Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Na wynik testu zapalenie nie wplynie, na przesuniecie @ tez nie powinno (ale tutaj nie jestem na 100% pewna). A obserwujesz swoje cialo? robisz testy owu? Moze masz cykl bezowulacyjny... Ja mialam kilka razy i okres wowczas przychodzil miedzy 45-55dc. Zycze Ci jednak zeby to byla ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek... zawsze podziwiałam osoby które opuszczały Polskę i wyjeżdżały za granicę, za tzw "pieniądzem" czy też za czymś co ich tam ciągnęło, ja miałam kilka takich możliwości ale jednak nie zdecydowałam się, chyba za bardzo bym tęskniła, za rodziną, przyjaciółmi. Może i to dobrze, dzięki temu nie przegapiłam chociażby mojego aktualnego narzeczonego, cieszę się ogromnie że będzie ojcem mojego dziecka... a jak on się cieszy :) nawet trudno napisać. Staraliśmy się o dzidziusia praktycznie dwa miesiące :) Jestem z okolic Bydgoszczy, pracuje w Toruniu, na stanowisku specjalisty w sporej korporacji, praca biurowa, dość stresująca i pochłaniająca wiele energii i bądź co bądź ... czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polowie cyklu bolaly mnie jajniki jak co miesiac :) od ponad 2 tygodni mam takie dziwne uczucie w brzuchu jakby rozpieranie, przy wiekszym wysilku jak np. sprzatanie zaraz czuje dół brzucha, w nocy nie moge spac na brzuchu bo mnie boli. poza tym nie mam objawow na ciaze, moze tylko wzmozony apetyt ale ja bym sie tym nie sugerowala. moze to tylko moja wyobraznia tak dziala bo mocno chce dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania... mi trudno powiedzieć czy twoja dolegliwość może mieć wpływ na przesunięcie @, mam tylko nadzieję że to właśnie Twoje przypuszczenia są poprawne i do Nas dołączysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania...to tylko beta moze wyjasnic co sie dzieje. Misia...to my prawie sasiadki jestesmy, bo ja pochodze z Grudziadza:) Ja uwazam, ze nic sie nie dzieje bez przyczny. Ja mam za soba nieudane malzenstwo. Z moim bylym mezem staralismy sie o dziecko 4 lata. Dwa razy podchodzilismy do in vitro. Za drugim podejsciem poronilam. Wowczas sobie zadawalam pytanie....dlaczego? Tyle lat staran, badania zabiegi...w koncu dane mi bylo zobaczyc dwie kreseczki, ale bardzo szybko odebrano mi moje szczescie. Teraz jestem w nowym zwiazku z najcudowniejszym mezczyzna... od razu zaiskrzylo miedzy nami. Po trzech miesiacach mieszkalismy razem, po pieciu bylam w ciazy. Oboje mamy podobne przejscia za soba i chcemy tego samego od zycia. Teraz widze, ze wtedy nie bylo mi pisane...i pewnym sensie dobrze, ze nie bylo nam dane miec dzieci, bo nie moglismy znalezc wspolnego gruntu, mielismy zbyt rozne oczekiwania od zycia i od siebie nawzajem. To dziecko nie wychowaloby sie w szczesliwej rodzine :( Teraz dopiero wiem co znaczy "odnalezc swoja druga polowke" :) i wiem, ze stworzymuynaszemu malenstwu szczesliwy, radosny, pelen milosci i ciepla dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście prawie jak sąsiadki :) Teraz to już tylko sie cieszyć szczęściem i tym jak się życie potoczyło. Mam nadzieję że wszystko będzie ok, że bez problemów przejdziemy te ciąże i będziemy cieszyły się Naszymi maleństwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja jestem z Gdyni:) Pracuje jako lektor w szkole językowej. A powiedzcie mi jak to u Was było, planowana ciąża czy wpadka? Jak planowana to w którym cyklu się udało? U mnie planowana i udalo się w 4 cyklu starań:) Poprzednia za to była całkowitą wpadką, ale bardzo chcianą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, tez mam termin na grudzien, a wlasciwie na sam poczatek grudnia 01.12.2012 :). Test pozytywny wyszedl mi juz 2 tygodnie temu, ciaza zostala juz potwierdzona przez lekarza. Jednak jestem dokladnie w tej samej sytuacji jak Luska i Karmelek, tez w zeszlym roku poronilam w 6 tygodniu, mialam tak zwane poronienie zatrzymane, w 10 tygodniu w pazdzierniku mialam z tego powodu lyzeczkowanie. Dlatego staram sie podchodzic do aktualnej ciazy spokojnie, nie ekscytowac sie za bardzo. jest to jeszcze bardzo wczesna ciaza, i wszystko sie jeszcze moze zdazyc. Jednak zycze wszysktim przyszlym mama i oczywiscie sobie, zdrowych, dobrze rozwijajacych sie ciaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja juz jestem po pobraniu kwri na bete, wyniki mam po poludniu wiec bede wiedziala czy mogę do Was dolączyc. Dzis zaczely mnie bolec piersi. Jak na @ trochę pozno... Czy to możliwe że owulacja tak mogla mi się przesunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania oczywiscie mozliwe! :) Trzymam kciuki!!! Od razu jak się dowiesz daj znać! :) A jesli piersi Cię bolą to jeśli jesteś w ciąży ból będzie dużo większy za jakieś 2 dni niż ból na @! Np nawet koszulka będzie Cię drażniła, ja muszę praktycznie cały czas być w staniku bo inaczej szaleje z bólu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie bym się cieszyła gdyby się okazało że jestem w ciąży. Staramy się 4 cykl. Mało ale jak się decyzję odkłada ponad rok ( w moim przypadku) bo zawsze coś to wydaje się dużo. Jeszcze gdybym urodziła 6 grudnia to miałabym z głowy dla mojego na urodziny, imieniny i Mikołajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 tydzien i 4 dzien. Test robilam dzien przed planowana @ 23.03., owulacja byla dokladnie 10.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteś 2 dni przede mną!: ) Ja jestem 5t2d:) A jak byłaś u lekarza to robił CI już usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję mamusie:) Ja mamą zostałam 6 tygodni temu:) i trochę zazdroszczę wam tych 8 miesięcy oczekiwania:) Cudowny okres... Powiem wam że po ciąży będzie wam brakowało tych brzuszków:) Moja Juleczka właśnie leży w kołysce i głośno krzyczy "aguu":D Jeszcze raz gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny jestem ze Słupska i będę bardzo młodą mamą bo w grudniu skończe 21 lat. Ale ciąża ta jak i poprzednia była chciana i wystarana :) Może jeśli macie ochotę zrobiłybyśmy sobie tabelkę z datą porodu. A później będziemy poprawiały jak lekarz ustali faktyczną datę porodu po rozmiarze płodu :) Zapraszam was do wpisywania :) Mam nadzieję że to dobry pomysł LOGIN*********OST.MIES.***********MIASTO**********PŁEĆ*******DATA PORODU luska46*********05.03***************Słupsk***********????????******09.12.12****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki :) Ja od rana ciężko pracuję ale wpadłam na chwilkę. U mnie wpadki nie było, rozpoczęliśmy starania po odstawieniu tabletek, dwa cykle i .. już, szczerze mówiąc szok bo nie myślałam ze tak szybko pójdzie, ale jestem szczęśliwa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasssssiula----gratulacje:) Preggers-----no to zaszlysmy prawie w tym samym czasie:). U larza bylam tydzien temu w 4t3d, ciaza zostala potwierdzona, bylo juz widac malutki pecherzyk. Nastepna wizyte mam 12.04. jestem ciekawa czy juz bedzie widac zarodek. W ostatniej ciazy bylo wlasnie tak, ze oprocz pecherzyka nie bylo widac nic, bo ciaza przestala sie rozwijac:(. Mam nadzieje, ze tym razem bede miala wiecej szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili - widzę ze my to sąsiadki i to bliskie :) Dopisuje się :):):) Misia1126*********28.02.2012***************Solec Kuj***********??? ?????******06.12.2012****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.MIES.***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Misia1126****28.02.2012*******Solec Kuj***********??? ?????******06.12.2012**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******09.12.12**** Kobitki kopiujcie całą tabelkę. U mnie wyszło też za 1 razem :) ja do 13 chyba nie wytrzymam bez wizyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.MIES.***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ?????*******05.12.20120*** Misia1126****28.02.2012*******Solec Kuj***********??? ?????******06.12.2012**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******09.12.12**** Super ze robimy tabelke latwiej nam bedzie wszystko ogarnac! :) A co ja mam powiedziec dziewczyny jak na wizyte czekam do 20.04?! ;p Ja staram się nie myśleć o tym, że coś może źle pójść. Cały czas włączam pozytwyne myślenie i nawet nie biorę pod uwagę, że coś może źle pójść. Pozytywna energia najważniejsza!:) Już się nie mogę doczekać, aż zobaczę moje kochane serducho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja też poroniłam dwukrotnie (w 4 i 8 tyg.), w kwietniu i pażdzierniku 2011. Zaczęliśmy znowu pierwsze starania z Clo i Pregnylem (mam pco), dzisiaj zrobiłam test i jest słabiutka druga kreska (3 dni przed spodziewaną miesiączką). Dostałam Luteinę 4x1 na poddtrzymanie. Staram się myśleć pozytywnie, ale boję się żeby znowu historia się nie powtórzyła. Wizytę mam dopiero za 2 tygodnie, nie wiem jak ten czas wytrzymam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...:) No to ja przy Was staruszka jestem ;) Bo za trzy tygodnie skoncze 31 lat!;) Ciaza byla planowana. Zaszlam w trzecim cyklu. Przy poprzedniej ciazy tak samo :) Dzis jest u mnie 4t+3d. Ja za chwilke jade do pracy. Pierwszy dzien...! Bardzo sie stresuje. Znam srodowisko, bo odbywalam tam praktyki, ale teraz zaczynam jako pelnoprawny pracownik, a nie jako studentka. No i od dzis bede brac odpowiedzialnosc za swoje czyny... Dzis popoludniu, jutro na na rano wiec czeka mnie pobudka o 4.30:( Do domu wroce tylko sie przespac :) Trzymajcie za mnie kciuki. Widze, ze mam kolejna prawie sasiadke:) Lili... tym razem musi byc dobrze! Trzeba w to mocno wierzyc. Choc nie jest to takie proste...:) Kania...to czekamy na wiesci:) Kassiiulla...gratuluje coreczki!!! Luska... dobry pomysl z tableka, zaraz sie dopisze:) Miska...milego, spokojnego dnia w pracy :) mirka...mi tez pierwszy test wyszedl przed terminem @ (4 dni). Mocno trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze. Ja tez biore luteine, ale w mniejszej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.MIES.***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****28.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******06.12.2012**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******09.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** Przyznam, ze pewna niepewnoscia wpisuje sie do tabelki, bo gdzies gleboko we mnie siedzi strach o to, ze moze nie bedzie mi dane dotrwac do daty porodu. Ale sostatecznie, w ramach pozytywnego myslenia dodaje siebie do listy przyszlych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek, spokojnie, nie jestes najstarsza:), wstyd przyznac ale 2 tygodnie temu skonczylam 35 lat:P. Bardzo dobrze Cie rozumiem, tez bardzo sie boje kolejnej porazki. Badzmy dobrej mysli, trzeba starac sie myslec pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam nadzieję, że rownież do Was dołączę. Narazie mam dwa dni spoznienia z @, brązowe plamienie tylko wystąpiło w dniu miesiączki i mam dziwny, rozpierający bol brzucha. Nie taki raczej miesiączkowy. jak mogę coś zaproponować, wtedy jest sympatycznie i przejżyście. Zrobcie taką tabele, pisze zrobcie bo ja jeszcze nie wiem czy jestem. NICK WIEK DZIECI KTORE JUZ MAMY TYDZ CIĄŻY TERMIN PORODU mam nadzieje ze bede mogla sie dołączyć. A tą tabelkę to poprostu niech każda z Was kopiuje, wkleja na swoją odpowiedz i wpisuje własne dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×