Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Klaudia a no hemoroidy ;/ ale wczoraj zauwazylam ze juz nie leci krew ( ale nie chce zapeszac ) mam nadzieje,ze przechodzi.. Klaudia to pewnie corcie bedziesz miala jak slodkie bys tylko jadla :D synka juz masz to teraz corcia do kompletu :D tez chce córcie :) jastro dziekuje za te informacje zobacze w aptece :) chociaz wole isc do szpitala zeby mi cos przepisali to za darmo leki bede miala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMalpki a jak u ciebie objawia sie alergia na kakao? co do wynikow to mi pobrali krew ina tym koniec, nie wiem na co i nie znam wynikow- Irlandia hehe :) ale sie nie nakrecam. jeszcze 9 dni i usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax ja na syna jadlam slodycze hehe :) a co do lekow to moj durny doktor nie chcial mi nic dac na przeziebienie wiec poszlam do apteki i tam Polka pracowala i sama polecila co mozna brac :) na recepte tez bym nie placila ale juz oddychac nie moglam tak mialam nos zapchany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano chcialabym coreczke bo przynajmiej sa jakies imiona ładne ;p A dla chlopca nie mam pomysłow heh ale jak bedzie wiadomo a mam andzieje sie 19 dowiedziec co to jest ;) A z malym tez jadlam slodkie + cale hektolitry pomidorowej a teraz ino to slodkie mnie kusi nic wiecej , ale tez cos mis ie wydaje ze bedzie chlopczyk ;) Ale my 3 chcemy dzieci wiec szanse sa ;) Tyle ze 3 za jakies 5-6 lat dopiero . U mnie wreszcie remont ma sie ku koncowi , we wtorek juz podloge kladziemy , a potem przenoszenie rzeczy ehhhhh , i potem pokoj dzieci malowac bedziemy i tez podloge zmieniac bedziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mam to samo co ty :D tez uwazam ze dla dziewczynek sa ladniejsze imiona :D dla chlopca nie znam zadnego ;/ ktore mi sie podoba. Moj sie smieje ze damy na imie Kazimierz hahaha ;d glupek ;d a co do badan krwi i moczu to powiem ci ze ja mialam jakies 3 tygodnie temu krew pobierana i nadal nie znam wynikow ;/ ale niestety w Szkocji tak jest ;/// teraz bede w szpitalu to sie zapytam powiem ze chce wiedziec bo mam do tego prawo ! a mocz teraz mi badali ostatnio ale siku mi sie nie chcialo i malo nasikalam ;/ ale tez zapytalam o wyniki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia zazdroszcze remontu :D to wasze mieszkanie/domek ? czy wynajmujecie ? my sie staramy o domek z counsila :) dzis wypelnilismy papiery.. jestem w ciazy wiec pewnie dostaniemy :P moj kolega ma znajomosci w counsilu i mowi ze nam zalatwi :D ;D nie moge sie doczekac urzadzenia pokoiku dla dziecka ahh :) w Kubusia Puchatka chce ozdobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tylko na chwilke...bo zaraz do pracy zmykam. Miax... a nie wyslalas formularza po exemption certificate? Jako kobieta w ciazy nie musisz placic za leki ani za opieke dentystyczna. Popros o specjalny formularz polozna lub GP i wyslij go pod adres podany na druku. Po tygodniu dostajesz specjalna karte. Potem za kazdym razem wykupujac leki czy idac do dentysty nie musisz nic placic, tylko musisz pokazac im ta karte. Ona jest wazna przez okres ciazy plus 12 miesiecy od daty porodu. Ja zmykam. Milego dnia dziewczyny.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek milego dnia :) u nas na dom z city council czeka sie latami- nawet 10 lat :/ a jak juz dostaniesz to zwykle w jakiejs patologicznej dzielnicy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro no tu tez sa mongolskie dzielnice ;/ ale wybralismy spokojna... wiadomo na zlej dzielnicy szybko dostaniesz chate a na lepszej musisz czekac... mieszkalam kiedys w innym miescie 2 godziny od Glasgow i tam kolezanka po kilku latach dopiero domek dostala ;/ a tu w Glasgow mam kuzynke ktora w czasie ciazy dostala dom w ciagu kilku miesiecy... nam umowa na te mieszkanie w pazdzierniku sie konczy wiec mam nadzieje ze juz domek dostaniemy ... oby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek dzieki za informacje :D i to chodzi o wszystkie leki nawet bez recepty tak ? zaraz to zalatwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nasze wlasnosciowe mieszkanie . rok po remoncie jest generalnym heh ;p Ale parkiet na nie calkiem sucha wylewe polozylismy i nam z 50 m kw podlogi zostalo hmm 25 heh reszta odpadla a i przy okazji tego ze zmieniamy podlogi to za jednym syfem zmieniamy pokoje tez my do najmiejszego a dzieci do najwiekszego heh a wczesniej bylo odwrotnie a i salon zmieniamy kolor..... bo wczesniejszy nei wyałem był . Nie rob w puchatki heh ja tez zrobilam i fajnie dla niemowlaka ale potem tak jak teraz juz za dziecinne bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część mamusie:) nie wiem czy mnie pamiętacie,pisałam z wami na początku tego forum i również na facebooku jednak odłączyłam się na chwilkę,bo jakos tak nie chciałam zapeszać,możecie mi podać namiary na grupę na facebooku? mamusie grudzień 2012?jakoś nie mogę znaleźć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce tylko ozdoby z kubusia puchatka poprzywieszac :) i jeden taki pasek nad lozeczki przykleic z kubusia puchatka :) i pelno pluszakow ! sama uwielbiam maskotki i chce zeby moje dziecko w calym pokoju mialo pelno pluszakow :D :D my jak dostaniemy domek to taki bez podlog calkowicie do remontu :) i wlasnie sie cieszymy bo chcemy wszystko sami w domu porobic... wybrac panele kolor scian itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja po wczorajszych prenatalnych i jestem juz spokojna ;) dzidzia wyglada na zdrową. Odetchnełam bo czuje sie znakomicie jak nie w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita mozesz mi napisac jak te badania wygladaly ? bo sie zastanawiam chyba tez pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro nie widzialam pytania no normalnie sie objawia tzn wysypka sie pojawia i biegunka ehhhh wiec nic milego , tak samo mam z jablkami i z kurczakiem . No to ja Ci wspolczuje takiego domku do takiego remontu ;p My remontowalismy 10 mcy łacznie z wymiana wylewki , wymiana instalacji , kg , i innymi ciulstwami , kupe kasy poszło ale mieszkanie 80 m kw wiec tez nie male ;) Ja mialam pasek taki border przez cwaly pokoj na srodku ,firanke i obrazki takie 3 do przywieszenia + 3 duze naklejki na scianach i przytlaczalo heh Ehhh pluszaki ja tez mialam duzo napoczatku ale powywalałam zostawilam 10 . trza to bylo prac non stop i sie kurz mega zbierał wiec ja osobiscie nie polecam ale jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie remonty w domu :D uwielbiam pomagac malowac sciany itd :D a pluszaki to ja moge brac :D tzn pralka pierze ja tylko wrzucam do pralki haha ;p suszarke mamy wiec beda schnac w suszarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pierz heh ;) Wiesz malowanie jest najmijsza czescia remontu Ale gładzie to jest dramat syf wszedzie , pył i brud ! Wiec wiesz ja malowanie trez lubie ale i tak przy malowaniu zawsze trzeba cos poprawic naprawic wyrownac wiec bez tego sie nie da...... A jak juz ma sie dziecko i trzeba z nim mieszkac w tym syfie to wcale;p my mieszkamy teraz w jednym pokoju i jest źle ! maly nie umie spac , nie ma jak chodzic i wogole dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax ja tez ci odradzam pluszaki. przy dziecku bedziesz miala tyle roboty ze te pluszaki to tylko dodatkowy problem a jak sie zaczna pojawiac nowe zabawki to juz wogole bedzie meksyk :) o to niewesolo masz z ta alergia. jestem w szoku ze ktos moze byc uczulony na jablka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest uczulony na trawe :D a moj byly na wode haha nie moze sie kapac w jeziorze np bo zaraz grype ma . ee tam ja sama mam z 20 pluszakow w pokoju ;D nie jest zle :D a jeden misio taki wielki ze wiekszy ode mnie :P z 1.7 0 ma :D na walentynki dostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly dostal hipopotama takiego wielkiego ze nie da sie go wyprac i po remoncie idzie na smietnk ;) a jak ci maluch zacznie te pluszaki brac do buzi to bedziesz prac ino te pluszaki heh beda smierdziec jedzeniem i sie lepic;p A no mozna mnie leczyli na pokrzywke barwnikowa ale wkoncu trafilam na super lekarza i testy an wszystko i wyszło ze to co lubiłam jesc mnie zabija heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszaki moga byc na meblach wysoko i malec nie dosięgnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem bedziesz sama dawała te pluszaki zeby na chwile sie zajelo same soba;p bo plastikowe rzeczy beda za ciezkie a to akurat heh . mi sie nie podoba wcale Baldachim mialam , wywalilam bo sie kurzyl heh a i utrudnial dostep do dziecka , duzo rzeczy zbednych a i kolory sa nie fjne dla mnie ja lubie kolorowe rzeczy , w obrazki czy paseczki a nie takie bure ;p ale co kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax mi sie ten wystroj nie podoba. za duzo niepotzrbnych szmat no i zdecydowanie przeslodzony. za duzo rozu i za duzo niebieskiego mi sie podobaja odcienie bezu lub jasnej zieleni ale tez jako dodatki lub glowny plan a nie jako calosc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tv mowili zeby na boki lozeczka nie dawac tych szmacianych oslon bo dziecko sie moze udusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie podoba i to bardzo :) i z tym ze niektóre rzeczy zbedne to akurat sie zgadzam chodzi mi bardziej o wystrój lózeczka :) niby jak baldachim utrudnial ci dojscie do dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro ja wlasnie slyszalam ze najlepiej jak niemowle spi na samym materacu bez poduszki... albo jak poduszka to nie miekka.... i zeby nie dawac do lozeczka zadnych maskotek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×