Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość ardillita18
a ja myślę, że jednak Ale bylam badana tydzien temu u ginekologa, czy to mozliwe aby w przeciagu tygodnia az tak pogorszyl sie moj stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać pytałyście się o przewidywaną datę porodu u mnie 09.12.2012 ja też jestem z grudnia tylko że z 2 zobaczymy jak się potoczą najbliższe tygodnie bo to one są najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
a ja myślę, że jednak ale bylam badana tydzien temu i wszystko bylo ze mna w porzadku, czy to mozliwe aby w ciagu tygodnia moj stan sie pogorszyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Luska-czyli termin wg wyliczeń mamy taki sam :) Wyszły Ci od razu 2 grube krechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza nie byłam dzwoniłam się pytać czy muszę szybko przyjść na wizyte stwierdził że jak jestem umówiona na 13 to spokojnie wystarczy ale ja nie wytrzymam to jeszcze tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Kurczę,ja nie jestem jeszcze umówiona. Już zaczynam wariacji dostawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
protesia Mialam zagrozona... pierwszy raz bylam bodajze w 9 tygodniu ciazy. w 10 poszlam znow do lekarza bo mialam krwawienia z pochwy... Lekarz dal mi leki na podtrzymanie ciazy i dal zakaz wspolzycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wyszły odrazu zrobiłam rano i patrze 1 kreska a była u nas mojego narzeczonego siostrzenica. Wziełam i wyrzuciłam test do kosza choć jeszcze nie mineło 5 min. ale potem pokusiło mnie aby zerknąć i ku moim oczom ukazała się bardzo jaśniutka 2 kreska musiałam pokazać ją mojemu bo może mi się przewidziało ale on też ją zobaczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
ardillita-a powiedział,czym mogło to być spowodowane (to krwawienie?) Luska-to prawie,jak i u mnie :) Też wyszła jaśniutka,jak już miałam test wyrzucac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
Nie powiedzial dokladnie. Mowil ze wynikiem tego moze byc zbyt "hardkorowe" wspolzycie, malo odpoczynku itd... Nie znam dokladnej przyczyny. wiem ze wydalam sporo na leki ale bylo warto bo odratowalam dzidziusia i w ten sposob moge patrzec na jegoo bijace serdusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ardillita18
Pamiętaj żadne problemy w ciąży czy niepokoje nie są zawracaniem głowy lekarzowi. Jeśli czujesz że coś jest nie tak to się z nim skontaktuj, albo jedź na IP do szpitala, niech Cię nawet cały świat wyśmieje. Nieważne. Nie bój się i dzwoń albo jedź żeby dziecku nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
Dziekuje za porade napewno skontaktuje sie z lekarzem... Musze zadbac o szkraba najlepiej jak potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ardillita18
szczególnie jak piszesz że miałaś zagrożoną ciążę, nie chcę Cię straszyć ale nie bagatelizuj niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska ja tez jestem z grudnia ale 26.12 wiec bede miala juz malucha ze soba na swieta! :) ja niestety mam za niski progesteron i musze brac duphaston :( wizyte mam umowiona na 20.04 lekarz powiedzial ze wtedy bedzie juz ladnie widac maluszka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Ja jestem w podobnej sytuacji jak Luska. Tez poronilam w grudniu, w 6tc. Dwie kreski zobaczylam juz w ubieglym tygodniu. Ja do lekarza nie mam jak isc, bo mieszkam w Anglii, a tu (jak wiadomo) do ginekologa sie nie chodzi tak jak w Polsce. Pierwsze usg robia w 12/13tc. No chyba, ze sa problemy to zrobia wczesniej. Ja chce isc do prywatnej kliniki i zrobic usg okolo 8 tyg, poki co wspomagam sie luteina:) Luska...ja mysle, ze lepiej powstrzymac sie ze wspolzyciem dopoki lekarz nie potwierdzi, ze wszystko jest ok. Tak na wszelki wypadek. Troche sie boja tu pisac...bo wiem, ze ta radosc moze byc przedwczesna. Dopoki nie zobacze bijacego serduszka nie bede sie potrafila w pelni cieszyc z tej ciazy. Staram sie o tym nie myslec aby nie zwiariowac, ale to nie jest takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek a masz tam mozliwosc zrobic badania krwi? Mnie ono jakos uspokoiło moze i Tobie by pomoglo:) Ja poronilam w czerwcu 2011 w 11 tygodniu:( Takze wiem przez co teraz przechodzicie. Strach jest okropny, i zdecydowanie nie pozwala z pełni sie cieszyc 2 kreseczkami!:( Ale ja wierze ze wszystko bedzie dobrze, nasze ciaze sie pieknie rozwina i bedziemy mialy cudowne dzieci!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers...tutaj robia bete tylko jak sa problemy z ciaza. W poprzedniej robili mi 4 razy. Bardzo to bylo stresujace. Ja poronilam dwa razy. Pierwszy raz w 2009 roku, zaraz po pozytywnym tescie, ale to byly zupelnie inne okolicznosc i lekarze powiedzieli, ze tamtego nie powinnam wogole brac pod uwage, ale ja i tak jakos podswiadomie lacze te dwa wydarzenia. Boje sie, ze cos ze mna jest nie tak :( Mam nadzieje, ze to tylko strach przeze mnie przemawia i moje obawy nie maja pokrycia z rzeczywistoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to nie fajnie!:( Karmelek na pewno wszystko bedzie dobrze! Musisz pozytywnie myslec a wszystko wyjdzie super! Słyszałam właśnie, że w Anglii zupełnie inaczej podchodza do tematu ciazy, ale zeby nawet glupiego badania krwi nie robic to chyba przesada!:( Wiem jaki strach czujesz, ja przed odberaniem 1 wyniku bety w nocy nie mogłam spać tak sie martwilam! Dziewczyny co by nie było musimy dać radę na pewno wszystko będzie dobrze z naszymi maluchami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers...masz racje, trzeba myslec pozytywnie!:) Na kiedy masz termin? Ja juz od kilku dni mam mdlosci. W sumie to juz nieco ponad tydzien od owu mialam mdlosci. Na poczatku byly takie chwilowe, a teraz rozciagnely sie w czasie :) Praktycznie przez caly dzien muli, najbardziej jak jestem glodna. I odbija mi sie ciagle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisssaa
Hej dziewczyny, gratuluje grudnióweczkom :) Ja co prawda testu jeszcze nie robiłam, ale czuje że w tym miesiącu jest inaczej :) Test robie w sobote, mam nadzieje że już coś wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek ja mam na 5.12 a Ty? Ja tez mam mdlosci dzisiaj sa straszne:( minely na jakies 2h a teraz powrocily z podwojona sila:( a zaraz musze isc do pracy, mam nadzieje, ze nie bedzie zadnego wypadku i nie bede musiala leciec do kibelka w czasie prowadzenia lekcji! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marisssa mam nadzieje ze w sobote do nas dolaczysz! powodzenia i trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisssaa
dzieki Preggers ;) w którym tyg ciaży jestes?? miałaś jakieś objawy przed terminem @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bolesnosc piersi. ja mialam w ogole zawirowanie z tym cyklem, bo mialam rozregulowany i myslalam ze dostane @ dopiero 40dc czyli w ten piatek 6.04, ale cos mnie podkusilo zeby zrobic juz w 30dc no i od razu 2 krechy. :) Teraz jestem w 5t1d dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers...ja mam na 10.12:) marisssaa...no to mocno trzymam kciuki. Ja tez za chwile wychodze. Jako, ze ostatnio dokonalam zakupu w Beneficie to zaproponowali mi darmowa lekcje makijazu. Jak za darmo daja to trzeba brac:) Pewnie nic nowego sie nie naucze... znajac zycie, a tylko beda mi wciskac kosmetyki, ale pojde, co mi szkodzi...:) I beda twardo opierac sie wszelkim kosmetycznym pokusom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że widać moje zaczernienie :) wróciłam z pracy, zrobiłam obiad i teraz wypoczywam. Czytałam wasze wpisy, terminy porodów różne. Ja sprawdzałam i wyszedł 6 grudzień 2012:) Co do objawów - czuje się na prawdę dobrze, żadnych mdłości, tylko piersi dość bolesne, ucisk w brzuszku. Pewnie jeszcze wszystko przede mną, choć chciałabym ominąć spotkania z toaletą ;) U ginekologa jeszcze nie byłam, termin na 18.04 i chyba spokojnie poczekam choć... chciałabym już potwierdzenia, skierowania na badania, oby wszystko było ok, troszkę się obawiam.... A wy pracujecie dziewczyny ? Skąd jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam nadzieję że i ja do Was dolączę. Już 10 dni spóźnia mi się @ ale testy wychodza negatywne.... jutro ide na bete i bede wiedziala wiecej. Chcialabym zeby to bylo juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia...ja jak juz wczesniej pisalam mieszkam w Anglii. Jestem tu od osmiu lat. W tej chwili studiuje pielegniarstwo i przez ostatnich 16 misiecy nie pracowalam. Jednakze z finansami krucho i od jutra zaczynam prace, w niepelnym wymiarze godzin, bo mam studia. Bede pracowac w szpitalu jako Healthcare Assistant. Tutaj to ktos pomiedzy salowa a pielegniarka. Lacze przyjemne z pozytecznym, bo pieniazki zarobie a przy tym zdobede dodatkowe doswiadczenie (do pracy pielegniarki wlicza sie rowniez obowiazki HCA). Troche mam stracha. W sumie spedzilam juz ponad 5 miesiecy w szpitalach, na praktykach, ale co innego byc tam jako student, a co innego pracowac za wynagrodzenie. Nie mozna sie juz tlumaczyc, ze czegos sie nie wie:) A Ty czym sie zajmujesz...jesli mozna spytac?:) Ja tez obiad zrobilam, wlasnie skonczylam jesc (w sumie to juz kolacja). Dzis serwuje spagetti z anchois i kaparami. Pycha...tyle, ze teraz smierdzi w calym mieszkaniu ryba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania...to trzymamy kciuki:) 10 dni to juz duzo i test powinien juz wyjsc, ale wiadomo owu moze sie czasami przesunac. A cykle masz regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle dosc regularne mam. srednio 30 dniowe. moze byc odchyl 2 dni w ta lub w ta, ale 10.. troche duzo. Mam lekkie zapalenie w pochwie czy to moze wplywac na wynik testu lub na brak @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×