Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliwkowa mamusia:*

Napój kubuś,- dajecie dzieciom do picia?

Polecane posty

Gość gośćMatka
Wiadomo, że nic w czym przesadzi się z ilością dzieciom nie służy, ale moje ten napój lubią i od czasu do czasu im kupuję, nie widzę w tym żadnego problemu. Skoro smakuje i mają ochotę to w rozsądnych ilościach oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taotoula
Jest też Kubuś 100%, widzieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego akurat nie widziałam, ale moje dziecko uwielbia musiki. I te bardzo czesto zabiera je ze soba na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam, kolejne cukrowe góowno, którym idiotki madki będą futrować dzieci i fundować im cukrzycę we wczesnej młodości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubus ma mnóstwo cukru, kiedys dawałam ale zostałam uświadomiona, ze w małej butelce jest kilka łyzeczek cukru, przeczytajcie ile tam jest gramów cukru w składzie, 4 gramy = łyzeczka cukru, przeliczcie sobie jak macie kubusia pod reką, ale to dotyczy wiekszości napojów dla dzieci, które sa reklamowane jako zdrowe, nie dajcie sie nabrac, do picia tylko woda niegazowana, a owoce lepiej dawac swieze zamiast w postaci soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimmi
dziewczyny, dajcie spokój już z tym przeliczaniem cukru na łyżeczki.. gdzie nie spojrzę to widzę pseudoblogerki albo artykuły z grafikami OOOO TEN NAPÓJ MA X ŁYŻECZEK CUKRU. bez sensu. no wiadomo chyba, że napój będzie miał cukier, bo nawet najzdrowszy sok 100% będzie miał cukier - pochodzący z warzyw i owoców. wkurza mnie ta płytka moda na hejt cukru, napojów i Bóg jeden wie, co za chwilę będzie modne do hejtowania. wg mnie najważniejsza jest świadomość, że nie powinno się przesadzać z niczym i tyle, ale próbować zabronić kompletnie cukier dziecku skończy się beznadziejnie, bo i tak będzie miało z nim styczność, a zakaz zadziała w drugą stronę. ja swoim córkom kupuje kubusia i się tego nie wstydzę ;) nie robię tego często, poza tym dzieci są bardzo aktywne, jedzą dużo warzyw i nauczone są, że cukier W NADMIARZE jest niezdrowy. nie uważam, żebym truła dzieci dając im sok, napój czy mus owocowy kupiony w sklepie. miejmy trochę własnego rozumu i nie podążajmy ślepo za durną modą, która za chwilę przeminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eltka
soki Kubusia nie zawierają cuku, dobrze sobi epoczytaj ich etykiety, ja włąśnei najczęściej kupuję dzieciom właśnie Kubusia bo najbardziej im smakuje i ma zdrowy skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happiestmommy
Sok 100% nie ma dodatku cukru, ale te cukry, które występują w owocach w nim są. I to nic złego, cukier też jest potrzebny. Dzisiaj w pytaniu na śniadanie wypowiadała się dietetyczka, wręcz zabraniała całkowitego odstawiania cukru, bo energia jest potrzebna do wszystkich funkcji życiowych. Więc mówiąc najprościej, wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birtkaa
Ja z Kubusia kupuję synkowi musy owocowe, bo mają w składzie też marchewkę, więc ta porcja warzyw i owoców jest w ciągu dnia, fajnie się to sprawdza na wycieczkach czy na spacerach, no i zaspokaja głód na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem tak, ale częściej kupuję musy tymbarka, albo sama robię jak mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia90
Te musy z tymbarka sa idealne do szkoły, wygodniej je zjeść i nie zabrudza połowy plecaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
benia90 dziś Ten szajs się nie nadaje nawet do kitowania dziur w lepiance. Do szkoły można dać dziecku owoc, a nie jakieś przetworzone i przemielone góowno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziecku nic nie dam w takim razie, będzie najzdrowsze na świecie :) Pierwszy miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Do szkoły moj***abeczi biorą wodę a od czasu do czasu tymbark H2owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkafasolka

Moje piją różne soki, kubusia często młodszy bierze do szkoły czy na jakieś wycieczki, wygodny bo z dzióbkiem,  smaczny i skład ma ok 🙂 Lubią też oki 100% jabłko i pomarańcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pija i lubią,  najczęściej to te 100% , młodszy uwielbia smak malina , marchew , jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojoska

Probowały wasze dzieci tego kubusia woda&owoce? Mój syn bardzo lubi, zresztą sama sobie kupuję od czasu do czau, nie jest dosładzany, sama woda i sok, bez barwników i konserwantów, na wycieczki jak nie chce samej wody to najlepsa opcja zeby coś do picia zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość mojoska napisał:

Probowały wasze dzieci tego kubusia woda&owoce? Mój syn bardzo lubi, zresztą sama sobie kupuję od czasu do czau, nie jest dosładzany, sama woda i sok, bez barwników i konserwantów, na wycieczki jak nie chce samej wody to najlepsa opcja zeby coś do picia zabrać.

Raz kupiłam tę wodę malinową i raz cytrynową. Mimo wszystko zajeżdża mi chemią i mi to nie smakuje. Dzieciom też nie daje. Wolę nalac im do butli z dziubkiem wodę i dodać wycisniety sok z cytryny,troche miodu i super picie na upaly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie. Kubuś to syf i sam cukier, nie widzę sensu. Tylko woda i herbatki, albo soki świeżo wyciskanie ale moje dziecko ma 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×