Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliwkowa mamusia:*

Napój kubuś,- dajecie dzieciom do picia?

Polecane posty

Gość borsuczek37
Ha, ha ha ja tez dalam sie nabrac na te puste butelki:-)) dopoki sama nie zobaczyłam jak w drodze do szkoły po prostu je wylewaja!!! wola nic nie pic niz pic sama wode. teraz mam spokoj jak daje jupika smakowego. Wiem przynajmniej że nie umra z pragnienia:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie z ludzi idiotów. Patrzyłam ostatnio na skład tego srupika: na samym początku syrop glukozowo-fruktozowy, czyli najgorsze świństwo, powodujące otyłość, cukrzycę... stewii to tam ilość śladowa... OSZUSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie woda niegazowana jest bardzo lubiana przez dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz kubuś nie ma już w składnie syropu glukozowo-fruktozowego więc ja uważam,że nic w nim złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, nic złego jak jest traktowany jako deser i podawany bardzo okazjonalnie. Ale niektóre mamuśki uważają, że takie coś służy do gaszenia pragnienia na co dzień... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz kazda mama wie co podać dziecku. Nie pouczajmy juz siebie nawzajem. Jest ktoś kto czyta skład a ktoś nie. Najwazniejsze zeby wiedzieć co dajemy i nie przesadzać z ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie napoje typu kubuś czy jupik kupuję małemu od czasu do czasu, do szkoły czy gdzieś na wycieczkę, spacer itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaStasia77
W domu ja owszem robie swoje napoje do picia, chociaz nie zawsze bo po prostu nie mam czasu. Do szkoły nie oszukujmy sie nikt nie daje kompocikóww butelce tylko kupujemy w sklepie i dajemy dziecku. Wystarczy wybierac to co najlepsze, bez chemii, bez konserwantów i wlasnie np z ta stewia. W ten sposob chociaz troche zminimalizujemy ilosc cukru naszym dzieciakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn lat 3. Daje mu soki bez cukru oraz konserwantow rozcienczane z woda, sama wode niegazowana, nieslodzone herbaty ziolowe. Omijam lukiem te jupiki i wody smakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Juz kazda mama wie co podać dziecku." Taaaak... bo z tą wiedzą się rodzą. Jakby tak było to byś tu nie spamowała tym góównikiem, bo skoro "wie", to kupi albo nie kupi, zależnie od tej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzacie z tym wiecznym pisaniem o reklamach. Co drugi post musialby byc za nia uznany. Po co tu wchodziasz jesli cie nie interesuje temat i tylko przeszkadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co kiedyś dziec***ily kiedy nie było jupika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajapka
Ja piłam oranżadę i napoje w woreczki ze słomką :) Teraz moje dziec***ija kolorowe, słodkie napoje w ładnych kolorowych butelkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im mniej kolorów, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutka34
Pewnie pily wode. Ale to juz inne czasy i nie ma po co wracac. Dzieciom nie mozna tez wszystkiego zabraniac zwlaszcza ze jupik jest bardzo dobry. sa naprawde porzadne napoje kupne, ktore nie maja konserwantów i calej tej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, po co dawać zdrową wodę jak od małego można uzależnić dziecko od cukru i słodkiego, kolorowego góoóówna? Serio, ile ty k*****a dostajesz od takiego jednego spamerskiego wpisu, że tak napiiierrdalasz tą reklamą? za 10 reklam masz choć na jeden wacik? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram sie jednak urozmaicać diete i w sumie podaje na zmiane soki, wodę, ciepłe napoje. Żeby to wszystko było zbilansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja też zdecydowanie wole podawac taki sok niż inne gazowane. Wiec całkowicie sie z Wami zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko to bardzo róznie. Nieraz do szkoły zabiera sama wode nieraz Jupika. Po prostu zawsze coś innego chce do kanapki. Ale dla mnie taki sok jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo obchodzi co jest "w porządku" dla opłaconej k*****y reklamowej tego guana? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, zazdrość przez was przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przekonały napoje ROKOFUN. Czytając etykietę na butelce szczerze się zdumiałam (www.rokofun.pl/roko-fun-pomaranczowy/). Są one pełne witamin,ale nie zawierają barwników, białego cukru ani konserwantów. Nie boję się więc podawać ich swoim dzieciom.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ja przyzwyczaiłam córki do picia wody ale zdarza im się pić też owocowe soczki z kartonika lub Roko Fun - http://www.rokofun.pl/ Nie będę im zabraniała picia słodkich napojów od czasu do czasu zwłaszcza jeśli mają całkiem niezły skład tak jak np Roko Fun. Najważniejsze że nie piją coli i innych gazowanych napoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek upodobał sobie napój Frugo.. Najbardziej lubi czarne, jednak widać, że dzieci wiedzą co jest dobre i kultowe. Frugo dla mnie to także smak mojej młodości.. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góóownugo się widać strasznie marnie sprzedaje (i wcale mnie to nie dziwi bo to szajs), skoro taką żałosną reklamę uprawiają...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frugo? Przecież to bardzo znana marka napojów owocowych. Tego nie trzeba reklamować. No to Frugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!! WON kjuuuurvo ze spammem góoownugo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widze zadnego problemu, sok jest naprawdę zdrowy, a nie zapominajmy o aktywności naszych dzieci- to przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×