Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asasss2

szukam dziewczyny, która za kasę poderwie mojego męża

Polecane posty

Gość gość
Zapłace facetowi który weźmie sobie moją żonę za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie przyjmę cudzą żonę za darmo, ona musi być szczupła w wieku do 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia tychy
Szukam dziewczyny ktora za kase uwiedzie mojego meza. jrba77@wp.pl. Tychy i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.13 Zapłace facetowi który weźmie sobie moją żonę za darmo Zgłoś :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka z bialobrzegow
Podlanczam sie pod autorke ja rownierz poszukuje kobiete ktora poderwie mojego faceta i pod pyta sie wyciagnie informacje zaplace i to nie male pieniadze dyskrecja to na 1 miejscu dla mnie i dla ciebie. Warszawa. Mloda atrakcyjna do lat 30. Meile na kkiwi@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki bez zaufania szybko się psują. Albo komuś ufasz albo nie. A kobiety lecą na żonatych szczególnie te młodziutkie wolne kobiety singielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam kobiety zgrabnej, szczupłej która poderwie mojego męża , okolice Bielska-Białej - opinia80@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zgrozo
Zakładam, że te wszystkie laski, które chcą sprawdzać swoich mężów w ten sposób mają max. 25 lat i nigdy nie były w związku trwającym dłużej niż trzy lata. Matko kochana, jak durnym trzeba być, żeby łudzić się że to załatwi sprawę. Nie masz do niego zaufania teraz to nigdy tego zaufania nie nabierzesz i żadne detektywistyczne zagrywki tego nie zmienią. Wystarczy, że kiedyś wróci później do domu i już ziarenko wątpliwości zacznie kiełkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój jest po czterdziestce i przystojny. Chcę wiedzieć jak się będzie zachowywał. opinia80@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym mówi flm Chloe z 2009 :) zobacz jak się może skończyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podlanczam sie pod autorke ja rowniezposzukuje kobiete ktora poderwie mojego faceta zaplace i to nie male pieniadze dyskrecja to na 1 miejscu dla mnie i dla ciebie. okolice katowic. Mloda atrakcyjna do lat 30. Meile na kamila.skonia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ma takowa dziewczyna wyglądać ? Musi miec to cos co ja odróżni od innych ? Cos na tyle atrakcyjne ale nie monotonne. Mysle ze typ urody naturalny ale zadbany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuje dziewczyny ktora uwiedzie mojego męża, jak już wspomniałam kasa niezła za tą usługę, dziewczyna w wieku ok 25-28 lat, skromna, nejlepiej ciemnowłosa. proszę o kontakt na @ kamila.skonia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym chętnie swojego tak wypróbowała. farbowałam się dla niego przez 2/3 małżeństwa na czarno bo lubił a on teraz ogląda się za blondynkami i to najlepiej takimi z parę lat starszymi od niego a on jest starszy ode mnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoże ktoś sprawa bardzo pilna? proszę o kontakt na @ kamila.skonia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała kotka możesz odezwać się na maila ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa40
Mam podobny problem. I potrzebę. Okolice Bielska-Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupa40
Podobnie jak autorka pilnie poszukuję dziewczyny, która poderwie mojego męża. Tyle, że chcę dowodów. Znajdzie się jakaś kobieta w wieku 35-40 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupa40
Bardzo proszę o kontakt na mail york74@op.pl. Ps. Na skrzynkę przyszła mi wiadomość, że są nowe wpisy w tym temacie. Nie potrafię ich znaleźć:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukam dziewczyny która spróbuje uwieść mojego męża z Poznania jeżeli któraś by się zgodziła to proszę napisać na maila justynazastawna@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyższe ogłoszenie nieaktualne bo sprawa już się wyjaśniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
czy ktoś poderwie mojego męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez szukam takiej dziewczyny...woj Opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaWredna
Witam. Ja takze poszukuje takiej dziewczyny ! Pelna dyskrecja. Zaplace dobrze. Cena do uzgodnienia. Chce dowodow ! Malzonek 40 lat. Woj wlkp. Powiat pilski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość normalny facet
Czy wy durne p***y nie rozumiecie ze 90 moze 95% faceto skorzysta z okazji jak bedzie ja mial??? to jest chore co robicie!!!Wystarczy szczera rozmowa,a jak nie ufacie to odejdzcie poprostu a nie bedziecie symulowac tu jakies podrywy i Bog wie co jeszcze...a nie pomyslalyscie ze byc moze miedzy ta podstawiona kobieta a waszym mezem moze cos sie pojawic...jakies uczucie i potem same bedziecie sobie pluly w gebe ze mu ja zalatwilyscie...jezeli chcecie natomiast zostawic meza ale sprawic ze to niby z jego winy bo sie zakochalyscie w innym to zebyscie sie pewnego dnia nie zdziwily bo prawda zawsze wyjdzie na jaw...zycze troche rozumu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaWredna
Normalny facet: Większość kobiet po prostu chce uwolnic sie od meza chama,ktory nadzwyczajniw w swiecie nie chce.jej dac.rozwodu. nie znasz kazdej sytuacji wiec przestan oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaWredna
A i dla twojej wiadomosc nawet juz w Polsce jest taki zawod jak testerka wiernosci wiec i ty uwazaj jesli zachce ci sie.wkladac rece miedzy nogi nie tej kobiety co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ciekawy wątek niektórzy nie potrafią zrozumieć jak to jest czytać wiadomości i oglądać foty innych kobiet na tel męża.. Dlatego też szukam takiej osoby która da mi dowody czarno na białym.. Bo esy wywali z tel i będzie słowo przeciw. Słowu... Pomoże ktoś.. Bądź dziewczyny którym się udało znaleźć taką os tzn dyskretna.. Proszę o kontakt. jziemb@vp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×