Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

ale z was gaduły są , strasznie wygadane;) U mnie cięzki dzień niestety od 10.30 az do 19 mnie w domu nie bylo . Najpierw wymeldowanie załatwic do konca , potem u mamusi bylam , a potem 5 h na placu zabaw , moje dziecko bylo przeszczesliwe , ale powiedzcie mi co za debile projektuja place zabaw? Mam 5 w okolicy i zaden nie jest dostosowany do maluchow hustawki normalne zeby wejsc na slizgawke trzeba przejsc 100 roznych dziwnych rzeczy i jeszcze sie wspiac po drabince ....... rozumiem wszystko ale mogliby 1 zjezdzalnie zrobic taka zeby maluchy mogly same sie tam wkulac a nie stoje i go wkladam godzine zeby zjezdzal heh . no to mi przeszly nerwy juz jak sie wygadalam . dzisiaj sama w domku siedze tzn z malym ktory zasnał w 5 minut , a tatus sie bawi na imprezie z okazji zdania jakiegos waznego egaminu przez kolege , a niech sie bawi nalezy mu sie . Zaraz moze szwagierka wpadnie i zrobie wkoncu ciasto bananowe bo mam taki smak a i maly nie odmowi . To tak nie w temacie bylo . Ciesze sie ze nas przybywa , Nudnosci mam takie ze chce zakonczyc swoj zywot . Mam nadzieje ze cierpie tak dla wymarzonej dziewczynki heh ;p a jak mija wam wieczor moje drogie ? Ogladacie juz sobie wozeczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo malpki moj juz kilka dni temu na ebay'u szukal wozka;) Mowi mu: hola, hola... siedem miesiecy na to masz, a on na to, ze trzeba juz szukac okazji, bo na ostatnia chwile to nic nie bedzie;) Co do jeli to tez mam problemy. Mecza mnie gazy i biegunki. Podobno we wczesnej ciazy zmienia sie troche funkcjonowanie ukladu trawiennego, min. perystaltyka jelit i takie "akcje" sa zupelnie normalne:) Wlasnie sprawdzam w necie jak w osmym tygodniu wyglada zarodek i czego sie moge spedziewac na usg, ktore mam w srode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh , ja zaluje bo mnie juz zakup wozka omija ehh ale uwielbialam i do tej pory sobie patrze na wozeczki hahahha Ogolnie to buty i wozki chcialabym pracowac w takim sklepie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek ja jestem w 8 i wczoraj miałam robione usg. Najcudowniejsze jest serduszko które bardzo słychać i widać,a tak to wygląda jak mała kijanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia... tak sie ciesze, ze uslyszalas to bijace serduszko !:) ja z jednej strony nie moge sie doczekac tego usg, a z drugiej panicznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ciagle siedze allegro i ogladam wozki nawet kilka mi sie podoba ale nie tylko wozki bo lozeczka i akcesoria dla dzieci... Ale to z nudy calymi dniami jak sie sama siedzi to tak jest. Moj przyjezdza w czwartek a wyjezdza w poniedzialek z ranca to troche sie nim naciesze. Pewnie wtedy nie bd miala kiedy wejsc... Bd musiala nadrobic. Mnie co chwile boli brzuch ale to tez gazy... Nie moge sie wyproznic i tak chodze z bolacym brzuchem masakra... Niech to minie bo to dosyc bolesne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , ja właśnie z basenu wróciłam i jestem padnięta, same mi sie oczy zamykają , Kamilka witaj ;)i gratuluje zafasolkowania ;) pierdółka idx do tego szpitala , dadzą ci ta luteine i będziesz spokojniejsza, a tak to biedulko pewnie nie będziesz mogla zasnąć i to jeszcze bardziej zaszkodzi . Miax, działaj z tym netem, bo tu strasznie nudno bez Ciebie i Twoich pytań ;):) luska, bardzo dobrze, ze zrezygnowałaś, to nie jest praca dla ciężarnej kobiety ;C , mąz mój nie musi byc na usg , tak wczesnym, ale w 3-4 mcu jak będzie widać już płeć to go pługiem zaciągnę ;) chce żebyśmy razem poznali płeć ;) pechowa_szczęściara,, te uplawy to mnie strasznie denerwują , ze leca to jeszcze bym zniosla wkładki mam, ale caly czas sie boje bo leca jak miesiączka, ze od razu do kibelka i sprawdzać czy wszystko ok ;/:C co do wózka , to chyba kupie na allegro używany, najlepiej z Olsztyna ;) ale to tak październik ;) tak na razie gdybam , może mąż uprze się na nowy ;) co do gazów - jak byłam na 1 wizycie dostałam taki maly zestaw w reklamówce rózowej "będę mamą" jakies ulotki, gazety i w tym espunisan easy własnie na gazy i wzdęcia , ale ja na razie nie mam z tym problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten bol ze wozki mam po starszym synku i jestem bardzzzzzzzzzoooooooooo zadowolona i jak bym kupowala to te ktore mam heh ;) Tylko fotelik kupie ale tez wiem jaki , i jedyna radosc to ubranka i lozeczko ;) i posciel I hustawka ! reszta gratow neistety jest w domu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax , dochodzi ;):) Mama małpki ja nie mam nic , no oprocz bucików 3-6m-ce , które mąz dostal ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale nudy ;( u mnie na zegarze 20.10 a moj z nowej pracy wraca dopiero po 23 ;( chcialabym juz pl tv podlaczyci neta :/ a nie leze i smutnej muzy slucham ;/ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effi no ja mam po synku starszym ;) Ale i tak pewnie nie wytrzymam is e dokupie jeszcze jakis wozek do kolekcji heh ale moj to sie zalamie chołop on ak slyszy slowo wozek pyta sie tylko ile i czy go naprawde potrzebuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax, do łóżeczka i lulu ;) ja M jak miłośc oglądam ;) a na wspólnej jak dzis oglądałam to ze 3 razy łezka poleciała, ahh te hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMalpki, a jak bedzie dziewczynka?/ jaki masz ten wózek ?? kolor ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za 2 takie same wiadomosci to przez telefon :p leze w lozeczku i nie moge isc spac bo ja mam dwie pary kluczy i musze mojemu otworzyc jak z pracy wroci ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor babeczki :P Pierdołka bądźmy dobrej myśli,miejmy nadzieję że to nic strasznego i że te plamienia są naturalne w początkach ciazy. MamaMałpki mnie też ominie ten szal zakupow dla maleństwa gdyż mam już jedno dziecko i większość rzeczy będzie po nim, wozek, kołyska i fotelik oraz wanienka są jak nowe :D ubranka też trzymam a gdyby była dziewczynka to będę miała po naszej chrześnicy.Tak więc pozostaje tylko wyprawka do szpitala no i podręczne rzeczy do higieny echh... szaleństwo o wiele mniejsze ale cud narodzin ten sam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mowcie mi o serialach ;( jakbym tu neta juz miala to bym se filmy ogladala przez neta bo mam wykupiony pakiet ze polska tv sobie przez laptopa ogladam chociaz nie ukrywam ze cyfrowy polsat juz by mogli mi podlaczyc na tej chacie bo zwariuje z nudow;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax, ja ogolnie dobrze sie czuje ;* nie wiem czy tak juz mam , czy poprostu pomagaja te tabletki które biorę ;) ide męzowi kanapki zrobic do pracy i lulu takze dobranoc kobietki ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miax a co masz za tv internetowe? ja mam weeb.tv bo nie mam telewizora ehhh Justys to sie doskonale rozumiemy ;p no szkoda tych zakupow , tez wanienke mam caly czas uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja to myślę że myśleć już o wózeczku czy ubrankach to troszkę za wcześnie... A nie boicie się zapeszyć ??? Ja choć to moja pierwsza ciąża to jednak pokornie poczekam jeszcze te kilka miesięcy aż będę pewna że jest w porządku. Nie wiem ale bałabym się już dziś kupic wózek... czytam tu na kafe jakie czasem są dramaty ile było poronień i ile przykrości... Ja to codziennie myślę o tym czy dziecko będzie zdrowe, czy donoszę, czy doczekam się szcześliwego rozwiązania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie kaze kupowac wozka ;p temat byl o ogladaniu ;p a ja i kolezanka mamy juz rzeczy po pierwszym dziecku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czas na takie myslenie tylko wieczorem niestety , w ciagu dnia moj maluch tak szaleje i tak gania ze nie sposob mysli zebrac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie przysnelam w dzien i teraz spac nie bede ale powiem wam ze tak mi hormony namieszaly ze ciagle krzycze i wszystko wyprowadza mnie z rownowagi :/ Pierdolka mam nadzieje ze to jednak nic takiego. moze nie przytulaj sie w najblizszym czasie. ja w pierwszej ciazy mialam zakaz przez pierwsze 3 miesiace. Kamilka witaj :) dziewczyny na zaparcia polecam blonnik, taki do rozpuszczania w wodzie. najlepiej codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×