Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wróżka Saszina

Powróżę...

Polecane posty

Gość i sie wyda
:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość actinaa
Tak Wróżko zapewne chodzi o jego byłą żonę i to że jestem mu bliska to prawda nie wiedziałam tylko jak bardzo bliska :) Jeszcze raz bardzo dziękuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja.........
28.09.1982 ewa, czy i kiedy uda mi się znależć prace? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .:)Joed.
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Chciałabym tylko wiedzieć czy my będziemy mieć dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasiaaaa
dziękuję, a czy można spotkac Panią jeszcze w innym miejscu, może jakis kontakt? Tak na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sie wyda
Wróżko ,dlaczego mnie omijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem Duża Kasia
Wróżko, napisałaś na moje pytanie "Gdzie i kiedy spotkam mężczyznę z którym spędzę resztę życia?katarzyna16 05 1974" Twoja odpowiedź: Wróżka Saszina Katarzyno (ur.74) karty pokazują starszą kobietę, którą dobrze znasz. w jej otoczneiu spotkasz mężczyznę , który będzie młodszy od Ciebie a z którym ułożysz sobie życie. Czy karty pokazują kiedy to nastąpi? Jest to kwestia miesięcy czy lat? Oraz czy ta starsza kobieta jest z rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala jednaaaaaa
Andziula 01.09.1994 Czy wezme ślub z moim obecnym facetem. Dodam, ze planujemy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinee25
1.03.1987 czy niebawem zostane mama?czu zdam prawo jazdy?czy dojde z mezem do jakiegos kompromisu w eaznej sprawie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanibalkkkka
marta 15.09.78 czy będę szczęśliwa z piotrem? 18.08.77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marto, widzę zdradę w przeszłości, dużo cierpienia i łez. widzę, że załujesz pewnej decyzji, prawdopodobnie powrotu do niego. widzę też ciążę, dziecko w drodze. masz ciężą sytuację, ale z piotrem nie będziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanibalkkkka
jestem w szoku! to wszystko prawda! niedawno mnie zdradzil, jestem w 3 miesiącu ciąży, wybaczyłam mu bo boję się samotności... niewiarygodne! wróżko powiedz co mnie czeka, czy wyjdę z kryzysu, co z moim dzieckiem, jak będzie trzeba to zapłacę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajfaski
witam ja rownież poprosze o wróżbe jesli to możliwe. Czy z mieszkaniem wszytsko sie ułoży, czy decydować sie na dziecko? 07.08.1987 dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto, ne biorę pieniędzy za to co robię. karty jasno mówią, że piotr nie jest mężczyzną dla Ciebie, widzę obok niego młodą kobietę. karty mówią, że urodzisz zdrowe dziecko i mimo początkowych niepowodzeń dasz sobie radę. pomoże ci strasza kobieta, matka (?). potem znajdziesz pracę w innym mieście i poznasz mężczyznę. życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanibalkkkka
dziękuję. jestem w szoku... naprawde, nie wiem co mam pisać... starsza kobieta? tak moja matka, zawsze mogę na nią liczyć. dziękuje raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenka______Wielka
Monika 25.02.1992 Jak potoczy sie moje malzenstwo? Czy maz jest mi wieeny? Jak beda wygladaly nasze sprawy finansowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajfaski- widzę problemy spadkowo- finansowe, które trwają juz od pewnego czasu. kłopoty z mieszkaniem powodują sprzeczki z partnerem. w najbliższym czasie nie widzę u was dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
edyta 21.08.1993 jacek 20.07.1992 Czy nasze problemy finansowe sie skończą i pojedziemy na planowane wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakalec
4.11.1980 co z moim związkiem. Koniec? Próbować? Bedzie ok? Zmieni sie nastawienie jej i dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemiatyczka
może za stara juzjestem na wróżbę ale też poproszę:)) 28.06.1981 , problemy mieszkaniowe czy sie zakonczą, zapłacilismy developerowi,a budowy niechce oddać, czy wkoncu sie to uda?? czy mamy na co czekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariii30
Proszę powróż mi Karina 30.12.1986 czy wkoncu zajdę w ciąze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam zapytac o meza
Czy zmieni on prace na lzejsza, kiedy? piotr 23.06.84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuszkajabłuszka
Luiza 18.09.1980 czy bede miala dzieci i czy z tym partnerem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja odpowiem
ur. 27.08.80 Beata czy zdam egzamin, ten ktory pisalam w marcu?:( czy dam sobie rade w nowej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha 123
Alicja 17. 03 . 68 czy mam szansę na stabilizację uczuciową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEEEJJ
Dorota 27.04.1991 czy wyjde za mojego obecnego chłopaka i czy on mnie kocha i czy będziemy mieli dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×