Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość bedwyn
beato, ile razy ci pisałam, ze uważam, ze masz rację, ze tych alimnetów nie powinniście płacić? Gdyby mi się chciało, to bym policzyła, ale ty moją wypowiedź i tak bys zignorowała lub przerobiła na swoją modłę. TAK - Z MORALNEGO PUNKTU WIDZENIA TE ALIMNETY SIĘ NIE NALEŻĄ. Wreszcie zrozumiałaś czy mam ci to napisac 100 razy? No i wytłumacz mi czego ja nie wiem? I czego nie rozumiem? Gdy mój syn był mały i nie potrafił mi czegos wytłumaczyć, to tez w kółko powtarzal "Bo ty nic nie rozumiesz". No ale ty z bea chyba jesteście mądrzejsze (a przynajmniej powinnyście) i potraficie mi wytłumaczyć czego nie rozumiem. Freelemnon - gdzie ja coś pisałam na temat związku bea? Następna, która usiłuje mi wmówić, że coś pisałam. Jakaś epidemia? Czy beacie przyklaskują sami analfabeci? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
"nie czuję się w niczym lepsza, ale jeśli wy to zauważacie, to pewnie tak jest," :D A kto niby uważa, że jesteś lepsza? Może zabawna ale lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no i w końcu bedwyn zrozumiałaś i dzięki :) bo mnie cały czas chodziło o ten aspekt moralny i chodzi też o prawo, które w tym przypadku zostało złamane i nie przestrzegane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedwyn "nie czuję się w niczym lepsza, ale jeśli wy to zauważacie, to pewnie tak jest," A kto niby uważa, że jesteś lepsza? Może zabawna ale lepsza? ... pisałaś, że jestem lepsza... no ale ja nie przywiązuję już wagi do takich drobiazgów, nigdy nie czułam się lepsza od nikogo, bo wszyscy jesteśmy równi... każdy z nas na ten świat przychodzi z gołą dupą i z gołą dupą odchodzi... ale niektóre osoby uważają się za kogoś... no cóż mają problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
"To wszystko jednak nie zmienia faktu, że twój mąż wiążąc się z tobą był żonaty z inną. Ty sobie wprowadziłaś pojęcie, "mentalnego małżeństwa", ok, jeżeli czujesz się z tym lepiej, ale inni widzą fakty jakie były bez rozgrzeszających upiększeń. " to jest twój wpis, prawda? i wypraszam sobie okreslenia typu analfabeta. zresztą to juz nawet nie oto chodzi, ty naprawde bedwyn krygujesz sie na damę a zaczyna wyłazic ci siano ze szpilek, zwłaszcza po tych ostatnich wpisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
18:42 [zgłoś do usunięcia] ulkiulki A tamtą francę najlepiej gdyby utopić albo w najlepszym wypadku oddać do domu dziecka.Taki poważny dobry ojciec tylko dla wybrańców. Jak się czyta takie coś to nóż w kieszeni się otwiera jest tej francy czego zazdrościć.Ale życie okrutne bywa może kiedyś urodzisz a ktoś powie po cholerę taka franca przyszLa na świat.Ten dobry tato będzie k....m płacącym a może i nie. Od tego momentu zaczeła sie cała akcja zwiazana z tematem beaty. No nie wiedzieła jak uderzyc nasza ulkiulki to zrobiła to z takim "przytupem. A potem to juz jej wpisy tez nie były słabsze a raczej jeszcze dosadniejsze. A dalej to Beta zostala i szują - tak to własnie sobie ulkiulki pozowliła. Uważasz bedwyn ,ze normalny człowiek jest w stanie tak sobie przełknać to i owo w takim wydaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... tak było, ale ja już nie szukam wpisów w których ulkiulki i inne same się skompromitowały, hehe zapewne te bardziej dobitne wykasowały, był czas kiedy uderzały i nie przebierały w środkach... ale czuję się przez to silniejsza - na prawdę - motto zniecierpliwionego się sprawdza - co cię nie zabije to cię wzmocni - ale dzięki freelemon, że stajesz w mojej obronie, chociaż nie musisz - kłaniam się Tobie nisko - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Pewnie ,ze nie muszę, ale chcę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdy beaty
Samotne matki to patologia -beata byla samotna matka Dorosle dzieci nie powinny pobierac alimentow - dzieci beaty pobieraly do 21 r Nie kazzde dziecko musi sie uczyc - jej syn uczyl sie dalej ,pobierajac alimenty Rodzice nie powinni dawac doroslym dzieciom- beata dostala na start dom Rodzenstwo pomaga - beata sama zajmuje sie matka Rodzenstwo niezadowolone ,ze tylko beata dostala dom- Rodzenstwo kocha beate Dzieci nie chca pomagac bo idzie na pasierbice - dzieci pomagaja . Adwokat bdobry- adwokat niekompetentny, To prawdy beaty .Bez komentarza jezeli chodzi o prawdomownosc Tej Pani .Znalazloby sie wiecej takich perelek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
De facto to ona robi dokładnie to samo co ty alimenty na dzieci od państwa bez podawania niemałych dochodów konkubenta. A nawet człowiek po podstawówce wie że normalny tryb nauki to podstawówka,szkoła średnia,ew studia,człowiekowi który chce iść do technikum zawodówka przedłuża i to niemało naukę. Przynajmniej za moich czasów tak było że po zawodówce szło się do pracy. Masz jakiegoś pecha wkoło siebie biedulko jak syn nie miał ocen na technikum to nie przez lenistwo a przez nauczycieli,jak cię mąż zostawił to miał inny pogląd na życie,jak twojego męża żona zostawiła to oczywiście miał rogi. Cholera samo zło tylko w środku rodzinka beaty taka dobra,pracowita bez skazy. Tylko gdzie ta religia była jak się sypiało z jeszcze mężem cudzej kobiety. No ale sorry to ona była zdradzającą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany...a te znowu to samo.... czy wy nie widzicie, że piszecie w kółko to samo? "tryb uczenia, alimenty na dorosłe dziecko 21 lat,córeczka nie dostała, spadek, tryb uczenia, spadek" i tak w kółko!!! TO JEST TO WŁAŚNIE TO CZEGO NIE ROZUMIECIE!!! POWTARZACIE W KÓŁKO TO SAMO NIE BIORĄC POD UWAGĘ,ŻE NA TO JUŻ DAWNO ZOSTAŁO ODPISANE! nie będę robić z siebie dla was idiotki i w kółko pisać tego samego. nie moja wina, że nie umiecie czytać ze zrozumieniem lub nie pojmujecie mojego punktu widzenia... zaczyna przypominać to SEJM ale jaja..... ja chcę tego uniknąc bo już napisałam raz a jak ktoś nie przeczytał albo nie zrozumiał to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym przepraszam, dlaczego przeszło bez echa moje oświadczenie, że jestem przyczyną rozpadu świętego związku małżeńskiego??? czekam na wiadro pomyj ze strony świętych koleżanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Normalny tryb to jest gimnazjum,szkoła średnia,studia,każdy inny jest wydłużeniem nauki tylko ty w odróżnieniu ode mnie w swoich dzieciach widzisz tylko samo dobro w sobie zresztą też. Nie było ujmą dla 21 latka pracować i bardzo słusznie zresztą,ale żadną ujmą nie było też dla ciebie na tego 21 latka doić od państwa. Ot ty możesz inni nie. Mój syn jeszcze 21 nie ma i żadnej łaski z pracą całe wakacje nie robił. Ja żadnej różnicy pomiędzy dojącym od państwa twoim dorosłym synem z zawodem,a twoją pasierbicą nie widzę,jednemu i drugiemu do moralności daleko. Ale wierz w te kłamstwa w tą hipokryzję bo one wielkokrotnie powtórzone dla ciebie stają się prawdą. A jak tam pasierbicy bezrobocie już się skończyło czy ona je wiecznie pobiera bo w moim rewirze tylko pół roku płacą. A taki leń jak przecież to nawet niemożliwe by go sobie wypracowała. A rok sobie przebumelowała bo tatuś gówno wiedział co córeńka robi tak się nią interesował. Jak ci ktoś napisał znalazł i rozmawiał z nią wtedy gdy chce zabrać alimenty. O ile bea ma rację i ją popieram w walce z jego alimentami to twój mąż tą sprawę przegra i przegra ją dzięki tobie. A jjak pasierbica znajdzie ten topik to wygraną ma w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILE RAZY JESZCZE POWTÓRZYCIE POWYŻEJ ZACYTOWANY TEKST I PODOBNE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile razy bedzie potrzeba
zeby jasny obraz byl .Tyle razy ,ile razy potrzeba na stwierdzenie ,ze uczciwosci moze wymagac ktos, kto sam jest uczciwy.Nie pros o zrozumienie .Kombinowalas sama .pozwol pasierbicy kombinowac .Tyle w Twoim temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy bedzie potrzeba zeby jasny obraz byl .Tyle razy ,ile razy potrzeba na stwierdzenie ,ze uczciwosci moze wymagac ktos, kto sam jest uczciwy.Nie pros o zrozumienie .Kombinowalas sama .pozwol pasierbicy kombinowac .Tyle w Twoim temacie . JUŻ NAWET NIE WIDZISZ DO KOGO PISZESZ....TAK CI ŻÓŁĆ OCZY ZALAŁA....I NAWET NIE WIADOMO KTO BO SIĘ SWOJEJ TOŻSAMOŚCI WSTYDZISZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile razy bedzie potrzeba
Na jedno wychodzi do kogo pisze .I tak stanowicie jak nie jedno ,to jednakowy tok myslenia .Jak Kalego okrasc to zle .Jak Kali krasc to dobrze .Macie zamkniete umysly . Nie nie jestem matka pobierajaca alimenty nie jestem nawet ex zona .Przyznaje natomiast ze w najblizszej Rodzinie widze takie jak Wy ,bez winy .I wkolo wszyscy zli A Wy nie .chodzaceanioly ,ktore winy szukaja poza soba .Ewidentnre klamstwa beaty nie przekonuja Cie .Slepota ? Głuchota ? Odnies sie obronczynio beaty do jej klamstw .Wytlumacz je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą, tak sobie myślę jaki sens jest dyskusji z ludźmi, którzy obierają jakiś idiotyczne nicki i to za każdym razem inne - chyba po to, żeby potem napisać, ze to nie oni pisali to czy tamto. nazwij się jakoś kobieto jedna z drugą nawet "anioł" lub "szatan" byle tylko było wiadomo, że to konkretna osoba pisze bo tak robiąc jak teraz to poprostu TCHÓRZOSTWEM się popisujecie i w sumie żadnym towarzystwem do dyskusji nie jesteście. wasze wpisy należałoby olać ciepłym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Ile razy bedzie potrzeba Na jedno wychodzi do kogo pisze .I tak stanowicie jak nie jedno ,to jednakowy tok myslenia .Jak Kalego okrasc to zle .Jak Kali krasc to dobrze .Macie zamkniete umysly . Nie nie jestem matka pobierajaca alimenty nie jestem nawet ex zona .Przyznaje natomiast ze w najblizszej Rodzinie widze takie jak Wy ,bez winy .I wkolo wszyscy zli A Wy nie .chodzaceanioly ,ktore winy szukaja poza soba .Ewidentnre klamstwa beaty nie przekonuja Cie .Slepota ? Głuchota ? Odnies sie obronczynio beaty do jej klamstw .Wytlumacz je ? wyszło, że nie czytasz dlatego odwracasz kota ogonem i patrz mój wpis powyżej. pisz sobie co chcesz i jak chcesz jak nie podasz jakiegoś konkrentnego ego (imię, nick, cokolwiek stałego) - jesteś nikim dla mnie nie dyskutuję z tobą to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
freelemon - rozumiem, że nie życzysz sobie, żeby ktoś określał cię mianem analfabetki, ale nią jesteś. Pisałam do beaty o jej małżeństwie. Ona sama pisała, ze związała się ze swoim obecnym mężem, gdy był jeszcze żonaty, ale mentalnie z żoną nic go nie łączyło. Zacytowałam słowa beaty i do niej się zwracałam. Jeżeli nie jesteś w stanie tego zakumać, to sorry, ale inne określenie do ciebie nie pasuje. No, może analfabetka też nie do końca, bo pisać umiesz, tylko z czytaniem są problemy. Oczywiście słów "przepraszam, pomylilam się" nie spodziewam się. :o Tak gorąco bronisz beaty, że najeżdża na innych, bo ulkiulki ją obraziła. Dobra, ale ona najeżdżała na wszystkich, co to za odpowiedzialnośc zbiorowa? Pisałam od samego początku, że popieram ją, ale z drugiej strony uważam za... nie będę się powtarzać. Ale i tak byłam rozhisteryzowaną roszczeniową babą. I nie kryguję się na damę, tylko nie lubię wulgaryzmów. W moim otoczeniu, w pracy, w rodzinie się takich nie używa, więc nie jestem przyzwyczajona. Może dla ciebie to norma, dla mnie nie. Myślę, że warto dbać o kulturę języka, nawet w takim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile razy bedzie potrzeba
Beata odwraca kota ogonem . Byla nieuczciwa .Sama pobierala na dzieci { bo nie moze zmieniac zdania ze do 18 letniego zycia i basta )na dzieci alimenty do 21 roku zycia .Nie mozna nagle zmieniac zasad .Jej dzieci 21 lat a pasierbica 23 lata to juz pasozyt .Najzwyczajniej w swiecie tak sie nie da .Bo gdyby dzieci beaty dalej chcialyby sie ksztalcic to fundusz nadal placilby .Dzieci nie chcialy uczyc sie a nie ze fundusz zaprzestal placenia .Do kogo ma pretensje ? Do dzieci ? Do funduszu nie do pierwszego meza ktory spieprzyl za granice ,nie do dzieci bo uczyc sie dalej nie chcialy ? Nie ,ona ma pretensje do pasierbicy ,ze uczyc sie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
I na tym zakoncze z tobą dyskusję bedwyn, przecież brzydzisz się analfabetek!!! p.s. niestety siano wylazlo ci ze szpilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] freelemon I na tym zakoncze z tobą dyskusję bedwyn, przecież brzydzisz się analfabetek!!! p.s. niestety siano wylazlo ci ze szpilek. i słusznie bo ne tylko biją pianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile razy bedzie potrzeba
I tu ta pania boli .tu cie boli .Ze pasierbica miala latwo droge do wyksztalcenia .A Twoje dzieci przez nieodpoiedzialnego ojca musialy przejsc do wyksztalcenia dluzsza droge .Nie chodzi o to ze nie kazdy musi .Ty masz zal ze Twoje dzieci mialy ciezko .I w tym beata tkwi szczegol . Babo jak sie przyznasz ze o to chodzilo to wyjasni to twoje zle relacje .I bedzie mozna wszystko naprawic :) Naprawde ja nie jestem kims kto chce zniszczyc .Ja probuje zrozumiec ,dlatego czasem prowokuje .Dlatego ,ze w emocjach ludzie odkrywaja sie i mowia prawde .Ty prawde swojej osobowosci odkrylas .Nie ,nie jestes ciepla dobra kobieta .Jestes kims kto zawsze na swoim postawi .To nie jest zaleta w Twoim przypadku .To upartosc osla .W zaparte bedziesz szla ,chociaz wiesz ze nie masz racji .I wiesz ze jedno przepraszam wyjasnilo by zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak bardzo poważna choroba psychiczna....lekarz chyba dziś nie przyjmuje... lub ktoś płaci im za nabijanie postów, nie warto razem z nimi bić piany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
widzę że będę miała wieczorem fajną lekturę niestety dzisiaj nie mogę się do Was dołączyć z braku czasu, ale piszcie dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy bedzie potrzeba Beata odwraca kota ogonem . Byla nieuczciwa .Sama pobierala na dzieci { bo nie moze zmieniac zdania ze do 18 letniego zycia i basta )na dzieci alimenty do 21 roku zycia .Nie mozna nagle zmieniac zasad .Jej dzieci 21 lat a pasierbica 23 lata to juz pasozyt .Najzwyczajniej w swiecie tak sie nie da .Bo gdyby dzieci beaty dalej chcialyby sie ksztalcic to fundusz nadal placilby .Dzieci nie chcialy uczyc sie a nie ze fundusz zaprzestal placenia .Do kogo ma pretensje ? Do dzieci ? Do funduszu nie do pierwszego meza ktory spieprzyl za granice ,nie do dzieci bo uczyc sie dalej nie chcialy ? Nie ,ona ma pretensje do pasierbicy ,ze uczyc sie chce . ... ble ble, takie jak ty trollówy odwracają kota ogonem i myślą, że są fajne - a wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze - że ty i tobie podobne upajacie się tą swoją własną głupotą! moje dzieci zakończyły naukę planowo i dalej się kształcą... heheh ale was boli ten fakt, że można i tak bez skubania rodziców - ojca czy też matki - i żeby było bardziej dobitnie kłamiecie, bo za grosz nie macie przyzwoitości, i popieracie oszustów bo chcecie aby pozwolono oszustce na dalsze oszukiwanie ! Jak tak dalej pójdzie to ta oszustka niedługo sięgnie po więcej heheh i będzie afera na skalę krajową albo międzynarodową, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia.... ale to już wasz problem, natomiast fundusz płacił do pewnego momentu - taka ulkiulki powinna pamiętać te czasy, że FA zawiesił działalność i jeszcze jedno, człowiek który chce MOŻE, a takie harpii lub Harpagonem jakim jest córka mojego męża jej mamusia i im podobne nie pasują takie jak ja i wiadomo dlaczego? Notowania wasze spadają heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy bedzie potrzeba I tu ta pania boli .tu cie boli .Ze pasierbica miala latwo droge do wyksztalcenia .A Twoje dzieci przez nieodpoiedzialnego ojca musialy przejsc do wyksztalcenia dluzsza droge .Nie chodzi o to ze nie kazdy musi .Ty masz zal ze Twoje dzieci mialy ciezko .I w tym beata tkwi szczegol . Babo jak sie przyznasz ze o to chodzilo to wyjasni to twoje zle relacje .I bedzie mozna wszystko naprawic Naprawde ja nie jestem kims kto chce zniszczyc .Ja probuje zrozumiec ,dlatego czasem prowokuje .Dlatego ,ze w emocjach ludzie odkrywaja sie i mowia prawde .Ty prawde swojej osobowosci odkrylas .Nie ,nie jestes ciepla dobra kobieta .Jestes kims kto zawsze na swoim postawi .To nie jest zaleta w Twoim przypadku .To upartosc osla .W zaparte bedziesz szla ,chociaz wiesz ze nie masz racji .I wiesz ze jedno przepraszam wyjasnilo by zycie . ... Ty ale ty się podpisz i napisz o co tobie, tak na prawdę chodzi? Chcesz mnie zrozumieć i mi dopomóc czy jeszcze bardziej zaszkodzić? Jedno tylko jest słowo odnośnie mojej osoby, które napisałaś - jestem uparta i uparłam się... i nikt nie jest w stanie mnie ruszyć nawet wasze kłamstwa, pomyje i gromy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przewidywany scenariusz
Dzieci mlodsze beaty i P zolnierza wybiora sobie zawody niezgodne z jego oczekiwaniami .Np corka zechce zostac przedszkolanka ? i co beata wraz z mezem odwroca sie od dziecka bo obydwoje wymarzyli sobie ,ze bedzie lekarzem .Z beaty wypowiedzi wynika ,ze taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny . My chcielismy zebys byla lekarzem .Nic nas nie obchodzi co ty chcialas . Masz robic co my chcemy .Prawda ? Pasierbica zrobila nie tak jak chcieliscie i juz zla .Tu Was boli .Sama zadecydowala co chce robic .albo nawet co nie chce rpobic .Miala potencjal .Czyli glupia po tatusiu nie jest . Zwyczajna zazdrosc baeto u ciebie zadzialala .Twoje dzieci nie byly takie zdolne .Staralas sie wiec umniejszyc osiagniecia pasierbicy ,Ale macie wspolne dzieci .Moze po ojcu beda mialy inteligencje ? Az strach sie bac twoich metod wychowawczych .Corka prawdopodobnie nic nie osiagnie ,czasu jej nie starczy jak bedzie kanapki produkowala mezowi ,dnala o jego kariere ,zanienbujac swoja .Syn bedzie czekal jak mu zona ulatwi zycie bo bez niego bedzie nikim . Az strach sie bac na kogo wychowasz swoje mlodsze dzie ci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też pisałam żeby się jakoś określiły ale chyba się wstydzą samych siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×