Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość Francoise
to chyba zobaczysz serduszko;) dobrej nocy a u mnie jeszcze widno wieć spać się nie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna92
Jak byście zareagowały jak inne dziecko zabrałoby waszemu dziecku jego zabawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór :) tak sobie podczytuje Was kochane :) u mnie w rodzinie o chłopców trudno-a więc pewnie znów będzie dziewczynka ;) jak nie Karol to Karolina :) i sprawa załatwiona :) w piątek idę do lekarza -ciekawe co mi powie mądrego -na ustach zrobiła mi się opryszczka...a miałam z nią spokój jakieś 10 lat :( mam nadzieje że z dzidzia bedzie wszystko ok-nie chcę się denerwować i nawet nie chcę aby doktor google prawdę mi powiedział pozdrawiam serdecznie i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa....przecież jesteś szczęściarą :) :) :) wszystko będzie ok...pierwsza wizyta to zawsze nerwy...a testy zazwyczaj mylą się w drugą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa_szczęściara1989 nie stresuj sie ! to zle dziala na dzidzie :( wiem po sobie jak sie stresuje i boje to odczuwam takie klucie w brzuchu i bol... wiec juz wyluzowalam i staram sie ciagle usmiechac wtedy czuje sie niesamowicie i moje dziecko jestem pewna ze tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge się przyłaczyć? Termin mam na 18 grudnia czyli dwa dni po moich urodzinach a dzien przed mojej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa szczęciara Ja też się stresuje jak cholera. 3 lata starania o dzidziusia i wkońcu zobacyczyłam dwie kreseczki wymarzone ale boję się wciąz że może być coś nie tak Odebrałam dziś wynik wczorajszego beta HCG i wyszło 198 czyli po 48h podwoiło się. To dobrze chyba? Tylko zastanawiam mnie fakt ze według OM dziś zaczał się 6 tydzień. Czy ten wynik beta nie jest za niski? W okresie owulacyjnym miałam zapalenie oskrzeli i brałąm silny antybiotyk. Czy owulka mogła się przesunać przez co mam "opoznienie" ciazy wzgledem OM o tydzien? Byłam na USG wczoraj i nie było widać nic, Gin powiedziała że ona ciązy nei widzi. Czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieje. Tak mi też mój zaufany ginekolog powiedział. Stwierdził że są przypadki że mogłam zaskoczyć poźniej i w sumie myśle że mogło to być właśnie koło 28-29 marca. Bo w jaki sposób mogło by beta przyrastać jakby nie było ciąży? Myślicie że można wykluczyć pozamaciczną jesli jest odpowiedni przyrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa a miałaś USG dopochwowe czy zwykłe? to pierwsze wykrywa prawidłowy pęcherzyk ciążowy już w 4 tc. beta rośnie prawdłowo z tego co się orientuję. Moja pierwsza córeczka ma 18 miesięcy-lekarz nazwał ją tworem endometrialnym i ciążą pozamaciczną... ja zmieniłam lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG nie wykryło mi nic niestety :( Ale mój ginekolog ( nie ten u którego byłam na USG) powiedział że dopiero jak będę miała beta około 1000 to będzie coś widać, że to jeszcze wczesna ciąża tym bardziej że test mi dopiero w piatek wyszedl a w poniedzialek i wtorek jeszcze nei wychodzily Ostatnia miesiaczka byla 13.03 ale wydaje mi sie ze zaplodnienei bylo 28-29 marzec wiec wychodzi prawie tydzien pozniej niz wedlug miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mialam przypadek ze moj maluch zabral a raczej zbil dziewczynke na placu zabaw i zabral jej wozek dla lalek ....... oczywiscie powazna rozmowa z malym ze nie wolno bla bla bla i dostal swoj wozeczek;) A jak jemu biora dzieci to sie zazwyczaj pytaja czy moga i ja im pozwalam bo on sie patrzy i smieje i nie wie o co chodzi a moze wie tylkko nie umie powiedziec . Chyba ze maluchy takie jak on to sie bawia wszystkim co lezy ale ja zawsze chodze z nim i mu mowie ze musi zapytac czy moze ;) Nieprzejmuj sie tym usg ;) Mi kiedys lekarz powiedzial ze lepiej stracic dziecko w bardzo wczesnej ciazy niz kolo 20 tygodnia ;) nie wiem czy to mialo byc pocieszenie ale w sumie prawda A serduszko bd widac u mnie wg usg mam 6 tydzien i 5 dzien i bije jak dzwon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było USG dopochwowe, ginekolog od USG powiedziala nawet ze to jeszcze za wczesnie na USG. Ale chyba jakby ciazy nie bylo to Beta byc nie roslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz USG za tydzien, 25.04 czyli to wedlug OM bedzie 6 tydzien i 1 dzien.... jesli beta dalej bedzie tak roslo to bedzie okolo 3500 wiec juz chyba cos zobacze, mam nadzieje ze serduszko uslysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
witajcie, troiche mnie nie było bo praca i praca, byłam na becie i ..... jestem w ciąży!!! 3-4 tydz wg bety, takze jeżeli pozwolicie to dołącze do forum grudniowych mam :))) jak tylko znajde chwile to się zaczernię i postaram się aktywnie uczestniczyć w forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa trzymam kciuki,oby to była dzidzia:) Ja obecnie nie pracuję ale też wyjeżdżałam do pracy za granicę,do Holandii.Ostatnio byliśmy z mężem w lutym,ja na akcji 3 tygodniowej,a M miał przestój w pracy zimowy to wziął urlop bezpłatny i był 5 tyg. A Kubulek w tym czasie z babcią i dziadkiem był,tęskniłam baardzo ale jakoś dalismy radę. Marzy mi się dziewczynka teraz i najprawdopodobniej jak się uda to będzie Diana,na razie tak na 80 %. A jak będzie chłopiec to....nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jeśli mogę to chętnie do was zawitam,po siedmiu miesiącach starań wyszły dwie krechy! termin obliczony z neta to coś ok 23 grudnia:)u lekarza jeszcze nie byłam bo chyba za wcześnie,myślę,że wybiore sie w przyszłym tygodniu:) póki co to objawami jest brak miesiączki i bolesne bardzo napuchnięte piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
moje gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pektynka ja nie mam wątliwości że to dzidzia Poprostu to czuje Boli mnie podbrzusze, brodawki, spie bardzo dużo no i beta która jest niska ale rośnie dwukrotnosc co 48h Zastanawiam się tylko czy wszystko jest ok, czy ciąża rozwija się prawidłowo i kiedy zobacze moje maleństwo na USG a konkretnie uslysze serduszko Boje sie ze moze byc ciaza pozamaciczna ale wtedy chyba beta wolniej rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legaca Radziłaym przed wizytą u ginekologa zrobić beta hcg dwa razy w odstepie 2 dni zeby sprawdzic czy narasta - lekarz i tak na to Cie wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lekarz nie wysylal na badania bety/ Dziewczyny od wczoraj czuje juz brak objawow juz mnie nawet sutki nie bola. W grudniu zaczelo sie od tego samego nie wiem co mam robic chcialam juz do szpitala dzwonic ale pomysla ze jakas wariatka. Poczekam do 8 i zadzwonie do gin i sie spytam czy w razie czego spakowac sie do szpitala najgorsze ze on nie ma usg w gabinecie i trzeba jechac w inne miejsce, tylko ze samochod ma narzeczony. Musze poprosic chyba jego brata. Nie spie od 4 tak sie okropnie boje. Nawet jakby mieli mnie zamknac w tym szpitalu to tam zostane byle by tylko dzidzius byl zdrowy.. Tak bardzo sie o to modle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam raniutko! Misia cala przyjemnosc po mojej stronie.fajnie ze mozemy sie zobaczyc na nk. zycze milutkiego dnia i dobrego samopoczucia.odezwe sie po szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×