Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

nie bede sie Tobie tlumaczyc, ale np pierdolka tez ostatnio pisala ze jej rodzice strasznie sie klocili i cala noc plakala... jastro tez napisala ze wychowywala sie w awanturach i ja jakos ich nie wyzywam bo to napisaly ! chcialy sie wygadac to prosze bardzo. My jestesmy od tego by sie wspierac, chociazby virtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki widze że się tu ostro robi ale nie przejmuj się Miax opinią nie wiadomo kogo jak ją albo jego (bo tak na prawde nie wiemy jaka to płeć) coś boli to niech tu nie zagląda i niech nie czyta tego co piszemy a może po prostu zazdrości Ci dziecka.... Ja już nie moge doczekać się wtorku i kolejnej wizyty mam nadzieje że bedzie wszystko ok :) Moj idzie ze mną też chce zobaczyć maleństwo i mam nadzieje że się dowiemy czy to chłopczyk czy dzieczynka:) Do ślubu coraz bliżej i coraz wiecej nerwów jak to wszystko wyjdzie dziś skńczyliśmy prosić i czekamy na potwierdzenia bo chyba trosze osób nam odmówi ze wzgledu na to że mojego P dziadziu zmarł miesiąc temu... :( ale jakoś to bedzie najwazniejsze że już zasze bedziemy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro tu akurat zgadzam sie z toba w 100 % normalnie z ust mi to wyjelas. Ale jak juz napisalam wczesniej moj M chce ten samochod... teraz tez mamy sportowe auto.. ja mu to samo mowilam zebym wolala combi albo jakies inne a nie takie szybkie i drogie. Podoba jemu sie jeszcze Citroen nie pamietam dokladnie jaki Citroen C cos tam ;d to chyba juz lepsze autko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ja sie nie przejmuje no co ty :) przejmowałabym sie jakby mi to mama powiedziala albo najlepsza przyjaciolka :) kto bliski dla mnie :) a nie ten ktos kto nawet mnie nie zna ani ja jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax wiesz ja to faceci :) im sie zawsze marza sportowe samochody bo to duze dzieci hehe :) ja stawiam na wygode i przestrzen :) zwlaszcza teraz jak drugie dziecko w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni nigdy nie dojrzeją chyba :P ale moj to tylko tak gada a jak dam dobre argumenty np ze dziecko teraz bedzie ze trzeba bezpieczniejsze auto to odrazu honda mu mini :P dobry chlopak z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele to
Miax3 wyraziłam tylko swoje zdanie , pewno nie jedna by się ze mną zgodziła ale nikt publicznie tego nie napisze.... tak czytałam wypowiedzi tych dziewczyn ale one to napisały tylko raz, a ty notorycznie piszesz o swoich problemach, ale ok rozumiem jesteś jaka jesteś nie nie mam dziecka, tak jak pisałam straciłam swoją ciąże w 8 tc, miałam zabieg i już zaczynamy się z mężem starać, zobaczymy czy nam Bóg da dzieciątko, bo tylko to nam brakuje to szczęścia i nie bądź zła że napisałam o tym że jesteś nie dojrzała, bo czytając Twoje wypowiedzi doszłam do takiego wniosku, może prawda jest zupełnie inna, może faktycznie jesteś mądrą dziewczyną, ale ja cię oceniłam tylko po sposobie pisania, a piszesz troszkę chaotycznie nie chce już się wtrącać w ten temat, będę dalej was czytać, także dla mnie koniec jest Twojego tematu, pozdrawiam i życzę Ci zdrowia ( chodzi o twoje hemoroidy ) a także aby ciąża się prawidłowo rozwijała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moglas napisac to troche inaczej a nie jak gowniara z gimnzajum '' ale jestes pusta '' albo '' pustyku ty '' takie teksty powiem ci szczerze nie sprawiaja mi przykrosci a raczej mnie bawia :) widzisz przykro mi ze poronilas ja na szczescie nie poronilam i mam nadzieje ze nie poronie. Ty oczywiscie wiesz wszystko najlepiej ze dziewczyny stad tez uwazaja tak jak Ty :D bo Ty jestes krolowa :D kazdy mysli tak jak Ty :D :D :D a nie pomyslalas ze maja odmienne zdanie na ten temat? nawet jezeli masz racje mnie to nie rusza :) buziaczki :)))**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele to
wiesz co faktycznie wtedy napisałam że jesteś pusta, a teraz stwierdzam że jesteś 100% pustakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki na polsacie leci Dirty Dancing :D ogladacie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) długi weekend się kończy niestety Miax nie ma czym się przejmować-wydaje mi się że właśnie na tym polega forum...z każdym dniem ciąży poznajemy się nawzajem prawda :) a życie to nie tylko wspaniałe chwile...i właśnie chodzi tutaj o to że jest się komu wyżalić i podyskutować pozdrawiamy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolka tez kibicuje Hiszpanii :D :D :D jak myslisz ile bedzie ? ja mysle ze 1:0 ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak byłam Miax w zeszłym roku u szwagierki i szwagra, piękny kraj, piękne widoki, jedzenie super, mam nadzieję że w tym roku też pojedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
Jastro, my na razie mamy fiata mareę, stary typ bez klimatyzacji, w upały masakra jechać, a mój nie chce zmieniać,bo twierdzi, że jeszcze jest dobra :( dlatego w takie gorączki od teścia samochód pożyczamy... już nie wiem jak na niego wpłynąć, uparty jak osioł i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny , ja kibicuje Włochom , wczoraj kibicowałam Portugalii i przegrali z Niemcami :C:C:C , o 20 kibicuje Chorwacji ;) Mia, te pokoiki, za landrynkowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolka ja kocham ten kraj :) ten klimat, ludzi, jezyk :) mam znajomych w Hiszpanii :) jak kryzys w Hiszpanii minie to wyjezdzam tam i nie wroce do Szkocji. Nienawidze zimna, a u nas ciagle deszcz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia musisz go przekonać dzieckiem, tzn. że jak będziecie mieli dziecko to w takie upały będzie ciężko jeździć , a że i teraz Tobie jest ciężko, że ci duszno i gorąco jak gdzieś jedziecie effi proszę i macie gola !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaip83 - ja mam termin na 7 grudnia, cieszę się że potwierdziłaś wybór o Kapuściskach, moja bratowa rodziła 2 lata temu, była bardzo zadowolona, wyremontowali oddziały i sama widziałam że całkiem fajnie tam jest :) może się spotkamy na samej porodówce :) miałaś korektę wzroku i stąd cesarskie ? ja mam wadę wzroku i powiem że nawet nie mówiłam o tym mojej gin, to chyba mój błąd.... mam minusy, - 3 i astygmatyzm jednego oka, noszę soczewki, póki co nie odczuwam problemów związanych z ciążą i moją wadą wzroku, czy powinnam o tym rozmawiać z gin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaip83 - pracuję w Toruniu, także za blisko to nie mam, oczywiście do Bydgoszczy najbliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×