Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Miax ten baldachim naprawde utrudnia bo do takiego malenstwa to ciagle podchodzisz, wyciagasz, karmisz, przewijasz i tylko ci sie pod nosem ta firanka kreci. to wszystko ladnie wyglada na obrazku ale wogole nie zdaje egzaminu. tak samo niepotrzebne sa sterylizatory, podgrzewacze, pojemniki na pieluchy i inne gowna. tylko wyciaganie od ludzi kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi te ochraniacze na boki sie przydaly maly wkladam rece i nogi miedzy szczeble . w nocy ledwo zywa sie wiele razy zaplątalam w ten baldachim albo wyciagalam baldachim razem z malym i wogole ..... heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i macie racje, nie wiem :) ale wiem jedno ze moje dwie starsze siostry mialy Baldachim i nic im nie przeszkadzało. Natomiast moja przyjaciolka z niemiec ma w kołysce baldachim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro z tym ze te pojemniki na pieluchy i inne rzeczy to tez uwazam ze to tylko szkoda kasy na to... wyciagaja tylko kupe kasy a to i tak sie nie przyda, moze tylko na poczatku przez pierwsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie sterylizatory i inny badziew zbedne sa;p mi sie nawet podgrewacz nie przydal , no moze 2 razy . im mniej fantow tym lepiej i tak jak dziecko zaczyna wstawac czy siadac baldachim sciagasz zeby sobie na leb nie zrzucilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax sorry ale ten wozek rozowy w panterke wydaje mi sie bardzo tandetny tzn wozek jest fajny ale wzor koszmarny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wzor koszmarny :D moja kuzynka wybrala ten ostatni wzor w kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezaleznie od tego czy bedzie chlopiec czy dziewczynka ja wybiore ciemny wozek lub bezowy :) ewentualnie cos z zielenia ale najwazniejsze zeby byl funkcjonalny, lekki, obrotny i zeby sie latwo skladal i nie zajmowal pol samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie wozek mam heh ;) gondola zielone jabłko , a spacerówka http://search.babylon.com/imageres.php?iu=http://m.parenting.pl/a2e91387a02614c62b23b824f706c903,400,300,2,0.jpg&ir=http://katalog.parenting.pl/p/1353,wozek-mutsy-4rider-single-spoke-gondola-standard-team-carribean&ig=http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScfLqZUrI4z4X7gKluPep-7vnwNoOw0VxSgh92OyUcKpic4iVvVQh4Uos&h=300&w=400&q=team+carribean&babsrc=SP_ss Tylko wiem ze teraz sobie kupie przewijak i lezaczek ;) bo przy malym nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo latwo ;) tyle ze jest dosyc ciezki ale ja go nie nosze wcale wiec nie robi mi roozniy , a woze w peugeocie 206 i jest na styk heh tzn w luki powciskac idzie pelno rzeczy jeszcze wiec jestem zadowoloba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w lipcu chcemy wlasnie zmienic auto :) moj chce nowa Honde Civic a mi sie malo podoba to auto. Klaudia pamietam jak kiedys peugeot 206 mi sie podobal :D zawsze chcialam to auto haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam narazie jedno starczy :) moj cos mowil ze w przyszlosci chce miec 2 auta :) jedno duze rodzinne na wycieczki a drugie male jakies ;) mamy szczescie bo u mnie samochody sa bardzo tanie :P za to gorzej z ubezpieczeniem haha :D ale nie jest zle..:) w Szkocji pogoda tylko do dupy... pochmurno... jak slonce wyjdzie to wszyscy sie ciesza xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmawiam na FB z kolezanka ktora 2 miesiace temu urodzila coreczke :) i zapytalam sie jej czy ma baldachim na co ona mi,ze ma :) i mowi ze w niczym jej to nie przeszkadza, ze zakrywa corke tym baldachimem i otwiera okno i zadna mucha jej nie wleci :) ze swiatlo tak samo dziecku nie przeszkadza :) ze ona widzi same plusy :) i mowi ze zaden kurz jej nie osiada ze ma z takiego materialu ze kurz nie osiada... mowi ze jeszcze nie prala baldachimu... ze jest idealnie.. tylko kolderke juz prala kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
Misia, tak 83 rocznik:) a zwolnienie wzięłam z różnych względów, m.in. macica mi się często stawia i za długo nie mogę chodzić...mam termin na 10 grudnia a Ty? synka rodziłam właśnie na kapusciskach, fajny szpital, a teraz szykuję się na cc jak mój okulista dalej będzie chciała mi wystawić - miałam korektę wzroku i dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
Misia, pracujesz w bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaip83 ja mam slaby wzrok ;/ i niedlugo ide do okulisty tutaj zbadac moje oczy i bede okulary nosic.. w ogole ja powinnam nosic jeszcze ja w polsce mieszkalam to nosilam ale potem zaniedbalam to ;/ tez moge miec CC ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele to
dziewczyny naprawdę wam współczuje że macie na tym temacie, taką koleżankę jak ta cała Miax3, naprawdę tak pustej i głupiej laski to jeszcze nie widziałam, współczuje tylko twojemu dziecku.... czytam wasz temat od początku bo też miałam termin na grudzień ale poroniłam, jednak mi pomaga to czytanie, ale sorry mija ale naprawde jestes strasznie nie dojrzała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele to
Miax3 *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i naucz sie pisac :D bo takiego imienia jak '' mija '' nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i napisz do mnie z czarnego nicku :) czego sie boisz ? ;** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele to
sądzę, że nie tylko ja tak myślę, ale dziewczyny z tego tematu nie napiszą, bo przecież piszecie razem ... ale dobra mniejsza o to, naprawdę sądzę że nie dorosłaś do macierzyństwa, i z tego co pamiętam to już były uwagi na twój temat.... po co opisujesz historię swojego życia, swojej mamy itp... to nikomu nie potrzebne i nie napisze z czarnego nicka bo nie mam konta na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uważam,ze te forum nie jest po to by wyzywać druga osobę i kłócić się ! Bo co ci to da ze mnie wyzwiesz ? ulży tobie ? będziesz czuła się szczęśliwa bo obraziłaś na forum dziewczynę w ciąży ? To ja kochana współczuje twojemu dziecku ( jak je masz ) ze ma taka mama która czuje się lepiej jak napisze '' ty pustaku '' dojrzale to to raczej nie jest ;) Bo mi tez moze jakas dziewczyna tu nie odpowiada, ale nie będę jej obrażać bo to tylko świadczy o mnie jaka jestem. Lepiej zachować to dla siebie. I nie pisz mi proszę jaka jestem a jaka nie jestem bo mnie w ogole nie znasz ! Ja Cie nie wyzywam to Ty tez mnie nie wyzywaj ! Nie jestem tu dla Ciebie . Nie lubisz czytac co pisze to nie czytaj, nikt Cie o to nie prosi. A to czy jestem dojrzala czy nie, wiedza tylko ci ktorzy sa ze mna blisko . Ja osobiscie uwazam sie za bardzo dojrzala kobiete ! Zawsze do wszystkiego dochodzilam sama !!! wiele w zyciu przeszlam az za wiele jak na moj wiek ! wiec nie ty bedziesz mi mowic o ' dojrzalosci ' zeby ocenic czlowieka jaki jest trzeba go najpierw dobrze poznac !!! a virtualny swiat tego ci nie da ! Trzymaj sie cieplo. ( nie bede cie obrazac, nie jestem toba )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, Misia pracuje w Toruniu :) Miax ja chwile pracowalam tu w agencji ubezpieczeniowej i takie samochody jak honda civic maja bardzo wysokie ubezpieczenie ze wzgledu na to ze jest to samochod sportowy i zwykle jezdza nim mlodzi, niedojrzali chlopacy co powoduje sporo wypadkow. Proponuje ci jakis wygodny samochod z duzym bagaznikiem :) ja bym chetnie zmienila na kombi ale narazie jeszcze zostaniemy przy focusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×