Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość Elpida*
jeszcze ja na fb jeszcze jaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
no i co nie zdazylam a akurat sie bylam wyciaptac i zrobic wloski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
bedzie jeszcze jakas szansa zeby wejsc na fb dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
oki to czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elpida madzia będzie wieczorem, jak będzie to jej napisze o tym, ale madzia moze będzie tak ok 21-22 będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
ehhh nie wiem czy bede kurcze bo mam wypad z kochaniem moim ale jagby sie cos zmienilo to sie wczesniej odezwie ze bede ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
ok dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elpida ale Ci troszkę zazdroszczę tego wyjścia :) Ja niestety nie mogę wyjść ale może jak Zuzia pojedzie zrobię jakąś romantyczną kolację :) A jutro moja Mamusia przyjeżdża. Tak się cieszę :) A właśnie Elpida jak Twoja Mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
Ana dzieki za pamiec:)Mama jest w szpitalu od wtorku przyjmuje chemioterapie dzisiaj sie czula troszke lepiej bo przedwczoraj kiepsko zaczely sie wymioty sama wiesz jakie sa skutki ale dzisiaj juz ma osatnia dawke i jutro wychodzi do domku!!mam nadzieje ze bedzie jakas poprawa,jutro sie dowie kiedy zas ma sie zglosik na terapie!!no mnie juz w brzuszku zas zaczyna burczec a moje kochanie dalej nie wrocilo z pracy ehhh z tymi godzinami pracy mozna zwariowac!!chyba go muszem telefonem pogonic heh:P To Ty tez sie jutro bedziesz cieszyc Mamuska fajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super że z Twoją lepiej :) TAk ciesze się bardzo bo nie widziałam się z Mamą prawie rok. Jedynie skype, telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
a to gdzie Ty mieszkasz Ana bo jeszcze nie bardzo was lapie i nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś87
luna_260, teraz wróciłam do domu. ja też mam termin na 25.12 a kolejny tydzień, czyli 16, zaczyna się u mnie we wtorek:) co do terminu porodu to mam ogromną nadzieję, że urodzę wcześniej i na święta będziemy już z maluszkiem w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Widzę że na fb nowe mamy są, fajnie że udało Wam się dołączyć:) Też mam momenty kiedy robi mi się słabo, ciemno przed oczami, oblewam się potem i trzęsą mi się ręce - dziwne to, martwiłam sie ale najwyraźniej z tego co piszecie tak może sie zdarzyć, tylko trzeba uważać co by do wypadku jakiegoś nie doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elpida mieszkam w Sosnowcu a moja mama w Słupku. Ale widzimy się co najmniej raz w roku na wakacje, i co drugi rok na święta. Zaraz oddam głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaGrudzien2011 lbn
Madzia590 - jesli moge wiedziec to skad jestes bo widze, ze piszesz o Lublinie i Zamosciu :-) Pozdrawiam wszystkie grudniowki i zycze spokojnych ciaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
witam wszystkie nowe mamy:) i te "stare" też:) podczytuję was ale jakoś nie miałam czasu pisać. Moja córcia chora, w zasadzie to nie wiem pod co to podczepić bo ma tylko gorączkę 38-38,5 zbijam jej i tak 5-6 h jest oka po czym znów jej temperatura skacze. I tak jest od wczoraj. Do lekarza tutaj nie mam po co się wybierać bo ich leczenia wygląda tak : paracet(na zbicie temp) i woda( żeby się dziecko nie odwodniło) Oni zaczynają "leczyć" jak się dziecko przez ręce leje. No ale nie mam wyjścia jak jutro nie będzie poprawy to trzeba pójść do lekarza. Zastanawiam się co to może być bo nie ma ani kaszlu, ani kataru, nie wymiotuje no nic kompletnie. Nawet pomyślałam że zęby jej wychodzą jeszcze jakieś ale też nie. Generalnie jak jej zbiję temperaturę to jest oka, bawi się, nie widać żadnych oznak choroby. Jedynie mam mniejszy apetyt ale dużo pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elpida*
jestem jak by byl dostep do fb ro dajcie znac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×