Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

ojej, sorki, nie przeczytalam calego wątku, a tu juz jest taka tabelka ! :D Dziewczyny, doradzciemi. Okres mialam 4marca, cykle mam co 30 dni czyli juz 2 dni temu powinnam mieć @, oczywiście możliwości zajscia w ciąze bylo wiele ;) Czy powinnam czuc cos jeszcze będąc w 3 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaalo gdybys chciała wyszukiwac jakis informacji w necie to patrz w 5 tygodniu już. Bo tak się liczy tygodnie ciązy od ostatniej miesiączki. Tak samo liczy lekarz ginekolog. Gdybyś była w ciazy to były to pełne 4 tygodnie( ponieważ miałas cykle 30 dniowe) i dwa dni , czyli piaty tydzień ciąży. Nie musisz miec jeszcze żadnych objawów choc ja juz miałam inne piersi... Ja bedę mamą juz po raz drugi, tym razem w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia27 Dzięki za rady. Narazie się nie zagłębiam w moją ciążę, bo nie wiem czy jest :/ Widzę w stopce że masz Oliwkę ? :) Ja też mam już córeczkę, w lipcu skończy 8 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek_30 Widzę,żę tego samego dnia miałyśmy miesiączkę :) czy mogłabyś mi powiedzieć kiedy robiłaś test i czy coś czujesz w tym tyg ciąży? Pytam, ponieważ na razie nie spieszę się z testem,gdyż istnieje prawdopodobienstwo, że okres mi sie spoznia nie z powodu ciąży :( i boje sie narazie robic test. Zazwyczaj mialam co 30 dni @, a teraz mam 2 dni spoznienia i brazowe plamienie, bol piersi i takie uczucie rozpierania brzucha. Czy masz podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1109
Czesc Dziewczny :-) Mam nadzieje ze niedlugo do Was dołącze, chociaź już sama nie wiem co ze mną jest... Jestem po poronieniu, rok temu mialam lyźeczkowanie. Po zabiegu okazalo sie ze mam cykle bezowulacyjne i bardzo dlugie 40-60dn. Mialam robione badania hormonalne i wyszlo ze mam za niski progesteron, wiec lekarz przepisal mi luteine. Miesiaczka sie unormowala i ostatni cykl trwal tylko 25dn. Ostatnia miesiaczke mialam 1.03, robilam test w 30 i w 34 dniu cyklu, ale oba negatywne. Od tygodnia czesto siusiam, nawet w nocy 2-3 razy, bola mnie piersi i od czasu do czasu czuje taki bol podbrzusza jakby cos mnie ciagnelo, a nie raz czuje taki punktowy bol z prawej strony jakby jajnik i dosyc czesto sie wyprozniam. Caly czas sie ludze ze moze za wczesnie na test. Biore teraz do konca tygodnia luteine i wtedy zrobie jesymcze raz test, najchetniej robilabym co rano. Przepraszam, ze tak duzo ale musialam to z siebie wyrzucic... Bede sledzic Wasz watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1109
Ktora z Was miala ostatnia miesiaczke 1.03 i kiedy test wyszedl pozytywny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamusie
W oczekiwaniu na rozpakowanie zapraszam przyszłe i obecne mamusie do wiosennego konkursu W poszukiwaniu Wiosny.... szczegóły: http://www.facebook.com/events/29268827413351 8/ czas trwania: 26.04 - 26.05 nagroda: odzież ciążowa (świetna też jako pociążowa) książki, niespodzianki organizator: Wamusie i Brzuchatki.pl regulamin: http://www.facebook.com/events/29268827413351 8/ I jeszcze słówko o wamusiach Wamusie, czyli WARSZAWSKIE MAMUSIE to organizacja zrzeszająca aktualne i przyszłe mamy z Warszawy. Nasza działalność polega na wzajemnym wspieraniu się w trudnej sztuce macierzyństwa. Zajmujemy się organizowaniem bezpłatnych spotkaniach dla mam, konkursów, warsztatów, wyszukiwaniem i udostępnianiem informacji o tym, co się dzieje w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziewczyny nie mogę do Was dołączyć... beta wyszla niekorzystna dla mnie - brak ciązy... :( szkoda. Życzę Wam najlepszeo! Szczesliwych pozostalych 8 miesiecy i szczesliwego rozwiazania. Mi uda się innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.MIES.***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****28.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******06.12.2012**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******09.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** Nieźle to już wygląda :) Lili - jestem z Solca Kujawskiego :) Karmelek - powodzenia w nowej pracy :) Preggers - ja na wizytę również 20,04 - nie mogę się doczekać, chciałabym już mieć to za sobą, przekonać się ze przecież wszystko ok i że będzie ok :) A ja mam w listopadzie skończę 29 lat, więc też najmłodsza nie jestem, to moja pierwsza ciąża, poronień nie było, pierwsze starania. Boję się, bardzo, chciałabym aby było dobrze a teraz tyle się mówi o problemach, poronieniach ... ;( trzymam dziewczyny za Was kciuki, za siebie również, trzeba wierzyć że będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik. Jutro popołudniu wiecej napisze. Olaalo mi testy wychodziły juz pozytywne 4 dni przed terminem. Z objawów mam mdłości, bóle jak na miesiaczke, klucie jajnika, ból piersi. Ja sie trochę pomyśli am z terminem miesiaczki i myślałam, ze robię test w terminie, ale jak sprawdziłem w kalendarzu to sie okazalo, ze robiłam przed. Przy poprzedniej ciąży tez wyszedł 4 dni przed tyle, ze wtedy owulacja była pozniej. Przy pierwszej ciąży pozytywny test był w 10 dpo, teraz w 9dpo. Myśle, ze śmiało możesz robić test. Zmykam, bo muszę jutro wstać o 4.30:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy, ale teraz pisze z telefonu i słownik mi automatycznie wstawia mi rożne słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania86 szkoda że się nie udało ale będę trzymała kciuki za następne próby :) Możesz zaglądać do nas i pisać.... Mnie to sutki pieką jak nie wiem coś strasznego, jeszcze te kłucia jajników raz jeden raz drugi. Łazienki jeszcze tak często nie odwiedzam... Jeśli @ miałam 5 marca to teraz jest 5 tydz. i 3 dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ja juz jestem w pracy. Siedze i na rozpoczecie mojej zmiany. Kania...przykro mi, ze sie nie udalo. Luska... Jests w ciazy 4tyg i 3 dni. Mnie dzis mocno mecza mdlosci. Troche sie boje co bedzie przy pacjentach, bo wiadomo...tam rozne zapach sie unosza:) Wczoraj nie moglam usnac:( spalam zaledwie kilka godz. Oj to bedzie dlugi dzien! Przyjemnosci na dzis zycze. Odezwe sie popoludniu, a teraz zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, niestety dziś rano dostałam okresu :( Widocznie z czegoś innego wynikalo moje spoznienie miesiączki. Jest mi przykro. Następne starania zaczynam w maju. Życzę Wam wszytskiego naj, naj, zdrowych dzieci i oby to były piękne, szczesliwe miesiące :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaalo..przykro mi, ze dostalas okres. Wiem jak czlowiek to przezywa kiedy @ nadchodzi spozniona. Wiesz jak to dziewczyny tu na forum pisza... Nowy cykl, nowa nadzieja. Zycze Ci by bys niebawem dolaczyla do grona przyszlych mam. A Wy co tak ucichlyscie, co? :) Mam nadzieje, ze wszystko u Was ok. Ja niebawem wybywam do pracy. Jutro wolne. W niedziele i poniedzialek do pracy, wtorek universytet, a w srode wyjezdzam na urlop wiec nie bedzie mnie na forum przez tydzien. Pozdrawiam i zycze milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozarozana
witam wszystkie przyszłe mamusie, mam cichą nadzieję do was dołączyć :) jeszcze pewna nie jestem więc trzymajcie kciuki :) , też mam problemy i lekarz przepisal luteine więc zobaczymy muszę jeszcze poczekać z tydzień . ps. luska46 jesteś ze słupska woj. pomorskie ? - pytam bo ja ze słupska ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowkaa2011
hej dziewczyny! pamietam jak w kwietniu 2011 zobaczylam na swoim tescie II kreski. weszlam na forum i byl juz zalozony topic dla grudniowek 2011. do naszego watku wpisala sie dziewczyna, ktora byla grudniowka 2010. napisala nam, jaki mily przed nami czas, ze czyta wszystko z sentymentem, bo strasznie szybko leci ten czas. pomyslalam sobie, szalona kobieta - 9 miesiecy to szybko?? teraz juz wiem, ze bardzo szybko leci. a po porodzie jeszcze szybciej. moj synek skonczyl 3 miesiace i wlasnie lezy w lozeczku. okres ciazy i oczekiwania na zawsze bede wspominac z lezka w oku ze wzruszenia. zycze Wam zdrowka, pogody ducha i lekkich porodow. ja osobiscie mialam cc, poniewaz spadalo tetno dziecka a juz parlam z dobrfe pol godz. pfrzed porodem mowilam ze cesarka to najgorsze co mogloby mnie spotkac -a teraz gdybym mogla cofnac czas zaplanowalabym od razu ;) takze nie martwcie sie ani porodem naturalnym ani cc, wszystko jest do przejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy, właśnie wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży 4-5 tydz. jestem przeszczęśliwa!!! Będzie to nasz pierwszy maluszek. Na forum trafiłam przypadkiem ale mam nadzieję że będę tu częstszym gościem, pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak w temacie termin wypada mi na grudzień ale jeszcze nie wiem dokładnie który dzień. Będzie to mój najpiękniejszy prezent pod choinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Jesli test sie nie myli i wszystko bedzie tak jak ma byc to tez bede grudniowa mama, dzis robilam test i dwie grube krechy. Dzis jest 40 dzien cyklu, z racji tego ze moje cykle tak ostatnio wygladaly trudno mi powiedziec ktory to tydzien, no chyba ze mam zaburzenia hormonalne i stad dwie kreski? Jak myslicie? Jestem pelna obaw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam test tydzień temu, pojawiły się dwie kreski ale ta druga była ledwo widoczna, przy drugim było to samo a trzeci wogóle nie wyszedł. Wczoraj byłam u lekarza i potwierdził że jestem w ciąży. Od razu dał skierowanie na morfologię, mocz, VDRL, i glukozę. Czy któraś z was miała jeszcze jakieś inne badania robione na początku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja jeszcze nie byłam u lekarza więc nie wiem na jakie badania mnie skieruje! Ale gratuluję kochana! Na kiedy masz termin? Wpisz sie do naszej tabelki! Dziewczyny chciałam Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt! Aby maluchy w brzuszkach rosły zdrowe! A tym, które jeszcze nie wiedzą o ciąży w 100% oczywiście potwierdzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa myśle, że są małe szanse! :) Takze ciesz się bo zostaniesz mamusią! :) Oczywiscie dla rozwiania wszelkich wątpliwości przed wizytą u lekarza ja proponuję betę! :) Trzymam kciuki! I wpisuj się nam szybko do tabelki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Dziewczyny,wracam na plac boju i... ogłaszam z dumą: 5-tygodniowa ciążę :) Potwierdzoną przez lekarza :) Termin to 8 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny teraz zobaczylam, ze sa dwa tematy grudniowe ;) u mnie jeszcze nic pewnego ;) a jesli okaze sie pewne..to bedzie to wpadka okres mam nieregularny raz co 38 dni raz co 40... zabezpieczam sie od roku i wszystko zawsze bylo ok, nie mialam nawet cienia podejrzenia, ze zabezpieczenie moglo zawiesc 40dc a u mnie cicho (niby teraz powinnam dostac okres zrobilam jeden test i chyba negatywny, mowie chyba bo nie wiem na pierwszy rzut oka - nic ale jak sie tak przyjzec (nawet nie z bliska- tylko z oddalenia) to jest tam jakis cien cienia.. moze moja wyobraznia natomiast czuje sie dziwnie jak nie dostane @ do 13.04. powtorze test na razie sie boje pozdrawiam (i mam cicha nadzieje, ze zagoszcze na dluzej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny... Chcialabym Wam zyczyc Radosnych Swiat spedzonych w gronie bliskich Wam osob, smacznego jajca i mokrego dyngusa (ale tak symbolicznie tylko zebyscie sie czasem nie pochorowaly;) ) Tilli...beta rozwialaby wszelkie watpliwosci:) Trzymam kciuki by ciaza zostala niebawem potwierdzona:) Protesia...gratuluje :) Zmykam pichcic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protesia gratuluję kochana! Wpisuj się do tabelki! :) A jak u Was dziewczyny objawy? Ja nie mogę nawet zbliżyć się do kuchni, bo od razu mnie odrzuca. Na szczęście Święta na wychodnym więc nie musiałam nic robić! :) Do tego ból głowy i non stop śpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×