Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juikolnfxfchb

Jaki ekspres do kawy kupić

Polecane posty

Gość gość
Czy również uważacie, że kawa w kapsułkach jest niezdrowa? Wiele o tym czytałam i zdecydowałam się na zakup ekspresu z wbudowanym młynkiem do mielenia kawy co myślicie o tym modelu ma chyba wszystko co niezbędne i jest w rozsądnej cenie. http://kupkawe.eu/sklep/ekspres-nivona-758/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek

Dobry ekspres do kawki to podstawa w domu bo która  lubi zaczynać dnia bez aromatycznej kawy, która pobudzi nas do działania ?. Ja swój ekspres ciśnieniowy kupiłam w  FLINT ESPRESSO  na Nowolipkach w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą ekspresów do kawy. Taką firmą na pewno jest www.ekspresydokawy.pl Sama zakupiłam od nich ekspres do kawy w bardzo dobrej cenie i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria62

Zobacz na www.All4Gastro.pl gdzie zamawiam wszystkie artykuły gastronomiczne w niższej cenie, mają bardzo szeroki wybór, do tego szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waareq

U mnie najlepiej sprawdzają się te ekspresy z Cafitesse.pl , mają dobre ceny i stosunkowo duzy wybór oraz mnóstwo opcji wysyłki, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

popatrzcie sobie na stronie marki Teesa, mają spory wybór ekspresów, ja mam akurat kolbowy teesa aroma 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammiki89

U mnie jest Saeco od dwóch lat i działa super. Kawa bardzo smaczna, o niebo lepsza niż taka tradycyjna. Jak ktoś jest z Warszawy to polecam się wybrać do sklepu Flint. Mają spory wybór ekspresów, do tego kawa, akcesoria itd. Też bardzo fajnie doradzają, więc zakup jest po prostu trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×