Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

hej dziewczyny, ale miałam nadrabiania od wczoraj wieczora :D :D się rozpisałyście ... mój mąż wymyślił dla chłopca Bartuś , a ja dla dziewczynki chciałam Hania ( tak jak jego mama miała która zmarła 2 lata temu) lub Edytka ale zobaczymy.... ale wam dziewczyny zazdroszczę, szczególnie tobie Francoise, inne życie nie to co u nas w Polsce, jedne matactwo wszędzie, jak nie masz znajomości to jesteś nikim, opieka medyczna do d..., rząd do d..., zarobki do d... ...itp.... ale nie wiem czy miała bym odwagę zostawić tak wszystko i wyjechać... mój szwagierek z szwagierką tak zrobili, rzucili to wszystko tu w Polsce 6 lat temu i mieszkają w Hiszpanii, byliśmy u nich zeszłego lata, o matko , ja chce tam wrócić..... u mnie od rana słoneczko świeci, chyba zrobię pranko, później z mamą na zakupy a potem wezmę się za czytanie książek, bo ja uwielbiam książki i zawsze dużo kupowałam, mój oczywiście mnie opieprzał kiedy to będę czytać, to zawsze mówiłam że jak będę w ciąży :D :D noo i coś mu się wieczorem przypomniało i do mnie : zobacz kochanie jak Twoje książki się uśmiechają do Ciebie :D :D myślałam że padnę ze śmiechu ;) a powiedźcie czy macie tak że macie na coś ochotę a zaraz wam ta ochota przechodzi, bo ja wczoraj tak bardzo chciałam zjeść loda że wysłałam męża do sklepu, oczywiście pojechał , kupił, ale może zjadłam kawałek i już mi ochota przeszła... 😡 zauważyłam że ostatnio tak mam, kurczę jadłam za dwóch a teraz brak apetytu :o a i podaję wam meila, co byście mogły wysłać mi namiary na was na nk lub fb natalcia87@op.pl buziaczki 👄 i spokojnego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luskaaa oczywiscie dzwon do lekarza!!!! bede caly dzien trzymala kciuki za Ciebei! Ale tak moze byc ze na chwile te dolegliwosci ustepuja pozniej wracaja! Tak mysle! Ale oczywiscie skontaktuj sie z lekarzem niezwlocznie!!!! Trzymam kciuki kochana, najwazniejsze zebys sie nie stresowalaa a wszystko bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa_szczęściara1989 - trzymam kciuki za Twoje dzisiejsze badanie, odezwij sie i napisz jak poszło :) Luska - dzwoń do lekarza i jak tylko będziesz mogła zdawaj nam relację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_migotka
Witajcie Kobietki podczytuje Was od jakiegoś czasu cicho licząc, ze do Was dołączę. O ciąże staramy się intensywnie od 6 cykli ale już od ponad roku obserwuje swoje cykle wiec już trochę siebie znam...przedwczoraj wieczorem zauważyłam na bieliźnie delikatne plamienie i dalej cisza. wczoraj rano tez coś tam zauważyłam i do tej pory nic. Towarzyszył temu lekki ból, ale nie taki jak na okres tylko bardziej dyskomfort, którego już dziś nie odczuwam. A co do plamienia - był to bardziej zabarwiony śluz na brązowo. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałam. Plamienia były w 25-26 dc.Aha i wczoraj wieczorem zrobiłam test i była jedna kreska. Może to za wcześnie na test? Dziewczyny proszę napiszcie co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_migotka
Zapomniała dodać, że cykle mam zazwyczaj 27-29 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do lekarza i powiedzial ze mnie nie przyjmie bo nie ma podstaw do tego. kazal mi najpierw do dermatologa sie umowic na wizyte z tymi krostkami. Juz mam na dzis dostb tego dnia odechciewa mi sie wszystkiego. Wstajecie w nocy na siku? Ja spie i nie musze, kurcze jak ja sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak sie dzisiaj denerwuje.... sama nie wiem czy juz mam te mdlosci czy to ze stresu moze.... mam nadzieje ze jest wszytko dobrze i jest ten dzidzus dalej w brzuchu bo juz mam rozne schizy:(do lekarza dopiero mam jechac za tydzien, nie wiem jak to wytrzymam. moze powinnam zrobic sobie ta bete... juz sama nie wiem, jakos mam podly humor dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska jak wstaje ale moze raz tylko, ale moze dlatego ze zawsze wieczorem przed spaniem wypije jakas herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska, mi tez sie zdaje ze jednego dnia mam wieksze dolegliwosci nastepnego mniejsze...moze akurat takie mamy organizmy i tyle. nie stresuj sie tak mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te krostki to juz wogole mnie dobily do zadnego dermatologa nie moge sie dodzwonic a zeby isc prywatnie to nie mam kasy akurat jak na zlosc. Usiluje jeszcze dzwonic bo co zrobie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś - odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie stomatologa - zęby trzeba robić, jak najszybciej. Staraj się tylko bez znieczulenia. A jeśli masz większą robótkę, to mi gin powiedział, żeby brać znieczulenie, bo stres mamy na fotelu jest dużo gorszy. Tylko może z tym znieczuleniem jak coś to poczekaj, aż Maleństwo nieco podrośnie. luska serduszko powinno być widoczne na usg od 6 tc, przynajmniej u mnie w obu przypadkach było. Nie denerwuj się tak niepotrzebnie, bo niczemu nie pomożesz, możesz tylko zaszkodzić. Wiem jakie doły potrafią dopadać, ale pamiętaj, że wszystko przed Tobą ;* paplacie niesamowicie :) Nie miałybyście chęci przenieść się na forum, gdzie mogłybyśmy wklejać zdjęcia, suwaczki? Ja codziennie się stresuję, że to jeszcze bardzo wczesna ciąża i czy wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska ja też dzwoniłam do mojego lekarza przedwczoraj i powiedziałam mu ze przestało mnie boleć podbrzusze a caly czas bolalo. On powiedział zeby spokojnie poczekała 12 h. I faktycznie, zaczeło pobolewać ale już mniej więć znów zadzwoniłam do niego a on na to że może już macica się odpowiednio rozciagnela jak na ta chwile i dlatego bol jest mniejszy. Za to teraz czuje bole jajnikow - pewnie produkcja hormonu Najbardziej nie moge sie doczekac kiedy zobacze fasolke na USG. Wciaz nie moge zrozumiec czemu w poniedzialek jeszcze jej nie widzialam... Dziewczyny wiecie moze jakie jest minimalne Beta HCG by zobaczyc fasolke n USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa ja się nie mogę sugerować OM, bo mam PCO i miesiączki bardzo nieregularne. Wg OM byłby to już 11tc, a jest 7w2d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie za chwile wyjezdzam sprawy pozalatwiac w pozdroz moj musi paszport zrobic bo 29maja do Pl lecimy a on prawie 10lat w PL nie byl potem, mieszkanie obejrzec nowe i lekarz zarejestrowac sie Buziaki :* odezwe sie jak wroce :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to taki czas, że każda zmiana naszego samopoczucia będzie budzić nasz strach... Każde kłucie, skręcanie, pobolewanie od razu sprawia, że serce podchodzi do gardła... Ale pozytywne myślenie jest teraz bardzo ważne. Nie dajmy się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy Bo ja wlasnie zastanawiam się nad jedna rzecza. Według OM mam dziś 5 tydzien 1 dzien ( to jest 5 czy 6 tydzien)?? Czy to jest mozliwe by jeszcze nie bylo na USG widac?? W poniedzialek mi gin powiedziala ze ona tu ciazy nie widzi I tego nei rozumiem. Nic nie widziala? Zmian w macicy czy cos?? Boje sie ze moze cos byc nie tak bo mam beta niskie ale przyrasta odpowiednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dopiero piąty tydzień, szósty zaczęłaś. Ale myślę że to może być jeszcze zbyt wcześnie. A betę kiedy robiłaś? Podaj daty bety i przyrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, teraz sobie przypominam, że z poprzedniej ciąży pierwsze zdjęcie mam jakoś właśnie 5tydz., było widać wtedy pęcherzyk ciążowy, taką kuleczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazycocos tez myslalam o takim forum gdzie mozna swoje zdjecia dodawac bylo by ciekawiej... Ostatnio przegladalam forum gdzie kobitki wrzucaly swoje zdjecia z brzuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie :) Ja mam termin mniej więcej na 20 grudnia :) W poniedziałek byłam u gina i powiedział że narazie nie bedzie robił USG bo i tak jeszcze nic nie bedzie widac (to 5 tydz) a ja mogę się tylko niepotrzebnie zdenerwowac :) Nastepna wizyta 27 i ma być już coś widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco super wieści, myślę że szczególnie dla Milagrosa Mogę Was zaprosić na forum, na którym jestem już 8 lat? Założę dla nas nowy wątek - co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale od wczoraj napisałyście :). Czytałam rano, ale mój przedszkolak się obudził i do przedszkola trzeba było go wyszykować. luska46 jeśli nie masz możliwośći do dermatologa to przynajmniej może udaj się do lekarza rodzinnego. Zawsze to dostaniesz jakąś pomoc, a przynajmniej będziesz wiedziała co możesz wziąć odczulającego. Nie ma sensu się stresować dłużej, a jak piszesz prywatnie nie masz jak iść. Trzymam kciuki crazycocos masz rację nie ma co się nakrecać i pozytywne myślenie, dobry humor to podstawa żaby mieć szczęsliwego maluszka i samą być szczęśliwą przez kolejne miesiące. Każda ciąża jest imna i każdy ją przechodzi inaczej. Ja w pierwszej ciąży nie pamiętam takiego rozciągania macicy, przeszło bezobjawowo. Ba nawet piersi mnie tak nie bolały nic. A teraz szok. Więc spokojnie, jak nie ma plamień czy krwawień głowa do góry dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedział, że dużo zależy od sprzętu. Więc nie ma sie co denerwowac, że nic nie widać w 5 tyd bo to o niczym nie swiadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tabelka LOGIN_________OST.@______MIASTO____PŁEĆ_____DATA PORODU hapyypati_____1.03.2012____Krosno______???????_______04.1 2.2012 Preggers______27.02.2012___Gdynia______???????_______05.1 2.2012 Kasia9815_____29.02.2012____Łomża______???????_______05 .12.2012 Misia1126_____29.02.2012____Solec Kuj___???????_______05.12.2012 justka27 _____ 29.02.2012____Niemcy_____???????_______07.12.2012 Mamuska2012__18.02.2012____Łódź_______???????_______07 .12.2012 pierdołka____02.03.2012_____Poznań_____???????_______09 .12.2012 Protesia______04.03.2012____Białystok___ ???????_______08.12.2012 luska46_______05.03.2012____Słupsk______???????_______01 .12.2012 Karmelek_30__04.03.2012____Worcester___???????______10.12 .2012 Mamusia85____2.03.2012_____Bielsko______???????______12.1 2.2012 Justyś 27_____07.03.2012____Budykierz____???????______14.12.2012 maniusia333___10.03.2012____Olsztyn______???????______15. 12.2012 karolaoo_____6.03.2012_____Pszczyna______???????_____15.1 2.2012 pozytywnie.zask.9.03.2012___Gdańsk_______???????_____16. 12.2012 zolta________11.03.2012_____Gdańsk_______???????_____17. 12.2012 Miax3 ______18.03.2012_____Szkocja_______???????_____25.12.2012 Francoise___18.03.2012_____Francja_______???????_____25.12.2 012 MamaMalpki_27.02.2012_____Bytom________???????_____04.12. 2012 Keiraxxx____10.03.2012_____Opole_________???????____14.12 .2012 princessa_33_25.02.2012_____Kielce________???????_____1-4.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tabelka LOGIN_________OST.@______MIASTO____PŁEĆ_____DATA PORODU hapyypati_____1.03.2012____Krosno______???????_______04.1 2.2012 Preggers______27.02.2012___Gdynia______???????_______05.1 2.2012 Kasia9815_____29.02.2012____Łomża______???????_______05 .12.2012 Misia1126_____29.02.2012____Solec Kuj___???????_______05.12.2012 justka27 _____ 29.02.2012____Niemcy_____???????_______07.12.2012 Mamuska2012__18.02.2012____Łódź_______???????_______07 .12.2012 pierdołka____02.03.2012_____Poznań_____???????_______09 .12.2012 Protesia______04.03.2012____Białystok___ ???????_______08.12.2012 luska46_______05.03.2012____Słupsk______???????_______01 .12.2012 Karmelek_30__04.03.2012____Worcester___???????______10.12 .2012 Mamusia85____2.03.2012_____Bielsko______???????______12.1 2.2012 Justyś 27_____07.03.2012____Budykierz____???????______14.12.2012 maniusia333___10.03.2012____Olsztyn______???????______15. 12.2012 karolaoo_____6.03.2012_____Pszczyna______???????_____15.1 2.2012 pozytywnie.zask.9.03.2012___Gdańsk_______???????_____16. 12.2012 zolta________11.03.2012_____Gdańsk_______???????_____17. 12.2012 Miax3 ______18.03.2012_____Szkocja_______???????_____25.12.2012 Francoise___18.03.2012_____Francja_______???????_____25.12.2 012 MamaMalpki_27.02.2012_____Bytom________???????_____04.12. 2012 Keiraxxx____10.03.2012_____Opole_________???????____14.12 .2012 princessa_33_25.02.2012_____Kielce________???????_____1-4.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco99 to mamy termin podobnie bo ja na 18 grudnia chociaz uwazam ze i tak urodze pozniej bo wedlug mnie przesunela mi sie owulacja bo bralam antybiotyk ostatnia miesiaczke mialam 13 marca, cykle mam 26 dniowe wiec wedlug gin powinnam zaskoczyc 25 marca a ja wiem ze zaskoczylam 29 marca wiec jednak roznica kilku dni jest w sobote robilam beta bylo 96 w poniedzialek czyli po 48h bylo 198 wizyte mam 25 kwietnia czyli roznow za tydzien. myslicie ze juz bedzie cos widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×