Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliwkowa mamusia:*

Napój kubuś,- dajecie dzieciom do picia?

Polecane posty

Gość gość
to powinnaś znać odpowiedź dlaczego nie lubią, bo ty je tak nauczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myslicie o wodzie smakowej np.zywiec? moj czasami pije takie herbatki granulowane wlasnie ze smakowa woda. nie za czesto ale pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna podawać wszystko oczywiscie oprócz napoi gazowanych, ale na pewno wszystko i z umiarem, zeby też nie przesadzic za bardzo w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że daje Kubusie do picia, syn ma ponad dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn pije rożne napoje, nie gazowane. Oczywiście zwracam uwagę co jest w składzie. Za wodą od maluszka nie przepadał a ja wcale nie wmuszałam mu jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39gg44hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demkowa_kk
Gazowanych oczywiscie nie pozwalam pic, natomiast jesli chodzi o takie soki jak Jupik to nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kubusia podaje,a napojow gazowanych moje dziecko nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczko_sie_wylało
U nas też Jupik, wydaje mi się najzdrowszy z tych wszystkich napojów dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droa5
Moje dziecko pije rożne napoje kolorowe, czytam skład, najważniejsze aby bez chemii było. Wiadomo, że jakieś dodatki tam są ale nie są szkodliwe dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napój zawsze coś tam w sobie ma, no ale warto wybierać te bez konserwantów. Cukier też powinien być ograniczony w takich produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sok Leon w saszetce jest bez cukru! i jest pyyyyszny!polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest złego w tym ze od czasu do czasu pozwolimy dziecko na takie soki. Lepsze to niz podawanie gazowanych napojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubusia mój syn nie bardzo lubi ale jesli ma juz pic jakiś sok to ja kupuje mu własnie Jupika, zwłaszcza truskawkowego bo bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tez własnie nie przepada za tymi gestymi sokami wiec wydaje mi sie ze też nei kazde dziecko bedzie chcialo je pic. Woli takie delikatne płynne soczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim gęstym, przecierowym trochę trudniej ugasić pragnienie, więc nie dziwię się, że dzieci wolą Jupika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grasa8
Teraz już coraz więcej soków i napoi dla dzieci jest bez cukru, albo tak jak w przypadku jupika zastąpiono cukier stewią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najzdrowszym napojem jest woda i tylko skonczone idiotki i wyrodne matki daja swym dzieciom slodkie slodzone napoje to prosta droga do otylosci cukrzycy próchnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollana
Zazwyczaj mój syn chce pic kolorowe słodkie napoje, lubią i jupika, i soki w kartonikach. Wodę smakową też piją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie przesadzajmy. Jeśli dziecko ma zdrową, zbilansowaną dietę to nic mu się nie stanie, jeśli od czasu do czasu wypije napój. A jeśli od małego żywi się słodkimi kaszkami, serkami i ciasteczkami to faktycznie wtedy tylko woda, pytanie czy w ogóle ją zechce wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablanna
Moje dziec***iją różne słodkie napoje, oczywiście czytam etykiety, i nie kupuję im tych z konserwantami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje lubią smakowe wody, to najbardziej chcą pić. Czasami lekką herbatkę tez piją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wyrodni rodzice daja do picia slodkie napoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy woda Jupik też jest w róznych smakach ? Jeszcze nie widziałam jej w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze ta woda Jupik też jest całkiem dobra . Bo ja mam taki nawyk ze jak cos mam podac dziecko to na poczatku sama sprawdzam jak to smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem taka mamą która podaje dziecku praktycznie to co jest w granicach rozsądku. I u nas woda Jupik nie jest absolutnie zabraniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahina8
Ja tez nie zabraniam, syn nie pije tych napoi codziennie, przeważnie kupuje jupik aqua malinową. W domu pije i herbatki i kompoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za pseudo reklamy wody jupik? drogie mamy lepiej kupic zwykly sok i dodawac do wody niz dawac dziecku ten syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórze to co wiele,kubus to syf ale widząc ile dzieci to pije kupilam to keidys synowi,byl to kubus play i mial biegunkę po tym,tam nawet nie czuc owoców od tej pory syn juz kubusia nie dostał Dzisiaj jak mój syn widzi kogoś z kubusiem mówi "mamo ten chłopczyk pije syf i tam nic nie ma" hehe :D padam ze śmiec****ak to słyszę a miny rodziców tych dzieci- bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×