Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

ale mam lenia,mialam robic ciasto i mi sie nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tez już dziś nic nie chce :) ale na jutro za to wymyśliłam sobie troszkę pracy , bo postanowiłam nalepić pierogów ze szpinakiem i z soczewicą. oby mi się chcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety jest puste jajo płodowe :/ w przyszłym tyg ide na zabieg termin miałam na 24.12... dawno mnie tu nie było ale Was podczytywałam cały czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurtka będzie potrzebna zwłaszcza pod koniec ciązy... jak znowu w grudniu przywali siarczystym mrozem to sie nie pozbieramy z zimna.. ale na poszukiwania zimowych wdzianke jest jeszcze troche czasu :) kilka lat temu bylismy z mężem w irlandii, odwiedzalismy znajomych... kwiecień, przepięna pogoda, cieplutko :) właśnie przeglądam zdjęcia z tej wycieczki - na większości krótki rękaw :) ale wiem, że to był jakiś cud, bo normalnie bywa że i latem nie ma takiej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to zauważyłam że w tej ciąży jakoś częściej leń mnie dopada. Może to się zmieni w późniejszych miesiącach i będę miała więcej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges, współczuję.. następnym razem się na pewno uda. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 182cm:) DZiś byłam u koleżanki która niedawno urodziła i wróciłam od niej obładowana torbami:) Oddawała mi wszystko 3 pary spodni ciązowych, 2 bluzy, jakieś tuniki,spódniczki, bluzki, świetny zimowy płaszcz ciążowy, nowe koszule do karmienia, nowe komplety pościeli do łóżeczka, mnóstwo ubranek, jakieś kosmetyki, i pełno wszystkiego. Oni mieszkają w małej kawalerce i musiała jak najszybciej pozbyć się tego co nie używa,a ja tylko przełożyłam do kartonów i mąż wrzucił na szafę :) Ja nie jestem przesądna, a jak nie miała gdzie trzymać, to niech u mnie leży :) Wózek też już mam. Mojego męża siostra też nie miała gdzie trzymać. Ta koleżanka u której byłam do 6 miesiąca ciązy miała już wszystko dla dziecka i synek urodził się zdrowy i świetny. Ja przesądna nie jestem. Co myślicie o śmierci łóżeczkowej? Bo ja się panicznie boję. Monitor oddechu kupimy napewno Deminges, przykro mi. Bądź dobrej myśli,a następnym razem wszystko będzie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges ;( . Trzymaj się i powodzenia nastepnym razem . Francoise smutna historia z tą dziewczyną Ja tez nie miałam czerwonej kokardki ani nic z tych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges strasznie mi przykro :( mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda. Manolololo u nas zwykle w kwietniu, maju jest 10 stopni i deszcz :/ zreszta przez caly rok jest tak samo :/ Olcia szczesciara z ciebie ze wszystko masz, to duza oszczednosc :) co do smierci lozeczkowej to mojej kolezanki dziecko tak umarlo :( ja ze strachu spalam z malym do 5 mieiaca . wogole balam sie ze jak twardo bede spala to nie bede slyszala ze cos jest nie tak. kladlam go na boku bo ulewal i balam sie ze sie w nocy udusi :/ masakra ile czlowiek sie nadenerwuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmujcie się bo mnie również nic się nie chce... Najchętniej to bym spała... Chyba taki etap mojej ciąży że ta energia spadła... Jeżeli chodzi o jedzenie to też byle czego nie jem.. apetyt mi nie pozwala.. W lecie chce zrobić remont kuchni... i to mnie trochę denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Pewna, u Ciebie będzie remont kuchni w wakacje, więc będzie jeszcze sporo czasu, my w październiku odbieramy w końcu swoje mieszkanko. Chcemy zrobić je jak najszybciej (stan deweloperski) żebyśmy mogli przed porodem sie przeprowadzić. Boję się tego wszystkiego, przecież będzie trzeba później wszystko posprzątać, przygotować dla maluszka,a ja będę miała ogromny brzuch. W końcu termin mam na 4 grudzień. Ja nie wiem jak my damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie w lipcu czeka przeprowadzka do mojego P i powiem wam ze sie boje :( ja mieszkam w małym mieszkanku w bloku z rodzicami a on ma duzy dom w ktorym mieszka jeszcze jego siostra no i rodzice ale wiadome lepiej mieszkac w prywatnym domu niz sie gnieść w bloku :( nie wiem jak sie przyzyczaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze o domach piszecie :D no my narazie mieszkamy w mieszkaniu miesiac temu wynajelismy :P ale w pazdzierniku umowa nam sie konczy i chcemy isc na domek z ogrodkiem :) dzidzia w grudniu bedzie wiec mysle ze zdarzymy ze wszystkim :) termin mam w same swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny , obiad zrobiony zjedzony . Jakas jestem wypluta , nie mam sily ani ochoty na nic , na dworze ciepło słonce swieci a ja leze i marnuje czas...... chyba jakas mini depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
co do tego mieszkania z rodzicami... Ja nigdy nie mieszkałam z własną rodzinką i rodzicami. Jak miałam 19 naście lat to wyprowadziłam się z domu i radzę sobie super sama. Rodzice mogą być najlepsi na świecie ale czasem ta ich dobroć potrafi doprowadzić do zgrzytów. Młodzi ludzie powinni mieszkać osobno, wynająć na początek coś małego ale być u siebie. I nikt nie będzie się niczego czepiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze włqasnie wróciłam z C&A... bez niczego :( najdłuższe spodnie, jakie znalazłam, były o dobre 10cm za krótkie :((( Olcia0105 jakiej firmy masz swoje spodnie? Byłam też u lekarza - obejrzał wyniki i powiedział, że wszystko ok i powiedział (nie zapytał, nie zapropoował), że następnym razem widzimy się na USG genetycznym w 13 tygodniu, ok, i tak chciałam je robić, ale miłoby było gdyby lekarz coś więcej od siebie powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja sie rzadko odzywam, ale caly czas Was podczytuje!:) Wczoraj mialam normalna wizyte u lekarza, razem z usg i dzidzia miala 5,3cm. Ale chyba wtedy spała bo cały czas w tej samej pozycji. Mamy juz sliczne 2 raczki, 2 nozki, paluszki nawet widzialam:) Paluch caly czas byl w buzce!:) No i najwazniejsze bylam wieczorem na badaniu prenatalnym i ufff wszystko jest w super porzadku! :) przeziernosc karku 1,2mm wiec w normie:) (bo norma chyba do 2,5mm) Pani doktor dokladnie zbadała malucha i wszystko wyglada super!:) Niestety nie widziała płci, ale słuchajcie ja się tak przyglądałam zdjęciiom, ze chyba widze malutkiego ptaszka i jajeczka!:) Powiedzcie mi czy Wy też widzicie?;p zaraz dam zdjęcie jak wypina się centralnie pupcią:) Narzeczony pierwszy raz był ze mną na usg i jest oczarowany:) A oto nasz młody człowiek:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea877f4f3 8a7104a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94164ad10 b510962.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94164ad10 b510962.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges bardzo mi przykro. Niestety wiem jakie to bolesne. Trzymaj się kochana, na pewno będziesz miała jeszcze zdrowego maluszka:) Olcia to kurcze masz szczęście z tą koleżanką;p Ja narazie mam 1 spodnie ciażowe (h&m) i leginsy( tez h&m) jestem z nich bardzo zadowlona. Ale z kurtką to macie rację będziemy miały problem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers tych zdjec nie mozna obejrzec, jest komunikat ze podana strona nie istnieje :( Manolololo ja mam 2 pary z mothercare. moze sprawdz na ich stronie internetowej. Wspolczuje wam tych przeprowadzek :/ ja w irlandii przeprowadzalam sie juz 7 lub 8 razy w tym 2 razxy zmienialam miasta :/ koszmar :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska2012
Przyszlam sie z Wami pozegnac a zarazem zyczyc wam powodzenia. Ten weekend byl najgorszym weekendem mojego zycia. Poronilam. Wam zycze wszystkiego najlepszego i szczesliwych i bezbilesnych porodow! Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mamuska2012 bardzo mi przykro :( znam ten ból niestety :( Trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska2012 strasznie ci wspolczuje :( nie wiem co napisac- bardzo mi przykro i zycze ci sily i tego aby nastepnym razem sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska strasznie mi przykro!!!!:( Bol nie do opisania!! Życzę CI abyś nie traciła wiary i miała siłę na kolejne starania i piękną ciążę!!! Na pewno się spełni! Już wiem co się stało ze zdjęciami była spacja w linku chyba przy kopiowaniu tak się zrobiło wstawiam 2 raz:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea877f4f38a7104a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94164ad10b510962.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94164ad10b510962.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ! :) Dzisiaj rano obudziłam sie z silnymi bólami z lewej strony podbrzusza.. tak bolało ze aż płakałam... mój M napisał do szefa ze eis spóźni do pracy bo musi jechać ze mną do szpitala... pojechaliśmy zbadali mnie, pobrali mi krew do badan, mocz, i dali tabletki na bóle i na wymioty.... potem zrobili mi USG moje dziecko ma 2,3 cm :) i wierciło nóżkami :D wszystko jest w porządku :) jeszcze będę robić mi badania na raka... potem dodam fotkę scanu dziecka :P to zobaczycie :* buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax odpoczywaj :) Preggers ja tez mysle ze cos widac ale moze to tylko moja wyobraznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka tak mi przykro... wiem co przeżywasz... doczekasz jeszcze swojego szczęścia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×