Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Wlasnie co wyszlam spod prysznica i mnie zemdlilo... macie tez tak ? ze po kapieli wam nie dobrze? nie wiem moze te plyny do kapieli,szampony,odzywki te zapachy tak mnie draznia ? zawsze po prysznicu mnie mdli a potem wymiotuje... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax może zmiana temperatur, ja mam zawroty głowy często przy wstawaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zakręcona , chodzi o to ,że Ci niedobrze hehe ;) tego niestety nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Miax, mnie też tylko kwaśne żelki smakują :) uwielbiam. Co do prysznica to możliwe ,że jakiś zapach na Ciebie tak działa. Mnie już nudności minęły ale zawsze jak wieszam pranie to mnie mdli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Ja też mam usg na każdej wizycie i na każdej jest mój mąż , gorąco przez ginkę zapraszany. Najpierw jemu pokazuje gdzie i co i fajnie tłumaczy a dopiero potem do mnie odkręca monitor ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika a jak ja mialam USG to slabo widzialam dziecko bo monitor tak babka ustawila ze moj M widzial tylko a ja z boku tak ;/ teraz jej powiem zeby mi tez pokazala a nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_m
Mam pytanie do dziewczyn,które brały luteine...nadal ją bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaip83 - miło mi że też jesteś z "moich" okolic :) można się spotkać :) A w którym tygodniu jesteś ? Jastro - szkoda że nie ma ciebie tu bliżej :) zostajesz w Irlandii na stałe czy planujecie wrócić, do Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi... ja skonczylam brac w polowie 12tc, ale to dlatego, ze skonczyla mi sie luteina, a tutaj w Anglii nie mialam skad zdobyc. Myslalam, ze moze przejda mi mdlosci jak ja odstawie, ale niestety. A mnie dopadl wilczy glod...mimo, ze obiad jadlam dosc pozno... Po wsunieciu dwoch gruszek zlamalam sie i zamowilam pizze:) Wiem, ze to strasznie kaloryczne i powinnam sie wystrzegac takich posilkow, ale waga stoi w miejscu wiec chyba wielkiej szkody sobie jedna pizza nie wyrzadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
witam was wszystkie serdecznie:) byłam na wizycie u lekarza ale tutejsza służba zdrowia ma inne podejście więc pobrali mi 2 fiolki krwi, badanie moczu, ciśnienie, ważenie i po wizycie. Usg w 18 tyg:D jedno jedyne:) 18.06 -21.06 będę w Polsce. Na 19.06 jestem umówiona na wizytę u mojego lekarza. Świetny specjalista z rewelacyjnym sprzętem. Z usg nie ma problemu bo ma 2 monitory, jeden jest umieszczony tak że pacjentka leży i na wprost widzi obraz z usg a lekarz m a swój:) Zmieniając temat oglądałam dziś te wszystkie relacje z euro i jak zobaczyłam tych polskich kibiców to aż się poryczałam że nie mogę żyć w kraju gdzie się urodziłam:( tylko daleko od rodziny w miejscu gdzie czuję się jak człowiek drugiej kategorii:( taki przykład, szukam przedszkola dla mojej Hani w jednej z placówek pani z nami gadała dopóki nie zapaytała o nazwisko. Jak usłyszała polskie nazwisko to od razu padło"skontaktujemy się z wami jak będzie wolne miejsce". Było widać że nas spławiłam. Przykro mi bo chciałabym żyć u siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowamamusia
Hej dziewczyny Ja jestem ubiegłoroczną grudniówką, gratuluję Wszystkim i życzę dobrego samopoczucia i wytrwałości! coś mnie dzisiaj wzięło na wspomnienia jak to było w ciąży i dlatego do Was zajrzałam :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
Misia ja zaczynam dzisiaj 15 tydz, a ty? niestety moja gin wpisała mi zwolnienie z leżeniem, więc muszę cierpliwie siedzieć do południa w domu i 27 mam kolejną wizytę, to poproszę o normalne zwolnienie.. we wtorek mam szczegółowe badania 0 17*20 w MSWiA a ty gdzie chodzisz? jesteś juz po tych badaniach???? denerwuję się żeby było ok..masz juz dziecko? ja mam synka, w paździrniku skończy 5 latek:) a dziś jedziemy do Myślęcinka, bo fajna pogoda się szykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - to byśmy sie już dziś spotkały hihi :) bo mieliśmy zamiar jechać do Myślęcinka z moim M, bratem, bratową i bratanicą, ale okazało sie że mała Sara już w najbliższy wtorek jedzie do Myślęcinka z Przedszkola dlatego zrezygnowaliśmy, pewnie pójdziemy na spacerek do Naszego Juraparku :) Ja też jestem w 15 tygodniu ciąży, wszystkie podstawowe badania plus kilka dodatkowych miałam już robionych w maju, kolejna wizyta 20 czerwca, w 17 tygodniu ciąży. Chodzę do gin do Solca, sprawdzona i dobra gin, ja jeszcze pracuję. Nie mam dzieci , to moje pierwsze dzieciątko, ciekawa jestem ogromnie czy chłopiec czy dziewczynka :) Na 100 % będę rodziła w Bydgoszczy, chciałam na tzw Kapuściskach na Szpitalnej, a Ty jakie masz plany ? Na kiedy termin porodu ? A co takiego się wydarzyło że masz zwolnienie z leżeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ale mialam dzis sen :D Snilo mi sie ze urodzilam synka :D moja siostra robila mi cesarke hahhahahaha :D jeszcze sie jej pytalam czy napewno dobrze robi :D a ona ze '' nie wie '' hahaha co za sen ;D to byl synek, powiedzieli mi ze Allanek :D nie wiem czemu takie imie :D i wazyl prawie 5 kg ! ;D ponad 4 kg...prawie 5.. ;d potem widzialam ze moja mama trzymala te dziecko przytulone a ja sie pytalam gdzie lekarze sa, a to w kuchni u mojej babci w polsce bylo hahaha w domu... a ja lekarzy szukalam.. i nikogo nie bylo ;d porod w domu byl ;D masakra :D ale pamietam twarz dziecka byla sliczna :*** taka ciemna delikatna karnacja taki sliczny bobasek kurde ale sie wzruszylam :D :*** sny podobno sprawdzaja sie odwrotnie wiec jak mialam w snie syna to moze bede miala corke ? :D obyy :D :D :********* PS. Najlepsze bylo to,ze ja do mamy mowie '' mamo jak ja mam nakarmić te dziecko jak mam takie cycki male hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha sikam normalnie :D :D:D co za sen :D :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia podobno tak jest, że sen odwrotnie się sprawdza, także szansa na dziewczynkę :) pisałaś o problemach w domu , powrocie z Polski, pewnie wszystkie te emocje taki sen wywołały :) Ale całkiem niezły sen hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mamusie Dajcie mi jakies rady na przeziebienie tak mnie gardlo boli itp a praktycznie zadnych lekow nie moza..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Na ból gardła świetnie działa płukanie wodą z solą albo szałwią. Tylko potrzeba trochę cierpliwości bo ból tak od razu nie ustępuje ale po kilku płukaniach działa cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko mi sie przemuc do tych plukanych bo gdy tylko wezme to doust odrzu mam odruch wymiotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowa123
obserwuje temat od jakiegoś czasu i widzę że ostatnio stał się głównie miejscem do wynużeń Miax3 i historii z jej życia, rodem z telenoweli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa123 nie rozumiem o co ci chodzi ? czepiasz się chociaż nie wiem dlaczego. Wszyscy tutaj piszemy o swoich problemach, wspieramy się jak tylko możemy. Dzielimy się radosnymi chwilami z życia i wszyscy się cieszymy jak któraś z nas jest szczęśliwa. Wiec nie rozumiem o co ci chodzi ?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_m
Mi lekarka na gardło kazała płukac gardlo hasco septem w płynie a do ssania tabletki engystol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie katar ? Mi strasznie z nosa leci aż nos mam czerwony ;/ do tego ciągle kicham jakbym na jakieś pyłki była uczulona ;/ mój się śmieje ze swędzi mnie prawa strona nosa ze to miłość :D a ja sie na tym nie znam :D wsumie lewa strona tez mnie swędzi :D czyli złość i miłość :D haha :D modle się tylko,żebym nie zachorowała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no a ja nie jestem alergiczka i wkurza mnie tez katar ;/ nos czerwony jak burak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no widizsz;p widzisz mowilam Ci na fb ze to hemoroidy chyba ;) ja osobiscie nie mialam ale znam dziewczyny ktore mialy . Jezu a ja non stop bym żarła batoniki i czekolade.... a niestety nie moge bo alergia na kakao ...... heh wiec 1 na tydzien to jest max a i tak widze skutki ;( Pytalam wczesniej ale nikt nie odpowiedzial jak dlugo czekalyscie na wyniki pierwszych batanian krwi i moczu ? bo ja jeszcze nie robilam a musze wkonsu . a tam sa jakies kily i inne wyniki ;p normalnie an 2 dzien sa czy trzeba czekac kilka dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja na katar a raczej na zapchany nos biore sudafed w sprayu- bardzo dobrze odblokowuje nos :) mam tez inhalator w sztyfcie olbas i tabletki do ssania olbas oil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×