie jest zamknięty. ... dokładnie, cytowane przez ciebie nie tylko przysłowia, lecz myśli i słowa samego Jezusa zaczerpnięte z Biblii, tak samo się dotyczą mnie jak i ciebie moja droga! I jeśli temat jest dla ciebie zamknięty, to proszę bądź na tyle konsekwentna w tym co piszesz i nie podejmuj więcej głosu, bo ja o twój głos w tej sprawie nie proszę! Nadto, wiem - czerpiąc z doświadczenia - że odszczekasz się na mnie ale pod innym już zapewne nickiem! I zarzucając mi cokolwiek - sama w tym co robisz bądź ok! Także uważam, że temat dla ciebie jest zamknięty, a dyskusja z tobą jest bezcelowa - więc żegnam i życzę miłego dnia:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to wlasnie jest
06.09.2012] 09:24 [zgłoś do usunięcia] bea666 nie ma z kim i nie ma o czym gadać Mam nadzieję,że i ty dotrzymasz słowa i więcej nic tu nie napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do beaty04
poziom sprowadzają do swojego poziomu, aby tylko mogły napisać cokolwiek obraźliwego i aby tylko można było dokopać, szczególnie mnie - poruszane w tym temacie były wszystkie kwestie mojego życia a teraz zaczynają się czepiać mojej wiary i religii! Tak wygląda trollowanie, to nie jest dyskusja z normalnymi kobietami... to jest słowna przepychanka i one tym żyją - kobieto trollówo - rusz swój szanowny tyłek jedna z drugą i wyjdź do lasu pooddychać świeżym powietrzem - wtedy jedna z drugą zauważy jaki piękny jest świat - a potem wyjdź na ulicę i zobaczysz ludzi, jacy piękni są ludzie, szczególnie tych prostych ludzi, ciężko pracujących w trudzie i znoju i walczących o byt! Nadto, proszę trzymać się tematu... to takie trudne? Oczywiście, że tak, chcecie za wszelką cenę mnie oblać pomyjami a na piedestale postawić córkę mojego męża - tylko zauważcie tą różnicę widzą ludzie, którzy cokolwiek wiedzą o życiu... W tym temacie poruszana była moja rodzina, moja choroba, mój dom, spadek, wykształcenie członków mojej rodziny! A teraz na tapecie będzie moja wiara i religia, albo mój wiek, albo jaką jestem matką, żoną, córką etc. Argumenty się skończyły wam już dawno i tak na prawdę na dobrą sprawę nie macie się do czego do mnie przyczepić... dlatego, że jestem bardziej normalna niż wy, a że nie z normalnością jedna z drugą nie miały nigdy do czynienia, więc wydaję się wam nienormalna! Ale zobaczymy co jeszcze wymyślicie... czekam na wasze pomyje ... i śmieszy mnie to... ta wasza niemoc i beznadzieja heheh Jesteś tak próżna i tak głupia,że trudno ciebie nazwać normalną Jak już nie wiesz co masz pisać to przywracasz temat tego topiku. Pisz sobie co tylko chcesz i tak w całej Polsce zaistniałaś jako zła , złośliwa , schorowana , zawistna i wulgarna kobieta, która by zwrócić na siebie uwagę wywleka wszystkie swoje osobiste sprawy. Żałosna,biedna Beato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
... ulkiulki o moja droga, a tobie nóż się w kieszeni nie otwiera? no tak rozumiem, tobie to się teraz d... otwiera, bo gęby grzej niż d... smród wychodzi hehehehe Wiesz co beata ja już nawet nie wiem czy się śmiać czy płakać z tak wulgarnej,starej baby... A argumenty to tobie i twojemu mężowi się skończą w sądzie jak dostarczy zaświadczenia o dochodach.Także pasierbica won na magisterkę to dopiero zagotuje się rodzina beaty.A wracając do twoich wypocin że nie ma na paliwko by dojechać do wnuka...A na internet byś mogła siedzieć i pisać ma????Na piąty fakultet też ma hehehehe kobieto nie rób się bardziej żałosna niż jesteś.Żal ci tyłek ściska że nie zostaje tobie a pracować ci się nie chce po pierwsze a po drugie masz liczną rodzinę taką dobrą a z opieką nad babcią a twoją mamą te super dzieci mają problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
W tym temacie poruszana była moja rodzina, moja choroba, mój dom, spadek, wykształcenie członków mojej rodziny! A teraz na tapecie będzie moja wiara i religia, albo mój wiek, albo jaką jestem matką, żoną, córką etc. Argumenty się skończyły wam już dawno i tak na prawdę na dobrą sprawę nie macie się do czego do mnie przyczepić... dlatego, że jestem bardziej normalna niż wy, a że nie z normalnością jedna z drugą nie miały nigdy do czynienia, więc wydaję się wam nienormalna! Ale zobaczymy co jeszcze wymyślicie... czekam na wasze pomyje ... i śmieszy mnie to... ta wasza niemoc i beznadzieja heheh Beata jaka nasz niemoc hihi chyba twoja niemoc bez mamusi i męża jesteś goła i wesoła nie masz nic. Nie masz bez dobroci mamy nawet kawałka własnego kąta a bez dobroci męża jedzenia dla dzieci i siebie. Ale przecież zapomniałam jest jeszcze jedna moc heh można naciągnąć państwo by dało kasę na dzieci prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o koleżanki wróciły:) muszą się dowartościować dlatego wiecznie powtarzają to samo:) będę sobie pisała gdzie chcę, jak chcę i kiedy chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
. ulkiulki o moja droga, a tobie nóż się w kieszeni nie otwiera? no tak rozumiem, tobie to się teraz d... otwiera, bo gęby grzej niż d... smród wychodzi hehehehe Bea a ty uważasz że to jest normalny tekst w dyskusji,tekst który pisze 50 letnia kobieta? Bo mi tu wulgarnością na odległość wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki . ulkiulki o moja droga, a tobie nóż się w kieszeni nie otwiera? no tak rozumiem, tobie to się teraz d... otwiera, bo gęby grzej niż d... smród wychodzi hehehehe Bea a ty uważasz że to jest normalny tekst w dyskusji,tekst który pisze 50 letnia kobieta? Bo mi tu wulgarnością na odległość wali. dostosowała się do waszego poziomu bo normalnego, jak widać, nie rozumiecie. finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Kobieto przestań albo ktoś ma argumenty i z rozsądkiem je umie tutaj pokazać albo ktoś wulgarnie i po chamsku pluje i tyle .Przecież wyzywanie np mnie w którymś momencie od psychopatek i wielu innych podchodziło pod to by tą panią udupić.Tylko po co????Przecież ta ziejąca nienawiścią kobieta ma już dosyć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Kobieto przestań albo ktoś ma argumenty i z rozsądkiem je umie tutaj pokazać albo ktoś wulgarnie i po chamsku pluje i tyle .Przecież wyzywanie np mnie w którymś momencie od psychopatek i wielu innych podchodziło pod to by tą panią udupić.Tylko po co????Przecież ta ziejąca nienawiścią kobieta ma już dosyć problemów. przestań robić z siebie matkę boską bo ci nie wychodzi. jak jesteś taka święta to przestań pluć jadem, ja wam nic nie zrobiłam a jak zaczęłam jej bronić (i jakoś nie przestałam) to mało mnie żywcem nie zjadłyście tyle tylko, że mi wisi co piszecie a ona się tym przejmuje. taka jest różnica. jej to dotyczy więc się przejmuje a czego ty się przejmujesz jak rzekomo w tym nie siedzisz? wytłumacz lepiej to. a może jesteś ex albo córeczką i chcesz ją psychicznie wykończyć dlatego tak piszesz i przestać nie możesz?? jak nie to zamilknij bo wszystko już zostało powiedziane i nic już nie osiągniesz tymi tekstami. każda zostaje przy swoim zdaniu i już. a jak cię obraziła to idź do sądu lub poprostu więcej tej obrazy nie czytaj. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Ano właśnie zastanawiam się czy tej kobiecie potrzebne są inne kłopoty??Ja generalnie to co o mnie pisze mam gdzieś swoją wartość znam,wiem kogo wychowałam i wiem że mogę na syna liczyć w każdej sytuacji.Natomiast kiedyś znajdzie się ktoś kogo ta osoba wkurzy i paskudnie obrazi,ktoś kto jej nie odpuści.Czym innym jest powiedzenie o kimś lewus a czym innym wyzywanie od cichodajek i psychopatek. Prosiła kobieta na początku o opinie to chyba musiała się liczyć z tym że nie każdy ma identyczne zdanie.A ona od samego początku każdą osobę mającą inne zdanie wyzywała od najgorszych.I nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tej wściekłej osobie że w żaden sposób nie będzie w stanie zmienić decyzji którą podjął sąd lub którą podejmie sąd drugiej instancji.Nijak to od bluzgania tej zawistnej baby nie zależy.Może czas przestać siebie idealizować,swoich bliskich również.Nie ma ideałów na świecie i ten tatuś którego córka szczerze nienawidzi popełnił w stosunku do niej ogrom błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam tu z ciekawości, co można pisać przez tyle stron i oczom nie wierzę. Starsza kobieta a wdaje się w pyskówki jak przedszkolak, który zawsze musi mieć ostatnie słowo. A słownictwo rynsztokowe niczym menel spod budki z piwem. :o I daruj sobie odpowiedź, bo ktoś taki nie jest mnie w stanie obrazić, a jedynie lekko zniesmaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bea666
Jestes rowna beacie 04 .Sorry ale balabym sie z toba jechac .Jak jestes zawodowym kierowca to chron nas Panie Boze od takich wrednych zawodowcow .I wybacz ze zburze twoje mniemanie o sobie .Nie mozesz sobie ostrzyc piora bo nie masz go wogole bidulko .Nie jestes nawet czeladnikiem cietej riposty .Jestes cienias i cieniasem zostaniesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] messol Weszłam tu z ciekawości, co można pisać przez tyle stron i oczom nie wierzę. Starsza kobieta a wdaje się w pyskówki jak przedszkolak, który zawsze musi mieć ostatnie słowo. A słownictwo rynsztokowe niczym menel spod budki z piwem. I daruj sobie odpowiedź, bo ktoś taki nie jest mnie w stanie obrazić, a jedynie lekko zniesmaczyć. to cudownie, że się tak przejmujesz, dziękujemy za wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea666 Jestes rowna beacie 04 .Sorry ale balabym sie z toba jechac .Jak jestes zawodowym kierowca to chron nas Panie Boze od takich wrednych zawodowcow .I wybacz ze zburze twoje mniemanie o sobie .Nie mozesz sobie ostrzyc piora bo nie masz go wogole bidulko .Nie jestes nawet czeladnikiem cietej riposty .Jestes cienias i cieniasem zostaniesz . dziękuje za komplementy (o podobieństwie do Beatki). to dla was bardzo charakterystyczne - g..no wiecie ale oceniacie ze 100 procentową pewnością. nic ci nie muszę wybaczać, bo nic nie zburzyłaś. nie jesteś partnerem do rzeczowej dyskusji bo się nawet nie potrafisz konkretnie się przedstawić. wiesz co się robi z anonimami - a może nie wiesz. i najbardziej mnie cieszy, że wkurzyłam cię tak, że nie mogłaś się powstrzymać od tego "złośliwego" komentarza :) i też cię pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bea666
To ze cieszy cie" wkurw " kogos innego to chyba chore jest .Mało radosci w zyciu masz ,prawda ? Bidulki z was z beata ze musicie doswartosciowywac sie na forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×