Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość freelemon
Faktycznie zrazila a nie zarazila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chorych
Do twojego meza nic nie nalezy ? beata 04 > Maz nic nie wniosl ? Nie utrzymywal Was ,ciebie i twoich dzieci ? Nie wkladal na remont domu ? Nic ? Caly czas utrzymymywalas swoje dzieci dom , matke ,Potem utrzymywalas swoje dzieci ,matke ,swojego meza i jego corke i jeszcze ramontowalas dom .Moglabys powiedziec ile zarabialas i jak tego dokonalas ? Bede wdzieczna za deczko podpowiedzi jak sie robi cos z niczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chorych
freelemon szacun za przyznanie niedoczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Dalej bijecie pianę w tym temacie? Musi już być z tego niezła beza. Może później wszystko przeczytam. Ja bym temat podsumowała krótko, w czym jest problem. Dużo zdrowia w Nowym Roku ulkiulki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Beaty
Sąd uzasadnienie wniosku zapewne "zbudował" biorac pod wzgląd całe zycie twojego męża,jego stosunek do córki od momentu opuszczenia swojej pierwszej zony wiec nie lamentuj,nie obwinia,nie krytukuj,nie oczerniaj-zyj i daj zyc innym. Sady nie opieraja się tylko i wyłącznie na chwili obecnej stąd potrzymanie wyroku. Ty zawsze mozesz sprzedac dom i miec na leki,lepsze zycie. Pieniądze na remont domu były twojego męża a częśc z nich należała do jego córki. Niestety twoja pazerność sięgała zenitu-córka twojego męża nie dostała grosza więc jasne jest że ja skrzywdził o czym wie sąd. Pisz sobie ile wlezie. Ja ciebie tez nie żałuję,podobnie jak wiele kobiet z tego tematu. Potrafisz jedynie jęczeć i użalać się nad sobą. To prawie rok i już sie wszystkim przejadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Dzięki jestem po kolejnej dawce i podczytuję czuję się nienajgorzej i czasem się tylko zastanawiam skąd w beacie jest tyle nienawiści z której ona kompletnie nie zdaje sobie sprawy. Kompletnie kobiety nie rozumiem ale trudno tej osoby nic nie zmieni.Bo ta kobieta tak naprawdę dla tej córki swojego faceta nie zrobiła nic poza stawianiem warunków.Ale cóż to jej życie nie zrozumie nigdy nie ma ludzi idealnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Fajnie, że dobrze się czujesz. Nie zastanawiam się nad Beatą bo nie mam czasu, mam duzo pracy i żywiołowe dzieciątko, ale w nocy dzisiaj postaram się wszystko przeczytać, wpisy z ostatnich tygodni. I tak muszę dziś popracować, więc się rozerwę trochę Masz w sobie dużo wewnętrznej siły i taką ludzką, życiową mądrość - bardzo rzadko jest to spotykane w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzewhytre
Ulkiulki zdrowia .Trzym sie babo :) A beaty nie staraj sie zrozumiec .Ona nie rozumie sama siebie :( .Chce wyjsc z nienawisci do innych ale nie potrafi .Pomimo choroby .Wierze ,ze chce ,jednak ciezko zmienic siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Beaty
Proszę nie podnosić już kwestii mojego domu, bo widać wasz jad i wasze ośmieszanie się publiczne ze swoją nienawiścią i jadowitością i widać co was boli ZAZDROŚĆ, CHCIWOŚĆ, PAZERNOŚĆ i te właśnie uczucia wypalą was od środka i nie pozwla być człowiekiem tylko tą istotą co lubi błoto. A ty masz prawo publicznie wybebeszać cudze sprawy? Alimenty na córke twojego męża nie sa twoją osobista sprawą i nikt tobie nie dał prawa upubliczniania spraw ex twojego męża i jej córki. Szukam cały czas namiarów do tych osób i mam nadzieję,że odpowiesz naruszanie cudzej prywatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foska
A ta jeszcze wałkuje ten temat?!!! Jeszcze nie pogodziła sie z faktem,ze zbiera plony które sama zasiała?!!! Wmawianie sobie o bezprawnym zasądzeniu alimentów przez sady kilku instancji przerodziło sie u tej kobiety w fanatyzm. Nikt nie ma racji tylko Beata,zniecierpliwiony i freelemon. Ciekawe co by było gdyby faktycznie oczerniane w temacie osoby złożyły doniesienie o naruszaniu i upublicznianiu swojej prywatności. Czy to powstrzymałaby Beatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Postraszcie się sądem ostatecznym. :-) Pada u mnie i śnieg i deszcz, za oknem z pół metra śniegu i gruba lodowa warstwa na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
U nas dziś pada, a właściwie prószy już tylko śnieg, deszcz był wczoraj. :) Ulkiulki, fajnie, że czujesz się dobrze. Dużo zdrowia i siły ci życzę, wierzę, że pokonasz chorobę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1978
skąd ta pewność a chciałabyś aby twoje sprawy były przedstawiane publicznie? Ba i to w taki sposób,bez prawa obrony,bez prawa możliwości przedstawienia swojej wersji. Chyba widzisz w jaki sposób beata04 oczernia byłą żonę swojego obecnego męża i jego córkę mimo,że jej życie niewiele sie różni od "przedstawianych" tu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum jest
od tego zeby na nim przedstwiac swoje sprawy. A malo takich tematów? kobiety pisza o swoich problemach dotyczacych zwiazkow, zdrad mezów, pisza kochanki, które sa wyzywane w sposób obrzydliwy. Żony tez sa obrazane obrzydliwie. taka uroda anonimowego forum. To temat jest super drazliwy i niektorzy nie wytrzymuja napiecia, albo daja sie podpuszczac. W końcu tylu stron to sama beata by nie zapisała. Ja sobie poszperałam po tym teamcie i czytałam, ze to wlasnie ktos ujawinił beaty nazwisko, ktos nie wytrzymal napiecia. Inne panie równiez opisuja swoje problemy. Niejedna opisała własnie tutaj swoje przeboje z ex męzem i jego nową zona i jakos nie czytalam zeby kto kolwiek sugerował tym paniom ,ze naruszają dobra osobiste swoich ex i ich zon. Wiec o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:18 [zgłoś do usunięcia] forum jest od tego zeby na nim przedstwiac swoje sprawy. A malo takich tematów? kobiety pisza o swoich problemach dotyczacych zwiazkow, zdrad mezów, pisza kochanki, które sa wyzywane w sposób obrzydliwy. Żony tez sa obrazane obrzydliwie. taka uroda anonimowego forum. To temat jest super drazliwy i niektorzy nie wytrzymuja napiecia, albo daja sie podpuszczac. W końcu tylu stron to sama beata by nie zapisała. Ja sobie poszperałam po tym teamcie i czytałam, ze to wlasnie ktos ujawinił beaty nazwisko, ktos nie wytrzymal napiecia. Inne panie równiez opisuja swoje problemy. Niejedna opisała własnie tutaj swoje przeboje z ex męzem i jego nową zona i jakos nie czytalam zeby kto kolwiek sugerował tym paniom ,ze naruszają dobra osobiste swoich ex i ich zon. Wiec o co biega? .......DZIĘKUJĘ:) Biega o to, że ja podpisałam się swoim imieniem, które na prawdę jest moim. Rozpoznano mnie ze względu na imię i sytuację... no i odezwały się te, "święte" które jak piszesz napięcia nie wytrzymały, bo są z tych co pisałam powyżej. Opisałam wszystko zgodnie z prawdą - a jak wiadomo wszystkim PRAWDA ZAWSZE BOLI. Miłego dnia, pozdrawiam. Ulkiulki ty nie musisz mnie rozumieć i obawiam się, że nigdy nie zrozumiesz, bo ja po prostu jestem z innej gliny ulepiona to tyle. Chemię otrzymywałam dwu etapowo po 4 cykle, 2 razy wychodziły mi włosy, przeszłam gorączkę neutropeniczną (przez 5 dni 41 stopni), byłam wyizolowana w szpitalu, personel przychodząc do mnie był specjalnie ubrany, nikt nie mógł mnie odwiedzać) ale wyszłam z tego i pokonam jeszcze nie jedno, tak jak chorobę pokonałam i chwała Bogu za to i wierzę, że będzie dobrze. W córce mojego męża nie pokładam żadnych nadziei (mam wszak własne dzieci) pozostawiam ją Boskiej sprawiedliwości, wiele jeszcze przede mną, domu nie sprzedam, gdyż jest to moim dziedzictwem, siłę, zdrowie, czerpię z niewyczerpalnego ŹRÓDŁA, aureola nad moją głową nie świecie, jestem jaka jestem i nie zamierzam się zmieniać. A sprawa alimentów tak czy siak w niedługim czasie się zakończy, bo zegar tyka cały czas do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:18 [zgłoś do usunięcia] forum jest od tego zeby na nim przedstwiac swoje sprawy. A malo takich tematów? kobiety pisza o swoich problemach dotyczacych zwiazkow, zdrad mezów, pisza kochanki, które sa wyzywane w sposób obrzydliwy. Żony tez sa obrazane obrzydliwie. taka uroda anonimowego forum. To temat jest super drazliwy i niektorzy nie wytrzymuja napiecia, albo daja sie podpuszczac. W końcu tylu stron to sama beata by nie zapisała. Ja sobie poszperałam po tym teamcie i czytałam, ze to wlasnie ktos ujawinił beaty nazwisko, ktos nie wytrzymal napiecia. Inne panie równiez opisuja swoje problemy. Niejedna opisała własnie tutaj swoje przeboje z ex męzem i jego nową zona i jakos nie czytalam zeby kto kolwiek sugerował tym paniom ,ze naruszają dobra osobiste swoich ex i ich zon. Wiec o co biega? .......DZIĘKUJĘ:) Biega o to, że ja podpisałam się swoim imieniem, które na prawdę jest moim. Rozpoznano mnie ze względu na imię i sytuację... no i odezwały się te, "święte" które jak piszesz napięcia nie wytrzymały, bo są z tych co pisałam powyżej. Opisałam wszystko zgodnie z prawdą - a jak wiadomo wszystkim PRAWDA ZAWSZE BOLI. Miłego dnia, pozdrawiam. Ulkiulki ty nie musisz mnie rozumieć i obawiam się, że nigdy nie zrozumiesz, bo ja po prostu jestem z innej gliny ulepiona to tyle. Chemię otrzymywałam dwu etapowo po 4 cykle, 2 razy wychodziły mi włosy, przeszłam gorączkę neutropeniczną (przez 5 dni 41 stopni), byłam wyizolowana w szpitalu, personel przychodząc do mnie był specjalnie ubrany, nikt nie mógł mnie odwiedzać) ale wyszłam z tego i pokonam jeszcze nie jedno, tak jak chorobę pokonałam i chwała Bogu za to i wierzę, że będzie dobrze. W córce mojego męża nie pokładam żadnych nadziei (mam wszak własne dzieci) pozostawiam ją Boskiej sprawiedliwości, wiele jeszcze przede mną, domu nie sprzedam, gdyż jest to moim dziedzictwem, siłę, zdrowie, czerpię z niewyczerpalnego ŹRÓDŁA, aureola nad moją głową nie świecie, jestem jaka jestem i nie zamierzam się zmieniać. A sprawa alimentów tak czy siak w niedługim czasie się zakończy, bo zegar tyka cały czas do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Beata a jakie nadzieje miałaś pokładać w pasierbicy lub w swoich dzieciach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Oczywiście ty jedna przeszłaś chorobę ty jedna w życiu jesteś super jesteś najlepsza wierząca w Boga ogólnie the best.Tylko katolicy nie sypiają i nie mieszkają z żonatymi partnerami.Nie codzołożą kojarzysz takie przykazanie?Alimenty były aja dopóki dostawały je twoje dzieci i chyba nie były tatusiowi wdzięczne bo podobno nie wiedziały gdzie jest.Nic cię niczego nie nauczy byle tylko do siebie wszystko zgarnąć.Ty kobieto jesteś na tyle ogrniczona że nie zrozumiesz im bardziej ty się wpierdalasz i wysysasz tym bardziej ona ma cię gdzieś.Znając życie zacznie jeszcze magisterkę.Wspomnisz moje słowo a doktorat też może robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungyma
Beata zastanow sie co robisz .Chociazby niemozliwosc kontaktu Ojca z corka bez twojej obecnosci .Byc moze wybaczyli by sobie .Ojciec i corka .Dlaczego nie potrafisz odsunac sie na chwile .Schowac urazy ? .Gdyby pojednali sie ,tez lepiej poczulabys sie beato .Czego boisz sie ? Ze jednak ojciec pojednany z corka ,zobaczylby wnuka .I kasa zagwarantowana tylko dla ciebie i twoich dzieci moglaby trafic w rece wnuka ? A dlaczego nie ? Wnuk twojego meza nie jest odpowiedzialny za wasze rozgrywki .Czas idzie do przodu to prawda .Zamiast tracic pieniadze na adwokatow ,kupcie zabawke wnukowi .On nie jest winny temu ze wy nie potraficie sie dogadac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi o aspekt prawny
to tylko beata może cokolwiek w tej sprawie zrobić. Może sprawę zgłosić na policję lub do prokuratury, potem do sądu, za to że wyjawiono w tym topiku jej nazwisko a tym samym godząc w jej cześć, tylko ona jest tutaj na prawie, reszta to obrzydliwe wyzwiska pod jej adresem, które też może wykorzystać, sprawę rozpatruje się nie od daty usunięcia danego postu, ale od daty wpisu. Inne osoby chcące wykorzystać cokolwiek przeciwko beacie niestety przegrają sprawę za zbyt małą szkodliwość czynu, żaden prawnik się tego nie podejmie.Forum jest publiczne, a beata nigdzie nie przekroczyła regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do forum jest
forum jest od tego zeby na nim przedstwiac swoje sprawy. A malo takich tematów? kobiety pisza o swoich problemach dotyczacych zwiazkow, zdrad mezów, pisza kochanki, które sa wyzywane w sposób obrzydliwy. Żony tez sa obrazane obrzydliwie. taka uroda anonimowego forum. To temat jest super drazliwy i niektorzy nie wytrzymuja napiecia, albo daja sie podpuszczac. W końcu tylu stron to sama beata by nie zapisała. Ja sobie poszperałam po tym teamcie i czytałam, ze to wlasnie ktos ujawinił beaty nazwisko, ktos nie wytrzymal napiecia. Inne panie równiez opisuja swoje problemy. Niejedna opisała własnie tutaj swoje przeboje z ex męzem i jego nową zona i jakos nie czytalam zeby kto kolwiek sugerował tym paniom ,ze naruszają dobra osobiste swoich ex i ich zon. Wiec o co biega? czytli co? Beata juz nie jest anonimowa ani była zona jej męża i córka. Dlatego powinna zaprzestać pisać o nich i do nich!! Sprawdź sama kilka postów wczesniej zaatakowała ponownie i po co?!! Forum jest po to by tu pisać,szczekać,ujadać ale tylko dla tych których nie jestes w stanie "rozszyfrować" a tutaj już o anonimowosci nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungyma
beata wstawila swoja date urodzenia ,zdjecia z dziecmi ,miejsce zamieszkania na innym portalu .Dala prawo do swojej prywatnosci .Nie wygralaby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytanie wybiórcze
jeśli chodzi o aspekt prawny to chyba nie doczytałaś,że beata ujawniła nazwisko,imię i wszelkie szczegóły jakiejś swojej znajomej która niby tu pisze-tego jakoś nie doczytałaś i nie doszukałas. Zapewniam ciebie,ze Beata jest na straconej pozycji i czas jej ukrócić to obgadywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungyma
Zrobila to na forum bez hasla i logowania .Poslugujac sie tym samym nickiem .Wierze ze niezdawala sobie sprawy z tego ,ze internet nie jest anonimowy .Ale zrobila to .Podala tyle danych ,ze odnalezienie jej nazwiska nie bylo zadnym wyczynem .Przecietny uzytkownik przy tylu danych spokojnie rozwiazalby tak proste rownanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Nie można ujawniać na forum czyjegoś imienia i nazwiska, bez zgody tej osoby, ale też nie można celowo, dobrowolnie i świadomie przez dłuższy okres czasu poniżać kogoś na forum publicznym. Beata nie ujawniła danych osobowych byłej rodziny męża, ale opisuje szczegółowo tak dużo faktów, że jest możliwa identyfikacja tych osób. Fakty te są celowo przedstawiane w sposób mający godzić w "dobre imię" tych osób. Tylko, że tutaj oberwało się nie tylko pasierbicy i jej matce, ale także komornikowi, sędzi prowadzącej sprawę i kilku innym osobom. Sprawa w sądzie jest raczej niepotrzebna tej rodzinie, tutaj potrzebny jest psycholog i to pilnie, zanim będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Najlepiej Beata posłuchaj się ulkiulki, ona ma naprawdę w 100% rację. Nikt tu Ci nie życzy źle, nastaw swoje myślenie na inny tor, dla siebie samej i swojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczególnie
twoje obgadywanie trzeba po prostu zakończyć. Na tym topiku była super dyskusja jak nigdy dotąd, temat prawdziwy. W tymże drażliwym temacie dyskutowano na wysokim poziomie do momentu, aż pewna "pani" nie wytrzymała napięcia i zaatakowała Beatę (ku przypomnienia proszę wrócić do początku tematu, a jak usunięto pewne wątki to służę pomocą - ja mam wszystkie) Ta "pani" ujawniając publicznie nazwisko Beaty i szkalując jej dobre imię. powodując ugodzenie w jej cześć. Tę "panią" poniosło z zawiści. I nie ma tutaj nic do rzeczy, że Beata jest użytkownikiem jakiegoś innego portalu, na którym jest zarejestrowana, gdyż ta osoba podała też link tego portalu, aby na kafeterii była rozpoznawalna beata04, potem już się samo potoczyło, znając beatę można dojść do córki jej męża dzięki właśnie tej pewnej wścibskiej i chorobliwie zazdrosnej "pani" więc przede wszystkim tę "panią" trzeba w pierwszej kolejności pociągnąć do odpowiedzialności jeśli już o to wam chodzi. "Pani", która jako pierwsza zapoczątkowała tę chorą batalię i która nadal jako jedyna atakuje i podsyca ten temat w nienawiści do niezgody, do wojny, wulgaryzuje i prowokuje. Jest na kafeterii w dzien i w nocy. Ten temat i nie tylko ten poległ właśnie przez tę jedną "panią", którą zna beata i znają inni, Beata też, w pewnym momencie ujawniła jej nazwisko, a które ktoś wykasował, ale tamta była pierwsza. I jeśli Beata pociągnie tę "panią" do odpowiedzialności w y g r a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stale to samo
Beata nic nie wygra-opowiedziała swoją historię w taki sposób,że identyfikacja jej osoby wcale nie była trudna. Na portalu amazonek o którym sama wspomniała były jej wszystkie dane ze zdjęciami włącznie więc sama podsunęła gdzie "jej szukać". Mało tego-Beata drąży temat, celowo ubliża a kiedy ktoś o odmiennym zdaniu napisze tu na forum Beata wierząc,że to ex męża lub pasierbica atakuje i poniża pisząc o szczegółach życia tych kobiet. Niczego się nie nauczyła. Temat dawno powinien być zamknięty -alimenty nadal trzeba płacić. Niska samoocena Beaty nie pozwala aby być zapomnianym-stale się przypomina i stale to samo klepie byleby jej osoba była w centrum uwagi, nawet jesli jest stale krytykowana za swoją złośliwość. To jest jej problem. Nikt szanujący sie nie zrobiłby tyle szumu w okół swojej osoby i to na ogólnie dostępnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatko twój styl
pisania nie trudno rozpoznać szczególnie twoje obgadywanie trzeba po prostu zakończyć. Na tym topiku była super dyskusja jak nigdy dotąd, temat prawdziwy. W tymże drażliwym temacie dyskutowano na wysokim poziomie do momentu, aż pewna "pani" nie wytrzymała napięcia i zaatakowała Beatę (ku przypomnienia proszę wrócić do początku tematu, a jak usunięto pewne wątki to służę pomocą - ja mam wszystkie) Ta "pani" ujawniając publicznie nazwisko Beaty i szkalując jej dobre imię. powodując ugodzenie w jej cześć. Tę "panią" poniosło z zawiści. I nie ma tutaj nic do rzeczy, że Beata jest użytkownikiem jakiegoś innego portalu, na którym jest zarejestrowana, gdyż ta osoba podała też link tego portalu, aby na kafeterii była rozpoznawalna beata04, potem już się samo potoczyło, znając beatę można dojść do córki jej męża dzięki właśnie tej pewnej wścibskiej i chorobliwie zazdrosnej "pani" więc przede wszystkim tę "panią" trzeba w pierwszej kolejności pociągnąć do odpowiedzialności jeśli już o to wam chodzi. "Pani", która jako pierwsza zapoczątkowała tę chorą batalię i która nadal jako jedyna atakuje i podsyca ten temat w nienawiści do niezgody, do wojny, wulgaryzuje i prowokuje. Jest na kafeterii w dzien i w nocy. Ten temat i nie tylko ten poległ właśnie przez tę jedną "panią", którą zna beata i znają inni, Beata też, w pewnym momencie ujawniła jej nazwisko, a które ktoś wykasował, ale tamta była pierwsza. I jeśli Beata pociągnie tę "panią" do odpowiedzialności w y g r a! Boję sie tylko,że ty sama przegrasz swoje życie zatruwając je takim jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info dla beaty04 mało, że młodej zabrano wreszcie alimenty to jeszcze chłopak zabrał jej syna - wygrał miejsce pobytu przy sobie. oczywiście pomogliśmy mu - ja i jej ojciec zeznając przed sądem prawdę. i całe szczęcie, że się tak stało bo teraz jak nie ma już syna to prawie się nim nie interesuje. i stała się jeszcze jedna rzecz, którą niektórzy mogli by poczytać jako karę za jej skandaliczne zachowanie i notoryczne kłamstwa ale jak będziesz chciała więciej wiedzieć to się odezwij - powiem Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×