Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

to dziecko z tego filmiku to jakis aniol. moj nigdy nie byl grzeczny, zawsze byly z nim problemy, ciagle ryczal, wymuszal, histeryzowal a o spaniu w nocy mowy nie ma do dzis. z nim nawet wyjscie na spacer jak byl jeszcze niemowlakiem to byl wyczyn :/ lecialam znim 2 razy samolotem i nigdy juz tego nie zrobie tzn napewno nie w najblizszym czasie, moze za rok jak zmadrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś87
hej mamuśki... widzę, że Wy "dziś" wszystkie w Grecji.mnie też się marzy żeby tam pojechać. niestety dziś się fatalnie czuję i bardzo martwię:( około południa zaczął mnie mocno boleć krzyż, ból jest promieniujący do pośladków i daje o sobie znać jak stoję lub chodzę... teraz leżę ale brzuch mam wrażenie też mam jakiś dziwny, czuję jakieś napięcie... :( w sobotę mam usg prentalne, nie wiem jak dotrwam do tego czasu, boję się, że usłyszę coś złego:( macie może podobne dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wlasnie koncze 14 tydzien i od wczoraj nie wiem dlaczego tak nagle, ale wyskoczyl mi brzuch:) jakos tak z dnia na dzien:) juz raczej nie ukryje, ze jestem w ciazy:) Mam do Was wazne pytanko, ma ktoras z Was wysypke?? Mi sie trzyma od kilku dni, wyskakuja czerwone kropki i po chwili znikaja, chyba ze rozdrapie:( swedzi cholerstwo jak nie wiem i juz nie mam pojecia jak sobie pomagac:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna 29 - wow :D swietnie sie ten filmik oglada, zaczelam jeszcze przegladac inne tej samej osoby, czy to Ty?? marcyś87 - ja tez mam w sobote prenatalne, z tym ze ja sie straaasznie boje .. ze wzgledu na to ze wogole nie czuje jak bym byla w ciazy. nic a nic ;/ wszelkie objawy poprostu minely.. niewiem czy takie napiecia sa normalne, ale moze powinnas przedzwonic swojego lekarza i zapytac o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety to nie ja ale filmik fajny pokazuje jak można z humorem z maluchem spedzac czas i przeczy opinii ze dziecko to koniec świata. Czuje sie dziś dobrze. Dzisiaj dzień pakowania się bo jutro rano wylatuję z Katowic... Drogie mamy nie rezygnujcie ze swoich marzeń, pragnień i odpoczynku. Dziecko czy ciąża to nie choroba :)) A Grecja.. mam nadzieje ze ten piekny kraj poradzi sobie z kryzysem bo gdzie ja będze jeździć na wakacje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
marcys ja mam identycznie jak ty. od okolo tygodnia bola mnie plecy na dole i ten bol wchodzi mi wlasnie w posladki. nieraz boli mniej a nieraz bardziej i wlasnie nasila sie przy chodzeniu. to podobno jest normalne. tam mowi moja bratowa ktora niedawno urodzila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
marcys...znalazlam taki artykul... "Ból kręgosłupa pojawia się najczęściej między piątym a siódmym miesiącem ciąży. W niektórych przypadkach ból pojawia się znacznie wcześniej, bo już w 8-12 tygodniu.Ból miednicy w czasie ciąży (ból tylnej częśni miednicy) jest około 4 razy częstszy w ciąży niż ból okolicy lędźwiowej. Jest to ból odczuwany głęboko na poziomie lub poniżej bioder, promieniujący na boki lub schodzący poniżej linii bioder, do okolicy krzyżowej. Ból miednicy podczas ciąży może być jedno lub obustronny. Może promieniować do pośladków i górnej części tylnej powierzchni ud. Zwykle ból nie promieniuje poniżej poziomu kolan. Ból może również występować w okolicy spojenia łonowego. Ból nie ustępuje zbyt szybko podczas spoczynku. Może powodować poranną sztywność i problemy z wstawaniem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Pewna udanego urlopu :) Marcys ja mialam takie bole gdzies tak od 6 miesiaca, ale jak widac wczesniej tez moga wystepowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z was brala paracetamol w ciazy na przeziebienie? tak mnie rozlozylo ze nie mam sily na nic :( katar,bol gardla i kaszel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin jak na początku ciąży się przeziębiła to właśnie kazał mi wziąć paracetamol i naturalnymi metodami sie leczyć... ale naturalne syropki pomogły i nie brałam tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestro jak byłam też chora to lekarz mi kazał brac paracetamol, pij dużo herbaty najlepiej z miodem lipowym i dużo wypoczywaj, ja jeszcze piłam mleko z masłem i miodem żeby nawilżyc gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
ale dzisiaj zaszalalam. poszlam do lumpeksu poszakac jakis spodni ciazowych. nic nie znalazlam ale za to zaczelam przegladac ciuszki dla niemowlakow. no i nie wytrzymalam i kupilam. mialam wziac ze 2-3 sztuki ale nie moglam sie zdecydowac i skonczylo sie na tym ze mam 9 body, 2 pajacyki i czapeczke. a wszystko za cale 14 zl. :) cale szczescie ze nie znam jeszcze plci i wybieralam same neutralne kolory, przewaznie biale, bo jak bym znala to pewnie przyniosla bym dodatkowo mase rozowych lub niebieskich ciuszkow bo bylo ich bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakowanie powolutku.. ale okazało się że wylot przesunięto na południe więc ja się cieszę bo spokojnie zjem śniadanie i się wyśpię... Już się doczekać nie mogę zwłaszcza tego rejsu na Symi i wyprawy do Lindos... tam jest prze pięknie i te widoki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastro , tej pięknej Grecji ! a Ty się kuruj :) ja nie zapeszając ostatnimi dniami czuje się nie najgorzej niestety tylko fizycznie bo psychicznie coś ze mną ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja nie dość że jestem dziś niewyspana ( bo jak tylko kładłam się na brzuchu to bolało) to jeszcze teraz mnie cały czas w pachwinach ciągnie :( Myślicie że to ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
Dziewczyny jakie macie brzuchy, już widoczne? bo u mnie od początku wielki, a teraz 14 tydz a brzuch jak w 5 miesiącu dobrze, szok a jestem szczupła.... od 8 tyg juz zaczął rosnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaip ja mam identycznie jak ty jestem w 13 tyg a w domu się śmieją że wyglądam jak w 6 miesiącu, i też mi wybił brzuch już w 8 tyg. Od początku ciąży mam już 5kg do przodu, dobrze wiedziec że nie jestem sama z takim brzuchem, też raczej należę do tych szczuplejszych. Milagrosa nie wiem co ci poradzic, w pachwinach mnie nie boli ale może po prostu cię ciągnie tak od brzucha, a na brzuchu to raczej nie leż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti Moja mama całą ciąże ze mną i moją siostrą spała na brzuchu i ja inaczej nie zasnę. Już teraz mi przeszło tylko rano bolało. Mam nadzieje, a raczej jestem pewna że z maluszkiem musi być wszystko dobrze. Jeszcze 6 dni i USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w żadne swoje ciuchy sie nie mieszcze kupilam troche nowych troche od siostry dostałam spodni bo na nia za duze i od bratowej bo miesiac temu urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś87
hej! zona26l, luna26, jastro1 dzięki za odpowiedź:) bardzo mnie martwią te bóle, nie mogę się opędzić od czarnych myśli a myślałam, że znowu niestety nikt mi nie odpisze. odliczam godziny do jutrzejszego usg. mam nadzieję, że będę dla Was miała jutro dobre wieści... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
marti 86 ja tylko 2 kg przybrałam i nie wiem dlaczego tak mi wybiło...może to wody? we wtorek mam usg to się zapytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcys pewnie ze bedziesz miala dobre wiesci :) co do wagi to ja w pierwszej ciazy odrazu zaczelam tyc a teraz wcale wiec nie ma sie co sugerowac ze inne waza mniej lub wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Wrocilam z Polski. We wtorek jakos o polnocy dotarlam do domu dopiero. A wczoraj bylam w szpitalu bo zauwazylam, ze leci mi krew z odbytu... przestraszylam sie... i mam hemoroidy ;/ musze pic jakis plyn [ smakuje jak tluszcz rybi ] fuu.... tylko troche slodki ale bardzo tlusty ;/ i mam krem. Ten plyn jest po to zebym miala miekka kupe ( przepraszam za okreslenie :D ) i cala noc sie wczoraj meczylam z biegunka.... od 2 w nocy mnie meczyla.. dzis nad ranem tak samo... mam nadzieje ze mi przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×