Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

U mnie nrarazie bez wiekszych objawow, mam ochote cos zjesc a po chwili mi przechodzi, sutki mnie bola przy dotykaniu i brak @. Jedynie to, czy to normalne? Jeszcze nie bylam u lekarza, ale z miesiaczki wynika ze to 5 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
hej moge przyłączyć sie do waszego watku ? też podejzewam u siebie ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentolek
kupi pozytywny test ciazowy od ktorej mamy :) prosze o wiadomosc mentolek13@wp.pl :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
po co ci test ciazowy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wszystkie mamy w ten świąteczny dzień i Życzę Wszystkiego Najlepszego. Przy okazji mam pytanie czy to normalne, że czasami odczuwam bule brzucha podobne do tych przed okresem??? Zdarzyły mi się parę razy i nie wiem czy to jest normalne czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
na poczatku ciazy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia normalne! Ja tez tak mialam przez jakis tydzien, teraz juz ustapilo, lekarz powiedzial ze jesli bedzie to silniejszy bol to moge brac nospe, ale u mnie nie byla potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja zapraszamy!:) Teraz maly zastoj na forum przez swieta, ale pewnie nie dlugo ruszy pelna para!:) Wpisuj sie do tabelki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
jejku jak ja wam zazdroszcze :) wy widzieliście te dwie kreseczki na teście a ja staram sie od pół roku i nic :( mam nadzieje ze tym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
okres powinnam miec jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie trzymam kciuki!!!! mam nadzieje ze zobaczysz 2 kreseczki! :) bedziesz testowala jutro czy czekasz az sie troche spozni? masz regularne cykle? oczywiscie daj znac co i jak! :) masz juz jakies obajwy? ja kilka dni przed testem bylam okropnie zmeczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
hehe przez chwilą moja mama zapytała czy wszystko ze mną w porządku bo od kilku dni śpię po 2-3 godziny w biały dzień :) do tego zastanawia mnie jedna rzecz... przed okresem zawsze piersi były takie twarde o bolały przy stuknieciu czy mocnieszym dotknieciu a teraz bolą mnie całe i swedza a do tego nie są takie twarde jak zawsze tylko normalne... a co do testu to wolę poczekać... myślę ze jeśli nie pojawi sie @ to w czwartek - piątek zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny można dołączyć, test zrobiłam w piątek: -rano 2 kreski z tym że ta druga ledwo widoczna - po południe 2 kreski druga już bardziej wdoczna dziś : 2 mocne krechy z kalkulatora obliczeń mam termin na 9 grudnia choć zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
pewnie :) zapraszamy :) a jak tam twoje objawy pierdolka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwa jestes! :) Trzymam kciuki!!!!!! Oby to był właśnie znak !:) No mnie też piersi bolały, ale cały cykl w którym zaszłam o dziwo, więc nie odbierałam tego za oznakę! :) A czujesz się po prostu tak inaczej? Mi chyba nawet instynkt podpowiadał, że jestem w ciąży, bo miałam rozregulowany cykl, i spodziewałam się, że bedzie trwał 40 dni, a w 30 dniu już test pozytywny! :) Zrobiony przez totalny przypadek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz natomiast to już mam okropne mdłości! Bardzo szybko to u mnie poszło, ale nawet się cieszę przynajmniej jak mam mdłości wiem, że ciąża się rozwija! :) Jestem właśnie w 6 tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jako takich objawów nie mam, brzuch mnie pobolewa czasami jak na okres, trochę bolą piersi i czasami mnie zamdli ale na szczęście nie wymiotuje jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
no właśnie tak sie czuje inaczej :) a jak mówię o tym narzeczonemu to sie ze mnie śmieje i nie bierze tego na powaznie :) a ja sie coraz bardziej nakrecam :) dziś sie tak wkurzylam ze praktycznie sie poplakalam sie w sumie sama nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
pierdolka to dopiero początek jeszcze wszystko przed tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja oczywiście trzymam za ciebie kciuki abyś była w ciąży, ale pamiętaj nie nakręcaj się aż tak mocno, ja też się tak nakręcałam, wmawiałam sobie mdłości a jak zrobiłam test i 1 kreska to wielka załąmka była ale tobie życzę jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja powiem ci ze narzeczony moze cie nie zrozumiec i sie smiac przez nastepne 9 miesiecy! :d on po prostu nigdy tego nie poczuje. ja poniekad uwazam ze kobieta "wyczuwa" ciaze swoim instynktem, jesli oczywiscie za bardzo sobie tego nie wkreca! bo mialam takie cykle ze wiedzialam ze jestem w ciazy a nie bylam. teraz myslalam sobie a na bank sie nie udalo, ale cos mi podpowiedziao zeby robic test no i bach dwie kreski! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdołka dokladnie grunt to sie nie nakrecac to jest najgorsze ! ale i to da rade zwalczyc. Oczywiscie najlepsza metoda na zajscie w ciaze to wyluzowac, ale to pewnie kazda z was slyszala milion razy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
ja przez pierwsze 2 -3 miesiące starań sobie wkrecalam ze to napewno ciążą i szukalam kolejnych objawów po czym przyszła @ i był płacz i zawód bo sie nie udało ale potem dałam sobie spokój , stwierdziłam ze co ma być to będzie aż do tej pory... ale zobaczymy czy przyjdzie znowu ta czerwona zmora... moja mama przez 3 lata leczyła sie bo nie mogła zajsc w ciążę boję sie troche ze ze mną będzie podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a konsultowalas to z lekarzem? moj po 2 nieudanych cyklach wyslala mnie na badanie prolaktyny, okazala sie za wysoka dostalam leki zaczelam brac w 4 cyklu i od razu zaszlam. bralam tez olejek z wiesiolka. Ale ja bylam juz po poronieniu wiec moze tez inaczej lekarz do mnie podchodzil. teraz okazalo sie ze progesteron za niski i biore tez duphaston. no wlasnie ja tez odpuscilam w pewnym momencie, powiedzialam sobie ze skoro juz raz zaszlam to i drugi sie uda! no i sie udalo!: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
jak na razie lekarz kazał brać olejek z wiesiolka i jakieś witaminy dla kobiet starajacych sie... nie pamiętam dokladnie nazwy... i tyle ale to dopiero od miesiąca biorę więc może akurat w tym cyklu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wczoraj byłam u rodziny na świętach, bratowa powiedziała że wyglądam jakoś inaczej i zapytała się czy nie jestem w ciąży chociaż z rodziny nikomu jeszcze nie powiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak trochę z innej beczki mamy pracujące powiadomiłyście już swoich pracodawców o ciąży czy jeszcze za wcześnie?? Ja sie trochę boję, moja przełożono jest bardzo wymagającą osobą i pewnie dostanie białej gorączki jak się dowie że kolejna pracownica zaciążyła:( (jedna z koleżanek rodzi za 2 m-c i mamy trochę okrojoną obsadę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
u mnie mama coś podejrzewa chyba, cały czas pyta czy dobrze sie czuje i co mi jest... dziewczyny mialyscie może mdłości w nocy ?? Dziś w nocy ( o 3.30 ) obudziłam sie i było mi strasznie nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×