Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Mam pytanie z innej beczki: umawiacie sie na peirwsza wizyte panstwowo czy prywatnie? Ja jak dotad chodzilam do lekarza panstwowo, wizyte mam u niego w szpitalu 18 kwietnia, ale tak teraz mysle... czy panstwowo mi zrobia od raz USG? Czy znowusz bede musiala przyjechac w innym terminie? Prywatnie to prywatnie, placi sie i wymaga, wizyta +USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze prywatnie od czasu ostatniej ciazy. ale moj lekarz, w nagdlych sytuacjach zawsze jest do dyspozycji i jak trzeba jezdze do niego do szpitala i wtedy nie place, i jestem przyjmowana praktycznie bez kolejki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz idę państwowo, bo lekarz do którego będę chodzić ma urlop do 20 kwietnia. a ile będziecie płacić za wizytę, ja 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******05.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** Źle policzyłam ... ostatnią miesiączkę miałam 29.02.2012 roku, co dało mi w przeliczeniu termin porodu na 5 grudnia, z tym że mam jeszcze jeden problem - długość cyklu, nie wiem dokładnie jakby się teraz układał bo to dopiero drugi cykl po odstawieniu tabletek, cóż pewnie lekarz wszystko ogarnie :) Preggers - w związku z tym mamy ten sam termin porodu :) oczywiście przypuszczalny termin :) pierdołka - też nie wytrzymałam, zadzwoniłam dziś i jutro na 18 idę prywatnie, zobaczymy co tam się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bylam w tamtej ciazy to bylo widac juz w 5t4d pecherzyk, ale jak chyba wczesniej pisalam to moja kolezanka juz w 6 tyg widziala bijacego serducho. z tym ze oczywiscie zalezy od dlugosci cykllu bo serce rozwija sie w 21-23 dniu zycia plodu, przynajmniej z tego co gdzies wyczytalam, wiec w 3 tygodniu jego zycia. A jesli Ty mialas dluzsze cykle, to moze byc jeszcze za wczesnie. Poniewaz w moim kalendarzu jest napisane, ze wiek Twojego dziecka to 18 dni. Ale oczywiscie jesli masz taka mozlliwosc to mozesz isc:) Rozumiem, że Cię bo ja też najchętniej bym od razu poszłą do lekarza! :) Na pewno lekarz Ci wiecej powie niz ja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia termin porodu i tak moze się zmienić, ponieważ też gdzieś czytałam (hehe ja co chwile czytam jakieś ciążowe artykuły) to później liczy się też termin porodu co do pierwszych ruchów dziecka:) Ale ja bym bardzo chciała urodzić w grudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, ale moze warto jeszcze troche poczekac, zeby potem znow nie rozmyslac i nie zamartwiac sie czemu jeszcze nic nie widac :) Ja to wogole caly czas sie boje ze nic nie bedzie i lada moment dostane @ jak sie tego wyzbyc??? Test pokazal dwie grube krechy, a ja ciagle to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płacę 100 zł za wizytę! kurcze to tylko ja zostanę na 20.04:( bo mi niestety czas pracy nie pozwala na inny termin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quatio
Hej :) Ja dowiedzialam sie 5 kwietnia przez test, ze najprawdopodobniej bede mama.. a w piatek juz potwierdzil ginekolog ze jestem w prawie 6 tyg ciazy :) :) Mam termin na koniec listopada, ale mysle ze nie macie nic przeciwko jak sie do was dolacze:) razme razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
też chce być w tabelce :D 17.03.2012 i z moich obliczen 4.12.2012 tez sie wtedy urodzilam :) a i krosno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa ja też mam co jakiś czas takie myśli, ale później dostaję tych okropnych mdłości i myślę sobie, że po prostu niemożliwe żebym nie była w ciąży! :) Ty tez masz mdłości więc to dobry znak i metoda żeby się wyzbyć wątpliwości. Oczywiście nie mówię, że te które nie mają mdłości mają się martwić każda ciąża jest inna, moja koleżanka nie ma całą ciążę mdłości ani żadnych większych objawów a jest już 30tc:) Także nie ma reguły;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
sorki ost @ miałam 1 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa_szczęściara1989 - u mnie z apetytem różnie, mdłości dokuczają i zauważyłam że wówczas muszę coś zjeść - wtedy troszkę się poprawia tylko problem polega na tym że od wszystkiego prawie mnie odpycha i muszę po prostu szukać czegoś od czego mnie nie odepchnie. Co do USG - pechowa_szczęściara1989 - tym bardziej że prywatnie to mam nadzieję że będę miała robione jutro podczas wizyty, ale chcę tylko pierwszą wizytę mieć prywatnie a później już na NFZ - wiadomo, kasa ;) Co do kosztów - wizyta na pewno 100 zł Preggers - ja też mam mdłości falami, mówią że mają być "poranne" a dziś mnie cały dzionek falami męczą Zazdroszczę Wam tej możliwości spania w ciągu dnia :), ja musze wstawać co dzień średnio o 5,45 i wracam dopiero koło 16.30 ; 17.00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers - dzięki za informacje, też tak myślę że termin może sie jeszcze zmienić, też chciałabym urodzić w grudniu, z resztą fajnie by było trafić na święto jednego z moich członków rodziny - byłoby zabawnie :) A mianowicie : - ja mam urodziny 26.11; - moja bratowa 03.12; - imieniny mam 08.12; - moja mama ma urodziny 10.12, a imieniny 12.12 :):):) dużo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers - mam podobnie co do tego zastanawiania się czy na pewno jestem, myślę sobie, a może jednak nie ? a potem te mdłości i już znów jestem pewna :) ale chciałabym aby już lekarz potwierdził, potwierdził ciążę i przede wszystkim to że jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam iść dzisiaj prywatnie ale jak na złość do tego lekarza co chodziłam nie było no i gabinet był zamknięty. Może to i dobrze zaoszczędziłam 100 a jutro środa, także do piątku coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
ja bylam juz 2 razy na nfz i miałam 2 razy usg robione wiec to chyba bardziej od lekarza zalezy czy zrobi czy nie ja jak narazie jako takich mdlosci nie mam czasem cos troche ale zaraz przechodzi :) i mam nadzieje ze tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Jak ja Wam zazdroszcze, ze juz niedlugo pojdziecie na usg. U mnie jeszcze co najmniej dwa tygodnie mina, a moze i dluzej zanim ja pojde. Chcialabym isc prywatnie, ale nie wiem czy beda fundusze. Tutaj to koszt 100 funtow. Jak uda mi sie lekarza namowic na wczesniejsze usg ze wzgledu na dwa poronienia to pewnie w najlepszym wypadku za jakies trzy tygodnie mi termin wyznacza:( Nie bedzie mnie przez tydzien, bo jutro wyjezdzamy na urlop, ale jak tylko wroce to sie odezwe. Mam nadzieje, ze same dobre wiesci mnie przywitaja:) Uciekam pakowac walizki. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam i lekarza w piątek przed samymi świętami. I mimo tego że prywatnie to jak dzwoniłam dzień wcześniej się umówić to nie chciał za bardzo mnie przyjąć bo ma oblężenie dopiero jak powiedziałam, że domyślam się że jestem w ciąży to powiedział że nie będzie mnie trzymać tak długo i w piątek miałam wizytę a tak to musiała bym czekać aż do 24,04. Podczas wizyty zrobił USG i stwierdził, że ciąża jest umiejscowiona prawidłowo. Kolejną wizytę mam 17,04 wtedy mi powie czy to ciąża pojedyńcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
ja w pierwszej ciąży chodziłam na te najważniejsze usg prywatnie, a na takie kontrolne wizyty na nfz. Przy każdej wizycie miałam robione usg. Teraz idę prywatnie bo w piątek już wracam do domu( nie mieszkam w Polsce) a tutaj w Gdańsku mam rewelacyjnego lekarza z bardzo dobrym usg. Koszt wizyty 150zł o ile pamiętam to z cytologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quatio
A ja mam pytanie, skoro lekarz stwierdzil na 1szym usg ze to ciaza pojedyncza to nie ma szans na blizniaki? Czy to jeszcze nie jest powiedziane ? W sumie to moglam sama zapytac ale ze szczescia o niczym innym nie myslalam jak przekazac ta nowine swojemu narzeczonemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
witajcie, ja czekam na @ powinnam dostac w sobote lub niedziele (cykle 28, 29 dni)nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test i wyszła I kreska :/ to nasz pierwszy cykl starań, na dzień dzisijeszy czuje pobolewania brzucha jak na @... zły znak... czyżby @ przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
witajcie, ja czekam na @ powinnam dostac w sobote lub niedziele (cykle 28, 29 dni)nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test i wyszła I kreska :/ to nasz pierwszy cykl starań, na dzień dzisijeszy czuje pobolewania brzucha jak na @... zły znak... czyżby @ przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
już mama 25 zrobiłaś wg mnie test za szybko i to zdecydowanie za szybko. Zrób w dniu spodziewanej @. Wiem że ciężko wytrzymać ale lepiej zaczekać niż sie zamartwiać. U mnie nic zero obawów:) tzn poza brakiem i @ i tkliwymi piersiami to nic się nie dzieje. Jutro mam wizytę u lekarza to mam nadzieję ze już coś tam będzie widać:) a jak u was dziewczyny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
juz_mama25 nie koniecznie mnie też tak brzuch bolał i to bardzo mocno a okazało się że to ciaża takze nic nie jest przesądzone :) poczekaj pare dni i zrób test rano z 1 siku :) 3mam kciuki żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
pozytywnie zaskoczona ja byłam wczoraj u lekarza i jest wszystko w porządku pęcherzyk w macicy prawidłowo się rozwija :) za 2 tygodnie już bedzie zarodek i może bedzie słychać serduszko mojego maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Hej Dziewczynki :) Dopisałam się do listy :) LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******05.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** Protesia******04.03.12********Białystok***********??? ???*******08.12.12****** Kolejną wizytę mam w przyszłym tygodniu,czyli w 6 tygodniu i 3 dniu ciąży. Czy będę już słyszała serduszko maleństwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×